Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Holky, za pár minut razím z práce na zkoušku účesu a líčení a moc se na to těším! Když to nějak esteticky dobře dopadne, hodím fotky do alba, neboť to hodlám řádně zdokumentovat. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska jsem se brms téměř nedostala a o5 nestíhám dočítat... ]-( ;-( ;-( . Tak vás aspoň zdravím z práce, domů budu pádit tak za půl hodinky... :-p filu: užij si zkoušku, já se na něco podobného chystám až v červenci :-) :-).
Odpovědět
filu: tak držím palce zelvi: no jo, diskuze z 5.9. nějak upadal, protže jsme se všechny přesunuly sem a cutty byla na dovolené.. to já musím toho svého pochválit, že se angažuje i sám od sebe a ani moc nedržkuje...ale bude to tí, že chtěl tu svatbu víc než já taky jsem ráda, že jsme se tu tak sešly samý normální holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - ta čtvrtá kytička je krásná
Odpovědět
zelvi: myslíš ty s těma orchideiema...to se špatně skolňuje to slovo..:-) mě se líbí spíš ta druhá, taková rozmanitá, ale zase jsou tam kaly a ty jsem nechtěla...
Odpovědět
Ahojky! Tak jsem vás dočetla, ale už si zase nepamatuju všechno, na co jsem chtěla reagovat :-N každopádně kauza nátělník - u nás nikdy!!! Jako vážně, já to mám spojený s generací mýho dědy, to už pak chyběj jenom pruhovaný trenky - a hlavně ten nátělník zastrčit dovnitř :-p Vestička se u nás nekoná - budu ráda, když uspěju s kravatou :-N A mně se to stejně moc nelíbí, teda na někom jo, ale na tom mým "samorostovi" si to nedokážu představit, asi by mi připadal spíš vtipnej než "mužnej" ;-) jizi, nedbi a možná někdo další: Gratulace ke zkouškám! S počasím si řikám, že proto je teď tak blbě (většinou) - protože se to "šetří" na září ;-) jizi: Dvě věže teď dávali v telce a jak jsem na to koukala, tak si řikám no jo, z tohodle by se taky dalo něco použít :-D filu: Těšim se na fotky, zkoušku si užij! Mě to čeká asi taky v červenci, až budou jasný ty šaty. A k tématům tady - taky už nehltám všechno jako dřív, jenom když se fakt nudim nebo něco hledám. Ale sem zajdu vždycky. Chtěla jsem i na 11.9., ale nestíhám - už nevim, co kdo kde psal a co jsem kde psala a nepsala já... A tady jefajn, tak ani necejtim potřebu lízt jinam. A mimochodem - taky se vám to teď tak s.re, ty stránky tady? Že by zase nějakej problém? Já se vsadim, že tuhle odpověď budu posílat minimálně na třikrát ]-(
Odpovědět
A hele, napoprvý - jako Pája :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - copak.Žádnej problém nevidím. mě teda tenkrát naštvalo jak sem psala svou slohovou práci o jiné svatbě,jak to hned spadlo. Sem myslela že mě trefí šlak!!
Odpovědět
Já už taky dobrý. Ale tak pět minut to vypadalo úplně stejně jak o víkendu. Tak jsem se lekla - když se sem konečně dostanu, tak to musí fachat a ne že né :-D
Odpovědět
My jednoznačně razíme vestičku a jsem proti nátělníku. Vím, že by to dle bontonu asi být mělo, ale mě se to nelíbí, fakt v tom vidím jen takové ty dědečky a to zrovna moc sexy není. Jinak my si dneska definiotivně zamluvili fotografa, zaplatili jsme i zálohu, mám z toho radost. A byli jsme se kouknout v Ikeii, mají tam krásné ubrousky ve výprodeji, s potiskem, ale když já ještě nevím, do jaké barvy to mám sladit, tak to bylo pro mě utrpení. Musíme co nejdřív zjistit, kde to tedy nakonec budeme mít a pak to začít nějak už zařizovat. Jakou barvu výzdob apod. budete mít vy? A proč zrovna takovou? A nebo to neřešíte?
Odpovědět
salomme: já bych ráda barvu, kterou budu mít na stuze na šatech - takvou meruňkovou, světlounkou... Ale nakonec asi budeme mít to, co bude schopná zajistit restaurace. jelikož si za výzdobu nechaj docela slušně zaplatit (1500), tak fakt nejsem ochotná vrážet ještě další peníze do ubrousků, kamínků apod. maximálně nejakou svíčku, kdyby se naskytla. A jestli nebudou mít něco podobnýho tý stuze, tak bílo smetanová to jistí. Ale možná se s restauračkou ještě dohodnem na nějaký jiný ceně, přeci jenom, výzdoba pro 15 lidí mi přijde "trošku" míň nákladná, než třeba pro 50, tak snad nebudou trvat na tom paušálu. nebo by nám mohli nabídnout aspoň něco navíc, třeba povlaky na židle nebo kytky (za obojí se jinak platí zvlášť)
Odpovědět
Hmmm, tak to ta výzdoba přijde hodně....Bílo-smetanová se mi taky líbí, ale vzhledem k tomu, že budou bílé ubnrusy, tak mi to teď, když se nad tím zamyslím, přijde takové nevýrazné, že moc nevynikne. Asi se budu muset ještě poptat ségry, oni často pořádají i hostiny a většinou je ladí podle barvy salonku, v kterém se odehrávají, tak se zeptám, jestli nemá nějaké tipy.
Odpovědět
Článek se načítá
my budeme mít světle zelenou a přítel to chce ozživit nějakou barvou...já chtěla žlutou, jemu se to zdá málo, tak asi dáme oranžovou a nebo trošku červené...jen do kytek, nebo tak..
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - u nís zvítězila lila - odjakživa ji mám ráda a budu mít v té barvě i kytku.Jinak jsem ti na mail poslala fotečky šatů, aby jsi nebylo ochuzena ;-) Jinak my jsme si holky koupili v tescu skleničky na šampus, nechtěla jsem ty klasický svatební s monogrami,....máme to pak ven do přírody na focení i se svědkama, a další co mám na to focení je místo paraplíčka vějíř a ještě přemýšlím o okvětních lístcích,....viděla jsem fotku, kde poletovali ve vzduchu a vypadalo to kouzelně,....ale vzhledem k tom že budu mít snad možná karafity, jestli je floristka sežene,...tak by to bylo asi blbí.Strašně bych chtěla fotky se zbarveným listím,....ale to mám asi 5. září smůlu,...tak snad alespoň bude ještě všude hodně zeleně.
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi - konečně ještě někdo kdo chce barevné listí :-) ! Připadalo by mi to kouzelné.. salomme - jinak u mě zvítězila modrobílá kombinace.Myslím světlemodrou. Nechci to teda moc přehánět. Modrá barva je trochu chladná,ale rozhodla jsem se pro ni dost spontálně.Možná proto,že hodně frčí oranžová,meruňková (přítel ty dvě barvy nerozlišuje :-D ),růžová,zelinkavá a červená.A modré je pomálu. Ale mám představu,bílé ubrusy,světlemodrou modrou textilii na střed stolu a květinovou výzdobu do barevna.Aby se to trochu rozveselilo.A nějaké ty kravinky okolo,ale nepřehánět to.Nemám ráda kýče.
Odpovědět
Ahoj holky, tak my to budeme mít bílé (smetanové?? dle dispozic restaurace) a k tomu asi červenou+oranžovou... Ráda bych měla vícebarevnou kytku z růží, takže ten zbytek "doladit" snad nebude problém:-) :-). Na oběd bych ráda i květiny do skleniček sem tam na stoly, neodolala jsem a už jsem koupila "vodní perly" průhledné a oranžové... červené po nabobtnání vypadají růžově a to jsem nechtěla... No a na večer to nebudeme nijak přehánět, standardně tam mají bílé "G":-) ubrusy a my koupíme jenom nějaké ubrousky a možná pár blbůstek (kamínky) no a možná taky nějaké živé kytí... Ještě uvidíme ;-)
Odpovědět
Hplky mám ted v práci hroznej frmol tak sem tu nebyla ani nevím kdy a ted sem prolítla asi 15 stran fakt ste se rozjeli nehorázně..takže vítám nové.Ohledně hudby - jediné 2 věci co přítel dělal z příprav byla matrika a hudba protože vedle pracuje tak tam vezl papíry a samozřejmě na hudbu se zapoměl zeptat takže vůbec netušíme a už ho prosiím dlouho at se tam staví a nic. A kapelu měl zajistit a dohodl se a už 3 měsíce s kapelníkem řeší smlouvu kapelník vždy řekna já vám zavolám zítra a nic no a takhle už asi 20x a já říkám a co když pak takhle nepříjde na svatbu??? a přítel v klidku.. Jizi: dalším důvodem proč sem ted moc nestíhám ej že jsme se rozhodli prodat náš byt a koupit větší protože ted sou ceny dole a nikdy jindy to už asi neuděláme..Jenže..Náš byt sme koupili před rokem na hypo na 20 let a ted je prpoblem z prodejem takže u nás pořád někdo je na prohlídkách ale potřebujem aby převzali tu hypoteku jinak máme pokutu 120 tisic což vzhledem k tomu, že byt prodáváme za cenu stejnou jak sme ho koupili akorát sme ho sami celý zrekonstruovali asi za 300 včetně kuchyně atd tak je to dost smutný a do toho lítáme po porhlídkách sami protože až někoho mít budem a pordáme nemáme kde bydlet.A taky řešíme že 30 let je hrozný ale je to lepší než to platit někomu cizímu..¨ No a když se nám konečně byt líbil tak zas ho nemůžem koupit protože dokud neprodáme náš tak to nejde takže tisíce lítání se vším A nakonec sem si uvědomila že máme na oznámení adresu a když se odstěhujem bude to pěkně blbý ale předělávat už nebudeme..
Odpovědět
Profilova fotka
lauro - teda já tě obdivuju. to s tím bytem. nevim jestli bych na to měla nervy,ale vlastní je vlastní to máš pravdu.mam te´d období kdy bych potřebovala vysadit aspoň na měsíc,no musej nám letos stačit 4 dny dovolené.Ale držim ti palce ať to máte co nejdřív za sebou a seženete to co přesně potřebujete.
Odpovědět
Profilova fotka
tady je teda dneska smutno :-( . Kdepak všechny jste?? kdopak vám bude šoférovat auto a jakým pojedete?? Panenku nebo kytku?
