Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
ahoj děvčata, už máte víte jakou hudbu na obřad? Dále mám zařízeného kameramana tak uvidím jak to dopadne. Máme civilní snatek.
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Je to strašný, jednu dobu tam byli i fotky po tý nehodě a popsáno, fakt jsem měla slzy v očích.Ale bohužel takovej je život,ale je to strašný
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - to je fakt strašný,...mám z toho husinu,...promiňte mi to slovo,...ale život je normální kurva :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhám sem chodit mám toho moc. Doufám,že už trvale máme doma zprovozněný internet.Přidala sem do alba már fotek ze sobotní svatby,takovou ochutnávku.Ale protože jde o cizí svatbu (i když šlo o kamarády),nechám tam fotky tak den a pak je asi smažu. Jinak si jdu přečíst co jste napsaly. Tak zatím...
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - ta kytice cos sem dala je podle mě nádherná.Luční kvítí není nic krásnějšího a co se trvalivosti takvej květů týče,tak nemaj konkurenta sidi - mě úplně zamrazilo,když sem se koukla na to album,fotky maj nádherné,ale... |-| jinak k šatum.ta nevěsta ,které jsme byli na svatbě měnila šaty tejden před svatbou. Je těhotná a ty původní najednou nedopla x-) . Jinak janička nezoufej. Půjčoven je hodně a určitě si vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
sidi-tak to album je síla. Normálně mám až slzy v očích. Poslední dobou,jsem jak pes na svého přítele,a ani nevím proč. Možná proto,že mi málo říká "mám Tě rád",i když vím,že má. Prostě nemám pořád jakousi náladu. Ale ted si uvědomuju,jaké to jsou všechno prkotiny. Hrome,mračím se na něho a zítra už tu nemusíme být. Je to strašné. Tak jsem si ted řekla "dost". Zase mi něco otevřelo oči =-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: to mi nedělej, to zase nebudu spát, sice jsem to tu už jednou viděla, ale je to strašný, ale co my víme co nám osud přichystá, že? jana1k: je to tak, člověku až mrazí, když si uvědomí jak vše bereme úplně samozřejmě, a přitom by se mohlo stát něco co by nám život obrátilo úplně na ruby, a pak všechny ostatní "důležité" věci jsou jen prkotiny
Odpovědět
je to hrůza :-( obdivuju to holku, že se z toho sebrala, já bych v tu chvíli asi neměla chut vůbec žít dál a vyléčit se...
Odpovědět
Profilova fotka
to je právě to. Přítel do práce dojíždí autem,ale to se může stát kdykoliv a kdekolv ..na přechodu, v autobuse..Kolikrát mam strach a napadaj mě takovéhle sýčkárny.. Nevim jestli bych se dokázala znovu sebrat.. :-(
Odpovědět
petrajda: fotky ze svatbu pěkné :-) mám kolegyni, ta má dvě sestry a chtějí děla svatbu společně všechny tři...že se dost ušetří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - něco na tom je. na téhle svatbě nebylo co řešit. Obě nevěsty jsou ze sedmi sourozenců,kdyby dělili letos svatby dvě bylo by to asi náročné,hlavně finančně.Tady se sešlo asi 70 lidí a většinou samá rodina. Kamarádi sme se sešli jen čtyři. A obě strany jeli na půl
Odpovědět
ty jo, v dnešní době aby měl někdo sedm sourozenců, to se nevidí....já myslea, že nevěsty byly sestry?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
byly sestry. já se blbě vyjádřila. Je jich dohromady sedm,takže pět sourozenců s rodinami bylo ještě přítomno :-) No jejich trochu víc..