Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jo a holky jak to bude s hostinou kolik budete zvát lidi??a jak je to s hosty na večer??
Odpovědět
Profilova fotka
kdyztak vysvetlim podrobneji zitra, ted uz musim, nebo si myslim ze sme tu o tom uz mluvili s holkama pred par strankama:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no jo cvičení to já moc nemusím .. dřív jsem chodila do pislovny s kámoškama ted tu žádné nemám... a samou mě to neba.. a taky jsem hodně hrála voljebal a košikovou a bejsbol (nevím jak se to píše) a ted nic... kolektivní hry samotná hrát nemůžu. no nic musím sem pustit miláčka chce jít taky pokecat. papa
Odpovědět
tak jo holky mějte se :-) Peti ja taky nerada sama cvičím ale budu muset naverbovat kamošky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se to tady pěkně rozjelo. A ty témata... :-D pěkný!! Je pravda, že máme datum, který je hodně žádaný, ale zároveň obávaný, taky mám strach, aby nepršelo, no když tak by byly fotky jiný, ale byla by to škoda, vzhledem k tomu, že máme svatbu na zámku. 8-) K tomu hubnutí, já mám strašně kolísavou váhu, během týdne zhubnu 5 kg, ale další týden mám nahoře 10 kg!! Takže si dávám předsevzetí, že zhubnu do svatby tak 8 - 10 kg. I když můj nastávající tvrdí, že to nepotřebuji, já se prostě budu cítít přece jenom líp. Takových 50 kg na moji výšku 160 cm je akorát - myslím. :-D To už zamlouváte šaty??Fakt?? Já myslela, že se vydám až tak v květnu!!Bydlíme totiž v Praze a vše zařizujeme v Brně, kde máme rodinu a budeme mít svatbu, tak je to složitý na dálku. :-S Nestrašte! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy:sice na fotce nejsi pořádně vidět,ale myslím,že je to o.k.A jinak...on stres okolo svatby také udělá své. Předcevzetí mám podobné,ale už delší dobu a stále ho odkládám,že je ještě dost času:o)))) Já se šatkama ještě nějak nespěchám,ale po N.R. bych si chtěla pomalu omrkávat....mám jedny vyhlédnuté,ale dálekoooo :-( ,tak se za nima budu muset vydat.A dokud neuvidím na živo ty vysněné,tak jiné hledat nechci. Jinak z vlastní zkušenosti doporučuji naučit se chodit sama cvičit,protože pak budete pořád na někoho spoléhat a když nepůjde jednou,tak nepůjde po druhé a je to tam kde před tím.Kdežto,když ten první stych překonáte,tak vám to pak nebude vadit.... Tak držím palce nám všem,co chtějí mít o pár cenťáků méně :-D
Odpovědět
Barbucha81: Děkuji. :-) Ale to jsem měla zrovna hubený období. :-D Tak matrona žádná nejsem, ale chci bílý šaty a nějaký pěkný, tak v nich nechci být jak velryba. :-N Už se těším na výběr, nechci to nechávat na poslední chvíli, aby nebyly moc přebraný, myslím, že duben, květen je ideální. A budete mít některá takovej ten kabátek nebo kožíšek??Já bych ho nechtěla, ale zase aby nebyla zima u focení a potom večer. 8-( I když hostinu máme vevnitř, člověk nikdy neví.
Odpovědět
Holky, který ovládáte anglinu - co si myslíte o tomhle? http://cgi.ebay.co.uk/New-Sexy-Weddin... ta cena je totálně nereálná, vidíte tam nějakej zádrhel?
Odpovědět
To teda je nereálná, to by vycházely ty šaty na 200- 300 Kč!! To nebude pravda, nevím. Jsou teda nádherný, a ty s červeným detailem zajímavý, takový se tady asi neseženou. Spíš mě napadlo si podle vzoru nechat ušít, ale to by bylo asi drahý?? Ale jsou fakt krásný!! ;-)
Odpovědět
už jsem na to přišla, berou poštovný 90 GBP :-) No nicméně, když se tam koukám na ceny šatů šitých v ANglii, tak velice zvažuju, že si nechám ušít tam a doupravit tady. Kuk sem: http://stores.ebay.co.uk/yourbridalwe...
Odpovědět
A nemáš strach, že ti nebudou sedět? Jsou fakt pěkný, úplně čučím, :-D ale měla bych strach to objednat přes net.
