Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
No, my máme mourovatýho kocoura, takovýho našeho mazlíka darebáka :-D :-N . Myslím, že moje šaty se mu budou moc moc líbit :-D :-p . Nicméně na akci ho brát určitě nebudeme, v Altánu be se schoval pod nějakou židli, navíc převoz autem.. :-S . Když vidí bedničku, prchá na nejméně přístupné místo - pod gauč :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - poslední určitě :-D ,leda bych jim pořídila vodítko :-) . Jinak my se budem taky fotit asi po obřadu. Fotí nás kamarád takže zas až tak moc oficiální focení to nebude,řekli sme mu ať fotí prostě všechno. ¨Zrovna včera sme i něj byli a domlouvali zas jeho svatbu. To je ten co se žení příští sobotu. Muj přítel zas nafotí svatbu jemu - jsou to oba fandové ,fotoamatéři,ale baví je to. Takže jeden svatební dar máme vzájemně vyřešenej :-D .Myslim,že to máte vymyšlené dobře s těmi novinami,vy budete mít klíd na focení a ostatní se zabavěj.
Odpovědět
Petrajda: je to tak, že se nikdy nezavděčíš každému....už bych si přála, aby ta svatba byla..dneska mám nějakou svatbení náladu :-) takže zítra by se mi hodilo vdávat..co na tom,ž e nemám šaty a spoustu dalších věcí...
Odpovědět
No my se budeme fotit taky hned po obřadu, zvaní sejou pěší chůzí do restaurace, dají kafíčko, poklábosí... ;-) Noviny budu dělat podle toho, jestli stihnu... Ztaím to někjak nestíhám |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 4 letou fenku pitbula,byla to první co jsme si koupili,když jsme se nastěhovali.Je to fakt mazel,i jezdí rádaautem, ale nevím jestli byjí pustili do zámku. petrajda:Tak s andulkama by to mohlo být i vtipný ne? aci:To je blbost ne?Já nevím,že ty rodiny pořád něco vymejšlí.Moje babka teď přišla s nápadem,že půjde na obřad v černým kostýmku, že je to společenský.Tak jí přítel řekl, at si ještě vezme černý klobouk a tím závojíčkem, at je to stylový Jinak jsem dnes byla v Polsku, mají tam nádherný společenský šaty, segra si koupila, dám je do alba jem za 1400Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme seznam darů vyřašili tady na těchto stránkách a pošleme ho pouze tomu kdo si vyžádá. a jako poslední dar jsme napsali finanční injekce jakékoliv intenzity, která může posoužit i na jimi určený účel třeba i ze seznamu.A do textu jsme napsali: Možná se již velmi těšíte, jak nám o svatebním dnu potřesete pravicí, a tuto radost vám kalí jen jediný problém: co jim mám jen dát jako svatební dar? Radujte se! Mysleli jsme na všechno a po přečtení následujících řádků se váš problém vyřeší a vy budete moci opět klidně spát :-)! Nepřemýšlejte tedy o tom, co by se nám hodilo, ale spíše, co by nám mohlo udělat radost - a to může být i maličkost. Samozřejmě dárky typu nové auto, větší byt či výměnu oken určitě nepohrdneme :-), to už je na vás. Pokud vám to prostě nedá a MUSÍTE nám koupit něco užitečného, jinak budete mít celou svatbu zkaženou :-), se sebezapřením zveřejňujeme následující seznam. A poslední záchrana. Neoslovilo vás nic z předchozího seznamu? Můžete nám dát i finanční injekci jakékoliv intenzity, která může posloužit i na konkrétní, vámi vybraný účel (např. na svatební cestu či praktickou věc ze seznamu). Pokud by vám obálka připadala příliš obyčejná, existují i různé zajímavé alternativy :-). Pokud nechcete, nemusíte nám dávat nic. Darem bude už vaše přítomnost!
