Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
buble: vítej, to jsi rychlá,že jsi to za týdne už zařídila... lowe: jo, jsou to brilianty tak jsem se radovala, že mám plisování na šaty a oni to neumějí tak, jak já chci...tak jsem zase v háji :-( asi si ty šaty budu muset nechat ušít trochu jinak :-( ale to se zase bojím, jak to dopadne
Odpovědět
sarka: K letenkám gratuluju! To je super, taky bych hned letěla :-) Nám řekl farář, pro nás ty papíry z matriky zajistí...tak jsem zvědavá, koncem měsíce k němu asi skočíme...
Odpovědět
Profilova fotka
holky jakou budete mít hudbu..na obřad atd??
Odpovědět
salomme: To je fakt s těma fotkama v brelích! Táta se nechával fotit na novej pas a prostě nebylo možný to vyfotit tak, aby se to nelesklo (navíc má brejle "stmívací", je světloplachej, takže se nejdřív čekalo, až mu zesvětlaj). Tak nakonec musel brejle sundat. Jenže on je nosí pořád, už od mala, takže teď ho na tý fotce nemůže nikdo poznat :-N Navíc když ty brejle sundá, tak mívá takovej ropačitej výraz... No prostě je roztomilej, já mu řikám, že vypadá jak pštros :-D
Odpovědět
aci: A kdybys je nechala šít v tý Číně? Ty by si s tim uměli poradit? Já má zkoušku tenhle týden x-) x-) Se celá tetelim, ale jsem fakt napnutá, jak to bude vypadat.
Odpovědět
lowe: No, zatim mám takovej hrubej výběr... Ještě nevim, co na nástup svatebčabů a ženicha, asi nějakej soundtrack taky, ale nevim co. Docela mě i napadá něco ze Star Wars, ženich by měl radost :-D pak na můj nástup mám dva favority už od začátku, zatim vede jedna melodie z Nekonečnýho příběhu. Pak něco z filmu Romeo a Julie (stará verze - Zeffirelli), možná Poslední Mohykán, Armstrong, nějakej ten cajdák z 80.let, co má rád ženich, a Annie´s song od Denvera a My oh my od Sladů. Asi jsem na něco zapomněla, mám to někde napsaný... Jo, Hapku bych tam ráda někam vecpala.
Odpovědět
Jinak já tu pročítám ty tipy v diskusích o hudbě - vždycky mě nadchne něco novýho, ale stejně se nakonec pokorně vracim k tomu původnímu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek93: díky za tipy zkusím taky najít nějakou diskuzi
Odpovědět
Já bych brala taky reprodukovanou hudbu, ale obávám se, že my budeme muset mít pana varhaníka...I když i on hraje pěkně, ale ne všechno.
Odpovědět
Tak tomu řikám kytice: http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php... Ty jo, tak tohle by se mi docela líbilo, ale barevnější a nepatrně menší a učesanější - abych za tim já prcek byla vidět :-D Ale vypadá to, jak kdyby to ženich natrhal sám - to je romantika x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tak to je slušná kytka,to musela bejt asi věc celek den to nosit. astre:Našla jsi tu paní na ty dorty? lowe:Já ještě nevím na nástup jakou, nechci pochod, ale chtěla bychtu úvodní z pearl harbouru, pak panna anetvor od Hapky,pak hallelujah a nagratulace asi už nejsem volná a ještě,že tě lásko mám. aci:Nebylo by jednodušší si ty šaty půjčit než se takhle trápit? Jinak už mám objednané SPZ na auta,nevěsta a ženich, jedna za 138 Kč,tak jsem na to zvědavá
Odpovědět
sidi: Jsi mi připomněla - musim objednat ty trička! Akorát nevim velikost a u sebe se nemůžu rozhodnout s barvou. Nejradši bych černý, ale to neni. Nebo že bych to dala jenom ženichovi? Co myslíte? http://www.darek.cz/game-over-damske-...
Odpovědět
Článek se načítá
Ha, tak koukám, černý možná je - ale tam zas neni vidět střih. No budu to muset nějak rozseknout, ten obrázek se mi fakt hodně líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sidi.m: děkuji¨ já si spz dělala sama, ale ještě jsem je ani nezkoušela na autí
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a krtek - my budeme mít na obřad hudbu z CD,....vybrali jsme si naše miláčky jako je Avantasia - anywhere(to bude při předávání prstýnku polivbku a podpisech), a pak Axell Rudi pell - píseň you want love nebo Silent angel a Forever young - z těhle třech vybíráme na nástup a na přání. CO myslíte? jako nezaujatí když si to pustíte na youtube nějak nedokážu vybrat z toho dvě
Odpovědět
my máme varhany a omezený výběr písniček...takže bude asi nějaký pochod..moc na výběr tam není, pak na obřad asi Led Zeppelin: Stairway to Heaven a na gratulace chci hudbu z Tenkrát na západě sidi: taky si myslím, že asi to půjčení bude nejlepší...než to takhle řešit..ale už jsem přišla na chut tomu, že budu mít vlastní šaty a že mi zůstanou....v číně by to prý zvládli tvrdí paní majitela z toho salonu jo a co se týká fota v brýlých...v pasu jsem si je musela sundat, protže paní byla tak neschopná, že mě nedokázala vyfoti bez nich, takže tam vypadám jako někdo úplně cizí...
Odpovědět
nikde nikdo....
