Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja v posledni dobe tuhle diskuzi vubec nestiham docitat. Ucim se na zkousky a snazim se na pc ravit co nejmin casu, je to hrozny zrout casu. U nas se td resi oznamenim chystame se ho dat v cervnu vytisknout, abychom mohli v cervenci roznaset. K aktualnim tematum: u nas se bude parit dokud nekdo vydrzi, takze oficcialni konec neplanujeme. Zalezi na tom, do kdy vydrzi kapela, ale myslim, ze Ti budou hrat tak do 2. NO a me je 25 a priteli bude na svatbe skoro 26
Odpovědět
kozinka: já jsem se na to tady ptala, zrovna sem obepsala mailíkem nějaký lidi co to dělaj aby mi ty perníčkoví jmenovky udělali a zatím čekám jak to výjde cenově, kamarádka je peče jako pracovně nebo z kamarádství? Jinak mě je 27 a příteli 25 takže taky mladší, miminko uvidíme chci po svatbě taky vysadit ale přesně to mám termínově spočítaný tak nechci skončit aby se mi to nerozhodilo už se mi to stalo a blbý.. a těsně před svatbou doberu balení tak budu muset ještě jedno.. krtek: já to poslouchám pořád toho 11.9. tak to neřeš jinak konec máme - hudbu do půlnoci a po půlnoci platíme navíc k ceně 1500 Kč za každou hodinu tak sme chtěli max do 2 ale přítelův tatínek má stavy že sedí a nikdo ho nedostane pryč nechá odjet i mamku i všechny se všema se pohádá a sedí a neradi by sme pak platili 10 tisíc za něj..Na babičky 80 nutil v čínský restauraci čínana že s ním seděl do 6 ráno protože on prostě neodešel..
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: my mame planovany konec ve 2 hodiny, protoze pak zaviraji restauraci. ale jelikoz tam budeme od 1 odpoledne, tak myslim, ze toho stejne budeme mit dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my máme zamluvenej sál a dělejte si tam co chcete a jak dlouho chcete.Dá se tam i eventuelně přespat, karimatka, spacák, ale to by se týkalo spíš mladších ročníků
Odpovědět
Profilova fotka
Holkytak už mám konečně odpočítavadlp,tak to budu bedlivě sledovat
Odpovědět
odpočítávadlo to je cesta k záhubě :-) a ke stresu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky ho nemám, akorát z jiného důvodu ;-) .Nešlo mi ho nastavit. mě taky stačí si jen číst kolik kde zbívá.I když lecos máme tak mám stále pocit, že vůbec nic.
Odpovědět
laura: :-) ono je to opravdu hodně hezké ty perníčky. No ona je to kamarádka spíše taková rodinná, něco jako ségra od přítelovi mamči :-D Když peče nám peče na Velikonoce ( a to jsou fakt mistrovská díla někdy x-) x-) x-) takové v obchodě neseženeš) tak si bere 190,-/kg což je úplně směšná částka.. :-) a peče i pro cizí lidi, takže pokud bys nikde nesehnala, dalo by se to v pohodě domluvit co a jak... :-) Už perníčky i posílala do zahraničí.. :-D a v pohodě cestu vydržely, takže kdyby něco, tak pak písni a já ti ukážu jak je šikovná atd.. :-)
Odpovědět
No a dneska jsem si koupila botičky už konečně, nejsou teda svatební, ale pěkné to jo a podpateček mají super, takže v nich můžu vydržet hodně dlouho x-) Stejně jsem nechtěla vysloveně svatební botky, za prvé nepůjdou vidět a za druhé já chodím docela ráda v podpadcích, ale ve svatebních bych už asi znovu nevyšla, takhle je pak ještě vychodím.. :-) A se svědkyní máme stejnou nožku, pořád sháněla botičky k šatům (má dlouhé černo-růžová kombinace) a já je sehnala!! x-) tak jsem jí je koupila, no ta byla nadšená!! x-) x-) takže pro dnešek mám splněno co jsme chtěla x-) :-) A ohledně těch počítadel, tak mě to neznervózňuje, spíše naopak na to furt čučím, že ještě tak dlouho!! x-) Kdybych věděla, že to půjde vše tak rychle, tak jsme se mohli brát už v létě.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooojte holky, dlouho jsem tu u vás nebyla, tak dočítám jen tak zběžně :-D Koukám, že se akorát bavíte o odpočítávadlech, tak já mám dneska přesně 100 dní do svatby a začínám být maličko nervozní, přeci jen na začátku tam byla nějaká dvoustovka a něco a teď tam budou jen dvě čísla :-S , ale zase se těším, ale kdo ne, co?
