Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahojky holčinky....tak jsme dneska byli na Měú na matrice a domluvili si pevně datum..Holky já se budu vdávat 26.9.2009 ve 12 hodin!!!!!Jupíííííííí :-D Jsem moc šťastná..první krok splněn!! Zítra mám tu první zkoušku šatů. Holky byly jste jen v jednom salonu a vybraly si tam hned nebo jste jich prošly víc?????
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
salome: já nosím brýle a budu je mít i na svatbu, bez nich to nejsem já myslím si, že s nima mám i hezčí oči...ted jsem prohlížela alba z příprav...nějaká slečna tam mměla asi tisíc hrubek v popisu alba..mimo jiné měla napsanou stejnou větu, jako máš tedka ty..."na 100procent kali, měla je babi a mami, budu mít já - prostě zvik :-) "...no když jsem to četla, tak jsem šla do kolen....a podobně dlaší fotky jsou popsány.. já vždycky po víkendu projíždím alba ze svateb a občas ty alba z příprav...tak koukám, jak někdo se můžue rozhodnout pro svatbu dva roky a vybírat šaty letos, když má svatbu příští rok v srpnu...to přece budou už úplně nové kolekce, bude se nosti jiný styl...nebo mít třeba rok a půl hotové oznámení dopředu...nechápu
Odpovědět
aci: To já taky nechápu s těma přípravama a zamlouváním 2 roky dopředu...Hlavně ty šaty - člověk může ztloustnou, zhubnout, přijde nová a hezčí kolekce...A taky v těch salonech se podle mně na ně musí dívat znechucenějc než na ty, které už to mají co by kamenem dohodil.
Odpovědět
jj, taky se mi to tak zdá...taky nevíš, jestli se třeba nerozejdou a tak... a proč nechceš mít na svatbu brýle? přítellovi bys e líbilo, kdybych šla na svatbu bez brýlí, ale to se mi nechce...jen tka, že on si řekne a já se nebudu cítit dobře.....navíc, nikdy neřekl, že bych bez brýlí vypadala špatně, vymyslel si to až ted, tak se mi an to nechce moc přistupovat...
Odpovědět
Acimedi já mám pocit,že kdybych začala tak před dvěma měsíci,tak budu mít optimální čas..momentálně se cítím docela našponovaná..ale 1,5 roku dopředu je husťárna. Holky a co moje anketka,prosím odpovězte mi???Byly jste jen v jednom salonu a vybraly si tam hned nebo jste jich prošly víc????? Já jsem teda taky pro kalu...sice je to teď docela profláklá kytka,ale líbila by se mi.A nebo ještě se mi hodně líbí zeleno-bílá kombinace kytek..no uvidíme.Včera jsem vyštrachala docela hezké srdíčko na auto z břečťanu..nemuselo by být tak drahé...
Odpovědět
jani: já byla asi v 15 salonech a nevybrala jsem....nebo....nakonec jsem se pro jednu rozhodla, ale neuchvátilo mě nic na první pohled.... tedka jsem našla album, kdy má slečna zamluveného fotografa, hostinu, ale ještě nemá obřad...na příští rok v červenci...to přece není vůbec jisté, že se ten den, co si vybrala bude oddávat... já do kal nejdu, budu mít nějakou zeleno-bílou kombinaci...přítel do toho chce vnutit i něco barevného, tak možná maličko oranžové nebo žluté.... petra: my jsme taky nemohli sehnat žádného DJ, až náhodou na svatbě kamarádky..už máme zarezervováno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, jdu jenom pozdravit od učení - dneska dorazil balík s objednanýma dekoracema - jsou super :-) Zítra vyfotím a hodím do alba... Jinak Jani: gratulace k zamluvenému termínu ;-) A co se týče šatů, tak jsem byla jenom v jednom salonu, zkusila patery, jedny vybrala a bohatě mi to stačilo - na víc bych neměla ani nervy :-D A čeština obecně na netových diskusích je kapitola sama pro sebe... ;-) Občas si říkám, jestli jsou ty lidi jenom líní přemýšlet, nebo jestli jsou opravdu jenom pologramotný... Asi jsem málo kytkofil, mně kaly nepřijdou o nic profláklejší než bílý svatební šaty :-D
Odpovědět
jizi...bílý šaty že jsou profláklý ? blbost, jak tě to vůbec mohlo napadnout.... :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - no to teda smekám,...patnáct salonů? tak na to bych neměla nervy :-D :-D
Odpovědět
holky kde čerpáte inspiraci pro svou kytku???Já hledala na netu,ale snad nejlepší je to tady na beremku. Jinak mi prosím držte palce,psala jsem kamarádovi,aby mi šel za svědka,tak snad bude mít čas.Teď rozjel podnikání v USA,takže toho má opravdu až nad hlavu...ale když já bych si ho moc přála,je to skvělej kluk,s manželkou už od osmnácti a pořád jim to klape...
