Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
My taky na konci března... A ani mi to nepřijde jako rychlovka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to záleží na každém já zase vím, že bych třeba za měsíc svatbu neudělala, nebo za 14 dní to už vůbec ne nebo by nebyla spíš podle mých představ, promýšlím dost do detailu, takže jsem včera sepisovala sestrám jak mají nazdobit auta, konkrétně, aby bylo vše jak si přeji, když u toho nebudu, tak jsem zvědavá, jak to holky zvládnou :-D
Odpovědět
lowe: no tak to byla těžká romantika :-) to sis to užila, vid ..... sarka: mě to nepřijde jako rychlovka, ale v porovnání s většinou, který tu plánujou svatbu nejméně rok dopředu je to docela krátce...
Odpovědět
My jsme si řekli, že "až" v září, protože se přes léto ještě budeme stěhovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: jo bylo to krásné a hlavně jsem to vůbec nečekala, takže dojetí bylo hrozně silné jo až v září, to jsem slýchávala pořád, ale nyní je to už v září?
Odpovědět
Profilova fotka
darts: jo, jo hezky jsi náhodou dopadl :-) . Si tě tady budeme hýčkat ;-) . lowe: to je hrozný jak to letí viď? Vždyť už to je za 2 měsíce a kousek. A pořád to bylo tak daleko. No, máme se na co těšit :-D .
Odpovědět
sarka: takže vy byste to zvládli klidně za měsíc :-) lowe: ty si s tím vyhraješ :-) mě zajímá, jak bude ozdobené moje auto a ty ostatnní, to je mi šumák, hlavně, když budeou mít nějaké mašličky...hezké jsou ty mašličky na kliku u auta...
Odpovědět
Profilova fotka
musím se zastat dartsmana ;-) a svýho miláčka ;-) ,...nesdílím názor že svatba je ženská záležitost,....akorát chlap když se v něčem rozhoduje,...tak mu to netrvá tak jako nám. Nevím, ale musím říct že miláček je docela dost aktivní,....možná je to i tím,...že ví že má doma váhu váhavou,...a nedobrali by jsme se ničeho:-) Ale musím říct že ten můj je trpělivej i když jdeme třeba do obchodu a zkouším si hadříky :-D Lowe - máte moc hezkej termín. A svatební sny - ty už se naštěstí nekonají,...ale nervozita občas stoupá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka: jo letí to jako blázen, a život celkově, to moc utíká aci: u nás budou mít karafiátky z krepáku na zrcátkách, pak kříž v oknech a šerpu, jestli zbyde ;-) zelvi: děkuji, ale já víc
Odpovědět
zelvi: teda můj je trpělivej co se týká svatby, ale co se týká nákupu harříků, tak to vůbec :-) to ja na zabití, sojí a koulí očima a knourá, že ho to nebaví...:o)
Odpovědět
Aci: tak měsíc je celkem málo ;-) , problém by byl s tím kde a se službama (fotograf, místo na oběd...)... Pro mě to je prostě září, občas doma "prudím" kvůli oznamku - teď už tedy prudím drahoušovu sestru:-), na hudbu je ještě času dost, vkus na květiny se mi taky mění v čase, takže taky času dost:-) ;-). Oblečky, no to je u nás kapitola sama pro sebe :-D :-D
Odpovědět
Já musím říct, že i můj přítel se hodně zapojuje do příprav a zatímco třeba já bych nad hodně věcma mávla rukou (vdávala bych se klidně v obyčejné obřadní síni, co přísluší naší městské části, měla jednoduchý snubák bez briliantů, nechala ženicha jít v obleku, co nosí do práce, ...), tak on chce mít všechno perfektní a výjimečné. Svatbu moc neinicioval, hlavně asi kvůli tomu, že věděl, že nám do příprav budou jeho rodiče hodně mluvit (v dobrém), ale když už do toho jdeme, tak si rád vybírá krásné věci a věnuje tomu čas... Takže těch bílých vran bude asi víc. :)
Odpovědět
Článek se načítá
sarka: no tak dva měsíce....ono by to šlo,když tedy pominu problém s tím, sehnat oddávací místo, to se nedá nijak obejít :-) mě třeba tedka přijde, že ty základní věci mám zařízené a do září je to hrozně daleko,t ak propadám trudomyslnosti, že je to až za dlouho....
