Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jé, a teď jsem objevila v internetovým obchodě "dárek" pro budoucího manžela - úplně mě tady na brms u někoho uchvátilo tričko s ženichem a nevěstou "game over", tak to chystám jako překvápko - mužíček je docela maniak přes počítačový hry a do svatby se moc nehnal, tak to fakt sedí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - pošli mi prosím adresu toho obchůdku, přítel ho na někom viděl a líbilo se mu to
Odpovědět
aci a krtek: přítel je váhy tak vím co to je s ním něco řešit jen tak tak dočítám, my máme na oznámku text: oznamují že svou dosavadní činnost zlegalizují..nechtěli sme nic ohranýho a todle se nám zdálo rádoby vtipný, no a motto máme -láska je jako slza vznikne v oku a pronikne až do srdce.. jinak nervy mě chytaj taky, a přítel by mimnko chtěl ale já bych klidně ještě počkala..no uvidíme třeba to ani nebude tak jednoduchý že no a jinak sme se o víkendu rozhodli že se pokusíme prodat náš byt a vzít hypoteku na větší protože do budoucna 35 metrů není prostě ideální pro rodinu..takže ted budu mít starostí navíc..prodat s převedením hypoteky, schánět jinej za dobrý peníze a hlavně jde by sme mezi tím třeba měsíc dva bydleli..
Odpovědět
laura: Jo, o 35 metrech si můžem popovídat ;-) :-N
Odpovědět
my máme sice 56m, ale stejně je to málo :-( laura: a prsten je pořád v šuplíku?
Odpovědět
Profilova fotka
laura - když plánuje větší bydlení, tak určitě plánuje život s tebou 8-)
Odpovědět
laura: přesně to jsem si pomyslela taky, jako želvinka....když plánujtete hypotéku, tak asi spolu plánujtet další život...
Odpovědět
někdo z vás chtěl vědět, kolik stojí u Hájka dort - ten s bílýma ruličkama čokolády po obvodu a s ovocem + tvaroh uvnitř. Tak jsem se ptala kámošky, kolik vážil, to neví, ale byl pro 50 lidí a stál 3100 Kč. Akorát mě upozornila, že měli problém s objednávkou a ani nezavolali, nevědli, co vlstně chce...šla si do cukrárny domluvit odvoz a zjistila náhodou, že nic nedělají, protže nevědí co,a le ani jí nezavolali...
Odpovědět
zelvinka: Já jsem taky váha a to je fakt utrpení! Než se pro něco rozhodnu...než jsem se třeba rozhodla si nechat ušít šaty, tak sjem nad tím dumala víc jak měsíc...No hrůza! A to samé styl oznámení....pořád přemýšlím, jaké by teda mělo být. A jestli si ho udělat sama a nebo si ho někde objednat.... A nakonec furt rozjímám, co mi ta svatba vlastně dá a co mi vezme :-N Já si vůbec nepřeju, aby někdo přišel na čumendu, to já bych nejraději, abychom v kosteli byli opravdu jen sami dva a nejbližší příbuzenstvo, nestojím o tom, aby mi pak štěstí přáli lidé, co mě vůbec neznají a nebo kterým na mě nesejde, jenom takové divadlo... Na dítě se taky necítím, ale v zimě jsem byla na operaci a doktor mi to srdečně doporučil, načež můj drahý se zaradoval (on už by dítě chtěl, ale já pořád nechápu proč??? jsme stejně staří a jeho už to asi nějak chytá a mě vůbec) a tak jsem tenhle měsíc vysadila prášky a děj se co děj..... Aci: S tím romantickým gestem je to u nás docela podobný :-D když si o to řeknu, tak už to přeci nemůže udělat :-D Ale asi před 14 dny mě překvapil - přinesl mi jen tak růže....Natrhal je u jeho dědy na zahradě, já osobně si myslím, že mu je natrhal sám děda, aby mi je dal, ale i tak je to od něj hezké :-N
Odpovědět
holky to asi jo, ale žít s někým a vzít si ho to je pořád něco jinýho přece..jinak prsten je v šuplíku
Odpovědět
salome :alespon snaha se cení a vůbec nepátrej po tom, kde ty kytky vzal :-) laura: to je fakt, ale brát si s někým hypotéku na miliony, to je skoro víc zavazující, než si ho vzít.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura - tak to je vše na dobré cestě. Přeju ti hodně štěstí a pramálo starostí.Pokud jste byli se schopni se společně takto domluvit tak to vypadá dobře. Ono jde někdy lecos špatně,ztuha,ale pak se vše nebo aspoň něco vytříbí. Já se taky pořád peru,ne s přítelem :-) ,ale s jeho celkovou velice rozvětvenou rodinou. nedělám si iluze taky, taky je mi jasné že chyba je i ve mě,ale já sem račice (přítel též rak),oba dost rodinně založení,ale jinak zbytek jeho nejbližší rodiny je v rybách. A ač obě vodní znamení,ryby sou prostě studené jak psí čumák.Já sem dost emotivní,tři sedmičky v datumu narození,citlivá sem jak gramofonová deska na poškrábání ]-( ,a někdy to je k zbláznění. Emoce,nekdy to je k nevydržení i sama se sebou! salomme - čim méně častější gesto, tím hezčí zážitek. ten můj je taky s kytkama skromný,ale o to víc potěší dostanu-li je. po prvé mi přinesl kytky po půl roce vztahu - mám je pověšené v kuchyni,vypadaj už dávno hrozně,ale těhle šest růží bych životě nevyhodila..
Odpovědět
Článek se načítá
petrajda: no to mě jednou přinesl kytky na základě toho, že jsem mu řekla, že jsem smutná....napsla jsem mu to do icq přes den a věčer mě doma čekala kytka..holky z práce z toho byly úplně vedle...já teda taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky potřebuji jednu technickou, určitě je Vás spousta šikovných a s PC zdatnějších, chci udělat koláž z našich fotek jako poděkování rodičům, a chtěla bych je na různo pootáčet (to už vím jak udělat) a pak překrývat, a na to ne a ne přijít poradíte mi někdo jak to udělat? mám windows vista děkuji holky Vy jste toho zase napsaly, ach jo
Odpovědět
lowe: já bych dala pravým klikem otevřít v microsoft manager picture něco a tam upravit obrázek a tam toho jde spousta no a překrývání tak to klikneš na ten obrázek zase pravým a formát obrázku, tam dáš pozice a tam si vybereš - musíš to mít obtékání textu a tam si vybereš přenést doprředu dozadu cokoliv..doufám že se to dá pochopit.. jinak asi to vypadá už dobře ale ta hrdost..jinak já jsem lev..těžký se mnou i pro mě a přítel ryby.. a jeho mamka rak..no co dodat taky se s ní chytám..
Odpovědět
laura: tak to je fajn, že už to vypadá u vás líp :-)
Odpovědět
aci: no docela jo ale ta hrdost ;-) prstýnek chci nosit ale říct to..
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: děkuji jdu to zkusit a to je fajn, že je to lepší, jinak já jsem rak a přítel ryby, takže u nás v poho ale lev je táta můj i přítelův, takže to jsou pak souboje v názorech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: super funguje to, ale zase nevím jak tam doplním text, když to mám nakřivo :-( ach jo jsem analfabet
Odpovědět
lowe - my to máme obráceně ..já jsem ryba a přítel rak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: tak to je taky dobré ne? my si rozumíme báječně, taky jak jinak dvě vodní znamení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura - taky si myslím že hypotéka, společné bydlení, děti jsou mnohem víc zavazující než svatba. Když to vezmeš realisticky(a je strašný tady na beremku o tom mluvit) tak tě rozvedou do pár minut, ale dělení majetku péče o dítě, to jsou pak oříšky :-D :-D ale samozřejmě tím nechci snižovat váhu manželství. Určitě to posunuje vztah někam dál, ale myslím to tak že pokud dva spolu bydlí, tak by to pro ně neměla bejt až taková změna vzít se a mít společné příjmení. dneska holky jedeme domlouvat cukroví. Měli jsme pouze zamluvenou cukrářku na náš termín, ale nic konkrétního, jako jak veliké krabičky, jaký kousek cukrová na ubrousek,...atd tak jsem strašně zvědavá. Večer pak pisnu co jsme domluvili
Odpovědět
lowe: ale jo jde to, my se vždycky nějak dohodneme :-) zelvi: no my měli sraz s cukrářkou v pátek...nakonec to cukroví vyjde asi na 4500...5 kg svatbních koláčků normálních 123 kč/kg + 5 kg koláčků maličkých za 240/kg, 60 ks velkých věnečků - pro mojeho tátu, ten je zbožnuje, minidezerty 3-5kč/ ks - počítáno 5ks/osobu + 22 krabiček malých dortových na výslužkky....a vylezlo z toho 4500 Kč...a to je bez dortů
Odpovědět
Profilova fotka
aci - uf! To sou strašný počty. My máme cukrářku dohodnutou,ale mam takovej dojem že konečnou cenu se dozvíme až vše sníme :-D .Tak doufám, že nám z toho nezaskočí :-)
Odpovědět
Holky a co si tak na svatbu objednavate za cukrovi? Svatební koláčky - to je jasné. Dort - taky. A dál?
Odpovědět
Profilova fotka
dál to vidím na trubičky, určo malé věnečky a větrníky,nějaká roládka čokoládová i vanilková a možná bude i punčák. Ale na množství se mě neptej. To hodlám nechat na cukrářce.Dál budou ovocné košíčky,banánky.Tak asi tak.
Odpovědět
my budem mít koláčky a něco naslano- tašičky a na zbytek peču (kašlu ;-)) bude dort.. lowe: text dělám tak že dám vložit obrázek automatický tvar a vyberu si třeba tabulku se zatočenejma rohama atd..
Odpovědět
ahojky, mi budeme mít 5 kg svatebních koláčků, a svatební dort,
Odpovědět
petrajda: no my počítáme 70 lidí na svatbu...tak ono se toho něco sní.... salome: ještě budemem s mámou péct "vánoční cukroví" co se z něj stane svatbení...linecké, banánky, rohlíčky...cca 5 druhů něco na slano bych taky potřebovala...
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: díky moc jši šikulka ;-) jinak my budeme mít koláčky, a jak píše acimedaca "vánoční cukroví" asi 13 druhů a 4 druhy rolády, ty se pak nakrájejí do výslužek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?