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, kočky! Tak jsem vás konečně dopřelouskala... snad na něco nezapomenu :-) Sarka: Bangkog - to bude parádní svatební cesta... :-) Jsem moc zvědavá, co budeš potom vyprávět! (ne že všechny hned po svwtbě zdrhnete na koníka!! :-D) Janicka: S těma šatama mají holky rozhodně pravdu - vůbec se nenech otrávit, ber to jako špatný první pokus - určitě nejsi jediná, kdo má větší prsa a štíhlý zbytek, takže nějaký nádherný šaty rozhodně seženeš! Jani: Slečna ve zlatnictví byla asi nějaká pizda - vždycky mě akorát napadne, jestli za tím není nějaký skalní mindrák - jakože: takhle nikdy vypadat nebude a tím spíš se asi nevzdám... :-) Tak mají smůlu, díky Pipině nebude kšeft! Aci: asi šest stránek na zpět ses ptala, jestli budu mít závoj - nejdřív jsem říkala, že ne, že už by to bylo moc a čím dýl o tom přemýšlím a čím víc fotek holek s tím megadlouhým závojem vidím, tím víc si říkám, že bych ho asi vážně taky moc chtěla... :-) Krtku ty mi teda nepřijdeš jako adeptka na dietu... :-) Ani podle fotku v pasu, ani podle fotky ze zkoušky líčení - rozhodně nevypadáš jako někdo, kdo by potřeboval míň jíst... A pokud jde o debatu oblíkání svatebčanů, budu se muset ještě dojít mrknout - jenom k tomu svetru - tady to podle mě žádný vášně nevyvolalo - všechny jsme se podívaly, pár z nás řeklo, že OK, zbytek, že by to takly ONY nechtěly, ale hlavně, že jsou oni dva spokojení - asi jsem teda divná, ale mně to nepřijde ani hnusný, ani zlý ani nějaký jiný... jenom komentář a oni dva ať jsou hlavně zdraví a šťastný - a pod to bychom se přeci podepsaly všechny, ne? A fotky ze svatby Berusky21 jsou dost drastická masáž... Myslím, že to bude rok, co se to stalo, pamatuju si to, protože mi tehdy volala sestra, že si o té nehodě přečetla v místních novinách, a jelikož má malou dcerku, občas brousí po koníkovi a spojila si to - je to vážně tragédie, brrr.... :-( ... Jinak fotky ze svatby sjou bezva - skoromanžel je velký sympaťák!! Ještě čtete?? To jste dobrý! Tak já budu pokračovat :-D Mám za sebou další úspěšnou zkoušku - hurá a včera jsme se byli podívat na další byt, asi miliontý v pořadí, už mě to fakticky nebaví - pořád někomu lízt do obýváku a ložnice a tvářit se děsně zaujatě, i když už ode dveří víte, že za tohle byste nedali snad ani poloviční peníze a nějak jsem už začínala propadat beznaději, že se nejspíš použitelný byty propadají do země, protože to fakt jinak není možný - a ten včerejší bych takřka naprostý opak - jediné, co je problém, je hromada práce, která by na tom byla potřeba udělat a s tím samozřejmě spojený poměrně velký finanční investice, který zároveň s hypotékou mi přijdou jako naprosto spolehlivý kladivo na čarodejnice - nejdřív jsem z toho měla obrovskou radost no a po věčeři s tchánovcema (který zdrbli, co mohli) se mi to nějak rozleželo a večer z tý vidiny, že končí sranda a začne ta pravá legrace na mě padla depka jako blázen... Já ani nevím, jestli vůbec nějaký byt kupovat chci! Jestli není lepší opravdu zůstat v nějakým solidnějším podnájmu, protože kdyby se nám to povedlo za třicet let splatit, tak co?? Bude nám šedesát a budeme mít byt, paráda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo... to je ale elaborát... :-) Pardon... ;-)
Odpovědět
jizi: parádně ses rozepsala....četla jsem, že budeš mít vlasy vyčesané nahoru...mě se líbíš moc v rozpuštěných, ale zase nevím,jestli bys se k tomu stylu šatů hodily...ty dlouhé originální závoje s okrajovou krajkou jsou nádherné :-) no s tím bytem, ono je to složitý...ale tak ted by ceny měly jít trochu dolů,tak je lepší doba na nákup..kolgyně si koupila byt loni, otlučený na cihlu a musela do něj nakonec nacpat navíc ještě 600tis., i když původně počítala s polovinou - ty rekonstrukce jsou strašně zrádný. A platit něco 30 let, když nevíš, co bude příští rok, to je strašný, no ale zase je člověk ve svým....těžko říct, já se hypotéce bráním, jak můžu, ale když člověk nic nemá, nebo nezdědí, nebo nevyvdá, tak je to těžký.Záleží na tom, jak velká rekonstrukce by se tma musela dělat, co byste si třeba mohli udělat vlastními silami a tak...pak to vyjde třebas levněji...a zařízení se tkay dá nakupovat postupně, my třeba do tedka nemáme ještě dveře a svítidla a zařízený obývák...