Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
  • Svatba byla 5. září 2009
    V Praze na Liběňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
Registrovala se 8. března 2009 na beremese.cz. Přidala 2261 příspěvků a 3 alba. Má 13 přátel. Praha/Liberec.
 janicka: možná fotografce, když s námi bude celý den.....

tak ten můj si dneska vyzkoušel oblek spolu s botama a košilí a kravatou a zjisstil, že jsou mu kalhoty malé v pase.....takže teda budu každej den poslouchat, jak je tlustej a jak přibral a jak nemůže zhubnout....
30. čer 2009 ve 22:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Zámek Brandýs nad Labem, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
Registrovala se 9. února 2009 na beremese.cz. Přidala 611 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 aci:Fotografovi taky samo,takys námi bude celý den dovečera,tendostane i oběd emoticon
Tak hlavně že na to přišel už ted a ne ráno před svatbou.Asi bude třebavětší velikost emoticon
30. čer 2009 ve 22:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
  • Svatba byla 26. září 2009
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
Registrovala se 10. února 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 516 příspěvků. Má 24 přátel.
    V Lounech, Region Louny
 tak mu to Aci musíš vysvětlit politicky....jako že alespoň vidí,že si vybral doborou ženu...jak dobře vaříš...chichi
A jako je mu to hodně malý????
Musím se přiznat,že Pepča má ten šedý oblek asi 1,5 roku a už jsme ho taky nechávali povolit v pase...chichi...
Holky vůbec se mi teda nechce spát....jakmile má Pepča noční,tak čumákuju.....jakmile je doma,tak se cítím nějak v klidu a spím jako mrně...

A propo..za jak dlouho po svatbě plánujete mimíse???
30. čer 2009 ve 22:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nedbi
1
Registrovala se 1. září 2008 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Region Kroměříž.
    V Prusinovicích, Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
nedbi
1
Registrovala se 1. září 2008 na beremese.cz. Přidala 247 příspěvků. Region Kroměříž.
 sidi: Ja mam v planu na auta svatebcanu taky neco takoveho jako bilou organzu nebo tak, akorat jsem jeste neprisla na to, jak to prichytit. nejake napady?

janicka: Nezapomen zitra hodne fotit a pak sem dat fotky, at muzeme skouknout Tvuj vyber. A k tomu mimcu, my az tak za 4 roky. Napred musim dodelat skolu a rada bych pak na chvilku i do poradne prace..
30. čer 2009 ve 22:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunshi1e
Registrovala se 30. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 18. září 2009
    Na Zámku Mělník, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
sunshi1e
Registrovala se 30. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 18. září 2009
    Na Zámku Mělník, Region Mělník
 ahoj, holky, nevěstyemoticon
koukám, že požádání o ruku u většiny "zářijových nevěst emoticon" proběhlo už skoro před rokem, já to mám jako z nějakého románu Rosamundy Pilcherové emoticon, po 22 letech (tak dlouho se známe!) mám nádherný avantgardní prstýnek na ruce přesně 3 týdny emoticon a svatbu už skoro zařízenou na 19.9.09......čeká nás asi trochu megalomanský podnik (muž (mimochodem, jak říkáte tomu pánovi, co si ho budete brát?, mně se to snoubenec nelíbí....) si přál velkou svatbu, takže budeme mít asi 150 lidí )a snažím se svoje michelliny (pneumatiky skoro všude..emoticon)) skrýt, aby řekli "wow" (no, zatím to vypadá, že představu šatů mám v hlavě a jinak nikde jinde není....budu vám vděčná za jakékoliv rady! předem díky!
30. čer 2009 ve 23:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
Registrovala se 22. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Na zámeckých schodech na zámku Kačina, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
iwci (33 r.)
Registrovala se 22. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 494 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    Na zámeckých schodech na zámku Kačina, Region Kutná Hora
 ahoj sunshi1e, máš vybraný krásný datum - také jsme ho chtěli, ale sestřenice byla rychlejší a ve stejný den mít svatbu nechci. Takže máme o týden dříve, bude to na Kačině. Co se šatků týče, právě se mi šijou v salonu Brigit (Korunní ulice v Praze) na míru, protože na moje velrybí torzo nic normálního neobléknu. Tomu pánovi, co si ho budu brát říkám už skoro 2 roky "pan domácí" emoticon
150 lidí? Pááááááááááni, my budem mít 50 a i z toho mám strach :D
30. čer 2009 ve 23:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Dobré ranko,

