Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci, ale je to úžasné.... jinak holky dobrý večer :-D
Odpovědět
ziraf:dobrý i tobě :-)
Odpovědět
ahoj holky my taky přemýšleli o Pruhonicích, byly za 6 ale když sem viděla tu svatební síň pro mokrou variantu tak sem řekla to ani náhodou..to bych se raděj vdávala na tý terase pod deštníkem ale bohužel jim je to jedno a ty tě nenechají..
Odpovědět
Profilova fotka
lauro: meli jsme to naprosto stejne. Pruhonicka zahrada me uchvatila, ale pri predstave, ze prsi a mame svatbi v te hnusne mistnosti :-N tak to ne!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak jsem zvedava na tve vypraveni ze svatby. :-) mydla budou mit urcite uspech, je to super napad!!! krasny den holky
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tymejdlajsou fakt bomba i krásně zabalený. Ty Průhonice to je holt pech,dnes je teda u nás pěkná zima,nechce se mi nic dělat asi zalezu do pelechu. Ještě se vracím k solárku já chodím tak 2x do týdne a před svatbou budu asi víc, přítel dělá cešlý léto venku a dobře se opaluje tak abych vedle něj nebyla jak ředitelka vápenky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Tak je u nás dneska opět hnusně.Celý dny prší,tak že nálada zase nic moc.Včera nám už měly přijít oznámení,ale byly nějaké problemy,tak je budem mít až v pondělí nebo v úterý.A to už se jich nemůžu dočkat :-) Jinak k tomu solárku.My teď 17.června jedem s miláčkem do Itálii,tak doufám,že se tam krásně opálim,abych to pak mohla udržovat jen solárkem.Navíc se špatně opaluju a hned se spálim,tak nechci pak na fotkách vypadat jak syreček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím dámy, mám studijní morálku pod bodem mrazu, jediné, co mi jde na jedničku, je stres z toho, že to nemůžu ani blbou náhodou (vzhledem k tomu, že tomu učení opravdu moc nedávám) udělat... :-/ Béé, to zase bude porod, ach jo... Nicméně - včera jsme se byli podívat na obřadu v Botanické zahradě v Troji - dojmy: počasí si nikdo, bohužel, nevybereme, za to nikdo nemohl, ALE na oznámení bylo všehovšudy "Botanická zahrada" - kdo to tam zná, ví, že tam jsou oddací místa dvě, kdo to tam (jako do včerejška my) nezná vůbec, netuší nic - takže jsme vesele zaparkovali na hlavním parkovišti nad zahradou a dali si poklus přes les, svahy a výmoly dolů (v botech na podpatku to dostávalo další rozměr) k prvnímu oddacímu místu (díkybohu za nějakou místní paní, která nás alespoň nasměrovala, jinak tam bloudíme do teď!) - pršelo, deštník samozřejmě zůstal v autě a u kaple ani noha, takže jsme se vydali k vinici, cestou jsme potkávali další zmatené svatebčany, už jsme chtěli být nadšení, ale ukázalo se, že jdou na jinou svatbu... prostě děs - nakonec jsme "ty naše" objevili... Oddací místo, když je hezky, je určitě nádherný... Bohužel tam na rozdíl od Průhonic žádnou alternativu nemají, takže i přesto, že fičelo, pršelo a byla fakt kosa, oddávali venku u vinice - lavičky byli mokrý, takže všichni postávali kolem... Navíc se těsně střídali se svatbou před nimi a po nich už tam netrpělivě přešlapoval špalír další veselky (musít to tam být po půl hodině, jinak to není možné). Tenhle ex-kolega T. z práce je hodně velký pohodář, stejně jako jeho žena, takže si z toho zjevně žádný vrásky nedělali, ale já si z toho odnesla pár poznatků: 1. jsem vděčná své soudnosti, že jsem se dobrovolně vzdala viničního altánu, být v září jako včera, tak tam umrzneme 2. i kdybych měla mít obálku s oznámením sebenaditějnší, nestane se, aby mi svatebčané nevěděli kam mají jet, kde zaparkovat a jak se dostat z bodu A do bodu B - předpokládat, že všichni všechno všude znají je bezohledné vůči těm, co chtějí přijít pogratulovat 3. chce to všechno brát s nadhledem - oba vypadali ohromě spokojeně, žádný nervy, žádná drámo 4. asi to bude chtít nějakou hromadnou kasičku, kde budeme střádat na úplatek rosničkám - nám prostě takhle pršet, dámy, nesmí!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: :-D :-D :-D :-D naprostý souhlas !! Jinak aho j holky,no u nás už tedkom začíná pomalu a jistě vykukovat sluníčko,ale je kosa. No a celé dopol.pršelo,hned jsem si vzpoměla na chudinky dnešní nevěsty. Pořád si říkám,hlavně at nám NepršÍ...... No a příští týden má sestřenka svatbu (až v Bechyni - od nás doooost daleko) a mají taky obřad venku,no a kukala jsem na počasí a má být celý týden nic moc :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo a stím solárkem,tak u mě to teda jistí určo :-D ,ale jsem zvyklá,chodím sem tam pravidelně....
