Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek: no jo, s chlapama to není jednoduchý, jedou chtějí to, podruhé zase ono :-) a ted si představte, že za 3 měsíce to bude už na trvalo... :-D
Odpovědět
aci: Vůbec se tomu nechce. Jako na tom zpomalování metabolismu s věkem něco bude. Před pár lety by mi tenhle režim v pohodě stačil a šlo by to dolů pěkně rychle. A teď nic. Teď je pozitivum jediný - nejde to nahoru :-N Se nechci vidět po třicítce a dál...
Odpovědět
krtek: je to děs....ve dvaceti jsem snědla k večeři 6 světlých rohlíků a nepřibrala jsem ani deko....tedka sním salát a kilo je nahoře...Ne, dost jsem přibrala, když jsem začala chodit do práce, to každodenní sezení v kanclu, to je zabiják, at civčím, nebo ne....
Odpovědět
Jo, sedavý zaměstnání, obědy v kantýně a život s partenrem, kterýmu nevadí, že se večeří v deset ]-(
Odpovědět
Holky, jak jste se ptaly na ty moje šaty - tak střihově něco podobnýho jako tahle nevěsta: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Akorát ten výstřih trochu jinak (bez toho krajkovýho "přesahu") a barevná mašle.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - taky jsem dost přibrala,...ale mám to způsobené nefunkční štítnou žlázou,...kamaráka mi poradila hubnout přes internet se stobem,...a musím říct jde to pomalu, ale výsledky se dostavili a hlavně není u toho jojo efekt
Odpovědět
Profilova fotka
jani: no dalsi moznost je nechat si je usit presne na miru, kdyz mas vetsi disproporce v postave. mozna by to pro tebe byla idealni varianta. a presne, jak holky pisou, dobre pro tebe budou saty se snerovanim :-) urcite se neco podari vybrat a kdyz ne, vol svadlenu :-) A pritel si jen rypnul, to vis,ze je ma rad ;-)
Odpovědět
krtek: no jestli máš takové šaty, tak to musíš být štíhlá..... zelv: fakt to přes stob funguje? taky jsem to tam chtěla zkusit..to jsou nějaké kurzy?
Odpovědět
Profilova fotka
jani:Hele ne první salon prd, to já než jsem se rozhoupala říct,že se budem brát,zašla jsem do salonu jestli na mě mají vůbec šaty a v poho.Já mám velikost 44 a někdy i 46 podle čatů a v poho.Já nevím ta Adina.Byla jsem v těch Holešovicích a líbili se mi tam šaty,ale byli na zip a trochu mi krapatěli záda tam mi pani ochotná jak prdel řekla,že mám bohužel smůlu, pak tam sla sarkajak a jí řekli,že to jde povolit až o 5 cm nabo místo zipu šněrovačka!!!!!U těch samích šatůůůů,Byla jsem naštvaná,líbili se mi hodně,ale ted jsem taky spokojená, byla jsem v nevěstě. krtek:To já naštěstí sedavý zaměstání nemám,to už bych asi neprošla dveřma,ale ty moční to je taky věc, ve 2 ráno mám hlad,že nevidím aci:Sice budou tvoje ale co pak s nima,budou ti viset ve skříni a pak je dáš stejně sem do bazaru k prodeji, nebo jednou budeš nutit svoje děti aby se v nch taky vdálali? :-D
Odpovědět
sidi: já už mám plán, jak je přešít na letní šaty :-) já v Adině byla, slečna byla ochotná, zkoušela jsem 1,5 hodiny, až pak začla být nevrlá, protže tam čekaly další..
