Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
no ve mě vzbuzuje bíllej ženich hrůzu....vždyt k těm českým chlapům se to vůbec nehodí, rozhodne ne k blondákům a neopáleným....
Odpovědět
holky, kde jste sháněly bižu? hledám něco do zelena, ze stříbrem, naušince + náhrdelník + náramek....
Odpovědět
Já v Praze na Floře, dole je takovej stánek se stříbrem - Magnolia se to jmenuje. A maj tam většinou přívěsky na řetízku, stříbro s různejma perličkama, kamínkama... Většinou cenově kolem 1000, 1500 amně se tam teda líbí spousta věcí.
Odpovědět
Ahojky holky...chichi..tak jsem se stihla picnout s kamarádkou co mi bude vázat kytku a moc pomáhat i s jinýma věcma...chichi...pokud tady budu něco blábolit,tak je to díky té flašce bílého kterou jsme zneškodnily....chichi....Ještě že mne nevidí Pepča,já skoro vůbec nepiju,takže mi stačí fakt málo..ale myslím,že je se mnou legrace....chichi..hlavně bych teda šla tančit....chichi... Krtí odkud je ten Tvůj profesor???Panenský Týnec je totiž u nás!!!Já bych se tam teda nevdávala,jsi tam vydaná na pospas počasí,ale je tam hodně svateb... Ale musí říct,že ženichovo kombinace barev je otřesná...teda alespoň pro mne....každý máme jiný vkus,tak jim to nechci nějak hanit...ale já bych Pepču v bílém... :-D :-D :-D ...no musím se smát,když si to představím..
Odpovědět
Aci a klidně mám tady vychvaluj své prstýnky,od toho jsme tady...nikdo z nás nebude jiný!!! ;-) ;-) Jinak já jsem asi klasická konzerva,ale my jsme o té rolce přemýšleli...i když možná to dopadne tak,že předkrm nebude vůbec..... Aci a jinak já budu mít perlové náušnice s briliantem,které jsem dostala k Vánocům....co na krk netuším,ale je parvdou,že pokud ty náušnice nosím,tak si sundavám zlatý řetízek....přijdou mi takové,že si zaslouží být "jedinečné" takže spíš půjdu do nějakého pěkného perlového náramku.... Hodně bižuterie nabízí ten salon,co bych tam měla jít zkoušet šaty...ale nevím jaké máš představy...jmenuje se to salon Květuše Most...tak třeba možná jen pro inspiraci..mají tam myslím nějaký e-shop....
Odpovědět
jani: To jsi mě zaskočila... No učil v praze, ale tušim, že sem odněkud dojížděl. Z Kladna? Ale je možný, že teď žije úplně jinde, já ho potkala naposledy před x lety.
Odpovědět
janicka: ty jdeš do salonu květuše? zkoušela sis tu na něj najít recenze? já jen, abys nebyla zklamaná.....psali tu nic moc ...zásilkový obchod dobrý, ale šaty prý ne...mrkni do dizkuzí, někde to tu je....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,my určo předkrm mít nebudeme. Ani jsem o tom neuvžovala,ale je fakt,že jak jsem tady na brm začala chodit,tak jsme si všimla,že hodně nevěst předkt plánuje,tak jsem to jen tak navrhla skoromanželovi,ale bylo to hned odmítnuto. :-D A co se týče menu,tak klasika polívka s játr.knedlíčky a s v í č k o v á :-D ,ta musí být. Mňam,máme ji rádi,takže nebylo pochyb. A bižu budu mít ze salonu,sice jsou to celkem palby,ale já si budu od nich kupovat jen set náušnice + na krk,a ve stejné serii mají i malinkou korunku,ale tu si od nich půjčím. Stejně na co kupovat novou,když ji už stejně nikdy nosit nebudu,ale ty náušnice určo ještě vynosím,že???
