Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Dávala na ně odkaz na předchozí stránce... A prádlo hustý je, když už, tak už ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz vidim :-) jani: saty jsou krasne romanticky :-) a kdyz jsem videla odkaz, tak jsem videla i dalsi otazku - takze my budeme mit na svatbe 60 az 70 lidi, a rozpocet cca 120 000 - 150 000 :-p doufam :-p ufff, takhle to vypada uplne nechutne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se Ikarkulka ozvala, snad to vyřešíme... doufám, že to nedopadne tak, že já se budu točit na tom, že je tam bota a ona, že je tam kocour... Vždyť je to celý absurdní... ... co se rozpočtu týče, tak u nás bude na oběd asi 30 lidí, večer 55 a pohybujeme se zatím bez svatební cesty kolem 100 000 ... je to síla - doufám, že to bude stát za to! :-)
Odpovědět
jani: Ahojky, šatky sis vybrala hezké ;-) My budeme mít od 25 lidí nahoru, záleží, na kolika příbuzných budou trvat rodiče. A rozpočet jsem ještě nepočítala - něco máme ušetřeno, tak snad to bude stačit, nechci kupovat žáídný zbytečnosti, ale jsou zase věci, na kterých šetřit nechci (fotograf, prstýnky, oblečení).
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: hmm, koukam, ze jsme tiply dobre, kdo za tim stoji ........... 8-( no a jak jste to vyresily? salomme: my taky nemame temer zadne zbytecnosti, ale prave nejvetsi suma je za jidlo, pak za obrad, kytky, prstynky .... ono to pak silene rychle naskace :-(
Odpovědět
Co s vlasama řeším taky - mám je pod lopatky, ale drdůlek určitě nechci žádný....Takže asi rozpuštěné - ale co dál???
Odpovědět
Na prstýncích máme jméno a datum - a to je skoro 2v1. 5.9. jsme se seznámili, 5.9. se bereme. Jen o 7 let později ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: co nejakou celenku? muzes mit rozpustene, nebo takovy ten falesny culik. no a nahoru bud celenku, a nebo zavoj z vrchu hlavy :-) to vypada s rozpustenyma vlasama moc pekne!!!
Odpovědět
jizi: Nedej se a vyhraj :-D
Odpovědět
est: Jaky falesny culik??? To jsem asi jeste nevidela... =-) O nějaké čelence uvažuju, ale jen něco malého...A nebo případně ten závoj, sice jsem ho nechtěla, ale jak teď koukám na fotky holek, tak se mi to začíná líbit....
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Pokusila jsem se vysvětlit svoje stanovisko a fotka je dovolená... Akorát z toho mám celkově takový mizerný dojem - ani ve snu by mě nenapadlo, že se tu budu přít s adminkama... :-| Salommme: Já jsem hrozná skleróza, vím, že jsme to tu řešily, ale který šaty jsi nakonec vybrala? Závoje se mi moc líbí - hlavně ty dlouhatánský... akorát já mám smolíčka, protože se mi nehodí k šatům... A co se peněz týče, tak to skáče neuvěřitelným stylem - největší pálka bude 100% pití na hostině - už předem se děsím toho, jak to bude vypadat...
Odpovědět
jizi: Ty v albu předposlední...Šijí mi je v Číně...Teda aspoň doufám, že už je šijí....
Odpovědět
Článek se načítá
jizi: hurá, konečně vidim kocoura - teda, boty jsem myslela samozřejmě :-D Ale vážně, obojí super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Já tm žádnýho kocoura nevidím? janička:Ahoj,taktě taky vítám, já jsem byla nějak mimo,šaty jsou krásný, tak hlavně aby ti sedli.Jinakpevný nervy s vybíráním,a nedoporučuju Adinu v Holešovicích.Jinakmy máme 34 lidí na oběd a večer ještě 25 a jsme už přes 100 tis.Dál už radši nepočítám. Jinak už mám konečně zamluvený dort,házím do alba,vyjde mě na 1500Kč!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - ta fotka je krásná, jak s pohádky,...když zapojíš fantazi ijak se k té botce tulí,..je to bomba Sidi - dortík je super, taky jsme se rozhodli pro hranatej.
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi: Dort je krásnej!! Krtek, Zelvi: Díky díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Takuž hotaky vidím, je kouzelnej. zelvinka:Já nejdřív chtěla na ty dílky,pak kulatej ale z hranatýho se dá nakrájet prej vic porcí.Jen ho budeme mít vínovej, tak jsem na něj zvědavá.