teda holky už tady asi půl hodiny čumákuju...a došlo i na mne!!!Zdál se mi totiž taky nějaký pošahaný,se svatbou související,sen.
Byla jsem v té půjčovně...šli se mnou naši....tátovi ta paní na zkoušení přinesla takové zlaté kecky...a pak už si mne nikdo nevšímal.Byla to obrovská hala,a tam nosili oblečení jak pánům,tak dámám..takže na človka každý koukal a vím,žese tátovi strašně za ty kecky smáli..A pak najednou naši zmizeli a viděla jsem je až za dlouhou dobu,jak tahli velký nákupní ozík a tam měli šampus a nějaký skleničky..no skoro to nemohli utahnout..a já pořád neměla ty šaty.....

Holky jsem asi mešuge,co emoticon emoticon emoticon
1. črc 2009 v 05:19  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
janicka006
    V Lounech, Region Louny
 Nedbi foťák si klidně vzít můžu,ale pokud bude fotit moje mamka,která jede se mnou..tak to bude stylem...přes půl obrázku prst,pak jen polovina těla,pak neidetifikovatelná šmouha...chichi
Pokusím se,ju emoticon emoticon
1. črc 2009 v 05:21  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zelvinka (35 r.)
3
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 666 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Brno.
    V Brně na Kozí Horce, Region Brno
 janičko - to je normální ty sny,...ale už je naštěstí nemám emoticon emoticon
sunshi - páááánííííííí to bude mejdan,..to si snad ani nedokážu představit zajistit vše pro 150lidí
1. črc 2009 v 06:03  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 917 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Liberec.
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 917 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Region Liberec.
    Region Liberec
 ahojky- teda jani kytka vážně pěkná a ta cena - myslím že pokud ti ji nějaká floristka za tu cenu udělá,tak můžeš být ráda. Jinak bych ji odhadla na mnohem více. Když to tak okukuju je to pěkná piplačka.Ale výsledek by stál určo za to.
No a ty sny.já zatím nemám žádné co se svatby mají týkat. Taky mám pocit,že jakobych měla všechno za sebou,ale to nejhorší máme před sebou. Nemáme zamluvenou restaraci a hotel,vše si chystáme sami,ale. Takže to bude pár hektickejch dnů těsně před svatbou. Možná proto jsem teď tak v klidu emoticon .
1. črc 2009 v 06:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 janicka: tak ráno si vzal na sebe starší kratasy a zjistil, že jsou mu taky tip top...to jsem si vyselchal v autě cestoud o rpáce, jak ho to šktrí a jak ztloustnul a co s tím bude dělat....ten svatební oblek je mu malej jen o kousek, popošití knoflíku - ale je fakt, že když ho kupoval, tak mu byl akorát a říkal u toho, že zhubne....sny jsou normálka, to je z toho, ajk se večer soustředila na to, že jde na zkoušení dneksa emoticon

sunshine : 150 lidí, to je docela dost...my máme 70 a jsem z toho na prášky...
1. črc 2009 v 08:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 19. září 2009
    V Komárově u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
    V Komárově u Opavy, Region Opava
 sunshine: tý joo,150 lidí,tak to je síla. My máme na celou svatbu cca50 lidí + 15 na večer. Jinak těm naším nastávajícím aspon já říkám "skoromanža" emoticon
1. črc 2009 v 08:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 aci - koukám taky taková větší svatbička. Mi jsme zatím do devadestátky,teda si myslím.Už to raděj nepočítám. A mam depku z toho jak se mi onehdy p... počítač tak sem přišla o všechny seznamy a poznámky. takže mám hrůzu z toho že na někoho zapomenu. seznam už mám novej,na papíře,ale nějak se mi nezdá. Mám pocit,že tam někdo chybí z těch komu jsme už říkali emoticon .

