Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj! Tak ještě než se pustim do dočítání - mám v albu fotku ze koušky šatů x-) Tak mi to nějak teď došlo, že se budu vdávat :-N
Odpovědět
;-) Holky jdu tvořit albíčko..ale zatím tam nebude nic moc.....ale abych něco měla.Hodím tam svou a Pepčovo fotku,nějaké ty šaty a kytky....tak se těšte,ju?? ;-) Krtí koukala jsem na tebe....budeš kočka ;-)
Odpovědět
Ty brďo, já mám úplnou euforii :-D Taky jsem teda měla s mamčou kafe... na těch fotkách sice vypadám v těch šatech silnější než ve skutečnosti, ale to je taky bleskem a mým postojem, si neumim stoupnout jinak než hydrant :-N Ale připadala jsem si fakt jak princezna... A jsem dost ráda, že nebudu mít spodnici a korzet, už takhle mi bylo docela teplo :-p Akorát s prádlem bude problém - včera jsem si vybrala super bombarďáčky, lehce stahovací přes bříško (http://www.moje-pradlo.cz/akce-a-slev...), ale nědělaj je tělový. A dneska jsem měla bílý prádlo a lehce pod těma šatama bylo vidět, tak teď nevim no. jani: To oznámko je krásný, v podobným "strohým" stylu budeme mít taky. Ale vínovej text a překládací a bez toho vytlačení, to bohužel samovýrobou udělat nelze (bez lisu).
Odpovědět
Jinak - ty pátky se to počasí docela s... kazí co? Teda já se vdávat dneska, tak bych fakt to počasí reklamovala - včera tak nádherně a teď :-S
Odpovědět
filu: Jak vlastnmě dopadla ta zkouška účesu a líčení? laura: Ty bláho, tak na to lítání s bytem bych nervy neměla, rozhodně ne teď :-S Jinak kdo mě poveze a čím, to zatim nevim - nejradši bych našim autema jako šofér táta nebo svědek ženicha (ale ten asi spíš pojede vlastním a já zase chci mít to naše auto "s sebou", abysme se druhej den dostali domů). Mně by nevadilo ani kdyby mě vez ženich, ale on nechce. A na autě budu mít asi jenom mašli, jako líbí se mi mašle s kvítkama, ale popravdě, to už je zase zařizování a placení navíc... mašle bude stačit. klara: U nás ženich klasika - tmavej oblek, krémová košile (do barvy šatů) a světlá kravata. Ale tenhle ženich se mi děsně líbil - jako oblečením ;-) (resp. celej pár): http://www.beremese.cz/album/view.php... Ty vyhrnutý rukávy jsou super, to si umim představit i s těma dredama... Nebo kalhoty a košili volně s rozhalenkou... Taky záleží, jak budeš oblečená ty - jestli budeš "klasika" v korzetovejch šatech, tak aby on nebyl až příliš "ležérní". I když - je to vaše věc, tohle je jenom názor jedný z mnoha ;-) janicka: Hnutí "stop diskriminaci kozatým" :-D :-D :-D Ale bohužel, to bych se teda já asi připojit nemohla :-D :-D
Odpovědět
Krtí tak mám albíčko jakž takž hotový..to víš,zatím tam nemám moc co dávat.... Mě to oznamko moc padlo do oka.Jsem na takové ty jednoduché věci..proto jsem si vybrala v takovém tonu i kytku..jen nevímm zda tahle kytka se "netluče" s košilí co bude mít Pepča..řekla bych,že docela jo..takže to možná ještě budu muset přehodnotit....
Odpovědět
jani: Tak neco podobnýho, jako je tam ta druhá výzdoba auta, se mi líbí. Ale asi se s těma kytičkama fakt párat nebudu, na takový prkotinky asi nebude čas a navíc mi to začíná bejt skoro jedno - nechápu, ale je to tak :-N Jinak Pepča sympaťák ;-) A ta barva košile a kravaty mě fakt dostala - přesně tohle bych bejvala potřebovala (buď košili, nebo kravatu) - a kde nic tu nic. Kravatu už teda nějakou máme, ale světlejší, takže vlastně vypadá jako krémová... No uvidíme, třeba se nakonec ještě něco vyvrbí. A ta kytička kdyby šla trošku víc do oranžova (ty růže), tak by to podle mě šlo.
