Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
smudlinko: já to zkoušela taky přes youtube...našla jsem kde co :-) ale půlku těch melodií, co mají u nás v obřadní síni ne...
Odpovědět
tak máme zamluvenou hostinu v hotelu astra, a s rautem a hudbou, a budem tam mít zamluvený apartmnán a vevnitr rozházené po pokoji růžičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi taky předmanželskou smlouvu nechystáme,ani jeden nepodnikáme a dům co v něm žijem je napsaný už dávno na mě,takže to nemá cenu řešit.Ale předmanželská jako taková mi nevadí, teď je to láska na celý život,ale za 10 let to může být pěkný peklo. Jinak mám přítele takyo 2 roky mladšího
Odpovědět
My taky smlouvu ne, ale kdyby šlo takhle o nějaký podnikání nebo hodně velkej rozdíl v majetku, tak příjemný by mi to nebylo,ale asi bych do toho šla, kdyby přítel na tom trval. mayner: Ty jo, to mě nenapadlo, jak vlastně bude vypadat naše novomanželské "hnízdečko lásky" :-D Musim se zeptat, jetli v našem hotýlku taky nějakou výzdobu dělaj...
Odpovědět
Profilova fotka
mayner:Tak to budete mít krásnou romantiku, my po tom všem půjdem asi spát domů.
Odpovědět
to ano, bude to hodně romantické. na svatbě máme 16 lidí
Odpovědět
no my jsme chtěli si najít nějké pěkné apartmá a nenašli jsme nic zajímavého :-( všechny pěkné hotely jsou až v centru Prahy :-(
Odpovědět
mayner: Tak to jsme na tom podobně - s počtem lidí. Mladej se tuhle divil, proč nemůžem jet spát domů, že je to kousek. Já na to, že naši první manželskou noc prostě chci strávit jinde... Navíc abych se doma cítila OK, muselo by tu být naklizeno jak o Vánocích a ještě aby někdo udělal nějakou výzdobu. Holt tohle některý chlapi fakt nepochopěj :-D
Odpovědět
No já bych jela domů,ale je to daleko...a u našich zase bude spát spousta jiných lidí.Tak budu něco hledat, abysme si tu svatební noc užili :-)
Odpovědět
ten hotel je 300 m od metra skalka a je to tam moc krásný, a cenově je to docela uspokojivý. to dole v praze by tobylo o mnohonásobně dražší.
Odpovědět
mayner: no my bychom i tu vyšší cenu zkousli pro nás dva,ale nemůžeme najít nic hezkého :-( aby to nebylo přes celou prahu až na staré městě...
Odpovědět
to mi taky, měla jsem na výběr několik hotelů, ale tohle bylo nejlepší nabídka. ten apartmanmáme v ceně svatební hostiny
Odpovědět
Článek se načítá
mayn : no to je fajn, když to tak vyjde, my jsme to taky tak plánovali...ale nakonec to nevyšlo,máme hostinu v restauraci, kde není zároveň ubytování.
Odpovědět
kozinka: no já vůbec nevím takhle na kila nemám představu kolik je to perníčků do kila obepsala jsem nějaký lidi že bych chtěla přesně jak je to na tom obrázku jmenovka ńa srdíčku okolo zdobení a většina jména jen někde třeba babička Věra atd. No a poslali mi ceny podle velikosti srdíček bud 8 nebo 10 cm, takhle na kila si to nedovedu představit když jich chce,e 50 na kolik by to vyšlo a jak velká jsou? My ted už peníze docela řešíme tak pokud by to bylo dražší tak to necháme.. jinak můj přítel je taky mladší.. a oředmanželskou neřeším byt kterej platíme je na mě :-D
Odpovědět
laura: já se jí poptám, budu s ní v úterý, takže není problém a pak ti řeknu. Ale do kila je jich spouuuuuuuusta! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:jj,zkoušela.Nějaké mi to nenašlo a jiné tam zas byly od víc zpěváků :-|
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca:to mě taky a hlavně z těch svatebních pochodů mi to dycky našlo jen ten jeden
Odpovědět
no u nás to mají popsané třeba jako "Kouzelná Flétna - úvodní pochod od Richarda Wágnera"...když už to najde kouzelnou flétnu, tak jak mám poznat, která z těch částí to je?..Já tedy vůbec nemám naposlouchánu klasiku, nějak to není můj styl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak.Taky to tak máme.Navíc potom k obřadu se mi tahle klasika moc nelíbí,nevím proč.Proto z těch klasických tam bude jedna,co se mi líbí a ta druhá bude asi z těch u nás napsaných pod populárními,což jsou od zpěváků
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi - ještě se vracim k těm smlouvám. Takže když přítel získal barák darem a já v něm mám provozovnu před i po svatbě, tak kdyby přišly nevítané komplikace, můžou třeba i šáhnout na ten dům?Zatim mám smlouvu o pronájmu pak to bude spíš něco jako souhlas k podnikání nebo tak něco.
Odpovědět
no my si máme vybrat 4 písničky (ze seznamu) a jedna je určená - právě ten svatební pochod.. ale já si myslím, že to až tak důležité není, v té chvíli asi nebudu vnímat co mi hraje.. ale budu slyšet jak mi buší srdce.. :-)
Odpovědět
my si máme vybrat tři - jedu na příchod, jednu na obřad a jednu na gratulace.....tak nevím, jestli je budou pořád opakovat dokola?
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: no vzhledem k tomu, ze ten barak je jeho uz ted, pred svatbou, tak zustane jen jeho i po svatbe. Nebude predmetem SJM, takze by kdyby neco, tak na nej sahnout nemuzou
Odpovědět
Profilova fotka
aci - čtu vaše příspěvky o hudbě. Na svatbách ti hudbu pustí stejně jen vždy část.Obřad tak dlouho netrvá,to povídání taky ne. Jinak sem te´d mluvila s naší starostkou co bude oddávat a řekla, že nám pustěj co si vyberem,žádné omezení nemáme. Dokonce řekla,že stačí jí dát ¨název písniček a oni si to už obstaraj. Tak doufám,že to dodržej.
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi -děkuju za ty informace. V právních věcech plavu dost bledě, takže pokud je to tedy tak tak bych žádnou smlouvu neřešila.Víceméně je vše co sme si společně pořídili psané na něj.mě to nevadí,naopak vidím v tom spíš víhodu.
Odpovědět
petrajda: no já vím, že při nástupu to bude jen část, ale třeba gratulace budou nějakou dobu trvat a myslím,ž e to bdue určitě déle jak 5 minut, co má ta písnička...Uvidíme,musím zavolat na matriku a zeptat se na to...
Odpovědět
Profilova fotka
No my holky hudbu na obřad si zajišťujeme sami, pouze se chceme poradit s farářem kolik písniček bude třeba. Vzhledem k tomu že to bude na terase hotelu tak si můžeme přinést cokoliv, takže určitě nějaké rockové balady od Axell Rudi Pell. I doma nám tu hudbu překvapivě schválili, že je to pěkné a tuhle jsem i přistihla mámu když jsem přijela nenahlášeně, jak to poslouchá :-D
Odpovědět
Hurá hurá, tak došlo oznámení dneska, jsem z něj na větvi jaké je hezoučké :-) Tak už mám alespon něco hotového, jsem ráda. Příští týden vyrážíme kupovat prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - tak šup sem s fotečkou ;-)
Odpovědět
no já ještě nemůžu, tajím to před svědkyní, která je strašně zvědavá...je to jedno z těch na budesvatba :-) Je na bílém podkladu se zeleným písmem...vtipný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?