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Děkuju - můj muž taky vždycky lobbuje za rozpuštěný vlasy, ale myslím, že k těmhle šatům bude drdol hezčí - chci něco jednoduchýho, ulíznutýho - objednala jsem si ten hřebínek, co mám v albu - líbí se mi ty účesy s broží na boku, tak něco v tomhle stylu... A ty závoje jsou prostě bomba... :-) S tím postupným předělávání - to já taky říkám, jenže muž je ten typ, co když už tak už - takže když je třeba něco udělat, nechce se mu to nechávat na pozdějc... na jednu stranu je to fajn, ale představa, že mám celoživotně za zadkem dvou a půl milionovej dluh a do toho se kompletně vydám z peněz, protože bude potřeba udělat kuchyni v jiné místnosti, předělat kompletně koupelnu a eletriku a navíc by to chtělo udělat tam plynovej kotel a radiátory... já ti nevím - je to hrozně těžký... Fakt závidím všem bohatým děckám, kterým koupí kvartýr rodiče :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi - mě se taky hrozně líbí ty velké spony ve vlasech,...taky už mám koupenou tu co mám v albu,...akorát ještě domyslet ten účes,...ae dole chci mír na ramenách vlasy, ale jestli natočené nebo rovné,...to ukáže až zkoužka
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvi: Tu kytičku? Ta je moc hezká... Jaký budeš mít šaty? (jestli jsi to už psala, tak se omlouvám, jsem stará skleróza...)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi dávám je do Alba pak mi pisni a já je smažu. Nechci aby to viděl ženich
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvi: Budou to ty posledné? Jsou krásný... a moc ti sluší!!
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Typoslední ti fakt seknou s tím závojem to jsou oni?Sluší ti ty rozpuštěný vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: tak jsem Ti taky jukla do alba,a určo k těm tvým šatům nějaký drdůlek ;-) ,a jestli se Ti ten závoj tak líbí,tak jdi do toho,bude Ti to slušet....S těma bytama a hypotékama ani nemluvit. Taky jsme se zadlužili na celý život,a fakt člověk neví co příjde zítra. Ale je fakt,že koho znám to tak bohužel má..... zelvinka: taky jsem ti kukla do alba a ty šaty jsou good :-D ,a souhlasím se sidi: s těma rozpuštěnýma vláskama + závoj,Ti to opravdu sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: Já vím... Jenže mě to stejně děsí... A závoj minimálně při vyzvedávání šatů zkusím :-D Za to nic nedám...
Odpovědět
zelvi: budeš mít ty poslední? jsou moc pěkné, krásná sukně :-) A určitě se závojem jizi: no je to hrůza, dlužit tolilk peněz, nikdy nevíš, co se může stát...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci , jizi a jani- v mém albu jsou pouze dvoje šaty jedno s bolerkem a pak i bez bolerka ty samé a pak ty jednoduchý,..to jsou převlekovky, mohla jsem si je vybrat zdarma ke svatebním šatům. Je fakt že fotky strašně zkreslují. Jinak závoj mít nebudu, protože jsem strašně chtěla tu sponu do vlasů(už ji mám doma koupenou) vršek vlasů bude nějak sepnutej, a spodek určitě rozpuštěnej, akorát nevím to ukážou zkoužky jestli rovné nebo natočené. Jinak bolerko mi šijí stejné ale větší, protože mi bylo těsný přes ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha... :-) Tak to jsme slepé všechny - nicméně jsou moc hezký! A vzhledem k tomu, jaká je sukně, já tipuju, že budou hezčí zvlněné vlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - zatím u mě vítězí ten účes co mám v albu s poznámkou adepti na účes,...ten se mi líbí nejvíc.
Odpovědět
no jo, nějak jsme si nespojily předek a zadek šatů...a jk máš to bolerko, tak to to úplně změní...Já bych taky chtěla mít dlouhé vlasy na pěkný účes :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás po delší době zdravím :-) Příští sobotu jdeme konečně na prstýnky, už se moc moc těšíme, snad se shodneme :-) A dneska jdu za švadlenou, chci si nechat ušít bolerko k šatům, tak jsem zvědavá, jak dopadnu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?