Odpovědět
Profilova fotka
jizi:Tak to bychtě celkem chtěla vidět v jakýmstavu jsi doběhla namísto konání a hlavně tvoje lodičky.Počasísi bohužek nervyberem,tak musíme aspoň doufat.Když se před loni vdávala moje kamarádka,takto měli v půlce srpna a večer nazahradě a byla taková kosa,že všichni v mikinách a bundách
Odpovědět
Profilova fotka
jo, holky s tim poacsim jeden nikdy nevi. Ja si pamatuju minuly zari docela dobre. Byla jsem v zahranici a nasi mi porad psali, jak je u nas krasne. 13.zari jsem prijizdela a moc jsem se tesila, ze si uziju babi leto. A ono nebylo :-( Proste se behem jednoho dne hrozne zmenilo pocasi a teplotni skok byl skoro 15 stupnu. Proste musime doufat, ze nam to vyjde do toho skoku ;-) jizi: Tvoje pocity uplne chapu. Jsem na tom totiz uplne stejne a mam pocit, ze se ta zkouska proste zvladnout neda. Co studujes?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sidi: Věř mi, že nechtěla - byla jsem spocená, kalhoty zacákaný až na zadek, boty jak profesionální traktorista a ku*vovala jsem jak v pátý cenový po metru piv a jedný zelený :-) Nedbi: FF UK - arabistiku - dějiny a kulturu islámských zemí... Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: Tak to jsi dobra, to musi byt hrozne zajimavy, ale arabskou abecedu, to musi byt docela mazec. Ja prava UK
Odpovědět
Profilova fotka
Nedbi: Abeceda je to nejlehčí :-) Zajímavý to je, ale občas bych do toho nejradši hodila vidle... Práva bych nedala - mám bakaláře z PAČR - Bezpečnostně právní studia a všechno právo mi tam lámalo vaz... V kolikáťáku jsi?
Odpovědět
jizi: K botanický zahradě - přesně to, co poisuješ, mě odradilo od nápadu uspořádat svatbu tam, a to to prosím máme "pod barákem" (teda od našich). Ty nervy do poslední chvíle, aby počasí klaplo... A to jsem ani netušila, že je tam ztch svateb teď tolik. Jinak tu cestu dolů znám dobře, to jste si užili :-N A díky za ty postřehy "zvenčí" - teď mi došlo, že kamarádům musím k mailu přiložit minimálně mapu, teď je to tam tak rozkopaný (a v září asi ještě bude), že si to tam asi projedu někdy těsně před ještě jednou, abych přesně věděla, kudy je mám navigovat (a pak i ten objednanej minibus - platíme ho od kilometru, a kdyby to měl objíždět a hledat stejně jako my před tejdnem, tak 1. se nedoplatíme a za 2. to možná ani nestihnem :-N ) A kamarádka, co tam má nějaký kontakty, mi psala, že minimálně ta cesta od Boleslavi bude uzavřená 2 roky.
Odpovědět
JInjak ahoj nevěstay, hlásim se z práce ;-) V šest to tu musim přerušit a přesunout se domui, ale tipuju, že doma zase kompík zahálet nebude :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Díky za soucit, včera jsem myslela, že ženicha kopnu pod koleno, fakt že jo :-) Mapy mám taky v plánu, ať mi nikdo nikde zoufale nebloudí...
Odpovědět
jizi: jj, to ti věřim, v pěkným počasí je to fajn procházka, ale v teniskách - na lodičky a podpatky to neni nikdy :-N
Odpovědět
Hi hi, tak jsem teď jukla na "zprávy" a co, že spoustě nevěstám (a ženichům) propršel nejkrásnější den, ale tragédie - Evě a Vaškovi pršelo pod Řípem!!! Na tom jejich plánovaným "magakoncertě" ;-( ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: teda to je mi Evy a Vaska lito ;-( :-D :-D moooc. ne, fakt je mi lito vsech tech paru, ktery si planovali svatbu venku. my mame nastesti obe varianty, takze jsem v klidu, jen bych proste chtela tu hezci, ze jo - venku :-) ale i uvnitr je to pekny, jen proste venku je venku :-)
Odpovědět
estrel: No já na ty chudinky a chudáky myslim už od včerejška (nemyslim teď fakt Evu a Vaška plus jejich četné publikum :-N ). Hlavně teda na ty nevěsty, nevim, ale chlapi tohle snad ani moc neprožívaj. Ale třeba se pletu.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: Tak to mas asi i docela procestovane muslimske zeme, ne? Nebo zatim cerpas jen z teorie? To mas asi nastudovany i koran, co? To musi stat taky za to. Ja jsem ve ctvrtaku, ale mam pocit, ze dal to snad uz ani nepujde. Mam pred sebou nejtezsi zkousku za celou dobu studia (krome zavrecne statnice) a mam pocit, ze to proste nemam sanci dat. Je toho hlavne strasne moc.
Odpovědět
krtek: jsi mi připomněla, dneska jsem na to čučela taky na nově to říkali, no a taky na konci říkali, že nechtějí nikde říct, jestli jsou teda svoji, jestli proběhla svatba atd... tak svatba proběhla, vím to, protože měla svatební šaty ze stejného salónu jako budu mít já, ta paní mi právě říkala, že jí byla do těch šatů oblíkat na den D přímo jejich vedoucí, že se prostě do toho sama nemohla navlíct.. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky včera jsem měli podnikovou akci na fotbalovém hřišti a mimo jiné se na tom hřiští(nezávisle na nás) v tom největším slejváku konala svatba. Měli sice malý stan, ale to pouze pro oddávající a pro nevěstu a ženicha ostatní satebčané se tam na ně namačkali, takže tam byli jak sardinky. No něco otřesného. Než tohle, tak snad raději nic. Nevěsta neměla ani bolerko, takže zimou hrála všema barvama. Když jsme to tam s přítelem viděli, tak jsme si říkali jak je super, mít zastřešenou terasu jako místo obřadu. Obdivuji všechny kdo nemají náhradní plán pro případ děště.
Odpovědět
Ahoj! Tak jsem poněkud rozladěná... no, to je ještě asi slabý slovo. Zítra je červen a dneska krachly pokusy vytisknout přes známýho svatební oznámení. Mně jde o to, aby mi někdo vytisknul jednobarevnej (ale ne černej) text s iniciálama na můj papír (nebo ne můj, ale krémovej, lehce srukturovanej...). A táta se do toho vložil, že jeho kamarád míval tiskárnu... Problém je v tom, že se o tom bavíme zhruba od března můj táta za tu dobu nepochopil, že jde o tisk přímo z počítače - takže dneska mi oznámil, že je to blbý, že se na to musej dělat speciální štočky a ty stojej tak tisícovku. No samozřejmě jsme se chytli, protože já nemůžu pochopit, jak je možný, že celou dobu uvažoval o klasický tiskárně na štočky a přesto, že jsem několikrát použila slova jako počítač, mail, laserovka a podobně, tak mu to nedošlo ( a nejspíš ani kamarádovi, se kterým už mezitim jednou mluvil). Takže minimálně jeden ztracenej měsíc, s oznámením jsem na bodě nula, s tátou rozhádaná a navíc mě to celý mrzí, byla jsem na něj hnusná :-( Takže dneska mám přesně tu náladu, kdy si řikám, k čemu celej ten humbuk a že jsme se na to nevykašlali. Navíc se mi do řešení toho oznámka absolutně nechce, nejradši bych v nějaký firmě ukázala prstem a "tohle chci třicetkrát". Ale zase je mi líto, že už