Jinak jsem pěkně kecala s tím snem.Znáte to,někdy si hned nic nepamatujete a já si vzpoměla v práci. A byl svatební emoticon Bylo to někde na zámku v nějaké staré zámecké zahradě a měli jsme svatbu dvě. nevím teda kdo byla ta první nevěsta,ale ti měli krásnej obřad,jako pohádka,a spousta legrace a já trpěla,že nám nikdo nic nevymyslel a měla sem strašné šaty.Br...
1. črc 2009 v 09:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 petrajda: no jo, to máš blbý, já si taky píšu, komu všemu jsem řekla emoticon já bych se nebála, oni se ti kdyžtak ozvou, že nedostali oznámení emoticon
1. črc 2009 v 09:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
sidi.m (33 r.)
1
 nedbi:No já jeden kus uvážu za zrcátko a dole u světla dám přísavku.Teoretickyvymyšlenýdobře,takuvidím realitu.
sunshi:Tak150 lidí to už je fakt negasvatba.Mymáme 34 lidínaoběd a asi 25 večer a mám z toho hlavu v pejru.
1. črc 2009 v 10:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
Registroval se 1. února 2009 na beremese.cz. Přidal 114 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 tak nás bude na oběd tak 30 a navečer to vidím tak na tu padesátku emoticon . A už to mi přijde jako pořádná tlupa emoticon
1. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, uff, tak jsem konečně dočetla... emoticon emoticon.
Prstýnky: Rytinu mít budeme, Šárka 12.9.2009 a Mirek 12.9.2009 (sidi: nevěděla jsem, že se jmenujete stejně jako my emoticon emoticon ). Rytinu jsme si nechali udělat dle naší předlohy, drahouš (tak mu říkám, když o něm mluvím, jinak je to "zlato" emoticon emoticon ) sice namítal, že píše jako prvňák, ale prstýnek budu nosit já, tak se teda podškrábnul emoticon emoticon . Jinak termín na prstýnky máme zítra, zatím se od Rýdla nikdo neozval, že jsou hotové, tak nevím... emoticon

Dort: Zatím nevím, kolik nás bude stát, designově budeme chtít něco jako je ten od Rezetky, jen mašle oranžová/červená a namalované by tam mělo být víno (když se bereme ve Viničním altánu emoticon ). Moje původní představa byla jiná, tohle je +- kompromis.

Janicka: držím palce se šatama, když tak přihoď fotky, už se na ně těšíme emoticon emoticon . A ze snů si nic nedělej, lepší blbý sen než blbá realita emoticon emoticon . Jinak kytka vypadá velmi hezky, netradičně emoticon

Vývazky: holky, jak široké stuhy jste použily/byly použity na vašich vývazkách? Kdo si je nechal dělat, zkuste se na to, pls, podívat a když tak písněte, prosím....