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Aha,tak to jo, ještě,že jsi tak vynalézavá nevěsta :-D A jakou jsi tam měla,takovou silnější blondýnu na krátko?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - to taky, ale toho se neučastním, ale můžeš se tam bezplatně zaregistrovat během 4 týdnů tam jsou různé lekce o jídle jako že denně máš snít 300 - 400gramů zeleniny,...atd a každej den si zapisuješ co jíš a ono ti to počítá sacharidy, bílkoviny,...atd a onoti ti v grafech ukazuje co dělaš špatně,...zaregistruj se,..bude tě to stát pouze trochu času denně. Nechci to tady moc rozebírat, tohle téma je na dlouhou diskuzi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak se sem dává ten odkaz na nějakou stranu?
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: jj, diky,nasla jsem.resit dosrt budu az pozdeji, ted neni cas :-( ale moc dekuju
Odpovědět
krtek: Dyť jsi hubená! Já myslím, že se tím nemusíš bůces t¨stresovat. Myslím, že vězšina z nás přibrala po nástupu do práce, já taky před 3 roky měla ještě o 5kg míň, ale v práci holt nemám čas pravidelně jíst, hlad různě zaplácávám a doháním to k večeru, kdy je trochu volněji....Ale když jsem letos v zimě byla měsíc doma na marodce, tak hned jsem 2kg zhubla a to jen díky pravidelné stravě, protože jinak jsem se jen válela. Ale když už jsme u toho - taky by mně potěšilo, kdybych do svatby nějaké to kilo zhubla a nejlépe aby to šlo samo od sebe :-N
Odpovědět
:-D :-D vůbec stresovat....No já mám ale dneska překlepový den!
Odpovědět
aci: Dyť řikám - budu jak těhotnej vorvaň :-D A ty moje teda budou od prsou dolů celkem volný. Já taky netvrdim, že jsem tlustá, ale štve mě, jak se mi postupně tenčí šatník... Spoustu věcí prostě neoblíknu nebo to už nevypadá dobře no... salomme: To já zhubla, když byl přítel na služebce :-D Páč jsem byla večer už líná si cokoliv vařit a šla jsem radši spát. Ale jeho když se s nadějí v hlase v deset zeptám, jestli vůbec ještě chce jíst, tak nadšeně přikývne :-N sidi: Já budu mít taky šaty vlastní, přešívat je nebudu a ani prodávat - já jsem holt ten nostallgickej typ, co je bude mít doma složený v krabici a jednou za čas zatlačovat slzu dojetí v oku :-D
Odpovědět
sidi: blondýnku, ale s delšíma vlasama zelvi: já zkoušela nutriční poradnu, ale poradili mi tam děsný věci, který se vůbeci nedali dodržovat :-( sidi: odka? no zkopírujše jeho adresu...a nebo napiš třeba wéwéwé kolecko tecka cz :-) aby ti to nikdo nesmazal...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Je to tady z beremka je to album ze svatby,ale takový smutný.
Odpovědět
sidi: Smutný svatební album? To existuje?
Odpovědět
krtek: já ty malý věci radši vyhazuju...akorát z nostalgie mám jedny kalhoty z francie, ty jsou nádherný, ale tak velikost 36 a to už je dávná minulost :-(
Odpovědět
sidi: no zkopíruješ ten webový link....a pak ho vložíš...
Odpovědět
Já mám znostalgie jednu sukni - a je mijasný, že tu už prostě neoblíknu. Zbytek pořád ještě foufám... Jako ty věci jsou třeba jenom dva tři roky starý!
Odpovědět
doufám Já teda taky dneska perlim... Jsem někam chtěla napsat, že něco píšu... a zaměnila jsem š za č. Ještě že jsem si toho všimla včas :-N
Odpovědět
krtek: to se stane, já tuhle napsala, že mám "vprci" hodně práce...
Odpovědět
aci: :-D Tyhle překlepy jsou docela roztomilý.
Odpovědět
jojo, je to veselý...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Tak nevím jestli to bude fungova
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně pak mrkněte do těch gratulací pod to album,a hlavně,že se řeší nějaký fialový svetr
Odpovědět
sidi: to je opravdu moc smutné album :-( takové neštěstí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?