Odpovědět
Profilova fotka
aci - já jsem tady:-)
Odpovědět
Já taky, jenom jsem zaujatá momentálně diskusí o oblečení svatebčanů. Ale končim, bych se jenom rozčílila. A nemám zatim nic novýho, kromě obavy, že v šatech budu vypadat jak těhotnej vorvaň :-p Ale ta vlastně neni nová, jenom se teď ponekud zvětšila :-N
Odpovědět
Holčinky nazdárek!!! Já se asi nevdááám ;-( ;-( :-o :-o
Odpovědět
Představ te si,že jsem byla na první zkoušce šatů..a jsem strašně moc rozčarovaná.... Slečna tam měla na mne jen jedny jediné šaty a ty ještě nešly zapnout,protože je nějaká pipka vrátila s roztrhaným zipem. Nejsem žádný hubeňour,normálka mám třeba kalhoty vel 44,ale ona mi řekla,že na svá prsa potřebuju 20!!!!!!! Jenže jak mám skloubit prsa 20 a spodek 14????!!!!! Navíc jí nešel internet,takže mi řekla,ať jí řeknu,které jsem si vybrala a že mi dá zítra vědět. A další věc je to,že kdyby ty šaty musela objednat,tak je zacáluju já,protože jsem první,pro koho by je objednávala...takže půjčovné bývá 5000,tak bych dala třeba 9000..... Jsem tak strašně zklamaná!!!!!!! Jediné plus na celém tom výletu je fakt,že jsem objevila snubní prstýnky....úžasné,nádherné,skvělé.....hezčí jsem nikdy neviděla!!!Jsou za 12400 Kč a snad si je,když bude čas,pojdeme v sobotu objednat.
Odpovědět
krtek: neblázni...koukala jsem, že diskutuješ i o dietách...já myslím, že jsi krásně hubená.. janickqa: tak to byla pěkně blbá slecna....je tu spousta holek, které mají větší velikost než 44 a šaty mají a hezké, tak se neboj, však něco seženeš...a co to bylo za salon? jestli počítáš, že potřebuješ větší velikost kvůli prsům, tak koukej rovnou na ty salony, kde třeba píšou, že mají větší velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
janička - myslím že je i problém v tom že byli na zip. v některých salonech to tak mají, aby se s něma nemuseli donekonečna šňerovat,...ale málo kdo má perfektní konfekční velikost aby mu sedli. V šatech se šněrovacím zapínáním se v jedne velikosti ztratí rozmezí tří čísel.Já mám konfekční velikost 40 ale šaty jsem si mohla vybírat od 38 po 42 a prstýnky jsou za dobrou cenu,...tak třeba nám sem dáš fotečku
Odpovědět
krtek: koukám, že v nevhodném oblečení se to docela rozjelo, já už tam koukala dopoledne a už to bylo drsný...ten svetr prostě lidem nedá spát, si vezmi, jak to tu nadzvedlo vlnu u nás....
Odpovědět
janička: je to tak...lepší je, když mají šněrování, to se pak nějaké velikosti ztratí. jo a pak taky, různé šaty mají různé velikosti...od St.Patrick mi byla i 36 a od nějakých běžných šatů jsem se nevešla do 40....
Odpovědět
Holky já jsem tak smutná....Pepča mi řekl,když mu říkám,že si asi budu muset vybrat v Praze,protože tam mají velké velikosti,ale ceny nad 5000 kč..."tak nemáš mít tak velký kozy"......hlavně že se mu jindy líběj.... ]-( ]-( No to mne namíchnul ještě on!!!! Ale koukala jsem na stránky toho salonu,co se tam chystám v pátek a mají i větší velikosti a k tomu navíc akci 1000 Kč na půjčené šaty,tak snad tam budu úspěšnější...
Odpovědět
Profilova fotka
Janička - nezoufej, a na poznámky nedej,..chlapi si občas prostě musej rýpnout 8-) :-D
Odpovědět
jani: Zkus ještě někde jinde, je toho teď hafo, to by bylo, abys nevybrala! A to s tim šněrováním - na tom něco bude ;-) aci: No, já si nepřipadám tlustá, ale váha mi za poslední tři roky šla pěkně nahoru, to je prostě fakt. A dneska si přijdu extrémně rozkydlá, jako fakt musim něco dělat. Se svetrem mě až mrzí, že jsme to tu taky tak propraly, ale to je holt internet no... Jestli sem dám někdy fotky, tak jsem se zařekla, že ty případný negativní reakce nebudu nijak kometovat, bych si s prominutim sr...la do huby, když tu tak obhajuju "právo na názor" :-N
Odpovědět
Chlapi jsou občas blbci, jinak to říct nejde. Ten můj si před třema rokamy, když jsme spolu začínali bydlet, stěžoval, že neumim navařit na víc dní dopředu. A dneska jsem mu oznámila, že k večeři dojí to, co jsem dělala v neděli (a je to dobrý, jsem ochutnala!) a protáh ksicht "hm, to mám teda radost". Bych mu občas nejradši jednu střelila... Nebo ještě líp - dala mu aspoň na tejden na krk všechny ty nákupy a vaření, o který se u nás starám jenom já! To by koukal :-D
Odpovědět
jani: no v praze určitě bude výběr, třeba v Adině, tam určitě mají krtek: no, já jsem za posledních 5 let taky přibrala a jsem rosol :-) je to děsný, já bych hubla, ale nějak se tomu nechce...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?