mám svojí jasnou představu, i ty iniciály vymyšlený, tak se toho nechci jen tak lehce vzdát. Taky nechci dát 20 a více kč za jedno oznámko, ale tak to asi stejně nakonec dopadne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Tak to musela bejt síla,hlavně já bych asi pukla vzteky,plánuješ to tak dlouho,takových nervů a peněz a pakto všechno krachne na počasí.Ještě že máme zámek.To počasí je fakt pech.Koukala jsem na květnový nevěsty a už to mají všechný za sebou,tak nějak namě začíná padat nervozita krtek:To je blbís tím oznámkem,ale zas nemá cenu se rozhádat s rodinou.Jsi šikula,tak určitě něco vymyslíš
Odpovědět
ahoj holky...tak jsem zpátky ze svatby a můžu vám to všechno pěkně vyprávět :-) Vyráželi jsme v sobotu ráno z lbc do prahy, k našim, čekaly mě tam letní šaty ušité přímo na tu svatbu. zima jak v ruským filmu,lilo...u boleslavi bylo docela hezky..a v praze zase hnusně. šaty jsou super, použiju je jako popůlnoční, ale na svatbu jsem je němela, byla zima. Samo, že jsme se zdrželi, auto jelo ještě do myčky, takže jsme měli půlhodinové zpoždění. Když jsem přijela k nevěsta, kámoška už v šatech a učesaná, vyšliovala, že nemá vývazky napíchané do myrty a že nic nestíhá...ženich jí volal kažcýh 15 minut, jestli už jedeme....no super stresovka :-) Vývazky jsem udělaly, kluci ozdobili auto a jedeme...dost foukalo a kytka na autě nechtěla vůbec držet - měli jí na magnetu, ještě jsme spěchali, tak se furt muselo zastavovat. Dojeli jsme k ženichovi,ty už seděli v autech a hura do Průhonic. Cesta samá okreska, chytli jsme tatrovku, která nešla předjet...ještě, že jsme měli ozdobný auta, všude nás pouštěli jako kolonu, abychom se nerozdělili. Do Průhonic jsme dojeli 15 minut před obřadem, vytáhli jsme deštníky a šli na to. Měli tam postavený malý stan a pod ním lavice, nebylo nás moc, tak jsme se tam vešli. Projev oddávajícího děs, během obřadu nepršelo. Pak se začalo fotit - a začalo pršet...nejdřív jen mžít a pak lejt. Takže jsme se vyfotili v průjezdu, všichni zmrzlý jako ho...Nevěsta naštěstí měla teplý kabátek, ale chtěla se fotit bez něj (je v sedmém měsíci), takže byla taky pěkně zmrzlá. Nakonec odtáhla ženich a fotografku v tom slejváku do parku (měli teda deštníky) a my čekali a mrzli...
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak koukámtakypěkný zážitek,to je holt v pytli,jsem zvědavá na nás
Odpovědět
To byla první blbá věc, nikdo nevěděl, co bude a jak dál...novomanželé se fotili a nikdo nic nevěděl, polovina lidí ani nevěděla, kde je ta hospoda. To bylo dost blbý, takže doporučuju tenhle hluchý čas nějak zorganizovat, aby alespon někdo věděl, jak dlouho bude trvat focení a jestlis e pojede společně, nebo jestli mají lidi jet zvlášt a aby byly nějaké mapky vytištěné. Společnost se rozdělila, někteří odjeli na hostinu a my jsme čekali v autech na parkovišti, kde se dalo zatopit :-). Pak novomanželé přišli a vyrazili jsme jako kolona na hostinu. Tam už čekli před restaurací hloučky těch, co přijeli napřed. Přípitek byl připravený venku, restaurace ozdobená moc hezky, na stolech chlebíčky a slané pečivo (bylo cca 16:30). Neměli zasedací pořádek - takže si každej sedl kde chtěl a nevěsta se ženichem nakonec neseděli v čele - měli rozházené stoly a jeden byl v čele místosti. Navíc ty lidi, kteří se znali si sedli spolu a tak se vytvořili skupiny, bylo tam několik dvojic, které seděli osamotě, protže znali jen nevěstu. Což mi přišlo trochu škoda.Všichni se haldově vrhli na jídlo, chleíčky zmizely během 5 minut :-) pak byla rautově kachna s knedlíkem, bylo to mooooc dobré :-) Byl tam DJ, který hrál potichu během jídla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?