Odpovědět
zelvi: no já jsem čekala, že mě nějaký nadchnou...jak jsem tu prohlížela ty alba z příprav a tam u těch různých fotek šatů ty výkřiky "nádherné"..."ty a žádné jiné"...no tak jsem čekala, až to na mě taky přijde....ale asi jsem moc velkej cynik...nějak to nepřišlo, tak jsem si vybrala pak ty nejhezčí....když jsem pořád nemohla najít, co sjem chtěl,tak mě to přestalo bavit ty salony obcházet....a to jsem jich ještě spoustu projela na netu, abych nechodila naslepo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jani: já tady na beremku...i květinářství ale většinou mají fotoalba
Odpovědět
Aci teĎ mne předběhla zelvi,ale opravdu 15 salonů bych nezvládla ani ve snu...jsi sice z velkého města,tak tam je výběr určitě jiný než u nás na maloměstě,ale i tak ..mám přeci jenom jedny nervy!!!!! :-p :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - ale zase je to jednou za život, takže tě chápu že jsi hledala tak dlouho až tě nějský opravdu osloví.vždyť už jsem tady psala svoje lapálie se zaplacenou zálohou :-D :-| a noční můře pak z toho
Odpovědět
zelvi jakou zálohu???..jako nováček mezi váma vím prdlajs... Aci koukala jsem do tvého albíčka,tak jaké to nakonec budou???Mě se teda moc líbili i ty Hindu.... Ale konečná dvojka na ve finále je super vybraná..které nakonec to budou??? Takže patnáct salonů..tak to jsem v pohodě,já bych chtěla maximálně dva....Moc se těším hlavně na pondělí do salonu Evania v Praze na Andělu.I když tam kam jdu zítra..s paní jsem si již mejlovala,a je moc příjemná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak snad už to bude šlapat. Dopoledne jsem napsala takovej elaborát a když jsem to odeslala celé to spadlo.Málem mě trefil šlak! Co se týká češtiny tak se zběsile hlásim k těm hlavám skopovejm,prostě vím,žemi to taky v hlavě nemyslí :-) . No a co se týká svatby,na které jsme byly účastníky,tak větší blázinec jsem snad nezažila a toto ráno začalo celkem v klidu,protože když jsme přijeli k ženichovi,tak nikde nikdo volali jsme a on,že na poslední chvíli musel do LB pro tetičku ze strejdou co neměli odvoz.Pak začal ženich hledat co na sebe - oblek tedy přichystanej měl,ale nemohli jsme najít ponožky :-D ,docela švanda. Měl oranžovou kravatu koupenou v třicetdevítce,ale proč ne měla hezkou barvu leč mě tak trochu připomínala pionýrský šátek :-) . Čekali jsme ještě na nějaký příbuzný než se všichni sjeli a celkem i včas. No a rozjeli sme se za nevěstou. Vlastně nevěstama,byla to dvojsvatba,sesty se dohodli mít svatbu ve stejnej den. U rodičů nevěst vládl shon,bylo připravené pohoštění,sláva měli jsme tak trochu hlad,že nicméně jsme se ujišťovali,že se předem najíme,ale to jsme ráno nějak nezvládli.maminka tam pobíhala a zařizovala,organizovala,byla chudák celá splašená.