Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nejsem nejaky vytvarny typ, ale chci neco jednoduchyho co zvladnu vytisknou sama http://www.beremese.cz/album/view.php... takovy jen s jinym obrazkem...stejne si to kazdej jenom jednou prohlidne a pak nekam zalozi:-)
Odpovědět
já si dělám tiskoviny sama a i s vytisknutím mě vše bude stál cca 650kč,a to máme 60 oznámení,30 pozvánek ke stolu 20 etiket na víno,45 jmenovek,pak obaly na čokolády,jmenovky,děkování,obrázek na obálky,atd.. Paní co dělá oznámka mi řekla,že by mi vše udělala tak za 4-5tisíc a možná i víc,protože by to bylo vše s mím návrhem
Odpovědět
Tulikiss: nad tímto jsme taky uvažovali, ale nakonec jsme zvolili otevírací, aby to bylo jako napínavý, i když každýmu to asi bude hend jasný. :-D Podobný typ jako to "tvoje", bílo červený, na titulní straně jen dvě srdíčka, takový obyč. Mám ho v albu. x-)
Odpovědět
tulikiss ty srdíčka jsem taky chtěla ale tak jsem přešla na medvídky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no bude oranzovy a misto srdicek budou zirafky co se k sobe tuli:-)..
Odpovědět
tulikiss jéé tak pak ukážeš,viď? :-) Budeš si ho teda dělat sama?
Odpovědět
jéé tak to bude roztomilý. Já napřed chtěla dvě postavičky, holčičku s culíčky a chlapečka s ježatými vlásky jak se drží za ruce, ale přítel říkal, že to vypadá jak kdyby jsme byli mentoši. ]-( Mě to náhodou přišlo pěkný, no ale tak máme srdíčka a nechci si kazit iluze, že se mi nebude líbit až příjde poštou. Docela se toho bojím, jestli jsem dobře vybrala. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem obcas trochu silena kdyz jde o nejaky veci takze pritel mi do toho ani nemluvi jaky bude oznamko:-)), rikal, rekni mi kam mam prijit rict ano a vic nepotrebuju vedet:-) az bude tak vam ho urcite ukazu, jenom nevim kdy se k tomu konecne dostanu..v unoru me doufam konecne cekaji statnice tak mozna jako relax budu delat oznamko:-)
Odpovědět
já jsem oznámko dělala s Přemkem,hodně mi pomáhal
Odpovědět
tulikiss teď jsem se dívala do Tvýho alba, ty jsi si zkoušela už tolik šatů?? :-N Já plánuji, že půjdu až tak koncem února. Taky nevím kam, jestli tady v Praze a nebo v Brně, kde bydlí rodiče a bude tam hostina, obřad...nechce se mi převážet je z Prahy, ale tady asi bude větší výběr. A taky budou asi dražší. :-( A co je to za restauraci jak tam budete mí hostinu, ta vypadá hezky!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no ja uz sem byla akcni, chci si je uz brzo objednavat tak sem musela zkusit strihy:-) a docela me to i bavilo.. jinak myslim ze v brne bude dost velkej vyber a mozna te to vyjde o trochu levneji..a ta restaurace je C & W Saloon No. 1 ve zbysove( pamir.cz), maji tam super ubytovani jenom za 300 na osobu na noc coz se v Brne neda jinak sehnat..
Odpovědět
a ty to budeš mít i s ubytováním?Ta cena je skvělá! ;-) My taky, normálně je noc za 1100 Kč, 8-( tak doufám, že nám dá nějakou množstevní cenu, v pondělí bysme se měli jet domluvit. Je to blbý jezdít kvůli každé maličkosti z Prahy. ]-( Ale na šaty se těším. Jen nevím s kým jít, svědkyni mám tady v Praze a mamku v Brně. obě se už těší a ptají se kdy půjdeme. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. 25.12.2008 me muj pritel pozadal o ruku. Svatbu bysme chteli mit v zari, takze budu s nejvetsi pravdepodobnosti take zarijova nevesta. Moc rada bych se k vam tedy pridala... :-)
Odpovědět
Alena: vítej a gratuluji k zásnubám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alena2:vitej mezi nas. luci: prave ze budem mit ubytovany skoro vsechny hosty, pritel je z Bruntalu a moje rodina z Ostravska.takze tam budeme spat uplne vsichni.
