Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
salome: no z toho si nic nedělej, my taky skoro nic nemáme :-) někdy bych chtěla, aby ta svatba mohla být už tuhle sobotu, abych už to měla z krku a nemusela se nervovat....a někdy zas, aby nebyla vůbec..... v pátek jsem jela z Prahy, a v buse mě chytla taková depka (mívám to často, když jedu z prahy do liberce, furt si na to maloměsto nemůžu zvyknout), že jsem normálně skoro až brečela, že se vdávat nebudu...že je to k ničemu, musím si změnit jméno, už takhle si připadám divně, že ze mě bude "manželka" a jak povídala moje kámoška, za kterou jsem byla v pátek v nemocici, co měla tu svatbu minulý týden, že si tedka připadá hrozně stará, že už je vdaná....no v pátek jsem z toho byla fakt na kaši, vůbec jsem neměla chut nic řešit a nejradši bych to zrušila...jesdiný, co mě od toho odrazuje, by bylo to boro, co by mi udělala máma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - jo 90dní to je mazec
Odpovědět
zelvi: už aby to bylo :-) zdá se mi to strašně daleko a už mě vůbec nebaví nic připravovat :-) at je to hned a s tím, co máme hotové a bude....teda...ještě ty snubáky asi by byly potřeba ;-)
Odpovědět
aci: To je asi fakt normální. Já se někdy strašně těšim, až se budeme jsmenovat s mužem stejně, a pak zase je mi děsně líto, že už se nikdy nepodepíšu jako teď. Asi před tejdnem jsem měla depku jak hrom, pro změnu z toho, co bude po tý svatbě - že by to měl bejt novej začátek, a bude to spíš konec :-N Jako že se mi zdálo, že to je nejvyšší meta, na kterou jsme schopný se s mužem dostat, že nic dalšího, žádnej posun dopředu už pro nás neni. Samozřejmě - byt a dítě, ale na vlastní byt se nejspíš v životě nezmůžem a na dítě se zatim necejtíme (teda občas jo, ale nedokážu si představit ten okamžik, až si fakt řeknem, že TEĎ jsme připravený a jdeme do toho - podle mě ten okamžik nemůže nikdy přijít :-N). A všechno to začalo komplikacema s oznámením, pak po úterku jsem zase chtěla mít všechny ty přípravy už za sebou (jak máme takový drobný organizační potíže - už fakt přestávám mít sílu cokoliv řešit). Ale celkově se stějně hrozně těšim ;-) Obzvlášť na okamžik, až budu SKUTEČNĚ "pamí" - teď mě děsně štve, když mi třeba v práci lidi řikaj "pani X...ová". Mám chuť jim říct, že nejsem pani, pani X...ová je moje matka, a že až pani budu, tak pro změnu pani Y...ová :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci - chicht, to jo, kroužek od klíčů by as ineblo to pravé :-D :-D Někdy si taky říkám už aby to bylo, ale na druhou stranu, vím že moje povaha ....to by fakt nešlo já bych se asi zvencla mít třeba jen měsíc na přípravu
Odpovědět
aci: V tom případě jsem připravena se vdát cca za měsíc a půl - šaty a prstýnky trochu popoženu a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi něco na tom bude že jsem se narodila ve znamení vah :-D :-D všechno si desetkrát rozmejšlím a když už mám jasno, tak stejně to ještě desetkrát sešrotuju v mozečku :-p :-D
Odpovědět
zelvinka: To já taky - a jsem ryba ;-) Třeba jít se mnou něco vybírat, to je pro ostatní za trest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - ještě že přítel je trpělivej a vytuší, kdy potřebuji slyšet ujištění že to či ono je to pravě, když váhám :-D :-D
Odpovědět
krtek: já jsem taky ryba....:-) vybírám taky strašně dlouho :-)....jo a ty myšlenkový pochody, že přijde TED a pořídím si dítě, protže budu připravená, to už mám za sebou a jsem si 100% jistá, že to nikdy nepřijde :-D takže nezbyde, než se rozhodout sama :-) Já se hrozně těším na ten den jako takovej....že mi to bude slušet a že budu hezká a všichni na mě budou koukat a že ženichovi spadne brada, až mě uvidí....ale těším se jen do toho okamžiku "ANO", z toho mě předpadá hrůza, jako ve smyslu,ž e to znamená strašně moc...a pak se zae těším hrozně na tu pařbu :-) zelvi : no i s kroužkem od klíče by to při nejhorším šlo....tak bych skočila koupit dva stříbrné, co mají hned v obchodě a dodělali bys epotom..na detailech nebazíruju ;-)
Odpovědět
aci: No já bych neradši, kdyby to příroda zařídila nějak sama, to dítko... Ale to přes prášky asi nepůjde :-N Každopádně jsem se rozhodla, že po svatbě vysadim, už kvůli svýmu zdraví, psychice a vůbec (nejpozdějc k novýmu roku) a pak už by to ta příroda měla mít snažší :-N A těšim se na ten den, od začátku do konce, akorát z cesty mám obavy - aby se všechno stihlo, aby všichni dorazili včas a trefili, taky abych nebyla zklamaná, že přišlo málo kamarádů "na kukandu" - přece jenom všední den, mimo Prahu a ještě jenom na obřad, to se asi lidem "nevyplatí". Jo, a úplnu hrůzu mám z tý noci před - se určitě nevyspim, ráno budu vypadat, že mě přejel parní válec, a odpadnu kolem sedmý, osmý večer :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no taky bych to už měla ráda za sebou. Ale bojím se,bojí se toho,že budu nervozní,že se mi budou klepat nohy (to je u mě úplně normální),že se mi bude třepat hlas,a hlavně,že budu bulet. no až budeme vylezat z kostela,a bude to za náma,tak si asi hooodně oddechnu. to už budu klidná a budu se jen bavit :-) .¨ Ale z čeho mám blbý pocit je: že až budeme svoji,tak mám strach,že přítel si už bude moc jistý,a bude to pak také nic moc,chápete jak to myslím?? Co když už se pak nebude snažit,aby to bylo krásné i pak. Co když si řekne,a tak a teď už je moje.....už nemusím Nic.....Jéžiši třeba né,ale co když trošičku ano?? strašně blekotám co??
Odpovědět
Článek se načítá
jana: no tak to si mysím přesně to samé, vůbec neblekotáš.....že už tedka se chová, jako když mě má jistou a co teprve po svatbě.Z toho mám tkay strach, že pak už to nebude ani o těch kompromisech....a taky ten stereotyp se trošku vkrádá....přeci jen jsme spolu 8 let... krtek: no já ti ani nevím, jestli chci, ale rozum říká, že by to asi bylo vhodné....po svatbě chci taky vysadit, přítel se mimino těší jako blázen a mě to v práci nebaví.Snad to pak nějka zvládnu...Byla jsem za to kámoškou v nemocnici, odvezla jí minulý týden rychlá, leží na rizikovým...tka mi vyprávěla, jak jí přivezli a jak ležela vedle porodního sálu, slyšela rodit 4 ženský a byla z toho úplně na prášký, že všechny strašně křičely a ona se toho tedka hrozně děsí...doufám, že mě takový zážitek nepotká a že si to dám pěkně jedním vrzem, budu se sice bát, ale nějak to zvládnu :-) Jo a to zklamání, že jich přijde málo na kukandu jsem vyřešila tím, že jsem většinu pozvala na hostinu...ale taky jsem se tímhle trápila, že třeba přijdou jen ti, cojdou na hostinu a žádní jiní další..no uviíme...rozešlu to, kam to půjde a budu doufat, že v sobotu po obědě si budou lidi chtít udělat výlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani - vůbec ne, musíme hold těm našim chlapům věřit a ještě víc sobě, že jsme si vybraly my ženský dobře. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: teda co se týče porodu. jsem si myslela,že ječet nebudu. Ale ječela jsem :-N . Jé ale blbý,že leží na rizikovým a dají jí lehnout někde k porodnímu sálu.....To asi moc nepovzbudí a nepomůže,jak ty rodící ženské slyší. :-x Jinač do kostela doufám,že přijde taky dost lidí se kouknout. Musí :-D
Odpovědět
jana: Tak nám vztah trošku zevšedněl asi rok po tom, co jsme se sestěhovali. Ale musim se přiznat - mně to docela vyhovuje. Jsme takový klidnější, upřímnější k sobě, uvolněnější... I když, taky by moh drahej občas vykouzlit nějaký to romatický gesto. Myslim, že pokud už spolu lidi bydlej, tak svatbou se zas tolik nezmění. Jo, taky se bojim, jak to ustojim v botkách. Jsou super,pohodlný, ale měla jsem loni touhle dobou problémy s kotníkem - a teď jsem zjistila, že to pořád cejtim, když vlezu do bot s podpatkem :-S takže pokud budu s botkama trénovat předem, tak je možný, že mě ten kotník bude v den D fakt bolet (snad aspoň neoteče - loni jsem měla celý léto místo nohy "sloní tlapu"), ale zase když nepotrénuju, tak nebudou botky rozchozený a můžou dřít, taky na ně nebudu zvyklá a abych nešla moc nejistě... Ach jo, měla jsem si koupit balerínky :-S A když jsme byli v tom Brandejse, tak sem fakt děkovala prozřetelnosti, že nebudu mít bohatou sukni se spodnicí - na těch schodech, co do tý síně vedou, se obávám, že si namelu i tak :-D Na pády jsem expert - v pátek jsem se v práci natahla před vchodem naprosto ukázkově, na všechny čtyři, nějakej pán mě hned zvedal... No trapas, koleno mám pěkně modrý a nohy od kotíku po koleno mě pro jistotu bolej obě, jak namožený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi. asi ano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak koukám, že vás tady nějak všechny chytá nervík :-D, tak to jsme na tom stejně.... už jakou dobu uvažuju, že smažu odpočítavadlo, protože to je fakt hrůza, když tam vidím těch 89 dní ( zrovna dneska ), říkám si, bože, to je tak blízko, ještě nemáme prstýnky a boty, teď pořád něco řeším, chvílema mi přijde, že jsem na celé zařizování sama, přítel mi teď řekl, když jsem si postěžovala a ptala se, jaký nápad on měl ohledně svatby, tak mi řekl, že mě na Štědrý den požádal o ruku, že to stačí. No jo chlapi. Ale občas už bych to zařízování chtěla mít za sebou, mít po obřadu, protože budu strašně nervozní, a bojím bojím, že něco skazím. Ale jinak se taky hrozně těším, až budu paní V.......ká :-) Jinak my máme svatební list tady, na beremku, rozeslali jsme adresu, kde si to mohou lidi rezervovat, tak už jen koukáme, jak to přibývá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: :-D ,no taky si říkám,jak budu muset být před svatbou opatrná,at si něco neudělám. Třeba i´"blbý" moncl by byl na fotkách vidět....No hlavně si nezlomit nohy,ruce ;-)
