Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
sidi: no tak jestli má tak výstavní nohy, tak je to jasný, chce se líbit :-) No kosa je i přes den.... Holky, jak se vám pozdává moje oznámko?
Odpovědět
Profilova fotka
lauro, tak to me mrzi :-( mno a co mu treba nejak rict, jako ze jdes zrusit tu hostinu atd., co jako on na to. jestli se k tomu nejak vyjadri, co?
Odpovědět
Profilova fotka
aci: moc hezky, jak mate ten obrazek i na tom pruvodnim dopise, to se mi fakt libi :-)
Odpovědět
sidi: ano, ta šaty jsou šampáň (slonová kost:-) ), jsou to asi ty samé, co máš v albu také ;-) . V těch jsem se zase cítila dobře já :-N =-) . babi a sukně nad kolena, holky, vy mě bavíte :-D :-D Ad Rýdl, viděla jsem ho jenom jednou v tom zlatnictví, no a byl příjemný, milý a ochotný... =-) Tak nevím, jestli měl den, když jsme tam byli my nebo ho neměl, když jste ho viděly vy... :-| :-| V každém případě snad začátkem července bychom měli mít hotové prstýnky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: Tak jsem to zkoukla,nejdřív těm favoritům, hodně podobný prstýnky má i Rýdl, nevím jestli jsou na netu ale naprodejně je má určitě.Taky se mi líbily.Omlouvámse za pravopis. Oznámko moc hezký jednoduchý a stučný.Nějak nemůžu přelouskat ten text. laura:Takže doma pořád nic moc vid?Času je dost,tak se to dá vždycky nějak dohnat.A chcete spolu být dál?
Odpovědět
Laura: to se srovná, vlny jsou všude... ]-( ]-( Možná by to chtělo, aby se ho na svatbu zeptal někdo ze známých... ;-) Aci: to oznámko a průvodní dopis se mi moc líbí... Jednoduché, nápadité ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak jsem přihodila i to naše,omlouvám se za fotku sarkajak:Co ty tvoje šaty?
Odpovědět
sidi: viz výše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Promiň pro oči nevidím.Já jsem si říkala,že to budou oni.Taky se mi strašně líbily,ale ta bílá...Hele já se taky bavím a to neustále. A to kdyby jste viděli jakým stylem moje babi peče, to je taky věc a chce péct na svatbu z toho mi běhá mráz po zádech už teď
Odpovědět
No, já bych jí tu radost nechala, ale alokovala bych jí jen určitou část celkového objemu ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Laura - ahojky, co podnikneš,...to je hrozný ta nejistota ne?,....ještě jezdíte na víkendy na chalupu? Drž se a nedej se ;-) Aci - tak které jsi nakonec vybrala šaty? Možná jsi to psala, a mě to jen uniklo jak postupně dočítám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Já myslím,že kdybys viděla výrobní postup pochopila by jsi.Jen ve zkratce, má letní kuchyň v letním domku,méme dohromady 3 psy,ten největší je španělský mastin (asi 80kg a výška tak 70 cm a hlava)Babka vykrájí kolečka, napatlá tvaroh a atd...Upozorňju,že pes stojí vedle ní.Plech je hotov,položí to vedle sebe na židli a otočí se k dalšímu plechu.No pes zatím slíže tvaroh.Babka to zjistí, nadává.....Narovná zpátky syrové olízané těsto a zjistí,že došel tvaroh,tak dá marmeládu a porovná kolečka a jupí jdeme péct........A tak pořád dokola
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D Tak to je hustý... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sidi - to je mazec :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
laura: no tak to máte drocela drsné, to já bych měsíce nevydržela, aniž bych věděla, co se bude dít...spíš bys sis asi měla rozmyslet, jestli ty chceš.. jinak dík za pochvalu oznámka, jestli to není čitelné, tak se tam píše "vymění svoji svobodu za těžce vybojované rodinné štěstí"...proto ten váleček a pánvičky na obrázku.Chtěli jsme spíš vtipné než romantické :-) Ten průvodní dopis jsme udělali sami, přítel stáhnul na webu tan správný font co je na oznámku a obrázek jsme vypreparovali z emailové verze oznámení..chystám se v tom samém duchu udělat i jmenovky a výskužky a všechno... sidi: oznámko je roztomilé :-) Moje tchýně chce taky pořád péct koláčky, i když jsem jí řekla asi už 100x, že se budou objednávat...navíc, neumí moc péct...což mě děsí
Odpovědět
sidi: to je výborná historka :-)
Odpovědět
zelvi: já zatím šaty nemám....pořád doufám,ž e se podaří je ušít a tak tedka sháním firmu, která mi naplisuje látku na ty šaty...ale nějak se mi to nedaří,t ak už se v hloubi duše smiřuju s tím, že si je za těch 13000 půjčím :-( s velikou pravděpodobností to budou ty Postal
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - to slyším poprvé, že by ti někdo naplisoval látku(mám textilku) ale je to možný v nějakým větším městě
Odpovědět
zelvi: no nějak se to přece skládat musí....neprodávají to už skládané :-( Jedniné místo jsem zatím našla za Brnem, dělají tam kroje a ty mají plisování, ale nevím jestli by mi naplisovali i látku na šaty...No a jak jste se učili, že se dělá plisovaná látka? Já vyčetla na netu, že jsou na to nějaké šablony...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - po pravdě? neučili,....a nebo jsem chyběla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A to jsem ještě zapoměla dodat,že každý kduhý plechje spálený.Asi vás pozvu na koláčky :-D aci:A na kolik tě vyjde to ušití, když seženeš vše potřebné?
Odpovědět
zelvi : to je škoda :-) mě by se to tedka hodilo :-)
Odpovědět
sidi: bude mi to šít teta, takže teoreticky zdarma, ale bavily jsme se i o možnosti,ž e si to nechámu ušít v té firmě, kde teta šije a to říkala, že by určitě nevyšly víc jak 6000 kč...Tedka hlavně musím sehnat látku a to plisování
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak to držím palce aby ti vše klaplo.Do těch 6.tis to ještě jde
Odpovědět
díky..no uvidíme, ale už jsem skoro přesvědčená, že to nevyjde :-( ptala jsem se už všude a na netu není nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja se dneska fakt bavim :-D ja se zas bojim, ze povedu tatu k oltari ja a ne on me, prootze uz ted je z toho stale tak rozhozeny, ze se o svatbe vubec nemuze bavit, protoze je vzdy z toho citove mimo, ze svoji holcicku (upozornuju, ze uz radu let s nimi nebydlim) preda jinemu. je mi ho strasne lito, ale to je proste zivot, ze jo? a jeste k tomu mam super budouciho manzela, tak co vic si tatinek pro svoji dcerku muze prat ;-)
Odpovědět
můj táta ja taky z toho trošku rozhozený. že předá 10. září jinému. No ale to se nedá nic dělat.
Odpovědět
Tak můj táta z toho snad rozhozený není :-N , přeci jen, mimo bydlím už 12 let =-) =-) . Dost to utíká... :-N . Spíš bude mít hrůzu z toho, že mě povede, je hrozně nerad středem pozornosti a obecně nemá rád oslavy... :-S . No jo, snad to zvládne... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
sarka: tak ja 5 let, ale i tak se mi to zda jako dostatecn edlouha doba :-D ale proste tatove to berou jinak. vzdyt i muj P rika, ze jednou bude odhane vsechny pripadne napadniky :-D a to jeste zadne dite nemame, ze jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo tátové jsou tátové, taky doma už dlouho nebydlím, ale myslím jen ta představa že bude vedle mě středem pozornosti ho dostává:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?