Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:No právě takový ty nucený úsměvy a ty pohledy do kamery to se mi taky nechce.To je celkem slušná cena.Ale když jsem koukala nasvatbu skoro švagrový před 7 lety,tak jsme se u toho videa i pobavili
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo chceme maximálně 45minutové video
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Takto jo ,asi taky mrknu ještě na net
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my mame kameramana dohozeneho od matriky a to v Praze jen za 1500 kc. ukazovali nam jeho praci a bylo to pekny. ja puvodne zadnyho takovyho nechtela, ale za tak maly penize a s tim, ze budeme mit neblokovany DVD, takze to budeme moct vypalit kolikrat chceme, tak jsme se rozmysleli. sidi: zkus se zeptat na sve matrice
Odpovědět
no my si chceme také zajisti kameramana jen na obřad, toho co doporučuje matrika...má to myslím za 2500 natáčení obřadu...to stačí :-) holky, dneska leju to mýdlo, zatím mi to moc nejde, už jsem zničila dvě formičky, měla jsem to moc horké :-( je to metoda pokus - omyl...
Odpovědět
nás naočí kamarád nebude to nic extra ale lepší než nic..
Odpovědět
holky, hodila jsem do alba vyrobená mýdla, mrkněte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: teda ty penize v mydlel vypadaji fakt skvele!!!!!!!!!!!!!!! :-) ten napad se mi strasne libi, skoda, ze ted nejdu nikomu na svatu :-D
Odpovědět
estrel: dík :-) docela jsem se tu u toho vyblbla....zítra musím ještě pokračovat, není ještě hotovo...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My kameramana mít nebudeme,tedy nepočítám neprofi,to se točit bude..... Spíš jsem lpěla na fotkách a to spoléhám na p.Wagenknechta-my jsme totiž oba fotogenický dřeva,tak snad si s náma profík poradí 8-)
Odpovědět
já sem snad slepá ale ty mýdla tam nevidim..
Odpovědět
laura....já už je smazala....hodím je tam na chvíli znovu...
Odpovědět
Článek se načítá
zítra jdeme zajištovat hostinu do jednoho krásného hotýlku. na praze 10
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Mýdla jsou super... ale co je naprostá bomba jsou ty boty!! :-D Jsou krásný a na noze vypadají fakt úžasně! ;-)
Odpovědět
jizi...dík moc, mě se taky líbí, i když nejsou jakoby svatební (mají tu sponu a viditelné švy), tak je určitě jako svatební použiju :-) mýdla vypadají moc dobře, jsme spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mayner: A do kterýho? jo a mimochodem - co takhle založit album, ať můžeme okouknout, co už máte vybrané, zamluveného, vymyšleného, naplánovaného... ;-) Aci.: Mně přijdou svatební naprosto bez debat... :-D
Odpovědět
jizi :-) to jsem ráda, že ti tak přijdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vůbec to nestíhám dočítat ale u mě je nové to že mám konečně šatičky na převlečení a jsem happy, protože jsou stračně krásný...a meruňkové, ladí mi do svatby, ach jo, jsem štasná :-D
Odpovědět
lowe: tak šup s nima do alba, at se můžeme taky pokochat :-)
Odpovědět
aci: pěkný vypadá to fakt hezky lowe: no šup sem s nima, já taky nestíhám dočítat..