Sunshi: to vypadá na dost dobrou akci emoticon emoticon. Hodně štěstí a nervů při zařizování emoticon emoticon
1. črc 2009 v 10:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 dartsmame - mi zvem na příští víkend asi 30 lidí na takovou oslavu,tak sem zvědavá jak je všechny skoridujem. Ale zase...osalava není svatba ta by měla být tak trochu organizovaná.Ale i tak jídlo pití aby všeho bylo dost...
1. črc 2009 v 10:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 petrajda: no my budem mít večerní řádění u mého svědka na zahradě, která je pro takové akce jako stvořená (velká krytá pergola, srub s vlastním barem, udírna atd atd). Obdobné osazenstvo jsem tam měl loni na své kulatiny a současně zásnuby. Hudbu nám obstarají místní sousedé na kytary, housle a harmoniku. Všem se to loni strašně moc líbilo, tak doufám, že i tentokrát se nám to vydaří... emoticon
1. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
acimedaca (35 r.)
1
 dart: no tak to máte štěstí, že máte takové vhodné prostory, to musí být super

petrajda: mě čeká velká oslava 14 dní po svatbě, táta má padesátiniy, tak to bude počítám 40 lidí minimálně ...to b ude na chalupě, tam je prostoru dost, když se tam nemusí přespávat...
1. črc 2009 v 11:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 dartsman- no tak o tom se nám může jemom zdát emoticon .mi máme dvorek malý,postavíme stan,dáme lavice a stoly a víc se tam nevejde. o kus dál je hromada písku ze stavby a jiný zbitkový materiál emoticon ,ale zase bereme to,že to je naše a až budou další kulatiny tak už to tu budem mít nádherný. teda doufám emoticon . jinak mi to pojímáme jako oslavu přítelovejch kulatin,kolaudaci a zároveň i rozlučku.
1. črc 2009 v 11:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 aci - tak to je možná lepší řešení. už sem slyšela i o svatbě na které se slavili padesátiny nevěstiny maminky emoticon
1. črc 2009 v 11:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Janicka: Kam ti zmizla fotka z pasu? ... A sen je hodně dobrej emoticon Tatínek ve zlatých keckách je vážně libová představa emoticon
1. črc 2009 v 11:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 No, já si na své svatbě asi částečně oslavím i svoje třicetiny... Před tím na to nějak nebude časemoticon
1. črc 2009 v 11:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacatko_1907 (35 r.)
Registrovala se 17. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 3 alba. Má 37 přátel. Region České Budějovice.
    Na zámku Hluboká, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
kacatko_1907 (35 r.)
Registrovala se 17. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 280 příspěvků a 3 alba. Má 37 přátel. Region České Budějovice.
 ahoj, tak ja se k vam taky pridavam, jako zarijova nevesta emoticon sice uz to vime dlouho, ale planovani a zarizovani jsme zacali poradne az ted emoticon takze spis od vas budu chytat inspiraci....
1. črc 2009 v 11:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
petrajda
    Region Liberec
 pěkně vítám kačátko. Když se ti kouknu na odpočítávadlo je mi trochu divno. Dva měsíce a 18 dní! mam dojem že nedávno to bylo půl roku!!

sarkajak- netruchli. Budeš to mít najednou. Já mám někdy chuť se na všechny oslavy pěkně vykašlat emoticon . je to sice prima se sejít s lidma,ale někdy to je každej tejden...a pořád něco. Ale zase je dobré mít tolik přátel.
1. črc 2009 v 11:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
dartsman
  • Neví, kdy bude svatba
 petrajda: no tak to máte jako 3 v 1 - to není špatný emoticon
kacako: vítej emoticon
1. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacatko_1907 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kacatko_1907 (35 r.)
 petrajda: no mas pravdu blizi se to, me trochu stresuje ze skoro nic nemame zarizeno emoticon
1. črc 2009 ve 12:12  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nedbi
1
fotoportrét
fotoportrét
nedbi
1
 holky oridavam se k sarkajak: jak mate siroke stuhy na vyvazcich? Diky predem

sidi: A mas nejaky tip na prisavky? Myslis, ze budou stacit takove ty mensi? ja jsem taky uvazoval nad tim, ze zrcatko a prisavka, ale odzkousene to zatim nemam.
1. črc 2009 ve 12:18  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacatko_1907 (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
kacatko_1907 (35 r.)
 já je budu dělat ze stuhy sire 6mm
1. črc 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš