Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - alá já chci barevný listí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Petrajda bude mít barevný listí! :-) Koneckonců se vdáváš o dva týdny dýl než já, takže ho v každým případě budeš mít! :-D
Odpovědět
jizi: já zase nechci takový verdo :-) :-D ale zeleno by se mi líbilo víc, než listí....navíc, u mě je na listí brzy, to ještě nepadá... U nás se sejde rodina, to je asi 30 lidí. Máme malej byt, ale já se bduu pravděpodobně oblékat v salon, kde mě budou česta a líčit, mají to v nabídce, tak to asi využiju, abych doma nepřekážela. Přijedou v 11h a obřad je ve 14h, ale sjíždí se z více míst a pak se budou zdobit auta, tak nějaký čas je třeba...a ještě počítám,ž e bude malé jídlo. Některý lidi jsou fakt padlý na hlavu, pořád se v dizkuzích hádají a byztečně, strašný chytání za slovo, napadání se pro názory...nechápu to.
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: My budeme mít zeleno, Petrajda barevno, a pokud jde o teplotu - jsem zavřená doma a mám na sebe otevřený okno, takže mi přišlo, že je tam tak akorát na to, abych mohla pobíhat v těch šatech s holými rameny a bylo mi fajnově :-) Takže jestli je tam na zpocený zadky, tak hlásím, že bude o něco chladněji!! :-D S tím salonem to máš dobrý, toho bych taky určitě využila, mít tu možnost... a nějaký chlebíčky se vždycky šiknou, já si říkám, že když to máme v jednu, tak lidi vstanou dýl, dýl se nasnídají a nejsou malí fracci, aby nevydrželi do tří bez jídla... A co se diskusí týče, jsem ráda, že jsme se tu sešly, jak jsme se sešly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - upřímě,já už chodím jenom sem.Zkraje sem to prolustrovala skoro celé,ale postupem času mě to už neba. A tady jsou holky takříkajíc normální,s běžnými starostmi.Taky je to tak trochu proto,že lecos už mám zařízené,vyřešené a co ještě nemám se prostě nějak udělá.A navíc se volnej čas značne stenčil. Co stále ještě nemám je volba hudby. To chce nějaké volno a sednout si k počítači a listovat...jenže kde ho vzít.Nakonec budeme mít uprečenou Pannu a Nevora jak nám nabídla starostka. A koneckonců co..jde o pár minut a kdo si pamatuje hudbu co hraje na svatbě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: S hudbou jsme na tom podobně, chci, aby muž zavolal tomu chlapíkovi, co tam brnká na klávesy a zeptal se, jestli by vážně nebyl schopný něco pustit - mně na hudbě pod řeč oddávajícího a na gratulace moc nesejde, to fakt nikdo neposlouchá, ale srdčení záležitostí je pro mě hudba při "nástupu" - od chvíle, kdy jsme byla v kině na Dvou věžích, jsem byla rozhodnutá, že až si budu jednoho dne brát kohokoliv, na tohle prostě BUDU nastupovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jestli ti to v salonu nabídli tak toho využij. Já bych to měla trochu z ruky z Prahy do Českého Duba :-) . Ale dohodla sem se s kadeřnicí,že mě i nalíčí a pak nějak propluju do horního patra baráku a s něčí pomocí se navlíknu do šatů. jinak s nějakým jídlem asi počítám. Nic velkýho,ale z několika zkušeností a info jiných lidí co byli na svatbě jinde tak vím,že nějaká ta jednohubka je potřeba. Lidi se tak trochu i zabavěj a nečučej tolik po detailech.Já nechápu proč někeří lidi jdou na svatbu zejména pozorovat nedostatky
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - neni to blbej nápad. Já zas nástup vidím na Bastiena - havraní pírko a dál něco možná od U2 a mam snad dokonce dojem,žes mi to radila zrovna ty.Ještě sem někde něco našla od Blackmore´s Night - já fakt ještě nevim. Asi to budu vybírat den předem jak se znám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani, a nevim, kdo jeste nemate saty - ale tady je velka akce :-) http://www.andelske-svatebni-studio.cz/
Odpovědět
estrel: no to jsou dobré ceny...to tam bude pěkně narváno....a mají tam i ty moje původní favoritky - hindu. To by byla super sleva, normálně jse půjčují za 13000. hudbu neřeším, výběr pro varhanici nic moc, tak to prostě nějak dopadne :-( zase když se budu oblíkat tam, tak si musím vzít spoustu věcí ssebou a když něco zapomenu, tak to je daleko....musím to promyslet já právě počítám,že bude trochu větší jídlo, ne sice úplně oběd, ale třeba nějaká roláda a sekaná...
Odpovědět
Tak člověk se den nepřipojí a přijde o tolik věcí - jako např. ukázka šatů zelvinky ;-) Já si dnes jedu do Brna pro část blbůstek, co jsem si objednala na svatbu - lampiony, spendlíky na vývazky, pytlíčky apod. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat....
Odpovědět
Když už jste načli to počaséí - jí si pamatuju loni, když jsme dělali vinobraní někdy v říjnu, že bylo takový vedro, že sousedka sbírala hrozny jen v podprdě! A to je co říct, jindy sbíráme ve svetrech a pomalu i ve vaťácích. A bylo to fakt nádherné - teplo, nebe krásně modré a do toho to úžasně zbarvené listí kolem....Tak v září to ještě tak žhavé s tím barevným listím nebude, ale doufám, že počasí vyjde.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj já taky doufám,že bude hezky,ale né zase moc vedro,aby jsme nebyli spocený na fotkách.Jinak vestičku mít taky nebudeme, bílou košily a sako. Tak jsem dnes předala zálohu fotografovi,tak jsem ráda. Včera nám přišli svatební SPZ a bublifuky,krááása
Odpovědět
Profilova fotka
já vim,to sem se měla rozhodnout vdávat se v listopadu. Ale co..vezmu temery a pár listejčků si namaluju :-D . estrellita - tak sem si zaslintala. ceny to sou parádní. škoda,že takovéhle akce neřeknou s předstihem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla sem napsat tempery - některá písmenka mi pořád unikaj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: minuly rok jsem obcas koukla na jejich stranky, protoze se mi vdavala kamaradka a nikdy jsme tam zadne akce nevidela. takze si myslim, ze to delaji prvni rok. preci jen nemaji ty saty zrovna nejlevnejsi a salonu je cim dal tim vic :-) ja, kdyz jsem si je tam byla vybirat v unoru, tak jsem mela slevu 2000 kc. coz taky super -. saty mam za cca 8000, mozna ani to ne, ale ted jsou ty ceny jeste lepsi, na druhou stranu uz neni takovy vyber, ze jo :-)
Odpovědět
Holky.....pocasi bude .......vsechno bude :-D
Odpovědět
v andělském akce mají pořád...já koukám na stránky Belly hradec, kde mají moje vysněné a tam nemjaí lautr nic...tam neměli slevy snad ani když byl veletrh v diplomatu
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - to je fakt a bůch ví jak to maj s termínama. Nabízej třeba ty o které není zas až takovej zájem a navíc nevíš co maj za velikosti. Ale i tak šaty tam maj krásné. Kolikrát jsem za tu dobu slintala nad jinejma než mam,ale pokažde jsem si našla argument,že ty mé jsou prostě nej :-) . Ono tu už jinak nejde...mam šaty z půjčovny co je trochu z ruku,ale nicméně stála mi za to.
Odpovědět
Devcata,nevite nektera,ktere kadernictvi je vyborny v HK?A kde vam nebudou cpat svoje nazory?Ja mam totiz smulu,ze pokazdy a neni to tak casto,ze kdyz jdu do kadernictvi,ze mi ostrihaji vlasy minimalne o 3 cm i kdyz to nechci a 3x jsem chtela meliry a nic moc :-( A o natackach ani nemluvim.Naposledy jsem odchazela od kadernice s hlavou jak patraci balon :-D Hlava se mi zvetsila na XXL :-|
Odpovědět
petrajda: velikosti tam mají napsané :-) A je to tak, že nabízejí ty šaty, o které není moc zájem, to je jasný, aby si naplnily kapacitu...ty moje hindu prý taky nikdo nechtěl, říkala mi slečna, když jsem si je tam zkoušla... monca: já bohužel hradec neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - no jo.Já taky všechno přelítnu nadsvetelnou rychlostí ;-)
Odpovědět
já zase zbytečně rychle píšu...pak je tam chyb, to je děs...vždycky to doešlu a apak teprve to po sobě čtu...a to už je pozdě
Odpovědět
Profilova fotka
aci - ono je to nakonec fuk. Mě vypadávaj písmenka o hrubkách nemluvě a nakonec co,hlavně že si povíme co potřebujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska nějak nestíhám sem koukat, takže moje doplnění: Aci - chtěla jsem aby přítel měl vestičku strašně se mi to líbí,....neprošlo to, ale kývl na lila košili s krátkým rukávem(protože bude samozřejmě teplo :-D :-D ) kravatu v podobném ladění a nátělník?..nenosí ani v zimě,...takže bych po něm něco takového ani nežádala,...a pod barevnou košili to snad nemusí být Petrajda - Blackmore nights - to je dobrá volba,....krásná hudba,...mám je taky moc ráda Salomme - pošli mi do IP mail a já ti ráda pošlu mou přehlídku vybraných svatebních šatů a převlekovek.Tady se málo kdy potkáváme :-( Jizi - musím říct že mě tady na servru zajímají pouze tyto tři debaty,.....ta naše, pak hotel Kozí horka:-) a svatba 5.9.2009(ale tam to až tak nežije) Holky jsem strašně ráda že jsme tady v tomhle osazení a že jsme si káply do noty,.....chci tím říct, že tady nění nějaká fiflena, která druhý jen stírá a je za hvězdu,...po pravdě jsem se toho ze začátku bála Jsem ráda že vás tady všechny mám ;-) :-N
Odpovědět
To já tedy zatím vůbec nevím, co bude mít na sobě ženich. Nátělník určitě ne, ale jestli bude chtít vestičku, jakou barvu košile, kravaty, atd... Oblek budem nejspíš vybírat na poslední chvíli. Přítel, stejně jako skoro všichni chlapi, z těch příprav a plánování moc odvázanej není, tak vždycky musím všechno dávkovat postupně - jít vyjednávat do restaurace, týden klid, pak vybírat prstýnky, týden klid, poprosit ho, aby sestavil seznam svých hostů, týden klid, vybrat s ním oznámko, ... :-D Roztomilý je, jak to vypadá, že ho ty přípravy nezajímaj, ale pak když už, tak musí mít všechno perfektní. Takže jsem ráda, že v jeho případě nemusím mít strach, že by chtěl jít na svou svatbu třeba v teplákách a tričku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
filu - to jsou chlapy. Tvrděj,že jsou hlava rodiny,ale my jsme tím kdo tím krkem hýbe o))
Odpovědět
Profilova fotka
petajda - prostě takový loutky? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi - a to zas ne,ale ti naši chlapy jsou prostě k těm přípravám takový laxní. Já už to beru tak,že mi stačí pocit že mu to není zas až tak jedno a občas nějakej názor řekne.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda - máš pravdu, že já bych třeba nesnesla slyšet od chlapa odpovědi typu, jak chceš, mě je to jedno,.... To je pak na vytočení :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?