Odpovědět
aci: :-)
Odpovědět
jizi: FGratuluji ke zkoušce! Aci: Klobouček by byl opravdu hezký. Jak sjems e tu koukala na ten odkaz, tak ybch snad do něj šla taky :) Ale myslím, že na té mojí šišce by se moc nevyjímal :-N Jinak můj chlap se taky moc nezapojuje, udělá jen to co mu řeknu a to mu to ještě musím napsat, aby na to nezapomněl. ]-(
Odpovědět
A jinak taky připravujeme cca od března - dubna...
Odpovědět
Holky, dneska mažu, mějte se ;-)
Odpovědět
a kluku :-N :-N :-)
Odpovědět
aci: S tím zkoušením - ty snad znáš i toho mého - výstižný popis :-D Teď mi míti a ségra málem vynadali, že už jim nikdo neche ušít šaty, prej že jsme jim to oznámili pozdě... :-| Super
Odpovědět
salome:no tak at si něco koupí., nemusí si to přece nechávat ušít, ne?....tady je strašnej slejvák, měla jsem jít k holkám na mejdan,ale nemůžu ani vystrčit nos z baráku....
Odpovědět
aci: Nejsou konfekční velikosti :-N Já jim taky řekla, nech klidně jsou v něčem, co mají doma, že mě to vadit nebude. Každá z nich má několik kostýmků...Holt chcou ale nový!
Odpovědět
Ahoj! Tak jak jste byli u těch snů - nevim, jestli tu mám vůbec psát ten svůj na dnešek. jsme se v něm rozešli, protože se najednou přítel "projevil" a byl úplně jinej, despotickej, hnusnej... A celý to trvalo tak pět vteřin a bylo po všem. Ato jsem si v tom snu i uvědomovala, že máme před svatbou. Fuj :-p To jsem byla fakt vděčná za ráno - že leží vedle mě a je normální, milej jako vždycky ;-) Jinak v našem případě - nevim, ja svatba celkově, ale ty přípravy - čistě a jenom ženská záležitost ;-) A to i o generaci vejš - táta je dost otrávenej, když něco s mamčou rozebíráme zprava zleva. Přesně jak píšete - on řekne svoje a hotovo. A víc by neřešil. Všechno raz dva jednoduše.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Ahoj tedatydvoje sny jsou fakt děsivý a nabírají na intenzitě. Co se týká svatebních příprav tak je to jše na mě.Přítel mi jen řekne jestli tohle jo nebo ne.A na tyhle stránky by ho snad ani nenapadlo se jít podívat.Jinak zítra jdu nasvatbu do Průhonic,tak vám řeknu více.Snad bude i pěkně.
Odpovědět
krtek: no to byl tedy sen....mě se taky dneska zdálo něco o svatbě, ale nevím co , nepamatuju si, jen nějaký záblesky o zelených šatech...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tedavyto fakt nějak prožíváte.Mě se o svatbě zatím nic nezdá a doufám,že ani nebude
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m - to přijde ;-) . Ne, každá to máme jinak :-) . Člověk na to ani nějak nemyslí těsně před spaním, ale stejně to člověka ve snech pronásleduje :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
st.katka:Já doufám,že ne.Už ted jako blíží tak začínám mít nervy a pořád nějaký pochybnosti a tak
Odpovědět
Profilova fotka
To je asi přirozený. Je to přeci jenom důležitý krok v životě a je naprosto normální, že lidi začnou pochybovat. Je třeba to ale překonat, vydržet do svatby a pak bude všechno dobrý :-) . Přeju pevný nervy.
Odpovědět
sidi: jo, to já taky pochybuju....většinou dělám věci ke svatbě večer, takže pak jdu spát a mám toho plnou hlavu, tka možná proto se mi o tom tak zdá...:-)
Odpovědět
Holky, když to tak pročítám, tak jsem vážně ráda, že Vaše "divoké sny Maxipsa Fíka ;-) " nemám... :-p :-p Teda aspoň zatím :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?