Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo...trochu vám závidím a jizi - aspoň něco. Prstýnek sem nedostla,my se na svatbě dohodli. Ale bylo to vlastně takové chození kolem horké kaše.Já si furt myslela,že se ženit ještě nechce,že třeba i rodina je pro něj moc brzo.No a pak sem se jednoho krásného dne zjistila,že si to samé myslel on o mě.A srdíčko mi zaplesalo ještě víc,když mi znovu došlo jak bezvadného a skvělého mám chlapa.Takže slovo dalo slovo,začali jsme řešit svoji další exstenci,já kvuli své práci a bydlení,prostě spíš takové formality. A on prostě řek,tak proč se nevzít te´d,proč čekat. Pak bys to všechno musela obíhat znova.Takhle to bude najednou.No žhavá romantika to nebyla,ale vyšlo to od něj. A zas na jednu stranu on svou lásku dává zase najevo jinak a jsou to věci,které jsou mnohem cenější. Ale upřímě,prstýnek by mi nevadil. Ale počkám si na ten co mi nasadí při svatbě ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
nojo...trochu vám závidím a jizi - aspoň něco. Prstýnek sem nedostla,my se na svatbě dohodli. Ale bylo to vlastně takové chození kolem horké kaše.Já si furt myslela,že se ženit ještě nechce,že třeba i rodina je pro něj moc brzo.No a pak sem se jednoho krásného dne zjistila,že si to samé myslel on o mě.A srdíčko mi zaplesalo ještě víc,když mi znovu došlo jak bezvadného a skvělého mám chlapa.Takže slovo dalo slovo,začali jsme řešit svoji další exstenci,já kvuli své práci a bydlení,prostě spíš takové formality. A on prostě řek,tak proč se nevzít te´d,proč čekat. Pak bys to všechno musela obíhat znova.Takhle to bude najednou.No žhavá romantika to nebyla,ale vyšlo to od něj. A zas na jednu stranu on svou lásku dává zase najevo jinak a jsou to věci,které jsou mnohem cenější. Ale upřímě,prstýnek by mi nevadil. Ale počkám si na ten co mi nasadí při svatbě ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš holky promiňte,nějak mi ujela ruka :-D
Odpovědět
petrajda: stane se :-) zelvinka romantikou vyhrává na celé čáře :-) No já doufám na svatbě brečet nebudu, spíš se bojím, že se budu smát, protože jak znám svojí svědkyni,tak na mě bude furt dělat ksichty...Máma asi brečet bude, každopádně bude na měkko, když přítel nečekaně přišel k našim s pugétem žádat o mojí ruku, tak si z toho překvapení musela dát dva panáky, aby byla schopná :-D
Odpovědět
no u nás to moc romantický nebylo právě..šli sme na pizu tam mi dal prstýnek na stůl a nic neřekl a já čekala a on se styděl a pořád rozhlížel jestli ho někdo nevidí a nic neřekl..
Odpovědět
Profilova fotka
aci - svědkyně bude stát za tebou,ale já se taky bojím,že se budu furt tlemit. Známe se všechni, i s oddávajícími,jsou to docela sranda lidi,tak si někdy říkám zda to byl dobrej nápad. Bude to taková komedie.Dělat jako že nic,jako se tvářit vážně...
Odpovědět
petraja: já vím,že bude stát za mnou, ale budu vědět, že se směje :-) no ono trochu toho vážna dolehne, ale nebude toho moc....tak na minutku maximálně ;-) ...nesmí oddávající moc dlouho mluvit.Pak se začnu nudit a bude dělat blbinky, budou mi cukat koutky, jestli bude vyprávět nějak nevhodný věci - styl projevu 70 léta o odpovědnosti k republice a k výchově dětí...jako toměli naši kamarádi předloni tady v liberci na radnici, to byl děs, já jsem se musela schovávat do té lavice, abych se nesmála veřejně, protže to bylo fakt strašně uvědomělý...
