Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: no ja to do ted mela stejne - zenichovo auto se nazdobi stejne jako ty ostatni - dostane masle na zrcatka a masli na antenku :-D ale tak me zaskocilo, ze jim tam budete davat panacky a klobrc - ten on stejne vuec nechce. a ono jak se pka odjizdi? stejne se pak jede autem nevesty, ne? nebo je to jinak? petrajda: taky to na me pusobi tak, ze skorosvagrova muze puknout zavisti, ze se vdavas. kasli na ni, urizne si ostudu jen a jen ona. urcite ten seznam napis. prave tak zjednodusis rozhodovani rodine, co vam maji poridit. urcite to uvitaji a ona at si trhne nohou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: jj, ona ma pravdu s tim rhodiovanim, nebo o co jde? :-) jestli o doporuceni Rydla, tak tam myslim nemusi nidko vahat, jen ma trochu vyssi ceny oproti jinym zlatnikum, protoze ma provarene jmeno ;-) ale kvalitni rozhodne je!
Odpovědět
Profilova fotka
sarkaj: aha, jsem si mela precist stranku zpet :-D ja byla o dve zpet, kdyz jsem napsala prispevek a pak me to hodilo rovnou sem, pardon :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aci ja uz si s nima od Vanoc tykam (jsme spolu 7 let) a prijde mi to stale divne :-N nejak si na to nemuzu zvyknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady mam smrst svych prispevku, holky, kde jste? :-)
Odpovědět
estrel: můj ženich také bude mít jen mašle na zrcátkách a pak asi věnečky v okénkách..
Odpovědět
já tu jsem :-)
Odpovědět
estrel: my jsme splou 8 let a příteli tykají akorát moje babičky, jinak si všichni navzájem vykají....
Odpovědět
taky tu koukám mám těch příspěvků dost za sebou... estrel: ty máš od Rýdla prstýnky? já četal tady na to téma diskuze, je to tak 1:2 ...přijde mi že tak 1/3 holek si na něj stěžuje a ty zbylé chválí do nebes, tak nevím...zato na Mádra žádná kritika není, tak počkám ještě na jeho nabídku
Odpovědět
Osobní zkušenosti od prstýnků od Rýdla jsou pozitivní, takže jsem dala na osobní zkušenost... Tak doufám, že budeme taky spokojení ;-) . Na Mádra jsem natrefila až po objednání u Rýdla, tudíž jsem ho už neřešila...:-) Vlastně nevím, jak se odjíždí... Ženichovo auto podle mě jede jenom v koloně a oba manželé sedí v autě nevěsty... :-N
Odpovědět
Ahoj holky jsem tu par dnu nova, muzu k vam do krouzku nevest???? :-)
Odpovědět
letusko: vítáme tě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj letusko: také tě vítám..... bude albíčko? :-D
Odpovědět
Rýdl pozitivní, tak to mě těší :-) Přidávám do albíčka oznámení a průvodní dopis
Odpovědět
Profilova fotka
aci: nn, my mame prstynky od Madra :-) je to nejen profik v oboru, ale taky strasne prijemny a mily clovek !!! k Rydlovi bych nesla. ma hezke prstynky, taky profik, ale dost nafoukany a kdyz jsem ho videla na veletrhu, tak mi nebyl vubec symoaticky. a i ty ceny ma vyssi kvuli jmenu.
Odpovědět
Jo to vám musím napsat, jak mě tedka dostala tchýně....nejdřív mi ukázala "krásné svatební šaty"...tak na holku, co váží 40kg, uzké odshora dolů, s maličkým výstřihem, na široká ramínka, přes to krajkový vršek přes hlavu, s dlouhým rukávem, ustřižený pod prsy....model tak o 20 let zpátky a na ženskou kolem 45 let, když by se do nich vešla :-) Ona si totiž představuje, že nevěsta musí být cudná = oblečená od hlavy až k patě. Nelíbí se jí vůbec modely šatů. které jsou tedka moderní. No a pak mi povídá, že si nechala ušít na naši svatbu šaty.....máme svatbu alděnou do zelena...tak mě překvapila tím, že šaty budou modré...se vzorem bublinek. Tak to bych ještě zkousla...pak přišlo, že tchán bude mít modrý oblek, tak to spolu budou dobře ladit....a pak.."d dám mu k tomu červenou kravatu, aby měl něco výrazeného"....no tak to jsem se jí snažila rozmluvit, že líp by se hodila třeba šedivá.A ona říká " to budu mít vlastně ještě kytku k těm šatů, na to focení..." a já na to "kytka bude bílo-zelená" a ona na to "tak to se mi vůbec nehodí" a já stále svojí " kytka bude bílo zelená"...a ona " nejlíp na fotkách vypadá, když je tam něco červeného"...no a já šla do kolen. Zopakovala jsem, že kytka bude zeleno - bílá a šla jsem....Tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
aci tak to je tchyne docela husta !!! :-N se ji kytka nebude hodit k obleceni :-N
Odpovědět
Naštěstí ona to nemyslela jako drsně, ve smyslu "kup mi jinou kytku", říkala to s takovým sladkým výrazem....ale tímhle stylem a nátlakem nenápadným s úsměvem si tu barevnou kytku nakonec vydupe....