Řekla bych že je opravdu důležité aby bylo jasné kdo co bude dělat,jaký kdo bude mít úkol. Je opravdu zapotřebí říci všem aby vám s tím pomohli,prtoože tohle bylo opravdu neřízené,nikdo nevěděl nic. Tak jsme se s kamarádkou ujali aspoň myrtování,ale celkově jsme v té rodině byli cizí,takže se zas až tak moc dělat nedá. A také se domnívám,že je důležité opravdu upřesnit kde se svatba koná. tady stálo že v Ml.Bol. na radnici. Boleslav má radnice dvě. Starou a novou. Po dotazu ve které se svatba koná nám bylo řečeno,že v té co je vedle kostela. Na místě to vypadá tak,že jsou dvě radnice vedle sebe a mezi nima kostel :-D :-D . Nám šlo o to,protože náš ženich byl hasič a ti mu chtěli přichystat,nevím tedy jestli vítané, překvápko.Takže jsme se dirigovali po telefonu..no nějak jsme se našli. Obřad byl krásný,na tamní radnici hraje nějaká slečna na varhany,takže si myslím,že hudbu moc na výběr neměli.Původně měli mít svatbu po sobě ale nakonec je oddali najednou,což si myslím,že je lepší řešení. Akorát muj přítel fotograf z toho byl zoufalý,nevěděl koho fotit dřív. Tahle svatba mě znovu ujistila,jak je důležité mít někoho kdo to bude řídit. Když jsme vyšli ven z radnice proběly takové ty hasičské pitominky,aspoň jsme se nasmáli,akorát nevim proč svatebčani spěchali,málem nám utekli bez společné fotografie a dalo nám s přítelem dost práce aby jsme oba páry zatáhli do přilehlího parku a tam aby se společně i zvlášt vyfotili. Moc jsme toho nestihli,jsvatebčaní nás vytroubili a dokonce si pro nás do parku i dojeli. nevim proč tak pospíchali,jestli měli hlad nebo co...byla to škoda...ženiši s nevěstami byly tak trochu zklamaný,ale něco se stihlo. Na místě kde byla hostina,byli uchystané stoly přesně na počet hostů a až tam zjistili,že přišli 4 lidi navíc,takže se zase přerovnávalo,znovu se čekalo,no tak trochu blázinec. A jestli se tu bavíme jak a kdy bude přípitek,krájení dortu,společné jezení polévky,čtení oznámení ,rozbalování darů atd. tak tady vše probíhalo spíš za pochodu,oznámení si - teď už manželé - přečetli každý zvlášť,dary ani nevim jestli nějaké byli,polévka se sice snědla tak nějak mimochodem. Přišla kapela a myslím,že to všechno zachránila. Takový dědulové co hráli na cimbáli,ale dokázali hrát opravdu všechno. V životě jsem ještě neviděla a neslyšela hrát a zpívat důchodce Kabáty! Fakt to stálo za to. Ovšem ve své podstatě byla to pěkná svatba - ta odpolední a večerní zábava dala zapomenout na ten chaos co tomu všemu předcházel. A fakt pokud chystáte hostinu pro víc,ale i méně, lidí určitě si udělejte zasedací pořádek a mějte tam někoho kdo bude vše řídit. Já nechci aby to vypadalo,že tuto svatbu podrobuju jen kritice,a protože výslednej dojem mam fakt dobrej. Nebylo to žádné hogofogo a nakonec vše dobře dopadlo. a druhej den nám přivezli i ¨kus dortu :-p .
Odpovědět
Profilova fotka
janička - já jsem internetovej šílenec , já si našla šaty na netu. Ale samozřejmě že jsem zkoušela v půjčovně i jiné,ale opravdu jsem si nakonec půjčila ty šaty které jsem měla vybrané podle fotky. Nechtěla jsem korzetovky,chtěla jsem něco splývavého,klidně i v jiné barvě než bílá a šampáňo,ale nakonec to bílá vyhrála.