Odpovědět
sidi, koukala jsem k Tobě do alba a zjistila, že jsi vyměnila šaty... No a že máme stejný svatební odpočítávač ;-) Černý kostýmek: no commnet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petrajdo - vyprdni se na příbuzný, ale chápu tě, někdy kdyby někteří lidi drželi zobáček :-D :-D bylo by na světě veseleji
Odpovědět
Profilova fotka
aci - viď?Taky si někdy říkám proč sme neudělali svatbu dřív. Já mám náladu takovou normální,už se mi zlepšila :-S ,jinak jsme už v období stěhování, stěhujem se konečně do vlatního,takže svatba šla maličko stranou,ale svatební náladu už začínám taky tak trochu mít
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi - ty andulky by na tohle byli ideální, zobáček sice nedržej, za to jim nikdo nerozumí :-D sidi - vtipný by to bylo, popřemejšlim o tom. někde sem viděla že prodávak kšandy pro papoušky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás focení proběhne asi až po prvním tanci. Jelikož máme obřad s hostinou na jednom místě, tak jsme si říkali že ve 12 začíná obřad, cca v 13:00 bude papačka(aby nám hosté nepadli hladem) hned první tanec s manžílkem, pak s pány otci:-) a pak šupajdi se vytratíme fotit k přehradě. a až se vrátíme tak se pustíme do krájení dortu. Lidem aspoň slehne:-) a při hudbě se snasd nebudou nudit. Noviny asi dělat nebudeme.
Odpovědět
Profilova fotka
acimeda: panáčka jsem po dlouhém shánění sehnala u rákosníků, a je super, hodí se krásně k panence, oba mají porcelánovou hlavičku a jsou tak 40cm vysocí, a cena překvapivě malá, když jsem ho viděla tak to byl ten menší a pod 500,- jsem ho nikde neviděla a já koupila za 250,-
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tanec s pány otci...tak z toho mám trochu obavy. Ani tak né z toho mého tatíka ale z toho přítelova. Nějak mu poslední dobou nemohu přijít na jméno...ale třeba se to zlepší...nojo rodiné spory a trable.
Odpovědět
zelvi : to máte napsané moc hezky...my tam máme něco o tom, že kdyby snad někde chtěl dát hodiny s jelenem, nebo něco vtipně podobného,tak jsem zapnuli šedé bunky mozkové a udělali krátký seznam :-) tak mi přišla nabídka od Rýdla na prstýnky, jemu to vychází na 12 700 (tady je mají za 17 400), počkám ještě na Mádra a uvidím :-) petrajda:kšandy pro papoušky? jako na "venčení" nebo proč? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tanec, tak s přítelem budeme mít první na mettalicu, ploužák, ale pak fakt nevím, neumím moc tancovat, takže se mi do toho vůbec nechce
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jo na venčení aby se mohl proletět :-D bez nebezpečí že zabloudí :-D . Dělaj i různé velikosti. necelých 13000 za oboje to docela jde...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - my hudbu tak nějak zatím nevíme.Ani na obřad natož co dál. Kluci z jedné party :-) nám zahrajou to necháme na nich a slíbili i poskytnout i nějakou tu hudbu mezi pauzami. Upřímě taky bych to nechala na nich.Stejně do vkusu všechn se netrefíš, jediné co bych vynechala je dechovka a country aby bylo jen po málu :-)
Odpovědět
petrajda: no tak až nebudu vědět, co s penězi, tak si něco takového koupím....a k tomu ty andulky, abych je mohla venčit..Náhodou, tuhle jsem viděla na Kačerově holku , měla na rameni papouška...tedka si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje...takový velký a bílý, má ne hlavě takovou tu zvedací chocholku. Seděl ani nedutal a ani ho nenapadlo uletět..všihcni na něj koukali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe - budeme tam mít skupiny, která hraje přes rock, pop metal, ale i lidovky, které naprosto odmítáme s přítelem, takže lidovky asi budou hrát až budeme na focení, ať si babička