Odpovědět
Profilova fotka
aci: a just bych ji dala bilo-zelenou a hezky bych se na ni usmala :-D
Odpovědět
hihihi :-) no mě se do té červené moc nechce....uvidíme, jak se k tomu postaví můj drahý :-)Jestli jí vysvětlí, že když mají všichni bílo-zelenou, tak ona ji bude mít taky... Já jsem četla tady ty diskuze, jak Mádr, tak Rýdl a u Mádra jen pozitivní a u Rýdla i negativní, ve stylu - je arogantní, neochotný a tak....Uvidím, jakou nabídku pošle Mádr.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:Ahoj jo šatkyjsem nakonec vyměnila,pořád to nrbylo ono.Sice mi propadla záloha 4.tis,ale člověk přijde v životě o víc.Tady v těch se cejtím úplně nejlíp aci:Takted si mě fakt pobavila, takhle jsem se dlouho nezasmála,už se těším na fotečky ze svatby.My jsme nakonec babce vybrali kostým, bylo to teda hodně náročný, protože černou jsme zatrhli a ona chtěla teda světlí, ale sukni nad kolena!!!!!_(letos jí bylo 75) Co se týká vykání mě už to bylo nabídnuto od obou,ale vzhladem k tomu,že s nima moc nevycházíme,takjsem jim řeklaat se nezlobí,že bych to zatím nechala tak jak to je.Já nemám rodiče,tak žiju s babčou a ta nikdy nikomu nevykala,tak nebylo cořešit.Přítel jí vyká
Odpovědět
Profilova fotka
aci: jj, presne, ta arogance z nej primo cisi, aspon co jsem ja videla |-| sidi: ja se fakt bavim, a cekam, co na me kdo z pribuznych vymysli :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: Ty tvoje šatky jak máš zamluvené v Adině jsou šampáň?
Odpovědět
Profilova fotka
sidi a kdo te povede k oltari? pujdete rovnou s manzelem spolu? :)
Odpovědět
sidi: no ona moje skorotchýně má někdy takový prdlý nápady a ještě líp je pak prezentuje...jemný nátlak s úsměvem, to jí jde. Naštěstí za tím není nikdy zákeřný úmysl, jak že by si myslela, že musí být všechno po jejím a něco mi nutila.Můj přítel se mě naštěstí vždycky zatává a je rozumný, tak doufám, že se to nějak ukočíruje. No sukně nad kolena...hlavně, aby nebyla zima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je pravda, že ze začátku mi to nešlo přes pusu to tykání, ale přítel mě ujišťoval že v jejich rodině si na vykání nepotrpí,...ať to neřeším a maminku nemá a teď už to jde samo. Přítel našim vyká, tak jsem zvědavá co proběhne na svatbě od našich :-D bráchově teď už bývalé ženě taky nabízeli tykání, ale nepřistoupila na to, na druhou stranu nastávajícímu je 35, už to není mlaďásek tak se necháme překvapit
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Hele já už jí fakt neřeším, ještě mi řekla proč by nemohla mít krátkou sukni,že má pěkný nohy,to mě odrovnala úplně.Ale modré šaty se vzorem bublinek, to bybyla pecka.Nejhorší je,že oni jak si něco usmyslí tak to tak je. Teda řeknu vám počasí dnes nic moc nezávidím holčinám cose zítra vdávají a mají to venku
Odpovědět
pěkný nohy...a má je? hihi, no uvidíme, jak ty bublikny budou vypadat v reálu....Ty co se vdávají zítra to ješta mají docela dobré, má být kol 20 stupnů.ne? minulý týden bylo hůř - je 12 stupnů.
Odpovědět
Profilova fotka
aci:No úplně výstavní kam se na ní hrabe dvacítka :-D Ale stejně je pěkná kosa večer tak na vaťák
Odpovědět
petrajda: vůbec nic neřeš, my máme opačný problém řeči že chceme peníze, a u nás serie hádek asi před měsícem (probírala jsem to tady) skončila tak že můj zásnubák leží měsíc přítelovim šuplíku, řekl že svatba byla chyba že by to zrušil, tak sem mu ho dala že teda fajn když to řeků. Vzhledem k tomu že v tý chvíli už byla zaplacená záloha na hostinu a vše zařízený tak to neřeším. Mámě sem řekla že je možný že ssvatba nebude a od tý doby se nic neděje tak sama nevím, každooádně když to ted zrušíme tak o peníze stejně příjdem tak to nechávám být situace se uklidnila ale přítel o svatbě nemluvil předtim ani ted s ničim mi nepomohl,hudbu kterou měl jedinou na starost tak nezařídil tak uvidíme..ale je to hustý hlavně si zásnubák fakt moc neužiju.. jinak mám 2 želvy :-D suchozemský :-N tak to asi taky nepůjde jo a stykáním, u mě je to podobný přítele rodiče mi tykají ale já na ně taky paní sem paní tam, spíš neoslovuju, a přítele bratr má roční dítě se slečnou s kterou je taky už pár let a ani ty nenabídli tykání a to už bude navždy mamka jejich vnuka a má celou rodinu na moravě, a pak se divěj že za nima s malým nejezdí.. no a můj táta příteli řekl už asi 4 x at mu tyká a přítel že je to blbý..a když to odmítl po 4 tak už mu to táta neřekl nikdy..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?