Odpovědět
Dobré rano po bouřce, tady v liberci skoro nic, jen lilo jako z konve, ale žádné hromy blesky...tak jsem dnesak schválila oznámení a jde do tisku,t ak počítám za 3 dny, že ho budeme mít...Snad to bude dobré :-) je to jedno z takových nevšedních ze stranky budesvatba, nechali jsme si ho udělat bílé se zeleným textem - když máme svatbu do zelena. Do alba ho nehodím, chodí sem moje svědkyně a je hrozně zvědavá, oznámko je překvapení pro všechny, nikomu jsme ho předem neukázali....
Odpovědět
Profilova fotka
kozinko: moje rec, me to taky neznervoznuje a taky si rikam, ze kdyby nebyly studijni veci, tak jsem se mohli vzit mnohem driv :-) aci, zirafko: dobre rano :-) tady mame krasne vycisteny vzduch :-) to je super, mam to moc rada :-)
Odpovědět
Článek se načítá
estrel, kozinka: holky, já vám závidím to nadšení...já jsem asi životní cynik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D aci: tak ja jsem takovy organizacni typ, takze me to fakt neva a prijde mi to zbytecne dlouhe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zdravím,dlouho jsem tady nebyla....... Tak co se týče počasí,u nás ted momentálně leje jak z konve,a včera a v noci hic a dusno,to až ted ráno,ale aspon bude lepší vzduch,jak píše estrellita x-) Jinač všimla jsem si,že jste řešili věk,tak mě bude v srpnu 27 a příteli bude v září 30,a malému v listopadu 2 :-D . Už jsem hodila do alba ten můj závoj,je pěkný a líbí se mi. Akorát je pokrčený a ani nemám odvahu ho pak žehlit,abych ho nespálila. :-N Jinač máte pravdu,letí to,letí....Těším se,ale radši bych už to chtěla mít za sebou..... :-)
Odpovědět
jana: já myslím, že když bys ho vzala přes mokrou látku a na málo, tak že se mu nic nestane...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: jo todle mi už taky někdo říkal,a nebo jen nechat zavěšený,a s napařovací žehličkou před tím závojem ho "profoukat",prý se sám narovná,no uvidíme .....
Odpovědět
jj, to je fakt, nebo jen napařovací žehličkou na svislo... když jsme si tak napsaly, kolik nám je, tak jsem koukala, že jsme skoro všechny ve stejném věku a partner je cca o 3 roky starší...kromě nějaký vyjímek teda, jako jsem třeba já nebo petrajda
Odpovědět
Profilova fotka
holky,mě poradila paní z e-shopu, kde jsem svůj závoj koupila, že stačí ho pověsit na ramínko a je to fakt, byl zmuchlaný a teď už skoro měsíc visí na ramínku, mám přes něj igelit a je krásně narovnaný ;-) Jinak věkově jsem stejně jako vy, v září 27, jen s tím partnerem se asi trochu vymykám, je mladší, jemu bude 27 až v lednu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka - nevymykáš, myslám, že jsme tu už tři co mají mladšího partnera. Já o dva roky ;-) Holky řešily jste některá předmanželskou smlouvu? Nám teda přijde, že něco takového nepotřebujem,ale jedna holčina mě tak trochu usadila,já totiž podnikám ve skoromanželově baráku,že kdyby má firma třeba nedejbože zkrachovala,tak můžem přijít i o střechu nad hlavou.No a to mě docela dostalo,sice se krachovat nechystám :-) ,agendu myslím vedu docela poctivě :-) a přehledně,ale ale...takže by u nás spíš šlo né o smlouvu jako takovou,ale spíš o nějakou ochranu před třeba exekucí :-) . Ty jo vůbec mě taková možnost nenapadla.Ale nevim zda je nutnost se nějak kvůli tomu vzrušovat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem ráda, že se nevymykám :-D jinak ti můžu poradit, jestli to teda chcete nějak ošetřit, tak udělat - myslím že se to jmenuje "vyjmutí ze společného jmění manželů, nebo tak nějak ", prostě rozdělit majetek, ale to je asi na poradu s právníkem ;-) Jinak my určitě předsvatební smlouvu nechystáme, nikdo z nás nepodniká, nikdo nepřinese do manželství bůhví jaký