Odpovědět
jana: právě, já bych chtěla i něco, co třeba použiju pak....a potřebuju něco "visícího" když mám te velký výstřih do v
Odpovědět
jana: jo jo, taky jsem vybírala šperky nakonec tak, abych je unosila i po svatbě. Původně jsem chtěla výraznější náušnice, visací, ale k tomu mýmu šperku na krk je jasný, že nic jinýho než obyč perličky nejde. Tak aspoň že nebyly drahý :-N
Odpovědět
aci: tak jsem právě zachytila nový fotky u tebe v albu ;-) Obzvlášť ty náušnice jsou moc pěkný (oboje)! To je všechno z Fleru?
Odpovědět
jj, to je všechno z fleru...mají to tma pěkný, jen ta bižu sada je z jablonexu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aci:Ta bižu z Jablonce je nádherná. Tak jsem zas koukala na nějaké ty doplňky a objednala jsem si na focení vějíř,tak jsem na to zvědavá.To je hrůza jak ty penízky lítají. Holky nebudete mít některá ty svatební čokoládky?Já o tom dost uvažuju, že bych to dávala do výslužek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky - sidi, ty jsi buď ranní ptáče :-D nebo noční sova :-D :-D ,...kde jsi objednávala vějíř? já v květuši a jsem spokojená. janička - tak to jsem zvědavá co budeš na Květuši říkat,...kdy tam jdeš? já si objednávala přes net u nich boty a byly normálně plastové,..takže jsem je znova buchla malinko jsem si nadávala, ...ale naštěstí jsem je prodala,...ale s vějířem od nich jsem naprosto spokojená. Jinak co se týče předkrmu, tak to byl oříšek. Já jsem nechtěla rolku se šlehačkou(ne že bych ji nejedla, ale přišlo mi to i vzhledem ke svíčkové,...takové ohrané, bez fantazie),..takže jsme nakonec vybrali rajče s tvarohovou pěnou,...jenže to bych nebyla já váha váhavá :-( ,...řekla jsem to doma a něco na tom asi bude,....máma mi řekla že se děti akorát hned "zakydaj" :-D :-D a ona taky :-D chicht. takže jsme nakonec skončili u té rolky,...čímž jsem miláčkovi udělala nesmírnou radost. Měli tam víc předkrmů,...jako plněnou broskev kuřecím masem, lososa,....ale příjde mi to ke svíčkové takové divné.
Odpovědět
Profilova fotka
to zelvinka: na kozí horce jsme se byli ptát někdy v únoru to sidi: my budeemmít ty čokoládky,aleještě nevímjestlije bud objednávat někde na e shopu nebo jestli si je nevyrobíme samy,jako že bych vytiskla obaly a předělěla je na takové ty malé Milky. Cose týká předkrmu,písnu do restaaurce a nechám si asi poradit od nich, díky za nápady. Možná skončíme bez předkrmu :-) a nezblázníme se. Jinak bižu mi bude vyrábět kamarádka perličkovou.s mojí pomocí,jsem takové kutilky:-) I čelenku a hřebínek do vlasů. Ty ceny jsou všude nehorazný,hlavně v salonech.
Odpovědět
Profilova fotka
Aci ty prstýnky jsou krásné!!!
Odpovědět
bajoch : díky :-) my budeme mít také čokoloádičky, asi je vyrobím sama z koupené milky....včera jsem tu viděla u někoho v albu svatební lipo, bylo to strašně roztomilé.... že bych si taky koupila nějaký vějíř, ale k mým šatům se to asi moc nehodí....
