Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda - zkoušela jsem to a je to hrozný, ale budu Drdlová, drdlinko mi občas říká přítel. a jak se budete jmenovat ženský? ještě k těm rozlučkám chtěla bych společnou, aby měli naši přátele možnost se seznámit ještě před svatbou, ale přítelovi jsem to ještě neříkala tak uvidím co na to řekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salome - šaty jsou fakt pěkné. skoro si začínám myslet,jak u nás budou všichni sklamaní v očekávání krásné nevěsty.No ale včera sem byla u kadeřnice a zkoušela mi něco na mejch pár chlupech na hlavě,tak si říkám,že pro lidi to bude změna jen už proto,že budu konečně pořádně učesaná :-) . nechci tím tvrdit,že neznám hřeben,ale od té doby co mi kadeřnice odmítá kvůli svatbě stříhat vlasy aby tam prej něco dorostlo tak sem z toho zoufalá. nejdřív sem byla přesvědčená,že to fakt ostříhám,ale včera mě kámoška zase přesvědčila. sem zvědavá na jak dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda - tak s tím účesem se cítím stejně, vždycky jsem nosila polodlouhé a ted je to tragédie, ještě že to můžu sepnout alespon do culíku, i když to není taky žádný terno :-D Salome - šaty máš nádherný
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajda: haha a já trubka si pořád myslím, že jsi Petra... no nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi - no tak já místo Petráková budu Kořínková. Ale nejdřív sem to zkoušela na přítele uhrát,aby si nechal on mé jméno :-) ,protože kořínků je tady v tom kraji fakt hodně a Petrák ani jeden.No nepovedlo se - to je ta mužská ješitnost,ale mě je to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
jizi :-D nejsi sama. Petrajda mi dali přezdívku místní rodáci z vesnice. Kořínková se prej stejně ke mě nehodí,tak pro ně zůstanu tak dál. Ale jméno je jen zvyk a vlastně takové rozlišení..
Odpovědět
zelvi: no ještě, že tu ty zpravodajové na to, za jak dlouho to bude jsou :-) je to fakt, že dneska je to přesně za 3 měsíce a já zrovna ted, ve 14h stojím v obřadní síni....NO NAZDAR společná rozlučka se všemi přáteli, to není špatnej nápad, aspon by se ti kamarádi před svatbou seznámili... jizi: no mě na té váze vycházejí líp ty bublinky :-) taky tu už asi nebudou 30 let :-) nechci být samozřejmě morbidní :-) no "husband" zní opravud děsně, to je snad skoro horší než "manžel"
Odpovědět
holky já samozřejmě vím že jsem mu ani v největším vzteku neměla prstýnek vracet, ale když začl mluvit o tom že to byla chyba že se brát nemáme a že to zrušíme tak jsem řekla tak když to chceš tak tady ho máš..a on zareagoval tak že si ho vzal.. No a od tý doby to neřeší..A nic neřekl.. Samotřejmě sem neočekávala že by řešil jestli na auto lilie a růže, ale já jsem se třeba ptala na výběr oznámení s tím, že sem mu selektovala 4 hlavní co sem vybrala a at vybere a on že mu to je jedno a pak řekl že to první pomalu to vypadalo jen aby už nemusel koukat na další 3 no a tak je to se vším tak mi to prostě je ĺíto..no a největší špek- přítele největší zábava je muzika jeho brácha hraje a on amatersky taky tak dostal jediný ukol hudbu. Tak sehnal kapaelu a už 2 měsíce je s nima dohodlej a když zavolá že by chtěl smlouvu tak mu ten pán řekne že s náma počítá a atto neřešíme, tak sme řekli že by sme přece jenom chtěli mít smlouvu, tak pán řekne že příští týden se sejou a že mu zavolá, a nezavolá to už se opakovalo 4 x a přítel že pohoda že kdyžtak smlouva nebude..a já říkám příteli- a co když nedorazí na tu svatbu a pak řekne taky že zapoměl jako pokaždý...!! Neřeší. A hudba na obřad opět neřeší a když čtu tady jaký je to problém..
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky..odpoledne jedem do Ikey na čerňák. Chystám se tam už dlouho,chtěla bych tam sehnat nějaké laciné minivázičky na stoly. tak konečně to vyšlo!!
Odpovědět
Profilova fotka
aci - taky tě při té představě úplně zatrne všechno
Odpovědět
Profilova fotka
laura - jak dlouho spolu žijete?
Odpovědět
laura: no já myslím, že on řekl, že svatba nebude a né že bys to ty vyprovokovala tím, žes mu vrátila prstýnek, takže si neříkej, že je to tvoje vina...být tebou ,tak se už na přípravy vykašlu, nechám to tak měsíc být, vůbec to neřešit a pak se prostě zeptám na přímo - "bude ta svatba, nebo ne". V červenci bude ještě čas zařídit spoustu věcí. Nevím, jestli máš pocit, že se ho chceš doprošovat, aby si tě vzal...Ale to musíš vědět ty.Za sebe se přiznám,ž e stát se tohle mě, tak se to pokusím jednou, dvakrát vyřešit přímým rozhovorem a apk bych normálně za sebe od té svatby couvla. Já vyměním ve jménu město za stát...jsem Táborská a budu Poláková. Debata o nechání mého jména byla, ale neprošlo to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jizi: Nejdřív jsem říkala, že závoj vůbec, protože chci mjít rozpuštěné vlasy, ale tenhle dlouhatánský se mi líbí, tak ještě uvidím. A jinak já taky chtěla šaty s vlečkou, proto si je nechávám i šít, abych se nemusela bát, že ji tomu salonu zničím :)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme:Šaty máš fakt nádherný.Jinak co se týká diskotéky,taky je mi někdylíto že už nechodím,ale cobychtamdělala mezi čtrnáctiletýmadětma.Ale když je z prace nějaká akce, tosi to užívám. aci:Tak to máš dobrý, Já jsem Mohelnická, taky jsemsi vyslechla apo svatbě budu Stelčovská.Tak nevím ,asi lepší než to moje, ale vůbec nevím jak si na to zvyknu, po 25.ti letechseš najednou budu jmenovat jinak ;-) pertajda:Tak to si užij já nechápu proč je tam pořád tolik lidí,a pak,že nemají peníze
Odpovědět
petrajda: A ty chceš jít na svatbu v čem?
Odpovědět
Holky počkat, šaty ještě nemám, teprve se mi šijí a kdo ví, co z toho nakonec bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem mlynáříková a budu trojanová a ještě k tomu jana trojanová, tak to je fór ne?
Odpovědět
Petrajda: Já taky na přítele zkoušela, nech si dá moje příjmení, už to vypadalo i nadějně, dokud jsme tohle téma o příjmeních nezmínili před známými, ti začalai, že to pak chlap vypadá jako podpantoflák a že oni by to nikdy nechtěli apod....Takže raději od toho couvnul a já už na to taky nemám odvahu potom, co jsem tohle vyslechla.
Odpovědět
Ahoj milé kolegyně nevěsty :-). Zatím jsem diskusi tady jen četla, ale že se nám to září začíná nějak přibližovat, tak bych se měla konečně zapojit i aktivně. Takže tady mě máte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás tyk mlynářík neprošel a docela jednoznačně, ikdyž ji je poskromnu, a trojanů je spousta, ale je to jeho volba, a mě je to jedno vítam filu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - já mám ty mimosy - poslední fotka sidi - no na lidi se teda moc netěším,je tam pokaždý vydejchanej vzduch a dělá se mi blbě. Ale zas se tam dá lecos sehnat. lowe - to je dobrý. Jiná Jana Trojanová je naše sousedka ve starym bytě :-D . Ovšem ta má už svatbu dávno za sebou...dokonce druhou!
Odpovědět
Jinak holky, kde jste kupovali šatky na převlečení? Zatím s nimi moc nepočítám, ale třeba se mi to ještě rozleží, až uvidím, jak bude ta svatební róba těžká...
Odpovědět
Profilova fotka
Laura - jde i o to, kolik a jakých mezi váma padlo slov, jestli je ještě vůbec co řešit,...protože některý slova i gesta člověk navrátí,....ale strašně ti přeji abys byla šťastná, ať už to slovo pro tebe bude představovat cokoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - no já sehnala tady v bazaru na beremku. Buď si je pak oblíknu a nebo ne podle situace. Ale s čím určo počítám tak nějaké jiné poty na přezutí. Filu-vítej mezi náma
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - já je mám zdarma od svatebního salonu zapůjčený. Mohla jsem si vybrat z bílých korzetů a k tomu bílou sukni. Je to od salonu docela dobrej nápad, než by si nechali ničit šaty s vlečkama, tak ti daj v jedné ceně i převlekovky
Odpovědět
lowe: Moc děkuju za přivítání. :) salomme: Já nakonec sehnala v Orsayi, ale byl to snad úplně poslední obchod, kde jsem ještě nebyla, obešla jsem všechno možé i nemožné. Mám pocit, že jsou teď v módě dost úděsný věci, ve kterých vypadá člověk jako v noční košili a ještě nejmíň v 10. měsíci těhotenství, byť by byl sebehubenější. A na svatbu to chce něco aspoň trochu elegantního (já chci ty šaty využít hlavně i na svatby kamarádek, protože doufám, že na té vlastní vydržím ve svatebních co nejdýl, když už stály tak nekřesťanské peníze ;)).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Filu - vítej mezi námi
Odpovědět
Profilova fotka
filu - jen aby tě šatky neomezovaly v pohybu. ty co jsi si vybrala jsou ale moc krásné. a máš pravdu... taky sem hledala dlouho a tohle byl risk. Ale vyšel
Odpovědět
Profilova fotka
Fila: zdravím :-) Salomme: Ne, ani náhodou :-) hodlám si ty šaty užít, i kdybych měla padnout! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, já doufám, že pak budem pokračovat v debatách a budem si zdělovat sv povedené i nepovedené zážitky. te´d všichni očekáváme jak skvělé to bude...jsem zvědava jak nám to všem dopadne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?