Odpovědět
ahojky, tak mě přítel požádal 18.srpna na můj svátek. dalo by to docela zabrat abych zamáčkla slzicku. Planovali jsem že se vezmeme v srpnu.Ale nakonec jsme se dohodli a září. vzhledem k tomu že máme zajištenou svatební cestu druhý den po svatbě,
Odpovědět
Profilova fotka
aci - to myslíš vážně? V Liberci jo..panebože ještě že máme malinkatý úřad kde se každej zná.To se raděj budu tlemit na celé kolo. A nebo budu ze všeho strašně vyjevená!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mayner - to budete mít krásné skoro hned jet na svatební cestu. A kam plánujete???
Odpovědět
petrajda- jedeme do vysokých tater - do hotelu Morava. Na Slovensku jsem byla naposledy před 14 lety tak se už docela těším.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja myslim, ze kolem nas budou vsichni brecet, ja budu slzit a u toho se smat a zenich a jeho svedek budou mit zachvaty smichu :-D ale uz se na to tesim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mayner - to budete mít prima. My zůstanem letos opět u nás,za humna plánujem možná za rok.Jedem na vodu s kamarády a vlastně ještě před svatbou. Skoro za 3 neděle!!!Už aby to bylo!!! no jinak já mám pcit,že buď budu vysmátá a nebo to celé proběhne u mě v takovém velkém jako snu!! Mam vždy takovej blok pocitů abych se ze všeho nezbláznila..
Odpovědět
Moje žádost o ruku proběhla už před 2 lety....Ten den jsem měla promoci, takže jsem dostala kytky, klasika. Říkala jsem si, že možná přijde ještě od drahého i na nějaký ten památeční dar, ale nic. K večeru se mě zeptal, jestli se pujdeme projít do parku (naše oblíbené místo). Už byla tma, sedli jsme si na lavičku, povídali si, tulili se a kolem půlnoci si drahý klek, odněkud vytáhl krabičku a roztřeseným hlasem se mně zepta, jestli si jej vezmu x-) A já řekla - a kdy? A on se skoro urazil, ze jsem nerekla ano....Ja se totiz jeste vdavat nechtela....Ale tak nakonec jsme se dohodli na tomto roce :) Je pravda, ze byt jen na mne, asi to jeste oddalime, ale snad se tim pro nas skoro nic nezmeni, jsme spolu uz 7 let, zijeme spolu i tak, tak snad to bude fungovat i nadale :-)
Odpovědět
je holky vy to měli tak pěkný..závidím..
Odpovědět
petrajda: ještě planujeme předsvatební cestu planujeme na srpen, na můj svatek do Německa, ale to jen na víkend. Já mám te jsaky takový pocit ze to pak proběhne jako ve velkém snu, že budu hodně vysmátá, že tomu nebudu po obradu věřit že budu mladá paní .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je pravda, že miluji moře a to on ví,...v minulém životě jsem tam musela určitě někde u moře žít,.....takže věděl že když to udělá tam, tak už jen to místo i kdyby plácal nějaký blbosti mě dostane,......nemyslím si že bych byla nějaká citlivka, ale je pravda že ještě někdy ve 22letech jsem vždycky poslední den na dovči seděla na terase, zatímco všichni spali, koukala na rozednívání a brečela jak malá holka že musím domů,...i když jsme byli třeba jen v Chorvatsku,...prostě jsem mongol :-D :-D :-D loni to ylo poprvé co jsem byla statečná :-D :-p :-D chicht a nebrala to tragicky,....měla jsem se na co těšit,....zařizování, svatba,....a ne jen práce a starosti Jizi - vem si kdyby ti koupil něco co by se ti nelíbilo,...hlavní je že to navrl on,....vždyť chtěl mít určitě jistotu, ž to co ti dá, bude pro tebe ten úplně nej prstýnek