Odpovědět
Já jsem přítomna stále, nudím se tu v práci. ;-) My dopravu zatím prakticky neřešíme, tak 50% lidí bude mimopražských (svatbu máme v Praze), takže ti pojedou nějak po vlastní ose a pokud budou nocovat někde jinde, než v hotelu, kde je večerní oslava, tak si pak vezmou asi nějaký taxíky na přesuny. Já budu určitě ošizená o tu svatební jízdu v nějaké koloně, protože oblékat a chystat se budu přímo v hotelu, kde bude obřad, takže nevěsta se ze mě stane až na místě. :)
Odpovědět
ahoj holky, co budou mít oblečený vaší ženichové? Ten můj je skoro stejně elký jako já, trošku baculka, má dredy a nechce mít klasický oblek, tak nevím co s ním. Snad se rozhodne dobře a bude aspoň trochu za ženicha, no uvidím. Máte někdo ty na něco co by se sneslo na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda budeme mít jen stuhu,....pojede se tím autem i po dálnici a to by upadlo, a kodrcat se se svatebčany večer 70km a jet čtyřicítkou,...tak to by asi nebylo to pravé,....sice se mi to strašně líbí ty kytky na autech,.....ale na tomhle jsme zrovna nebazírovali a bylo to jedno z mála na čem se dalo ušetřit. Koneckonců nikam ani nepojedeme, protože brzo ráno dojedu v civilu na hotel a tam se teprve budu malovat, oblíkat, česat,...obřad bude taky tam i hostina,....takže akorát pojedeme na focení pět minut na hrad.a pak se tím autem budou rozvážet svatebčani. Ale chápu když to má někdo klasicky, že se jede k nevěstě,...na obřad a na hostinu,....to už by za to stálo vrážet do toho větší peníz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás se budou všichni scházet u nás :-) , pak pojedem na obřad a na hostinu dojdem pěšky.Jinak budem mít kytky,já určitě a ženich taky něco parádního,neotřelího. klara - neni to tak dlouho co se tu rozebíral ženich ve svetru :-)
Odpovědět
já dneska vůbec nestíhám psát...mám nějak blbej den :-(
Odpovědět
klara: Já osobně si myslím, že ženich může mít na sobě skoro cokoliv, jen je fajn, když se to nějak sladí s oblečením nevěsty (stylem a barvou). I když já jsem konzervativní a budu moc ráda, že můj přítel bude mít komplet oblek s kravatou, viděla jsem tu fotky ze svateb v dost free stylu :-) a vypadalo to moc krásně.
Odpovědět
petrajda: řídit bude tátova sestřenice (Octavia), ráda bych na autě kytku :-) Až včera mě napadlo, že by mimopražští svatebčané mohli nejdřív dorazit do ubytka, tam se dají nazdobit auta a pak tradá na svatbu... Pražští ať dorazí po vlastní ose, auta se případně nazdobí až na parkovišti... Malou kolonu si snad vychutnáme až pojedeme z oběda.. ;-) Dělá se to ještě vůbec??
Odpovědět
zelvinka: Šatičky Ti moc sluší, myslím, že to byl správný výběr ;-)
Odpovědět
My žádné hosty z daleka nečekáme, všichni jsme z jednoho městečka, které je navíc relativně malé, takže v autě se možná tak povezu já, v dalším malé děti a zbytek asi docupitá od nás pěšky, ke kostelu je to cca 7 minut chůze, k místu hostiny dalších 7 minut, takže přejíždět auty mi to přijde zbytečné. A v autě pojedu v našem, asi s rodičema. Se zdobením to asi něbudu nijak přehánět, když pojedu jen takový kousíček :)
Odpovědět
Ahojky holčinky, tak je konečně pátek a já můžu vypnout....holky já mám v práci teď takový fofr,že vůbec nic nestíhám..domů odjdu orvaná jako borůvkový keř a Pepča mi pak říká z čeho když jsem kancelářská myš...vrrrrrrrr.......jenže to asi nikdy nedělal u soukromníka!!!Navíc pracuju v dopravní firmě a vede se nám víc než bídně.....takže podle toho atmosféra ve firmě a chování majitele vypadá :-p :-p Jinak už máme zamluvené místo na hostinu,co 3 týdnů maximálně mi paní pošle rozpočet.Chtěla bych jet zítra objednat prstýnky,ale Pepča pořád dělá u své mamky topení,takže mám asi smolíka. Jinak jsem byla v tom salonu tady kousek od mého bydliště a nevím zda jsem vám to už psala,ale měli tam na mne celé 1..slovy jedny šaty!!!!!Asi založím hnutí "Stop diskriminaci kozatým" ]-( ]-( :-D Takže mne teď čekají ještě dva salony v příštím týdnu,pojedeme do Mostu.A když ani tam nic hezkého,tak pak hurá do Prahy.
Odpovědět
Holčinky tak už jsem si objednala oznámení..nakonec ta nejlevnější se mi prostě moc nelíbila.Vybrala jsem si jiné,strohé,i když tam má to "vymačkávané" áčko. http://svatebni-oznameni.net/produkty...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?