Odpovědět
janicka: ještě definitivně nevím, ale na 95% Postal
Odpovědět
Profilova fotka
Janičko - zkopírovala jsem ti to abych to nemusela psát znova:-) původně jsem si zamluvila a samozřejmě zaplatila nevratnou zálohu na šaty v jiném salonu, a byli strašně krásný, jenže když jsem se pak viděla na fotkách a v pase jsem byla jako přeřízlá kostice končili v blbé výšce, tak jsem to obulela, dokonce se mi pak zdálo že stojíme na terase s ženichem v těch hroznejch šatech a na svatbu nikdo nepřišel, ale ani oddávající.tak jsem do salonu zašla za nevratnou zálonu si přítel vzal boty a já si koupila spodní prádlo(naštěstí se zachovali fér, mohla jsem o ty peníze přijít) a hurá pro moje původní vysněný šaty. Dala jsem na řeči a rady jiných a akorát jsem se vytrestala.
Odpovědět
petrajda: to je tedy vyčerpávajícíc elaborát :-) díky za něj, aspon máme nějaký zkušenosti s první ruky...nebo teda z druhý ruky :-) jj, podle mých zkušeností je potřeba, aby tam byl někdo, kdo bude vědět všechno...aby se nemuselo pořád běhat za nevěstou a ženichem...a taky to musí být dobrý organizátor, aby dokázal lidi zpunktovat...
Odpovědět
zelvi ale já myslím,že je fajn když ti někdo u výběru řekne svůj názor..koho sis vybrala,že ti teda tak blbě poradil. Já jsem na své šaty zvědavá...dneska už se mne můj táta ptal kolik budou šaty stát a zda bych si raději nenechala něco ušít..!!!!!!!vrrrrrrrr.....málem mne trefil šlak.Vdávám se jednou za život(doufám!!),takže chci mít krásné půjčené bohaté šaty a ne žádnou splácaninu od švadleny!..kterou si stejně pak nikdy nikam nevezmu a jen mi to bude strašit ve skříni..... Aci ať si vybereš kterékoli z těch posledních dvou,tak to bude fajn..jsou krásné oboje... chichi petrajdo ..pionýrům zdar ;-) Já jsem teď tak nějak na mrtvém bodu,sice jsme dneska zamluvili to datuma čas..ale od zítřka se u Pepčovo mámy bude dělat topení,včera a dneska má noční...vůbec nemám čas se s ním pobavit o důležitých věcěch nebo někam jet se podívat.Tak opravdu doufám,že se to trochu hne příští týden..
Odpovědět
jani: díky....tak taky začni dávat do nějaké fotečky do alba, at víme, co máš zařízené :-) dneska jdu brzy spát, za víkend jsem si vůbec neodpočinula, sklízeli jsme seno, jsem utahná jako kůn...:-( Musím ty svoje šaty nějak rozseknout... jani:já myslím, že i švadlena ušije bohaté a nadýchané šaty,ono často to půjčovné je tak vysoké, že částka za ušití je nižší...
Odpovědět
Čauky! Dočítám dva dny, tak rychle reakci, než zapomenu, na co reagovat :-D : jizi: Jako ty fotky ze zkoušky šatů mě fakt posadily na zadek! Jsem koukala na ty fotky na modelce a řikám si - no jo, pěkný, ale to chce postavu... A na tobě to vypadá fakt dobře! Ty si je můžeš dovolit, tak je fajn, že jsi toho využila! Já bych třeba nesnesla to kolem krku a navíc - zezadu bych se radši nechtěla vidět :-N A na tobě fakt super, zezadu úžasný! K věku - mně teď na jaře bylo 27. K noci před svatbou - naštěstí máme s přítelem stejnej názor - poslední "svobodnou" noc strávíme spolu u nás. Pro mě to bude organizačně náročnější, ale když mě se bez něj už tak blbě usíná :-p Ráno se rozdělíme a zbytek si moc nedovedu představit - kdy a jak vyzvedenem dorty (nejspíš den předem, jinak to nestíháme), kdy zabalim vejslužky (který navíc se spoustou jinejch věcí by měly bejt připravený u našich, odkud se pojede) - a do toho mě ženich dorazil sdělenim, že ve čtvrtek půjde normálně do práce - proč by jako měl mít volno? A kdo se mnou asi vyzvedne to sladký??? Ho budu muste zpracovat ;-) jani: Oznámení se mi líbí taky to první. Já měla to svoje navržený na formát A4 , ale když jsem zjistila, že tisk by mě vyšel s papírem na 24 korun (plus mašle, obálka...), tak ho předělám na půlku a rázem bude za 12 :-D Jinak dneska píšu jak prase, jsem přišla z cvičení a ty svaly si dělaj úplně co chtěj, to se fakt nedá :-p Uf, jdu dočíst poslední stránku
Odpovědět
jizi: až tedka jsem mrkla na to tvoje zkoušení.....páni, to je paráda, moc ti to sekne, ty šaty ke kerku...já teda nevím, který sis vybrala, ale doporučuju jednoznačně ty ke krku, máš v perfektní postavu a nejhezčí zadek zezadu, co já bych za to dala mít takove (no tak v 18 jsem ho měla :--)j....boží fakt, ty jsou bezkonkurenční.... my budeme spát noc před svatbou zvlášt, sice je pravda, žes e mi bez něj blbě usíná, ale zase jet těch 100 km ráno, to si radši přispím...