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vám zase budu tiše ale přejícně závidět svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: tak ja prave miluju lesy, takze to bylo taky temiticky :-) a vylakal me na prochazku kdyz snezilo, tak jsem sli, no a pak z niceho nic, kdyz jsme se kochali vyhledem poklel a zeptal se me :-D ja rekla ano a pak se taky zeptala kdy a on, ze nekdy :-D :-))))))))))) takze to jsme pak doresili az par tydnu po :-D oni jsou fakt roztomili :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
holky,teda to jste měly krásné,opravdu..... x-) No a u nás nic ! :-p Prostě to tak nějak vyplynulo. Otěhotněla jsem,vdávat těhotná jsem se nechtěla (byl rok 2007),tak jsme si řekli,že uděláme svatbu za dva roky,že už malý(či malá) bude lítat,takže tak jsme přišli na to datum 19.9.2009. Ani jsem žádnou romantiku nečekala,ale ten s prominutím "blbý" prsten mi mohl dát ne?? Ale ne,ho to ani nenapadlo. Měl k tomu 1000 důvodů. Narozeniny,výročí či svátek (a to všechno 2x). A když už jsem ani tedkom o vánocích ten prstýnek pod stromkem nenašla (až mi bylo ale do breku),tak jsem mu to řekla. proč jako mi už nedá prstýnek (stejně každý se hned vždycky ptal "a ukaž prstýnek"),a já na ruce "nic". Ale on vždycky jen kuká,mlčí maximálně kývne ramenama. To je celý on. Taky jsem si kolikrát říkala "má mě vůbec rád" ???? Ale zase jde jen o prsten. Kdyby si mě nechtěl vzít,tak už couvne dávno ne :-D ?? Jo a co se týče naší sv.cesty,tak mi ted v letě pojedeme tak maximálně na "písek" a "maltu" /stavíme že :-D/,ale sna na příští jaro či začátek léta,asi prubnem nějakou suuuuper dovču někde u móřa. Ale sami,bez malého. Naše asi poslední dovča bez dětí. pak se asi začneme snažit o druhé. Tak a je to..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - máš pravdu o ten prstýnek nejde, jde o to se vyjádřit, a chtít stejné společné věcy jiank právě jsme přijeli od faráře,...je super takovej pohodovej,....popsal nám jak to bude přesně probíhat, uklidnil mě co se týče slibu, že nebudu krom slova ANO a společně vysloveného ANO CHCEME nic říkat. :-D hrozně jsem se toho bála :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: to jo :-D to máte super. No toho slybu se fakt bojím,jéžiši budu nervozní jak sáňky v létě,no to budu určitě koktat nebo se mi bude trřepat hlas :-D
Odpovědět
Ahojky! Dočítám, tak budu regovat postupně ;-) laura: Ztratit den Benátkama? To myslej vážně?!? My tam jezdili s našima dlouhý léta (do kampu San Francesco) a Benátky musely bejt každej rok ;-) Ale pořádně jsem si je užila teprve v prváku na vejšce, když jsme tam měli školní exkurzi na tři dny :-N Ale vážně - doporučuju! je to romantika. Přítel sice tvrdí, že to tam smrdí kanálama, ale kecá - nikdy tam nebyl. Fakt super město, i ty ostrůvky okolo (Murano, Burano...). Janicka: Ahoj! Neboj, tři měsíce nejsou tak krátká doba. Akorát bych fakt co nejdřív zamluvila termín na úřadě a hostinu. Fotografa jsi říkala, že snad máš... To bude pohoda. K oznámkům - my budeme mít smaovýrobu, ale nějak se mi do toho nechce :-N jizi: Jsem nestihla kocoura v botách :-( Jinak ty pravidla a jejich dodžování - no comment. Já jsem se už na začátku rozhodla, že si do alba budu dávat jenom mnou focený fotky - za prvé se mi nechce ty stažený upravovat, aby byly bez loga, za druhé - když si vypůjčím od jiný nevětsy, tak většinu zapomenu od který, takže mi to pak přijde blbý, a za třetí - kyž se tu ty fotky pak pořád opakujou, tak už to neni inspirativní, ale na zblbnutí :-N Ale musim přiznat, že sama jsem si tyhle svoje "pravidla" několikrát porušila ;-) zelvinka: Tý jo, zásnuby jak z filmu. Gratuluju a tiše závidim. U nás to proběhlo podobně jako u filu nebo jizi, ale bez toho "happy endu" s prstýnkem :-S nejlepší je, že přítel má doteď pocit, že mě požádal, když prones jen tak mezi řečí "tak já bych se možná teda i oženil..." a pak na moje naléhání "krleš" :-D :-D petrajda: Nebyla jsem ta s tím sama sobě koupeným prstýnkem náhodou já? :-N Ale to neměl bejt "jako snubní" - mně se prostě líbil a už jsem ten prsteníček nechtěla mít "nahatej" :-D