Odpovědět
aci: S dítkem to koukám vidíme stejně - já bych klidně ještě pět, deset let počkala, ale zdravej rozum mi řiká, že jestli nechci mít jednou problém, měli bysme se tohodnout rychlejc ;-) Taky nechci bejt "stará matka", ani nevim proč - nechci řešit pleny a zároveň první vrásky a šediny :-N Holky, o porodu mi nemluvte (nepiště), nebo se nerozhodnu nikdy. To už řikám od puberty, že já budu muset děti nejspíš z tohohle důvodu adoptovat :-N Teď mám těhotnou jednu kolegyni a jednu kamarádku - kolegyně to má za pár, termín má na začátku července, teď se za náma byla v práci mrknout (je už přes měsíc taky na riziku) a že prej jí mudr na prohlídce řekla, že by to mohlo bejt každým dnem, že už je to mimčo hodně dole... No, holka je hubeňounká, zezadu neni nic vidět a zepředu, jak kdyby to byl fór - kopačák pod tričkem :-D Tak jsem jí jakože ze srandy doporučila, aby si doma okamžitě lehla a byla v klidu, ale teda měla jsem z toho mrazení :-N
Odpovědět
krtek: hihi, romantický gesto? no tomu snad ani nevěříš....ten můj vždycky říká...když něco chceš, tak si o to řekni (jako třeba kytku) ...tak já to řeknu a pak mi poví..."no ale teď, když jsi to řekla, tak to už nebude překvapení, to už nemůžu ti to koupit"...Boty počítám, že si přezuju...mám rozšlápnuté super černé lodičky a pak v noci už to bude stejně jedno :-) zirafka: a už máte zamluvených hodně darů? přibývá to rychle?...já už jsem zvědavá, jestli si to lidi budou zamlouvat...:-) jana: a ječelas proto, že to bylo tak strašný, nebo proto, že myselal, že ti to ječení pomůže?
Odpovědět
jana: A to my jedem před svatbou na dovču, poprvé vlastním autem. Nehci bejt za hysterku, ale občas mám docela nahnáno.
Odpovědět
aci : Máš pravdu, už tomu ani nevěřim - ale člověk se tak občas zasní :-D :-D
Odpovědět
krtek: jako že máš strach, že se vám něco stane s autem? to se neboj, je to jenom auto...nervovat se kvůli takový věci, to by ses z toho brzy pomátla.... jo ty sny, to jsou prevíti :-D
Odpovědět
aci: S autem ani ne, spíš s náma v tom autě :-N jak tu bylo napsáno - stačí monokl nebo zlomená noha a před svatbou je to pěkně na pytel.
Odpovědět
krtek: neblázi, co by se vám mělo stát, autemsnad jezdíte normálně, i když vaším ne, tak to bude určitě v pohodě :-) Já jsem taky příteli zakázala měsíc před svatbou manuálně pracovat v dílně, pořád má nějaký pořezaný ruce a nebo se trefuje kladivem přímo do prstů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to my jsme se s přítelem dohodli, že nebudem chodit na inline brusle, jednou v začátcích jsem se na nich pěkně sedřela :-(
Odpovědět
Na takhle dlouhou cestu jedem popvý. Ale hlavně mí roiče už dvakrát bourali (jednou právě po cestě z Chorvatska), pokaždý to naštěstí odneslo jenom auto (ale totálně), ale stejně - od tý doby z toho nemám dobrej pocit. Musíme víc jezdit, teď jsme byli třikrát na výletě mimo Prahu a už jsem trochu klidnější. Já řidičák nemám, celý to odřídí mužíček, tak se bojim, aby to na něj nebylo moc. Teď jsem koukala na nový fotky od naší fotografky na jejích stránkách - a jsou moc pěkný, tak z toho mám radost. A přitom jestli to bylo focený teď někdy, jako že asi jo, tak počasí nebylo fakt nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dary už nám svatebčané taky tady na beremku rezervují, a musím říct že je to príma vidět, co nám přibude do domácnosti x-)
Odpovědět
Už to musím taky rozeslat, aby věděli, už se těším, jak si to budou rezervovat....vymyslela jsem si takvoý ten sedací vak, strašně bych ho chtěla, ale neví, jestli nám ho někdo koupí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?