Odpovědět
jizi: jo,nebyla jsi náhodou zkoušet ve svatebním salonu Bella v Hradci? to prostředí na těch fotkách je mi nějaký povědomý...
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: normalne nosim i presden cocky, takze rozhodne cocky. v brylich se necitima nosim je jen doma vecer, nebo obcas o vikendu, dkyz potrebuju ldouho neco soustavne cist, to me pak z cocek boli oci. takze bez :-.)
Odpovědět
Já byla všeho všudy ve 4 salonech - 2 v Brně a 2 ve Zlíně. Jo a pak ještě jeden tady místní, ale to se snad nedá ani počítat. Všude jsem si vyzkoušela tak cca 5 šatů. Stejně typ, co jsem si nejvíc přála, už měli všude zadané...:(
Odpovědět
salomme: já teda mám dioptrie (docela dost), ale vlastně brejle nenosim - už od tanečních jenom čočky. Brejle mám teď docela nový a prej mi i slušej, ale nejsem zvyklá na to mít "ohraničenej" ostrej obraz (jako zúžený zorný pole těma brejlema), prostě jsem je měla v práci asi třikrát, když byly nový, a jinak je mám spíš na doma a jako "zálohu", kdybych si čočky z jakýhokoliv důvodu nemohla vzít. Takže já mám jasno. Ale viděla jsem v Diplomatu na veletrhu nějaký jakože "svatební" brejle - a to byl teda nářez! Zdobený, jemný, různý tvary... Akorát jsem si řikala, jestli těm nevěstám nevadí, že maj na těch brejlích něco namalovanýho, mě irituje a šroubek, kterej tam patří :-N aci: Jo jo, ten pravopys mě tady dostává docela často ;-) (nejčastěji "tyhle šaty/boty/kytky... by se mě líbili) Ale neberte si to osobně, já už mám takovou poloprofesionální deformaci :-N jani: Tak to je super, že máte datum! To je nejdůležitější - popravdě, já ho teď nemít, tak bych byla docela dost nervózní. Ale ty přípravy rok a více dopředu taky nechápu. A inspirace na kytku - vlastně jenom tady na beremku ;-) petrajda: Já už si delší elaboráty pro jistotu "ukládám" (Ctrl+C) Jinak k tvému zážitku - jsem si taky mylsela, že to zvládnu "ukočírovat" sama, tu organizaci, ale jak tak koukám, čím dál víc mám pocit, že tim ještě někoho pověřim. U nás to bude asi taky dost "živelný", ale na nějaký protrubování během focení se můžu milejm svatebčanům... víte co. Jednou snad hlady neumřou! No, my budem mít ten minibus, tak prostě řidič dostaně zákaz vyjet bez nás - novomanželů a hotovo.
Odpovědět
Aci,tak teď jsi mne rozesmála..copak já bych tam asi tak mohla dát..chichi..máme bobek..zatím:-))) No zkusím něco sesmolit o víkendu,ju??? Krtečku a jak jsi to přání vytvořila???Mě by se taky líbilo doma dělaný,ale vůbec nevím jak na to... Nějak vás dneska nestíhám..přeskakuju do našeho témátku na koníkovi a tam jedna holčina zase potratila,tak je to tam takové smutné,že půjdu raději spát,abych byla na zítra fit na zkoušení.Myslete na mne,večer se ukážu a poreferuju. Páááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?