Odpovědět
jana: Tvoje "prstýnkový trauma" - no úplně jak u nás! A víš co? docela se mi ulevilo, když jsem konečně pochopila, že prstýnek se zkrátka nekoná a konat nebude a koupila jsem si ten svůj ;-) Já navíc při každý příležitosti čekala, že se aspoň vyjádří - a když ani o Vánocích nic, tak jsem to dva dny vstřebávala, protože fakt docela zklamání (naznačoval celej podzim, že o tom přemejšlí), a pak jsem na to zavedla řeč sama, dokonce několikrát, a prostě jsme se dohodli. On je takovej truhlik, že by to neudělal asi nikdy :-p Si někdy myslim, že se snad stydí nebo že by si jako připadal míň "mužnej" nebo co... Prostě pro mě nepochopitelný, a nedá se mu vysvětlit, že takovym gestem (a jinejma) rozhodně neklesne, spíš naopak. laura: Poslední dobou začínám daleko víc chápat ty tvoje výhrady proti vašemu víkendovýmu programu, jak jsi tu nedávno psala ;-) U nás taky přituhuje :-N Ale zatim na tom nejsem ani způlky tak jako ty - a už teď se ježim. A moje "zpráva dne" - ozvala se pani s šatama! Hurá! Zkouška bude někdy na konci příštího tejdne (to jsem teda docela zvědavá kdy - budu mít volno možná jenom pátek po práci, takže tak na půl sedmou :-S )
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - tak konečně ses dočkala, to je dobře,...určitě to máme stejně jako že nejblbější je nevědomost,...a beznaděj,....tak už se těším na tvoje dojmy 8-)
Odpovědět
zelvi: No já už jsem napnutá jak kšandy :-N Ale to ještě nebude úplnej výsledek, tak doufám, že nebudu zklamaná...
Odpovědět
Ahojky holčinky,zdravím ty se kterýma jsem se ještě neměla možnost seznámit. Holkýýýý mám asi šaty!!!Teda zatím jen na obrázku,vím,kde je mají a víc cenu a velikost... http://www.svatebni-saty-evanie-pleso... Já mám totiž docela velký prsa..docela gigavelký...takže tyhle by nemusely být tak strašný,navíc mám vyzkoušeno,že výstřih do v mi sluší a tak nějak ty moje vnady zmenšuje ;-) A taky jsme dneska byli s Pepčou koukat na prstýnky,tak jedny jsme si v Lounech vybrali,ale já si našla jiné na netu,tak bych je ráda viděla,takže snad příští týden vyrazíme do Roudnice nad Labem... Holky pokud to není moc osobní....kolik lidí plánujete na svatbu a jaký je váš rozpočet??? Jooa nemáte nějaký tip,kde jsou hezká oznámení na netu????
Odpovědět
Profilova fotka
janicko - šaty jsou nádherný a k ostatnímu, budeme mít na na oběd i večeři 34 lidí,..a rozpočet?,.....když to vezmu úplně všechno přes nejmenší detaily,video, foto, šaty, prstýnky, hudba, výzdoba květiny cukroví, hostinou, protě úplně všechno tak cca stotisíc.
Odpovědět
jani: Šaty jsou moc pěkný, takový zas trochu jiný, jak maj ty rukávky ;-) My budem mít jenom asi 15 lidí (i s náma) a zatim to vypadá cca 60 tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek. děkuju,jsem ráda,že teda v tom nejsem sama ;-) (s tím prstýnkem) janicka: ahojky,tak ty šaty jsou opravdu krásné,a stěma krajkovýma rukávama to vypadá hezky.My budeme mít cca asi 45-55 lidí na hostinu (z toho asi 5 dětí),no a na večer dalších 15 lidí ještě na raut. Takový normál. No a jak jsem to tak jen předběžně počítala tak 100.000,--na to určo padne :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?