Odpovědět
Krtí tak to buď ráda....opravdu není o co stát...taky bych si přála třeba trojky a ne tyhle gigáče...vrrrrrrrr..... Jinak s Tebou musím souhlasit..byla jsem ve čtvrtek na té zkoušce a když mne navlékla do toho korzetu,spodničky,sukně tak jsem pak byla upocená jako blbec.... Jinak holky náš ředitel je cca týden rozvedený,ještě loni žil jako hrdilčka s manželkou,v prosinci si našel jinou,spálil mosty a zítra má rozlučkový večíre před svatbou.....nevěsta bude rozvedená až na konci července a oni už mají dojednané datum svatby.....docela hukot co. Jinak necháou,jak ho mohli přijmout ke svatbě,když ona nemá v ruce rozvodový list.....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Oznámko pěkný jednoduchý nic přeplácanýho.Hele nebud zklamaná z těch šatů něco objevíš, když jsem našla i já!!!!!Tačervená kytka je nádherná,ale já už mám ty kaly :-( krtek:Ty a dieta jo?Jsi blázen, šatky ti sluší moc.To já musím mít korzetový aby ni to nahoře drželo tvar půjdu bez podprdy a budu mít modrý spoďárky.Sukně má jen nalou obruč,abych se v tom hla,já se nechci převlíkat
Odpovědět
jani: ty jo, tak šéf to bere docela hopem... taky nechápu. A kooukala jsem na tvojí fotku - jako je to něco jinýho než třeba u mě :-N ale jako zas taková "katastrofa" mi to nepřijde, podle mě budeš vypadat v šatech vyloženě dobře, jen holt sehnat ty správný... No jo, s timhle bohužel výrobci nepočítaj. Já mám v obhodech ten samej problém, ale naopak - když už mi sednou šaty přes boky a zadek, tak mám průvan ve výstřihu. Takže nejlíp mi sednou pod prsama přestřižený a dál hodně volný, jak je to jakoby víc na tělo, tak to nejde.
Odpovědět
Krtí tohle je klasika z OP Prostějov....košile i kravata mne vyšla na nějakých 1200. Kupovala jsem to loni když jsme šli kamarádce na svatbu a hlavně Pepča vezl nevěstu a ženicha,takže jsem chtěla aby vypadl opravdu dobře. Je to ton v tonu.Můj sen je tmavý oblek,tohle není můj styl,ale když Pepča nikam už nechce a s tímhel je spokojený.Navíc on další oblek opravdu nevyužije....i tenhle má na sobě tak 3 x do roka a z toho 2 x musím koupit lístky do divadla... Mě se ty kytičky na auto stráááášně líbí.zjistím od kamarádky co za to a šla bych do toho....druhé auto bych asi udělala podle toho druhého obrázku. Mašle jsme si vyzkoušeli loni...máme zlatou metalízu Mondeo a slušelo mu to:-))).A já pojedu autem co mají naši Megane,tmavě modrá metalíza,takže tam by se mi zase líbily,ty kytičky...hezky to vynikne.
Odpovědět
Jj, ta druhá výzdoba - ty kouličky, jsou taky pěkný! Já teda koupila kravatu v Tesku za cca 150? No 340 jsem platila za dvě - ještě tátovi ;-) Takže si řikám, kdybych ještě potkala tu "úplně dokonalou", tak holt zainvestuju. Ale zase třeba za 500 a víc mi přijde zbytečně moc, kravatu takovýhle barvy už nikdy neužije... Přijde mu to všechno "růžový", takže i na tu svatbu by se cukal :-D A tvýho přítele chápu, jsetli obleky normálně nenosí (můj taky ne, jenom kalhoty a košili, ale bez saka) a má takovej, co mu sedí... A neni modrej ani hnědej (to by se mohlo se všim tlouct), tak bych to neřešila...