Odpovědět
Holky, taky vám to dneska tak blbne? Nebo je chyba na mým "přijímači"? Blbě se mi načítaj stránky, někdy dokonce vůbec...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Ne takymi to nejde,ráno se mi tamdokonce nic nezobrazilo,takyse nechytám.Koukala jsem na diskuzycoa zakolik aslušně se tam hádají, ženský no
Odpovědět
sidi: Hi hi, to se jdu mrknout :-D Teď mi to výjimečně chvíli jede, ale jinak děsná pruda, asi to rychle vypnu, jestli se to nezlepší :-S
Odpovědět
Jojo, dneska jim to nějak hapruje...ty internetové stránky myslím.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Musíš tak ty 3 stránky zpátky, jak de o prachy tak je to síla. salomme:Ale cobyjsme bez toho netu dělali?
Odpovědět
Nám to dneska hapruje i doma... Mladej vstával po pr... a ještě to hází na mě, že to vyvolávám. (např. do telefonu: já - Ahoj! On (otráveně) - Co jeeee? já - chce se mi říct ho..., komentuju "ten tón", on - No a co mám řikat, když začneš TAKHLE, já - a čím jsem jako měla začít jiným než pozdravem??? =-) :-D) Prostě protivnej jak noc, včera jsem razantně odmítla další návštěvu u "jejich", že by to bylo tim? jenže já mám fakt dost práce doma, fakt už nemá jedinou čistou a hlavně vyžehlenou košili... A s další návštěvou u nich jsem nepočítala, většinou jezdíme párkrát do roka a byli jsme tam před měsícem, navíc jsme se viděli ještě jednou mimo, plus se ani nezeptal a rovnou mi oznámil, že jedem na oběd - tak jsem mu oznámila, že jedině v případě, že si ty košile vyžehlí sám (je dneska celej den doma, já do šesti v práci) :-p :-N . Zítra mám po hodně dlouhý době den fakt sama pro sebe, těšim se na to už od středy. A u jeho rodičů jsem vždycky "zpovídaná" já, drahoušek si pustí bednu, sní oběd a nevnímá... Sakra. Jsem tak trochu doufala, že pojede sám - ale prej co by tam beze mě dělal =-) No co asi, jsou to jeho rodiče =-) Pradon za ten slohovej útvar, ale jsem dneska fakt rozladěná...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:To víš chlap jak se špatně vyspí toje lepší naněj nemluvit,Rodiče minaštěstí neřešíme ty jeho sice bydlí 3 km od nás ale vidíme je tak 5x do roka,takže paráda. My byli dnes na výletě na Hluboký,byli tam svatby a musím říct,že to prostředí prostě nádhera
Odpovědět
Já chci taky na výlet :-( Jsem se snažila ho ukecat v úterý do Podolí (kamarádka je bohužel na dovče) - výsledek: 100 + 1 výmluva :-S no, taky na sebe dneska moc nemluvíme - jako ne že bysme byli rozhádaný, ale nějak neni nálada. A to jsem v práci uvažovala, jak je spousta věcí, co mu chci už třeba tejden říct a nějak na to neni čas. Hm, tak teď čas je, a zase nejsou podmínky...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tak holt budeš muset vydržet ještě týden.To mé drahé polovičce ted docvaklo,že se svatba blíží a začíná řešit věci pro mě vyřešené jako co bude k obědu proč budou knedlíky a zelí když on by chtěl svíčkovou a tak.Takžemám pocit začínáme znovu.Výlet byl parádní byli jsme i na Červený na lodičkách,ale jsem úplně K.O
Odpovědět
sidi: jo, tak tenhle "obrat" očekávám taky :-D ještě si užijem...
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: ty jo, to je super cena. kde ho nechavas delat? :-) krtku: no jo, to se obcas stava. u zenskych je aspon jasny, kdy ta blba nalada bude, u chlapu je to mene predpovidatelne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: tak to je teda dobre. u nas uz je jidlo uzavrene, jen tam pojedu dat na konci cervna zalohu jeste za jidlo, a nechat si to vsechno podepsat,a le jinak jsme jiz na vsem domluveni !!! sidi: a jak to mas zarizene s tim dortem? dovezou ti ho tam?
Odpovědět
Dobré ranko holčinky, včera jsem toho měla nějak moc,tak jsem se ani nedostala ke kompu.Ahojky Sidi..spolu jsme se ještě neseznámily ;-) Prosím Tě pročpak se Ti nelíbí ta Adina???Já teda o Praze uvažuju jako o poslední možnosti..nedokážu si představit 3 x jet 120 km kvůli šatům.Ty co jsem dávala do odkazu mají sice taky v Praze,ale napsala jsem jim tam,zda by bylo možné si je třeba v Praze vyzkoušet,ale pak by mi je hodili do Teplic(kde mají taky pobočku a já mám jednodušší se tam dostat). Zítra snad půjdeme na ten úřad,jen Pepča má noční,tak zase bude brblat..rozčílí mě a bude!!!To už vidím. :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?