Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za pochvalu, fakt se červenám... ;-) A vlasy chci vyčesat, normálně to tak vůbec nenosím, tak bude aspoň změna... Jinak ty s tou mašličkou, ty se mi taky hodně, hodně libily - ale nějak jsme se s ženskýma shodly, že by se hodily na jiný typ svatby, než budeme mít...
Odpovědět
jizi: A jaký typ budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak to dneska blbne... teď jsem se pokusila poslat odpověď a prdlajs... Tak druhý pokus: Estrell: Kolem krku to neřezalo - i když je fakt, že sjem to měla dost volný a budou mi to zužovat, tak snad nezačne... nerada bych byla na konci večera Bezhlavá paní... Salomme: Typ čeho?
Odpovědět
Holky, kolik je vám tak vůbec let? Mě bude na podzim 27.....
Odpovědět
jizi: Typ svatby - psala jsi, ze by se ty s maslickou nehodily na vas typ svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: 25 - a mohlo by být do konce života ;-) ... Jo ták - mně to hned nedocvaklo - no, normální - mně by se tamty líbily k obřadu někde na louce, s malou kytičkou nějakých sněženek nebo něčeho podobně romantickýho a celkově z menší akci, než bude ta naše... Klidně si k nim umím představit, že by ženich ani nemusel mít kravatu - stačilo by sako a rozhalenka... Ale to já právěže jakože nechci - on to jeden den přežije a ten oblek s vestičkou si vezme! Protože mu to sekne, i když to nemá rád... ;-)
Odpovědět
jizi: Joooo, tak 25 bych do konce života brala taky, chi chi :-N Drahý sice nechodí nijak často v obleku, ale problém mu to nečiní, což mě těší. A navíc se moc líbí vestička a mě se zase moc líbí on v té vestičce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vesticku bych u nej taky chtela vyzkouset :-) uvidime, jak mu to sedne :-) jinak mne je 26 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muž měl předtím, než jsme kupovali svatební, oblek všehovšudy jeden a snad ještě od tanečních - u nich doma až donedávna panovalo přesvědčení, že má velikost XL místo L, což se odrazilo i na tom jediným obleku - sice mu sluší, všechno, ale je mu dlouhý a nesedí mu v ramenou - takže když si na sebe vzal v krámě ten tmavý oblek s vestičkou, málem jsem padla na zadek, jak pěknýho chlapa si to beru :-D
Odpovědět
Holky taky mi to nějak blbne..napsalo mi to že uživatel janička006 neexistuje!!Ale já jseeeeem!!! ]-( Vybrala jsem si už asi 5 oznámení....pro Pepču to není moc důležitá věc,takže mám povoleno si vybrat co chci,ale mám limit 19 Kč... :-D :-D :-D ..takže musím vybírat z těch nejlevnějších...ale i tak jsem myslím vybrala hezké.. tohle by se mi líbilo,ale nevím jak vypadá v reálu..(nerada bych se zklamala) http://svatebni-oznameni.net/produkty... tohle měla kamarádka,takže ho máme doma a mohla jsem si ho prohlédnout,osahat(provedení-jako myslím kvalita OK) http://svatebni-oznameni.net/produkty... tohle by se asi nejvíc líbilo mě..s ohledem na limit,který jsem dostala (kus 23 kč) http://svatebni-oznameni.net/produkty...
Odpovědět
Jizi o obleku mi ani nemluv...když tady v Lounech byl výprodej v prostějovské,tak měli opravdu ooooobrovské slevy.Oblek za 8500 stál 1990 Kč.... Vybrala jsem Pepčovi krásný tmavý oblek..no a on???že se mu tam nechce chodit a kdesi cosi!!!!!Takže teď má jen ten tmavě antracitový..je to moc hezký oblek,v nejhorším by se dal i pro ženicha použít..ale když já bych si přála černý oblek,bílou košili a takovou tu bílou saténovou vázanku....On je černovlasý,tak co myslíte může to mít????? Jinak jsem koukala na ty fotky na rajčeti a šaty jsou opravdu skvělé!!!Taky by se mi tak líbily šaty bez rukávů,ale prostě musím vybrat s :-x ...ale zase myslím,že s rukávkem taky může být člověk šmrncovní a rozhodně budu originální(moc holčinek si tyhle šaty nebere) Jinak těm šatům by se Ti hodil takový ten drdůlek jako týle hlavy,ulízaný,pěšinka na straně
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: Taky mi to dneska celý den blbne... Z těch oznámení se mi líbí to první a třetí, já nějak na ta zamilovaná zvířátka nejsem... Děkuju za pochvalu šatů :-) Jsem ráda, že mi tu nepíšete, že jsem se zatraceně sekla ve výběru a že bych to měla ještě hooodně přehodnotit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jani: Mě se líbí to první oznámení - jednoduché a hezké.