Odpovědět
Ahoj! Tak vás dočítám.... Ale včera jsem byla na třídním srazu, tak mi to moc nejde :-D aci: Ty ceny minizákusků jsou docela pěkný. My teda budeme mít z učiliště, takže 220 za kilo minidezertů a 125 za kilo koláčků. Ale původně jsem se ptala u nás v cukrárně a chtěli za kkoláčky 5 korun za kus a dezerty 6 za kus, jedno jakej. A ty naše koláčky maj 20g jeden (do kila jich je 50), jsou takový klasický - 5cm v průměru zhruba? prostě menší, než bejvaj v sámošce od Odkolka, ale zase větší, než ty úplný miniaturky, co se občas někde tradičně pečou. aci: Botky vypadaj na fotce trošku robustně, ale na noze pak jsou moc hezký. Já myslim, že se líbit budou ;-) A mejdlíčka jsou naprosto uper! Obzvlášť to oranžový oválný. Fakt krása! laura: Na perníčky se taky chystám, snad to zvládnu sama. Ale já je nebudi mít jako jmenovky, tak to bude jednodušší. petrajda: V Českým dubu to znám, byli jsme tam kdysi se školou na soustředění. A je tam nádherně! Bylo to v září, babí léto... A fakt krásný. jizi: Přidávám se ke gratulacím ;-)
Odpovědět
Jinak jsem zjistila, že ještě přede mnou se žení jeden náš spolužák, takže v naší tříde budu nakonec šestá. To se nám s těma svatbama letos docela rozth pytel :-D A volala jsem ještě jednou do Brandýsa na matriku a potvrdili mi, že vlastní hudba žádnej problém. Že to pouští kastelán nebo správce, kdyby neohli, tak třeba máme říct nějakýmu kamarádovi... tak jsem pani řekla, že to asi nepůjde, že tam bude tak málo lidí, že nikdo na obsluhování hudby "nezbyde" - prej to neva, nějak se to udělá :-N
Odpovědět
Ahojky holky :-) Tak jsem si vás dočetla :-) aci: botičky úúúúúúžasné! x-) x-) x-) něco takového by se mi taky líbilo, na noze vypadají perfektně!! x-) A ty mýdla to nemá chybu!!! x-) Já jdu teď 20.6. kamarádovi za svědka, takže si to užiju první z té druhé strany, ale pak zase budu vědět co se mi líbilo, co přidat a co naopak bylo horší a ubrat. :-D No a ty mýdelka fakt nejsou špatný nápad! x-) Jinak teda čučím ty ceny za koláčky, u nás je to strašnéééééééééééé!!! Tady fakt koláčky pod 8,-/ks nejdou! někde dokonce 11 jsem z toho docela nešťastná, ale zkusím skočit ještě na učiliště, a taky se poptat.... :-) Díky za tip No a u nás jsme se zase o kousek přiblížili, už nám vlastně skoro nic nechybí, malé jsem koupila včera šatičky! x-) x-) x-) pak hodím fotečku! :-) Přítel už má oblek, v CaA měly doprodeje, no super, obleky z 5tis slevněné na 2tis.. :-) takže jsme tam udělali nálet.. :-D JInak co nám pořád drhne, to je to vyrytí do chirurgické oceli.. :-( nikdo nám to nechce udělat... já to nechápu.. :-( a prstýnky máme po netu sehnané, takže fakt nevím na koho se obrátit.. :-(
Odpovědět
kolik vám tady vlastně holky je????? :-) Mě bude 23 v červenci... hodně lidí se diví, kdy jsme to jako stithli mít dítě a někteří maj blbé kecy, že je to brzy... ale jsme spolu šestým rokem, takže si zase nemyslím, že by to bylo nějak brzo.. :-D
Odpovědět
kozinka: Co ten pan Kubík z e-psrtenů? Toho jste zkoušeli? je snad z Plzně, ale prstýnky se daj nějak poslat poštou.
Odpovědět
e-prsteny.cézet Pradon za ty překlepy, dneska mi to fakt nejde a slovo prsten zvlášť :-D
Odpovědět
krtek: no toho jsme ještě nezkoušeli, mám docela strach to jen tak poslat.. :-N v dnešní době..... aby jsme pak nakonec nebyli bez prstýnku úplně... :-N No ale asi nám nic jiného nezbyde, protože tady jsem prochodila snad všechny zlatnictví, stříbrnictví..... a rytectví (to mi poradila jedna paní ve stříbrnictví, že si tam nechávala taky jedna holčina rýt do snubáků...) a nic! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kozinka: Tak je pošly jako cennost - prodávají na to (myslím, že na poště) speciální obálky (takový gumový) - posílala jsem v nich pasy na ambasádu ve Vídni kvůli vízům a v pohodě...
Odpovědět
kozinka: no to, že se vrhla do příprav před třemi týdny jsi dobrá...jj, zkus tu cennou obálku, pak je to i pojištěné, tak se tomu snad nic nestane a kdyby nedej bože jo, tak je do svatby ještě dost času... jsi docela mladá, ale to je fuk, dneska se to zase bere naopak, že kdo se vdává mladej je mimo, dřív zase kdo starej, je mimo, já bych se na to vůbec neohlížela, co je komu do toho...navíc, máte výhodu, že už máte mimčo, kdežto my starší, nás to teprve čeká a pak to vyjde akorát tak do důchodu než se osamostatní :-( mě je 28 a s přítelem jsme 8 let
Odpovědět
Mně je 27, přítelovi 30. přijde mi to akorát, ale kdyby to bylo na mně, už jsem tak dva roky vdaná ;-) Tuhle jsme se bvili o dětech - a můj mladej si na ně přijde moc mladej =-) Což to já teda taky, akorát jsem už vzdala možnost, že bych se na ně jednou cítila tak akorát "dospělá" a připravená :-D Prostě až to přijde, tak to bude. Akorát se musíme odhodlat vysadit ty prášky :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?