s rodiči a starším osazenstvem příjde na své a pak ani ťuk :-p :-D Aci - děkuji, částečně jsme to od někoho zkopírovali na netu a částečně dotvořili.líbí se nám že si to tady na beremese můžou rezervovat, protože už jsme se setkali že chtějí aby to pro nás bylo překvápko co dostaneme Petrajda - tanec s otci jen pod podmínkou, že to nebudou dechny :-p :-D , k tomu mě nikdo nepřinutí a vaše vztahy? dáte pár panáčků, třeba si i potykáte(u nás s budoucím tchánem už tykačka proběhla hned při druhé návštěvě ;-) ) a bude zapomenuto,...uvidíš že budete všichni dojatí.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: na obřád tak pořád nevím, asi něco od enya, nebo jak se píše a večer budeme mít kapelu, co zahraje všechno od moderní po dechovku a jsou to i výborní baviči
Odpovědět
Profilova fotka
aci - asi to byl papagáj Kakadu ;-) zelvi - tak tykačka asi neproběhne v této rodině se to tak nedělá,ale to mi zas tak neva. Ale napadá mi tanec s otcem na trsačku ... :-)
Odpovědět
My budeme mít DJ Kuba, tedka ho měla ta kámoška na svatbě a ušlo to :-) kapelu nechceme, nějak to není náš styl... A tanec s tchánem? no to jsem zvědavá, nemůže ani chodit a lidí se straní,t ak já doufám,že na to nedojde...to naopak moje mamka ženich asi potrápí :-)
Odpovědět
petrajda: jojo, to je to jméno :-) kakadu to byl..nádhernej, škoda, že máme tak malý byt, hned bych si ho pořídila..
Odpovědět
Chci se zeptat, tedka jsem se zapojila vedle do diskuze o prstýnkách a tam někdo tvrdí, že prstýnky z bílého zlata vlastně nejsou z bílého, ale ze žlutého, jen ten povrch je nějak upravený na bílo a s červeným zlatem totéž.Že to používají zlatníci jako trik......slyšely jste někde něco takového, nebo máte zkušenost, že se bílé zlato ošoupe do žluta? Chápu, že může změnit barvu, ale úplně do žluta? To mi přijde divné, že by to měli dělat ze žlutého a ne z bílého...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - tak to nevím, pouze vím že moje kamarádka je asi pět let vdaná, mají bílé zlato a bílá :-D je furt bílá
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, sice o tanec s tchánem moc nestojim,ale na druhou stranu jsem docela zvědavá zda z jeho strany vzejde nějaká aktivita.Možná to vypadá, že nevim co chci,ale vážně sem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - mě to přijde taky divný. Určitě se to bílý zlato musí nějak upravovat,ale že by to byla jen povrchovka to se mi nezdá. Ale nejsem odborník
Odpovědět
Já bych doufala, že naši si s přítelem konečně potykají - nejsou o tolik starší, než on - jen o 15 let a už tedka mu mezi řečí tykají, hlavně když se něco společně dělá...pak je klid a přijde zase vykání, to mi přijde dost divné. Přítelovi rodiče zase naopak jsou staří skoro jako moji prarodiče (60+65 let), takže se těma si myslím nepotykám, ale mohla bych se dohodnout aspon s tchýní, že jí budu říkat jménem a vykat...a né furt "paní sem "..a "paní tam"...a vyhýbat se oslovení a zavolání na ní :-) zelvi: tak dík, mě se to zdá taky jako blbost...
Odpovědět
Profilova fotka
hm..já bych taky byla pro říkat jménem a vykat.Jejich zeť jim vyká a je to přesně jako píše aci, samé paní tohle pane tamto. Mě to přijde divné.Osobně pröti vykání tchyni a tchánovi nic nemám jen to oslovení bych asi poupravila.Přítel našim asi taky bude vykat,ale těm je 71 a 69.Ale každopádně naši sou k němu prostě takový vřelejší,pořád je to samé ty můj kluku :-) atd. A kupodivu mu to neva. On neni z domova zvyklej ani že dostne od mamky pusu k narozeninám. Přijde mi to divný :-|
Odpovědět
bbílé zlato: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... odpověď ss0000 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?