majetek, takže to není třeba.... a já vůbec tuhle smlouvu neuznávám, přijde mi, že už se myslí na rozvod a je to takové divné, i když chápu, že jsou páry, kde je to potřeba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky neuznávám a naštěstí ani muj přítel ne. mě jen zaskočila ta dívčina co mi řekla.máme se rádi, plánujeme děti,oba se strašně moc těšíme do našeho společného bytečku,prej nejdýl za 14 dní a už tam můžem přebejvat. A na rozvod rozhodně nepomýšlíme. přijde mi to taky přitažený za vlasy. Spíš se oba těšíme až budem mít svatbu za sebou :-D a bude klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teda myslím,že kdo má majetek,tak by předmanželskou smlouvu sepsat měl..znám spoustu lidí co mě překvapili svým chováním,když šlo do tuhýho.Bohužel,reality je taková. Navíc já jsem názoru:pokud budeme jen mi dva,tak to je v pohodě,o sebe se vždycky postarám,ale jakmile budeme mít děti,určitě nebudu předstírat rádoby hrdost...ono už nepůjde o můj zadek! petrajda:Ale co se týká tvého problému,na to pokud vím,nemusí být předman.smlouva,ale pouze jak psala zirafka82: vyjmutí.Ale určo se poraďte s právníkem. Vím,že můj švagr vše napsal na ségru,kdyby se stalo něco s firmou,aby jim nevzali barák....
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - anevíš zda to jde sepsat i po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Na 100% si jistá nejsem,ale dneska jdu k sestře,tak zítra Ti to napíšu. Ale myslím,že oni to dělala dokonce před 2-rokama
Odpovědět
No přítel taky podniká a má kancelář v baráku, tak možná mu to taky nadhodím....kdybys e náhodou něco semlelo...
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - budeš hodná mě ani tak nejde o nějakej majetek, zas tak velkej nemáme,ale jak píše aci,kdyby se něco semlelo.Dům je přítele,říkáme, že Máme barák,korunky investujeme oba do něj,ale mě jen vylekalo to okolo mého podnikání,firma se může položit rychle ani nemrkneš,a pak co?Mám za sebou špatnou zkušenost s "kamarádkou", když jsme měli firmu společně.Dluhy které nasekala mě dělaj špatně ještě teď.A přítel byl rád,když z podílnictví firmy odešla.nebo spíš byla odejduta.Zas tak špatnej nápad to asi není, jde jen o střechu nad hlavou pro nás oba a doufám, že i budoucí rodinu. jak by mi bylo kdyby kvůli mě přišel o dům, nebo na něj byla navalena exekuce?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Tak jsme dneska dostali seznam skladeb na svatbu a svatebních pochodů a jsem z toho docela dost zoufalá:(Nejen,že svatební pochody,které tu máme nejsou nikde na internetu k nakouknutí,ale i skladby,které jsou oblíbené tu nejsou s interpretem.Tudíž,když si najdu název té skladby,najde mi to všechny písně s tím názvem a já nevím,která z nich je právě ona:(Nevíte někdo aspoň,kde sou nějaké ty svatební pochody k poslechnutí?:(
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko - zkoušela jsi to přes youtube?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak k tem smlouvam. Jde o zuzeni spolecneho jmeni manzelu, ktere se da smluvne zuzit i po svatbe a to az tak, ze by vam v tom spolecnem jmeni zustali jen veci tvorici obvykle vybaveni domactnosti. ALe jde vyjmout klidne jen castku majetku. Jakekoliv upravy SJM se deji formou notarskeho zapisu, takze se obracejte na notare. Pokud nedojde k zadne uprave, tak vam uzavrenim nazelstvi vznikne bezne SJM. da se pak zusit. Naopak, pokud zuzite SJM, muzete ho pozdeji i rozsirit. Hodne se zuzuje prave kvuli podnikani. Jinak klasicky do SJM nejdou veci, ktere jste ziskali pred svatbou. Do SJM nespadaji zadne dary ani dedictvi, ktere ziska jen jen jedden v prubehu manzelstvi apod.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?