Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jo zapomněla jsem napsat, že příteli je 35...on už má na děti čas a kdyby bylo po jeho, tak už jsme dávno vzatí a máme druhé dítě..takže ta brzda jsem já. Já se sice na mimčo moc necítím, ale tak jednou to přijít musí a on už čeká dost dlouho, tak asi po svatbě to začneme zkoušet..:-) krtek: taky jsem se vzdala možnosti, že se někdy budu cítit dospělá a dostatečně připravená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě pořád nejdou vkládat fotečky, mám i foto přítele v obleku už komplet, ale nejde mi ale tento týden mi mají měnit počítač tak snad mi to pak půjde
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě bude červenci 28 a příteli bylo 31 a mimčo plánujeme hnedka po svatbě, bude-li nám přáno
Odpovědět
mě je 29 a příteli 31 hned na svatební cestou na kterou jedeme hned třetí den po svatbě tak miminko planujeme hned po svatbě snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,mi to máme naopak, mě bude v červenci 32 a přítel slaví letos taky v červenci 30tiny.Ale zjistila sem, že tady u nás na českodubsku je to jaksi dost rozšířené mít mladšího partnera. Každopádně v našem případě se to dost vyrovnává intelektem, já když prej promluvím tak co slovo to perla a miláček je prostě ten rozumější z nás :-) .Jinak mimi by jsme chtěli taky co nejdříve po svatbě. Klidně sme mysleli i tak nějak třeba dřív, že by jsme to jako na svatbě všem oznámili jako překvápko,ale zase mam šaty do kterejch nemůžu přibrat no... |-|
Odpovědět
Navíc, v práci je to v poslední době k ničemu,tak by mateřská přišla docela vhod... :-) ale uvidíme, jak to dopadne. Na svatební cestu to asi vyloženě nevyjde, ale tak nějak pak...
Odpovědět
Já zas nemůžu vysadit ty blbý prášky - mám ty termíny tak spočítaný, že kdyby se mi pak nějak rozhodil cyklus, mohla bych mít zkaženou dovolenou nebo svatbu nebo obojí... Ale mám jich už po krk, svádim na ně všechno možný ]-( Takže po svatbě půkdou pryč a co dál, to se uvidí, ono to nějak vyplyne. Příetl teda nevim proč chce, abych vydržela ještě do konce roku, ale já jsem mu prostě sdělila, že doberu, co budu v září mít, abych nevyhodila penízky oknem, a další už NE. Tak jsem zvědavá, jestli mi to odhodlání vydrží, protože z tý možnosti, že pak by vlastně teoreticky to mimčo mohlo přijít, mě lehce mrazí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Ty mejdlíčkasou fakt super, je s tím hodně práce?Kamarád má v červnu svatbu tak nevím jestli se do toho taky nepustit. Jinak mě je 25 a přítelovi 23,dítě teď určitě nechcem ani jeden, jsme spolu 5 let.Dítko až tak za 2 roky.Mám 2 letou neteř,takto je moje antikoncepce.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Takkdyž hudba není problém,tak to takyám asi něco do hromady
Odpovědět
Profilova fotka
no my možná pojedeme na čtyřdenní předsvatební cestu v červenci na vodu někam se známejma. Něco se nám rýsuje,ale uvidíme jak to dopadne s dovolenou a i dál. Každopádně jsme začali pomalinku ale jistě stěhovat,ještě musíme nějaké dodělávky no hodit sebou aby kdyby nám višla ta voda tak jsme mohli jet.
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš já fakt píšu jako čuně, holky promiňte za ty hrubky... :-|
Odpovědět
sidi: Se ještě zkus taky optat. Já nevim, jak jsi na to citlivá ty, ale já už snad od puberty prostě vim, že kdyby nic, tak hudba na mojí svatbě musí sedět :-D ty klasický pochody se mi nikdy nelíbily a taky bych si nedala nic, u čeho je krásná melodie, ale smutnej text (viz ABBA Winner takes it all a podobně), maximálně jem schopná přežít nějakou pěknou klasiku, ale zase by mě mrzelo, že k ní nemám osobní vztah. A z klasiky se mi navíc nejvíc líbí Albinoniho Adaggio, ale to teda na svatbu fakt neni :-N No jo, na tohle jsem holt moc pinktlich. Tím větší mám radost, že to snad nakonec fakt vyjde ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tý jo, blížíme se ke stovce dní - za chvíli tam bude jenom dvoumístný číslo! To je mazec :-D :-D
Odpovědět
Teda dvouciferný číslo... No prostě 99 a míň, matika mi nikdy nešla ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:To je rychlost.Já bych třebe ráda od Koláře ještě že tě lásko mám ale bez zpěvu jen melodii, i už nejsem volná a tak
Odpovědět
Včera jsem sdělovala spoustě lidem datum svatby a teda ty reakce na 11.9. - jakože smích a jak nás to napadlo a že jsme se teda trefili... jsou jak blbí :-N Ale zle to naštěstí nevzal nikdo.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Jájsem to původně chtěla taky,ale nakonec jsme to šoupli na sobotu
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je 28 a přítelovi bude letos 31. Miminko plánujeme,ale až za rok :-( ,chceme nejdřív doplatit úvěr. Tak že nejdřív za půl roku na tom začneme pracovat.Ale přítelovi se zatím moc nechce,tak nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít nějaký planovaný konec? Třeba oslava do 02:00???? Já co jsem byla na svatbách,tak to tak bylo,dokonce na té loňské do 23:00-samozřejmě se to o hodinu protáhlo,ale zase měli druhý den ještě zahradní párty u rybníka... Ale mi co nemáme ani rybník ani zahradu.......