Odpovědět
no oni tam chtějí asi 10 různých rozměrů, ta by to snad od oka trefit mohli a zbytek zvládne švadlena :-)Nevím, zatím jen zvaužuju, asi půjdu pohledat nějaký reference někam :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
iwci:myslím,že když pročteš už nevěsty,tak jich tam má spousta z ebay jak šaty na svatbu,tak po či společenské...Na ty stránky jsem několikrát mrkla-spíš v němčině,ale i tak bych to asi nezvládla objednat :-( Ale taky bych se bála,že mi nebudou a tak zůstanu věrná nabídce ČR luccy:ty to taky nebudeš mít lehké,měřím akorát o tři cm víc než ty,tak že s délkou šatů-celkově oblečením to nebude nejjednodušší ]-(
Odpovědět
Barbucha81: to teda nebudu mít lehký a nemám už teď, představ si, že měřím no tak asi 160 cm a přítel, teď už vlastně snoubenec :-D měří 185 cm, takže je o dost vyšší, takže celej život na podpadcích. ;-( Ale zase vedle něho vypadám docela drobná, mám album, můžete se podívat, ale dlouho jsem tam nedávala fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
luccy:tak to jsem na tom podobně:já 163 a přítel 186cm,ale on není tak udělaný jako ten tvůj,je to taková moje žížalka :-D
Odpovědět
barbucha81: to je pro mě právě štěstí, že je to chlap, ne jako ve smyslu že by byl tlusťoch, ale má ramena a tak. dřív byl teda strašně hubenej, já jsem ho ale vykrmila :-D a tak vedle něho nevypadám jak slon :-p
Odpovědět
holky, vy jste stejně tak mrňavý jak já a chlapy máte taky tak vysoký jako mám já toho svýho :-D ale na podpatkách chodit teda v úmyslu nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda botky střídám dle libosti,tak že někdy podpadky,někdy tenisky a někdy přeskáče:o))) Jinak u nás to je naopak,lépe vaří přítel,tak že si mě pěkně vykrmuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla, tady se to tedy rozjelo, ale pročetla jsem to :-D ale u nás je to asi tak, že já mám 170 a přítel 175 dříve byl samá šlacha, ale já si ho vykrmila za tu dobu co jsme spolu má o 20 kilo víc a já mám stejně plus mínus 5 kilo, mám pořádného chlapa a necítím si tak mohutná s těma mýma partiema v předu. no podpadky moc neužiji ale když chci být za dámu tak si je vemu, ale botky na svatbu budou jen na pidi podpatečku jinak holky petra123 a iwci gratuluji k zásnubám, já dostala loni prstýnek taky na štědrý den, tak do roka se vzít už nestihneme ;-) šatičky nevím, možná si je objednám u kamárádky, ta je objednává v americe, bydlí kousek od nás tak si je můžu i vyzkoušet, jinak je to asi něco jako z ebay max cena 5 tis. což je super a budu je mít před svatbou a nemusím se strachovat, že mi nějaká nevěsta předemnou šaty zničí a nebo že je zničím já no ale ještě se uvídí jak to dopadne
Odpovědět
Ahoj děvčata :-D já ty podpadky taky nenosím s láskou, ale je to potřeba. Jednak mi to "nadzvedne" zadek a taky jsem alespoň o trošku větší. Na svatbu chci mít ale alespoň dvoje boty, jedny vyšší a druhý nějaký pohodlný, ať se v případě nouze přezuji, přece jenom nohy asi budou bolet. A co ten kabátek nebo kožíšek, budete mít?? Už jsem se ptala a nikdo mi nenapsal svůj názor. :-o Já se taky bojím, abych se nefotila s deštníkem, přece jenom v tom září se neví...
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy kožíšek neboli bolérko asi budu mít pro případ špatného počasí, abych ženichovi numrzla ještě před svatbou ;-) , ale budu ráda když ho nebudu muset použít, ale kdo ví jaké bude počasí že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda na tom budu stejně.Jistota je jistota,ale pokud možno,tak ho mít nechci =-) lowe:ty jsi ale ranní ptáče nebo jsi jako já v práci :-(
Odpovědět
ahoj holky, ja ho prave taky nechci, ale budeme mit foceni v zahrade asi tak hodinu, tak abych nezmezla. V praci je nas asi vic, bohuzel. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. abych taky napsala něco o nás.když jsem potkala mého přítele byl to ten jekrásnější chlap. pořádně udělanej svaly jako hora. a já měla bez mála 60 kg. aba jsme milovali sport. přítel dělal taibox a já milovala volejbal.... jenže pak jsme se přestěhovali do brna , spohodlněli a můj přítel má ted pupík a já bohužel mega břicho. přibrala jsem skoro 20 kg ... hrůůůůůza ale snad to někdy aspon částečně zhodím.... na svatbu o bolérku uvažuju velmi silně protože mám docela silné pače tak by to aspon trošku skrylo a navíc je lepši vždy něco sundat než nemět si pak co obléct.... za chvílu jdu do práce tak si holky užijete veselý silvest bez nehod. do nového roku vykročte pravou nohou a at se vám slplní všechny vaše pčáni a at si tu příští rok přejeme už jako štastné manželky :-)
Odpovědět
Ahoj, taky Vám všem přeji pěkného a veselého silvestra!! :-D A hlavně ať nám to tenpříští rok všechno výjde podle našich představ. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja mam zamluvene saty, ke kterym je primo usity kabatek, ale jen krajkovy, ale rikala jsem si, ze to bude dobre do kostela a na par fotek. Ale kdyz bude velka zima, tak mi v nem stejne moc teplo nebude. Jinak preju vsem hodne stesti, zdravi a lasky a hlavne at nam to vsem v tom pristim roce v zari klapne.
Odpovědět
Tak já ten kabátek nechtěla a nakonec mě snad přemluvíte. :-D Je pravda, že sundat ho můžu vždycky. Holky, jak to budete mít s placením hostiny?? Budete platit všechno, jako třeba i tvrdej alkohol? Mě se do toho moc teda nechce. I když zase máme kamaráda, kterej pije jen whisky a piva a vína se ani netkne. Je zase blbý to povolit jednomu a všem....to by bylo o kolik tisíc zase víc...budeme stavět, tak počítáme každou korunu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme platit alkohol vsem ale vybereme urcity druhy a bud si clovek vybere, nebo ma smulu, nejdou se tam prece zadarmo ozrat ale slavit a to muzou i bez piti..
Odpovědět
tulikiss: to je dobrý nápad, asi to tak taky uděláme. Taky najde člověk fakt inspiraci, to je skvělý!! :-D Tak se holky mějte, my se jdeme mrknout na Václavák.
Odpovědět
Profilova fotka
já platím celou hostinu nealko pití a víno. tvrdé vůbec platit nebude. bud prostě někoho pozvu nebo každý at si platí sám. tak to měla kámoška a osvědčilo se to.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?