Odpovědět
luccy.luccy, tulikiss: diky za privitani :-) Docela Vam zavidim, ze uz toho mate tolik zarizeneho. My zatim porad premyslime o tom, kde bude obrad, ale nejak si nemuzeme vybrat. Chteli bysme se totiz videt az u "oltare", tak hledame misto, kde by to slo.
Odpovědět
Profilova fotka
alena: vítej mezi námi... tak s tím určitě nebude problém... my se bereme v čejkovicích a protože to máme v 11 hodin což bude od kadeřnice kosmetiky a místa kde budu přespávat a tudíž i oblékat asi 2 hodiny cesty tak se uvidíme až tam....je sice pravda že se uvidíme asi minutku před obřadem ale vím, že by nebyl problém se dohodnout aby všichni čekali už v obřadní síni... :-)
Odpovědět
alena2: Ahojda,vítej ;-) Dobré ráno holky...tak poslední volnej den a zítra do školy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my to budeme mit tak ze me uvidi az me povede tatinek k nemu, uz sem o tom mluvila s matrikarou a rikala ze to neni problem
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to tak,že přítel bude spát doma u rodičů a od tamtud pojede část svatebčanů s ženicem pro nevěstu-musí si mě vyzvednout a pak se jede na obřad. Jinak díky za radu,asi to s tou pozvánkou zvládnu sama na netu.Nebude tak pěkná,ale určitě to bude stačit :-D Zítra jdu jinak na MěÚ a doufám,že už uspěji s rezervací datumu a potvrzením formuláře.Byl to hezký večer,když přítel ten kus papíru podepisoval se slovy...tak že my se vážně budeme brát :-D Jsem ráda,že si přípravy pomalu a v pohodě do slova užívám-jsem šťastná!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak já jsem dostala žádost o ruku pod stromek a datum máme 19.9.2009 a jsme z prahy ale obřad bude v orlové. Všem vám gratuluji k zásnubám a svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem se rozhodla že raději nebudu pokoušet oznámení a pozvánky tak jsem to objednala na téhle stránce kde to nebylo tak drahé, je tam i ceník služeb http://www.oznameni-svatebni.cz/katal...
Odpovědět
bulterierka: Ahojda vítej ;-) Ještě je tady diskuse 19.9.2009 tak se stav,rády tě tam uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.chtela jsem se zeptat jestli nevím kde (at uz kamenný obchod nebo internet) bych mohla najít látkové bíle kytičky na dekoraci např jmenovek. holky pomezte já to nemůřu nikde najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, tak se taky přidávám do "klubu 2009" a diskuze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zkus se podivat na lenea.cz tam jsou různé ozdoby nacokoliv třeba v kategorii kytičky a jiné drobnosti já tady tohho našla mnoho
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám všechny nové "zářijovky" Jinak jsem to tu trochu letmo pročítala takže výdaje na svatbu máme jen na svých bedrech, zatím jsme si všechno platili, takže svatba bude to samé, snad se něco vybere alespoń do střevíčku alkohol bude ten co nakoupíme jelikož máme hostinu v "jídelně" takže co nakoupíme to se bude pít, a máme 15litrů slivovice 2006, takže se bude pít především ona oznámení jsem si dělala sama, plus pozvánky, obaly na čokoládky, noviny, a vešla jsem se do 500,- a to mi ještě spousta papíru zbyla, kdo chcete můžete se kouknout na mé album, tak oznámení ještě není hotové, finálovku budu dělat až tak za měsíc, jinak rozdávat ho budeme asi 2 měsíce předem zapomněla jsem ještě něco?
Odpovědět
Ahoj holky, vidím že s lucylucy a alenkou mám stejný termín, to je dobré...co všechno už máte zařízené? my zatím pouze termín na matrice a místo na hostinu....po šatech jsem se ještě nestihla podívat... lowe: ty jsi šikovná, jak sis všechno sama vyrobila...to teda nevím, jestli bych si troufla...chceme si s přítelem taky udělat vlastní návrh, ale asi nám to bude muset zpracovat nějaký kamarád grafik
Odpovědět
Canette, neodolala jsem a posílám odkaz. Šatičky budou si dost mastný, ale.... :-) http://www.missangel.cz/cz/galerie/sa...
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: díky za pochvalu, ale taky nejsem nějak sběhlá, ale zase je to můj výtvor a vše bude originál ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?