Odpovědět
krtek:no mě to mimino taky děsí :-) ale tak..věk už na to mám...snad bych to zvládla :-) sidi: ty mýdla jsou opravdu jednoduchá....jen rozpustíš ve vodní lázní (jako čokoládu na vaření) a pak to liješ do formiček, na dvě fáze (nalít trochu, lednička na 3 minuty a dolít zbytek a pak tak 15 minut lednička), aby ty mince nepropadly...materiál seženeš v pohodě na netu, pod názvem "mýdlová hmota" krtek: teday ty ty dni dos svatby sleduješ, úplně mě to vždycky rozhodí když to napíšeš...to mi řekni, to se tak těšíš, nebo tě to tak děsí? no 11.9. je opravdu dobrý datum, ale nejsme v americe, takže je to v pohodě :-)
Odpovědět
aci: Obojí :-D Ale nenech se rozhodit, mě spíš fascinuje, jak to letí. Jsem si myslela, že je tam o pár dní víc...
Odpovědět
barbucha: no oficiální konec asi neuvedeme,ale počítám tak do 2 do rána....Nějak mě nenapadlo, že když nevěsta se ženichem odejdou, tak že party skončí, tak nevím, jak se ty lidi pak budou vyprovázet, aby už šli...Nebo když vy půjdete domů, tak lidi tam zůstanoua budou pařit bez vás?
Odpovědět
krtek: mě to drtí, jak ty to sleduješ :-) ale nic ve zlým
Odpovědět
My s koncem nevíme - bude to jenom lehce protažená hostina, tak do sedmi osmi do večera? Prostě dokud se budou lidi bavit a bude co jíst. Pak je ještě možnost, že bysme se my a svědci přesunuli někam za zábavou, jak už jsem tu řešila, a to by bylo jasný - museli bysme někde rezervovat nějaký místo, třeba od osmi, takže rodinná sešlost by končila oficiálně a definitivně v sedm.
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha:Myáme zaplacenou hudbu do půlnoci takse pak uvidí jestli se to protáhne nebo ne aci:Prosím tě jakmáš tyspolečenské šatky v albu máš adresu stránek toho salonu?Děkuji
Odpovědět
aci: Tak já už to budu sledovat "tiše" ;-) :-D
Odpovědět
tak jsem si zrovna pořešila jmenovky na svatební stůl :-) x-) x-) jsem fakt ráda, protože ten nápad co jsem tady u někoho viděla - perníková srdíčka se jmény - se mi strašně líbil! x-) Kamarádka peče perníčky, ale fakt nádherné a chuťově výýýýýýborné, takže říkala, že není problém, a příští týden v úterý si tam mám zajít a že u kávičky uděláme nějaké předlohy :-) x-) A taky mě napadlo, že když už budeme u těch perníčků, tak nebudeme dávat maminkám děkovné dorty, ale uděláme jim každé velké děkovné perníkové srdce! x-) Když budou chtít, tak si ho spapají a když ne, tak si ho schovají a to se jim zaručeně nezkazí! x-)
Odpovědět
krtek: tak to děláme my... budeme mít něco jako prodloužený svatební oběd.. pak se všichni odeberem a kdo bude chtít tak dorazí (samozřejmě už dorazí i kamarádi) do jedné restauračky - zábavy s živou hudbou je to normoš otevřené pro veřejnost, jen tam budeme mít rezervované stoly a otevřený účet do určité částky :-) a ta když se přesáhne tak už si pak každý pije za své :-)
Odpovědět
kozinka: To mi přijde jako moc dobrý řešení. Obzvlášť ten účet - takový nenásilný, hezký gesto.
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - mýdla jsou super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?