Odpovědět
Článek se načítá
Chichi..jenže k té mojí fotce přidej ještě tak 5 kilo....v těhotenství jsem docela hezky kynula a ani po potratu jsem to neshodila...právě ta prsa mi zůstala obrovská!!!!Vezmi si,že jsem teprve cca 8 týdnů doma z nemocnice,takže snad se mi to ještě zmenší...uvidíme. Sidi ty tmavý šaty jsou k sežrání...mooooc ti sluší...ale když člověk by bral obojí...tohle i bílou klasiku co??? a ty prstýnky,taky bájo! ;-) ;-) Holky a teĎ taková trapná věc,ale mám pocit,že mi vyjde na svatební den ms.....to mne docela štve..navíc při ms mám břicho jako pátrací balon :-o :-o
Odpovědět
Teda tady ale dneska strašně chcíp pes - holt pátek :-S Tak já asi taky půjdu dělat něco užitečnějšího :-D
Odpovědět
Chichi..vyhlašuji anketu!! jako v tom filmu,když měli uvařit divočáka... :-D takže staročeská nebo svíčková?????
Odpovědět
Staročeská = co? vepřo knedlo zelo? Tak v tom případě rozhodně svíčková ;-) Neni tolik mastná. I když moravský vrabečky, zelíčko, bramborovej knedlíček... Taky bych si dala. Ale asi ne na svatbě, evokuje mi to pocit umaštěný pusy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,já jsem teda rozhodně pro svíčkouvou :-D ,mňam....Krtek:Jinač šaty Ti moc sluší,budeš kočka ;-)
Odpovědět
jana: Díky!
Odpovědět
Holky, ještě prstýnky a já bych šla klidně "na věc" :-D Ne, chybí nám toho ještě dost a skoro mám obavy, abysme všechno stihli tak nějak doladit, i když ty nejdůležitější věci jsou vlastně hotový. Ale nějak mi ty drobnosti začínaj připadat nedůležitý (ještě víc než předtim)... Jsem si myslela, jak do svatby ještě zblbnu a začnu dělat noviny a vínečka a čokoládky... A ono ne, naopak - budu mít problém dokopat se i k tomu, co plánuju od začátku.
Odpovědět
krti kdy budete mít prstýnky??? jaká je obvyklá doba???měsíc???Já už se na prostýnky taky moc těším..hlavně proto,abych vám ho mohla konečně nafotit. Jinak já se přidávám svým hlasem ke svíčkové. chichi...mastný huby..ale něco na tom fakt je!!! KOukám,že máš termín 11.9...kolik máš dnů nárok na volno v práci?když máš svatbu v pátek tak dva???A my co máme svatbu v sobotu,tak jeden den???
Odpovědět
Prstýnky budou někdy od půlky července dál. Nevim, co je obvyklá doba, ale já jsem řekla, že moc nespěcháme... Kdy jsme je objednávali? Tak před měsícem? V práci mám nárok na dva dny, z čehož jeden neplacenej, takže se na to stejně asi vybodnu a vezmu si radši dovolenou, jestli jí budu mít ještě dost. ty sobotní svatby tušim že maj volno v pátek a sobotu samozřejmě neřešej. Ovšem já bych musela řešit i sobotu, mám trošku jinej pracovní tejden ;-) takže si budu muset vybrat dovolenou na dva dny - jeden před a jeden po - já blbec, jsem si taky mohla uvědomit, že sobota by pro mě byla výhodnější :-N V neděli mám totiž volno.
