Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:To je to až takhle tajný jo.Myuž ho máme taky doma,původně jsem měla taky vybráno na bude svatba,ale pak jsem objevila to nejkrásnější.Jinakprstýnky už máme za sebou, už jsou objednaný, nejdřív jsem to došla omrknout sama avytipovat a pak jsem vzala drahýho a ukázala 3 varianty a jednu jsme vybrali. A představte si,že začal řešit hudbu na obřad, tak to mám taky dost.Nelíbí se mu ,moje vybraná
Odpovědět
ono se to za chvili provalí, tak já ho sem pak dám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi - to jsou chlapi :-D , když chceme tak aby poradili tak nic a když máme jasno, tak nám v tom dělají zmatek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi:To jo ,obstarat se mu nic nechce a ted byi radil.To je marný.Jsi nějak brzo vzhuru
Odpovědět
ahojky holky zářijovky.. :-) Tak jsem včera hodila do albíčka fotku dcerky v šatičkách, co bude mít na svatbu, tak kdo chce mrkněte.. :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: mala je roztomila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi - vstávám ráno ve čtyři, takže v šest už mám skoro :-D :-D půl dne za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: malá je opravdu sladká :-) Jo holky,jak já ještě nebyla na mateřské,tak jsem taky vstávala každý den ve 4 (než mi začalo raní a dpolední),byl to masakr,ale člověk si zvykne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka - malinkatá družička je vážně supr. A je fajn že máte svoji vlastní ;-) . holky já vstávám jak kdy,někdy i ve čtyři,někdy třeba až v sedm, kolikrát je člověk v práci i přes noc, podle práce. Těším se na nějaké to volno a zatím se nám rísuje Ohře nějak začátkem července.Takže to můžem považovat i za jakousi předsvatební cestu.
Odpovědět
ahoj holky nám se rýsúje začátkem července 4 dny v Italii tak snad nachytáme bronz.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura:Tak to máš dobrý já půjdu chytat bronz jedině do solárka.Bojím se abych si neopálila ramínka když mám jen korzet.Už máte doma vše v poho?
Odpovědět
Profilova fotka
pořád si říkám, že se stihnu tak trochu opálit do září,ale když je slunko tak makáme vevnitř, když prší mám volno :-S .Solárko na to taky spoléhám,ale nevim zas kdy jít. Tady na malym městě nic takového neni musela bych dojíždět a na to zas nemam čas.Teď se patlám samoopalovacím krémem,abych příští víkend byla trochu "opálená",když jdem na svatbu kamarádovi. jo jinak vám musim říct,že ten kamarád má vše totálně na háku.Žení se příští sobotu, kytky a dorty objednává až teď,včera si zamluvil místo na hostinu. tak si říkám zda nejsem cvok, když si už teď plánuju svatbu a hlavně přípravy.
Odpovědět
Článek se načítá
sidi: no je toho pořád hodně ale trochu se to uklidnilo díky bohu jinak mám strach že to třeba nevyjde ale já do solárka nechodím a korzet mám taky právě..
Odpovědět
kozinka: Kolik je družičce? je moc roztomilá. My budem mít na svatbě přítelovu neteř, ale jako družičku asi ne. Ale stejně bych jí docela pořídila nějaký šatičky, jen nevim kde a jak velký. Bude jí v září necelejch pět. A ptát se její mámy takhle dopředu nechci, ještě nevim, jestli to vyjde. Asi to zkusim přes babičky ;-) Nebo aspoň nějakou malou kytičku pro ní? Košíček s kvítkama nechci, ale možná si to ještě rozmyslim...
Odpovědět
Já se solárkem počítám stoprocentně, protže nikam na dovolenou nepojedu, tak abych v těch bílých šatech nevypadala jako sejra..my budeme mít možná družičku, dcera kamarádů, prý má moc hezké růžové šatičky, tak aby je upotřebila :-)
Odpovědět
Já solárko určitě ne, nějak mi to nesedí. ale jedem před svatbou do toho Chorvatska, tak se spíš bojim, abych se za těch 10 dní doma nezačala pěkně loupat jako vždycky. Fakt bych nerada měla šupinky na nose a flekatý ruce a ramena :-N
Odpovědět
no to musíš dávat bacha a hodně po oplaování mazat :-) krémem, ne slivovicí :-)
Odpovědět
Jinak holky mám asi už pěknou svatební úchylku - celej den myslim na ty chudinky, co se dneska vdávaj =-) To počasí je al fakt sviňa mizerná, já bych zmrzla (aktuální stav za našim oknem - 9 stupňů!!! - to je jak půlka března!!!) - doufám, že září bude "normální", jakože normálně hezký a teplý a slunečný ;-)
Odpovědět
No já taky myslím na ty chudinky, protože zítra se vdává moje kamarádka, mají obřad v průhonicich v zahradách, to bude pěkný masakr, když bude lejt,ani nevím, jestli tam je pro déšť nějaká varianta. To bude hrůza, zmrzneme tam a budeme mokrý na kost.,.
Odpovědět
aci: V případě deště se tušim v Průhonicích uchylujou do oficiální obřadní síně na ouřadě, neni prej nic moc :-| Jo, a zdálo se mi v noci o svatbě - vščechno bylo jinak a všechno špatně :-D Chtěli nás oddat někde v barokní kapli, dokonce snad církvní svatba. Já místo abych byla někde schovaná před ženichem, jsem tam pobíhala a organizovala do poslední chvíle (jako všichni připravený seřazený za mnou a já se točila kolem oltáře :-D ), navíc v máminejch fialovejch šatech (který teda nejsou ošklivý, ale jsou mi i v reálu velký a navíc byly i jako v reálu zmačkaný), pak začli hrát nějakou hrůzu utahanou na varhany, tak jsem sprdla ženicha, že zapomněl cédo, ten ho teda nezapomněl a po dlouhým uprošování ho nakonec našel. Vtom jsem si uvědomila, že zaprvé nikdo nemá kytky, vývazky, nic - to jsem teda vzdala, že to dostanou až cestou na hostinu - a za druhé, že místo abych nakráčela vznešeně dlooouhou uličkou, mám přijít nějakým bočním vchodem, asi pět kroků, takže tak jeden takt písničky. Nakonec mi došlo, že jsme úplně jinde, než máme bejt, a s brekem ( takže ještě rozmazaná) jsem šla ukecávat matrikářku, ať nás proboha vezme do tý "naší" kaple, že takhle to vůbec nemá bejt, a že baroko nesnášim :-D :-D :-D
Odpovědět
P.S. To mi hrabe docela brzo... :-N
Odpovědět
no to je tady drastický sen, ty bys asi potřebovala od té svatby dovolenou, ne? :-) mě se zdálo maximálně, že jsem si vzala někoho jiného :-) Jo, ted jsem projela diskuzi o Průhonicích a vypadá to tak...tak aspon nezmokneme, ale asi kámoška bude zklamaná, jestli to tam je v síni ošklivé
Odpovědět
Tak nevim, jestli je to tam ošklivý, ale prej "nic moc". Já to osobně neviděla, ale Průhonice znám a kdyby to muselo být místo toho nádvoří nebo zahrady nekdě na ouřadě, jako nevěsta bych byla asi dost zklamaná. Mimochodem i proto jsem Průhonice vzdala, i když se mi to tam moc líbí. Jinak scénář ve snu strašnej, ale já si aspoň brala toho pravýho :-N Ale blbý sny o svatbě jsem měla ještě dávno předtím, než jsme se vůbec "zasnoubili" - třeba o vdavkách v černejch/krátkejch šatech a červenejch punčochách, neb nic jinýho "nezbylo". Ale nejlepší byl sen, kde jsme s mamčou vylaďovali poseldní detaily asi dva dny před svatbou (mimochodem děsně narychlo, takže opět všechno šejdrem) - a pak jsme se začaly dohadovat, kdy to vlastně sdělíme ženichovi :-D :-D Po tomhle snu jsem si dlouho i pamatovala datum, který to mělo bejt, ale bohužel za ten rok už jsem ho zapomněla
Odpovědět
Profilova fotka
krtku - takovej sen určo značí, že vše dopadne dobře 8-) . Aspoň u mě to tak funguje ;-)
Odpovědět
Fuj, mám tam hrubici - vylaďovalY
Odpovědět
Mě by to naštvalo, že za obřad za 9000 kč budu mít jen obyčejnou obřadní sín...ale to je riziko svatby venku. Tak jsem svatebně zabalila mýdlo a uvidíme, jaký to bdue mít ohlas :-)
Odpovědět
aci: Nechceš to ještě vyfotit zabalený? ohlas to bude mít podle mě obrovskej, je to super nápad. A ty Průhonice už stojej 9000? já myslela, že 6. No to by mě pěkně nas...
Odpovědět
já myslím, že říkala 9tis....samo, že to vyfotím, ale jak je to v tom celofánu ,tak to není na fotce moc vidět...za chvilku je tady :-)
Odpovědět
Tak koukám na fotky... ty mašličky jsou vtpný ;-) :-D Pak dej vědět, ale myslim, že to bude mít úspěch velkej. možná budou chvíli tápat, v čemže jsou ty peníze zalitý. Ale tomu říkám "rezervní fondy" ;-)
Odpovědět
Musím jim to říct, aby si do toho nekousli, vypadá to trochu jako želé...:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?