Odpovědět
dobré ranko, do Květuše jdeme příští středu,ale už podle jejich www je mi jasné,že tam jdu jen tak abych měla další čárku za účast.Modelky mají poměrně starou kolekci,někde jsem slyšela,že šaty jsou zaprané....a hlavně holky z beremka Most mi řekly,že Květuše určitě ne.Takže prvořadá je pro mne Delta,včera jsem se tam domluvila na 1.7. na 9:00 hodin. Na tu deltu moc moc spoléhám..včera jsem si psala s majitelkou a říkala mi,že saténová bolerka a krajkové kabátky jsou samozřejmostí....tak jsem zvědavá.Jinak jsem objevila i krásné šaty v LN,ale nemá to zpropadené bolerko... Kamarádka měla dělanou bižu na zakázku a úúúžasnou!!!!Když by někdo chtěl,můžu sehnat kontakt,ale myslím,že ta paní je z Teplic nebo Mostu.
Odpovědět
Dobré ráno holky, vy jste ale ranní ptáčata :)
Odpovědět
Ahoj! já vstávala před chvílí - mám dneska "neděli" x-) Ale musim odpoledne k našim a vůbec se mi nechce, jak je tam hnusně.
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych spala až bych brečela,ale na 7 chodím do práce. Jinak se teda mezi ranní ptáčata rozhdně nepočítám :-D a ještě v takovým počasí fuuuuuuuuuuuj doufám že v září bude pěkněji ]-(
Odpovědět
Já mám velikost 50, ale objednala jsem si 51, predpokladam, ze do budoucna mi prsty nabudou a díky tomu, že täm bude 5 kaminku, bude udajne rozsirovani trochu problem, protoze pak muzou kaminky vypadavat. A je to pravda, na jednom se mi to uz stalo, kdyz se zmensoval... :-(
Odpovědět
Jé, mně se na dnešek o mým prstýnku zdálo - že už bli hotový (ale ženichův si nějak nevybavuju :-N) A ten můj teda nebyl tak úplně, jak si to přestavuju, ale v tom snu se mi líbil ;-)
Odpovědět
No jestli bude v září takhle hnusně, tak se snad nevdám... :-S Celý léto má prej bejt docela blbý, ach jo, že já trvala na tomhle roce...
Odpovědět
I když co tady tak občas čtu, tak si řikám - možná budem rádi, když se nám pos...e jenom počasí :-D To tady trpim pěknou samomluvou co? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak já s malým už byla o půl 6 vzhůru,ale ještě jsem ho uspala,a vstávali jsme až o půl 9 Hihihi :-D ,až to řeknu chlopkovi,tak pukne. Jinač včera jak jsme byli pro ty papíry na matriku,no já všechno vypsala,nachystala rodné listy od všech tří,a jen chlopkovi říkám,hlavně,mi tu nech svou občanku,že když nebude pršet,tak tam zajdu sama s malým,a prý "jó" "jasně" a nenechal,že :-D . Takže tam zajdeme až zítra.
Odpovědět
jana: Tak to mně ten můj nechtěl občanku vůbec svěřit. Že občanka se nemá dávat z ruky a že jsem tvrdila, že stačí jenom rodnej list... A co když ho zrovna stopnou v autě policajti =-) (mno, s pasem by to ten jeden den snad přežil ne?) Ale on je fakt občas sejček, to je děsný. Jsem se skoro urazila - vybafla jsem na něj, co si jako myslí, že si na jeho občanku poštráduju půjčit miliony nebo co? :-D :-D A že může bejt rád, že nikam nemusí....
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme byli na matrice spolu ale jinak jani bud v klidu ten můjby taky zapomněl a ty krtki jsi mě fakt rozesmála s tím milionem :-D chlapijsou všichni stejní ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: :-S ,no to je blbý. Ale ten můj by mi to dal,ale opět zapoměl,že... No nic,to jsou prostě chlapi :-N
Odpovědět
já bych taky spala, až bych brečela, já jsem "sova" ráno vstávat mi dělá děsnej problém já mám hokly z těch prstýnků děsnou radost, už aby byly hotový...příští týden prý bude zkouška, tak se těším :-) V Lbc je příšerný počasí, zima a leje a fouká strašně....navíc mám spoustu práce a můj debilní kolega mě pěkně štve...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?