Odpovědět
krtek: Konečně jsem šoupla do alba fotky z té včerejší zkoušky účesu a líčení. Účes je pochopitelně jen tak nahrubo a zatím jen s provizorníma klipsničkama, ale určitě chci něco takhle jednoduchého. Původně jsme taky chtěli vlasy trochu nakroutit, nebo aspoň konce podtočit, ale marná snaha, na mejch vlasech nedrží prostě nic. :)
Odpovědět
Profilova fotka
No my jdeme na prstýnky příští týden,myslím si,že 6 týdnu je maxim.doba....Takže si myslím,že je tak akorát čas. Holky,s tím počasím,to je ale síla co?? Co je to za léto??? Proboha vždyt byl jen jeden den pořádně hic a už zase chčije....Ale prý letos má být také léto nic moc :-S . No jsem fakt zvědavá na to září :-N . Ale třeba nás to ještě opravdu překvapí že??
Odpovědět
Profilova fotka
filu: tak jestli můžu za mě: to líčení je fakt krásné,ta barva těch oční stínů se mi moc líbí :-) ,a s vláskama,chci taky něco jednoduchýho,jen natočené pramínky + trošičku sepnuté dva pramínky,aby mi měl načem držet závoj :-N
Odpovědět
filu: Líčení moc pěkný, akorát pusu bych možná trochu ubrala ;-) Taky přemejšlim, jestli líčení do hnědo růžova (to je ale dost nevýrazný a hrozí, že budu vypadat ubuleně) nebo fialovo šedý. Kytka bude nejspíš s fialovou (já tu barvu prostě miluju - ale meruňkovou taky :-N ) a já se do fialova líčim dost často, ,takže jsem na to zvyklá... Vlasy jsou pěkný, jak se to tak asymtericky kříží. Jinak jsem měla spolužačku s vlasama jako ty - hnědý, rovný, strašně rychle jí rostly a fakt nádherná kvalita... Ale když jsme šly na ples, tak přišla až na místo (!) s pinetkama na hlavě, tam to teprve rozpustila, lehce prohrábla prstama... a o půlnoci prakticky nebylo vidět, že si to kdy natáčela :-N
Odpovědět
jana: ohledně počasí - zrovna teď jsem koukala na jednu moc hezkou fotku pod deštníkem, s pejskem ;-) V jednom z posledních alb tady. Holt co naděláme no, počasí se objednat nedá :-S Ale mně dneska bylo v těch šatech tak taplo (taky nervozita ;-) ), že bych nejradši slunečno s teplotama tak 20, max 25 stupňů.
Odpovědět
jupppííííí,teď se mi ozvala fotografka!!!!to je skvělý...
Odpovědět
jinak já bych chtěla líčení s důrazem na oči,na pusu jen lesk....mám totiž pusu jako hawaiskej bubeník..když jsem byla malá tak jsem přimrzla k ohradě a to mi paradoxně pomohlo k hezkým plným rtům. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jako tradičně dočítám:-) salome - a jaký jsi vybrala šaty ty? máš je v albu? Janičko - koukám že už sis založila albíčko, tak to je super,....to oznámení je moc pěkný,...v jednoduchosti je krása, budete tam mít nějaký motto? Krtek - páni nikdy bych neřekla jak můžou být krásný šaty bez spodnice(obruče),....budeš krásná nevěst a takové ty prkotiny jako čokolády, a svatební noviny jsme u nás zavrhly,....obřad začíná ve 12hod,oběd cca 13hod,...14hod hudba,..tanec, focení,bazén,.grilovačka,.......atd a je jedna v noci asi se nenadějem,...takže mám pocit že lidi ani nebudou mít čas se nudit :-D :-DAkorát prťata, a to vyřešíme nějakými hrami, omalovánkami,...dětskými křížovkami A jinak - rozhodně svíčková,....a nebo staročeská bez masa,...mám ráda zelí:-)
Odpovědět
želvvi ani u nás se neplánují čokoládičky a tak..... Máme to taky ve 12 hodin,takže obřad půl hoďky,pak se půl hoďky fotí,než se někam dokdrcáme..takže ve dvě bychom mohli obědvat.... holky a máte potom raut nebo podávanou večeři????Já jsem vybrala u té paní formu rautu....připadá mi to takové jednodušší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?