Odpovědět
Já taky na zvířátka moc nejsem..připadá mi to takové infantilní....ale když máte limit 19 Kč.... :-p :-p ..není moc z čeho vybírat.... Líbilo se mi jedno..s lisovaným listem a takovou tou přírodní lýkovou stužkou..ale to stálo už 33 Kč...to bych doma nepropašovala. Jizi šaty máš moc hezký..netradiční..a to se cení!!!!Víš teď to mají všichni na jedno brdo,tohle je výjmečné!!budeš kóčule... ;-) Holky a jak to budete mít v den D???Předpokládám,že spolu všichni bydlíte...už vaši partneři vědí,jak vypadají vaše šaty???(já bych to teda chtěla nechat jako překvápko až k radnici)a jak to budete mít..pojdete oba z domova nebo každý od svých rodičů???A spát budete oba spolu doma nebo už u těch rodičů??? Já to vidím tak,že budeme oba spát doma..pak se já sbalím k našim a Pepču nechám u nás doma....nechci aby jezdil k jeho máme..on totiž vždycky když přijede domů,tak strašně smrdí :-N :-N ..je to tady trapný říkat..ale jeho máma bydlí na vesnici..v nic moc baráku,říkám mu v muří nožce..brrr....já tam jezdím moc nerada.
Odpovědět
Ahoj Janičko musím říct že si mě rozesmála.Ber to tak alespoň ti tvého milého nikdo neodloudí :-)
Odpovědět
No já se teda nikdy moc nesměju..vždycky říkám"Ty jsi byl v Ch..." a on nikdy neřekne ne :-D :-D :-D,vždycky se strefím.... :-o :-o Jeho máma není zlá..jen je taková jednodušší..celý život dřela rukama...nemám si s ní co říct... Když se podívám na svou mámu,která je jen o 3 roky mladší...tak člověk vidí ten propastný rozdíl... Nevím po kom je Pepča takový chytrý,umí perfektně anglicky,v práci má dobré místo.....
Odpovědět
Petrajda prosím tě na kolik vyjde takováhle kytka....sice asi budeš říkat,že jsem bez fantazie,ale když mě se tak moc líbí.... http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo podle šatů bych brala možná ještě orchidejky...prosím tě je pravda,že an podzim jsou dražší než v jinou sezonu???
Odpovědět
Profilova fotka
jani: mne se nejvic lii to rpvni oznameni :-) jinak my spolu bydlime, ale den pred budu u svych rodicu, protoze se uvidime az na obradu, teda on me uvidi, az me k nemu tata povede. budu u rodicu i z praktickeho hlediska, protoze mi mamka pomuze do satu, bracha ozdobi auto a svedkyne taky pomuze s vecma. a zenich neuvidi ani saty, ani liceni, ani uces predem :-) takze se vsichni sejdeme az tam, zadne spolecne odjizdeni, to az z obradu x-) x-) x-) a pritel zustane u nas doma a rano se odebere ke svym rodicum, kde se sejde jejich cast rodiny :-) jani: ja budu mit kaly a kvetinarka mi rikala, ze jsou v zari vetsinou nejdrazsi a jedna muze stat az 120 kc. :-p ale i tak jdu do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je květinářka z docela drahýho kraje - i když teda záleží, jestli nechceš ty úplně největší - o těch mi ale ta moje tvrdila, že jsou už fakt hodně veliký a hlavně těžký... (viděla jsem i fotky u jedný nevěsty a vážně vypadala, jak když vleče otep) - my počítali jednu kalu za 30,- (ale bílá, ne barevné, ty jsou dražší) ... Jinak my budeme spát normálně doma, muž ráno pojede ke své sestře, kde si ho přichystá jeho strana rodiny a k nám domů přijede moje strana a pomůže s chystáním mě - uvidíme se až v obřadní síni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda vy fakt dneska píšete,už jsemvássnad dočetla jizi:Ty šaty jsou fakt nádherný a hlavně ti fakt sednou super.Poslala jsem ti odkaz na ten dort do IP,tak snad O.K, kdybyněcotaknapiš jo aještě pro tendort simusíme dojet večer před svatbou, janicka:V Adině asi podle toho nakoho narazíš já měla silnou blondýnu a fakt byla neochotná jak pr....No nebuduto dál rozebírat. Co máte proti zvířátkům na oznámení???? Mě je 25 a bydlíme spolu už 5 let,takže není co řešit a pojedeme od nás.Jinakv šatech mě viděl na obrázku,chtěla jsem znát takyjeho názor aby se na zámku nezhrozil, tohle fakt neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holkyjá vždycky přijdu anikdo tadyneníach jo,tozas budu zítradočítat jak blázen,tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme byli na výletě v Praze v zoo a dneska nestíhám dočítat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: diky za info do IP, jen mi to nefunguje :-(( jo super, takze den predem, to je dobre, ale skoda, ze to nerozvaeji :-D jizi: ja chci ty maly, ale barevny. ona rikala, ze tohle byla jednou nejvyssi cena se kterou se setkala, protoze to nakupuji v holandsku na burze, tak nemuze presne rict, kolik to bude stat. ale jdu tam za nima az v cervenci, takze ted to neresim a pak to od nich budu chtit nejak vic specifikovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,víkend utekl a chystám se rozepisovat o svatbě,na které jsme byli účastníky. Tak jen pár reakcí na to co jste napsali,ale četla jsem všechno dost zběžně. jizi - já sem si taky dodatečně zapmluvila takovej pléd na ramena,kdyby byla zzzzima. Ale sama ta pani mi řekla,že to je jen taková psschycká ochrana.Sama pochybuju,že by mě to zahřálo a nic víc se k ěm mejm šatům nehodí.To bych fakt musela jít v kožichu a ten bych na sebe nevzala. janicka - no já si myslim,že ta květinářka se jen tak jistí.Co já vim tak kaly se pohybujou v rozmezí 30 - 140 kč/ks,záleží na velikosti květu,délce stonků,barvě a bohužel i roční době.Když te´d kaly stojí třeba pajdu,tak těžko ti zaručí že za 3 měsíce budou stát to samé. A na burze se ty ceny mění každým dnem.A bohužel to bejvá tak,že co se objednává tak levnější nebejvá. Ale jinak ta kytice co se ti líbí je nádherná.Je krásně propracovaná,hlavně ten zelenej lem z tý typhy.Takže bejt tebou,jdu do toho,ale myslim si,že nejlevnější nebude. Ale jak jsi psala máš kamarádku floristku,tak třeba ti udělá cenu. kaly té samé barvy se daj sehnat najednou s menšími i většími květy a jde to promíchat,aby to nevypadalo skutečně jako otep :-) ,jak tu někdo psal,ale už nevim kdo ;-) . A k tomu oznámení já bych volila taky to první.Mému oku lahodí nejvíc. :-)
Odpovědět
petrajda: tak jaká byla svatba?....už se těšíma podrobný report holky, vy hrozně moc píšete, já tak vůbec nestíhám reagovat...o víkendu jsem se pěkně spálila, tak teda sedím v práci jak na jehlách...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,no co to bylo? :-D Celý den se tady snažim dostat... teda nestíhám dočítat. Tak co se týče kv ětin,tak už jsem domluvena s paní květinářkou co nám bude i zdobit kostel,že si necham kýtí udělat u ní + kytici na auto. no a říkala,že mě musí vidět + jaké budu mít šaty+barvu svatby,a že podle toho mi poradí jakou kytici si nechat udělat. příští týden jdem pro papíry na matriku a pak za farářem. A asi hned se skočíme juknout i na prstýnky,tak jsem zvědavá. Tý jo,to je dneska hic :-p
Odpovědět
Taky se dneska snažím celý den...ale ted už to jede...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - četla jsem že jsi sehnala plisování tak to je super. Jinak holky, dneska jsem byla mile překvapena, jak jsme byli v pátek u faráře, tak nám řekl jaké tři papíry přez matriku potřebuje,...a dneska jsem přišla z práce domů a máme je na stole 8-) 8-) Mazlik měl kolem prý cestu
Odpovědět
zelvi: no vidíš, i muži maj své dny... ;-)
Odpovědět
Tak se přidávám do spolku holek, co budou mít kaly. měla je už moje máti, budu je mít i já :))) Udělám další takovou malou anketku - holky které nosíte brýle, budete je mít i na svatbu a nebo si pořídíte čočky? já nosím brýle, ale chci mít čočky, kdysi dávno jsem jedny měla a tak jsem si teď šla do optiky udělat další, no ale asi to na ty moje oči nebude tak jednoduchý, první pokus se nezdařil, takže mi objednali další typ a čekám dál. Jsem si říkala, ještě že jsem to začala řešit zavčasu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?