Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my mame pres 60 lidi na hostina a rautu, takze castkla je to velika :-N aci: ceny hodne podobne. odkud je mas?
Odpovědět
holky já to mám ještě za víc..máme na hostinu 50 lidi a to jsou jen rodiny a svědci a večer 70 - to je včetně kamarádů a minus babičky atd. Odhad je dávno v trapu a to nemáme žádné minikzákusky atd...No ale taky Praha no..
Odpovědět
Máma sehnala nějakou cukrářku z Velvar....paní prý dělá 3 svatby do měsíce max, tak se musím rychle rozhodnout. Ale vůbec nevím, čeho kolik....výslužek počítám, že bude 20 krabičekcukroví se upeče doma, do výzlužek počítám 1/5 dortu + nějaké koláčky+nějaké cukroví. Tak ted musím vymyslet, kolik minizákusků objednat a kolik těch koláčků..? ani nevím,co takový koláček váží...já bych chtěla takové ty normální - průměr 4cm..tipuju, že mají tak 15g
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak to ti neporadim, protoze ja budu zakusky resit az v srpnu ;-) lauro, no my mame taky hodne velky rozpocet, ale snad je to jen jednou za zivot :-D ;-)
Odpovědět
jo to já měla naivní představu, že to vyjde do 80 tis...budu ráda, když to bdue těch 120 :-( laura: no my máme svatbu taky v praze :-( takže nic moc neušetřím....
Odpovědět
no u nás naběhlo fakt hodně příbuzných- všichni už mají rodiny a děti a bylo nám líto pak vypustit kvůli rodině kamarády..ale říká řekli jsme že nechceme dáky ale peníze a říká se že se to zhruba vrátí když lidi něco daj- ale nechci vypočítavě přemýšlet jestli něco ty ldid dají..
Odpovědět
zdravím vás. Já se vdávam 10 září 2009 ve 12 hodin na praze 10, požádana jsem o ruku byla přesně před rokem. je tady někdo kdo se vdává ve stejném termínu? helena
Odpovědět
Profilova fotka
aci - píšu po delší době. jak byla v pátek ta bouřka, odbouchla mi počítač :-( , tak tu teď v práci mám jinej, zase starou šunku,ale aspoň něco. takže reaguju trochu pozdě. s tím mýdlem je to dobej nápad. napadlo mě zda by to samé šlo i s parafínem :-D .No jinak my bydlíme v Č.Dubu, což je pro mě pražačku vesnice,ale nestěžuju si. Do Prahy bych se spátky nevracela. mayner - ahoj zdravím, já z Prahy 10 přiš¨la. Kde tam máte svatbu? My teda až 26.9
Odpovědět
petrajda: kousek od Českého dubu má moje kámoška chalupu, několikrát jsem tam u ní byla...to já bych šla do Prahy zpátky hned. holky, dneska jsem si koupila bílý boty....jsou takové....hezké, ael nejsou moc svatební, já bych je teda zkousla, ale myslím,že ostatním se líbit nebudou...tak uvidím.Večer dám do alba fotku
Odpovědět
Profilova fotka
Mayner: Vítej, vy se berete ve čtvrtek? Tak to tu jsi, pokud se nepletu, jediná :-) A kde na Praze 10? Aci: Na střevíčky jsem zvědavá :-D ... A jinak všem, co držely palce velké díky - dobrá věc se podařila, další balvan z cesty odvalen... :-) (další mě čeká příští úterý... :-/)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - no vybírat mezi Libercem a Prahou si vyberu taky tu Prahu :-) . Nic ve zlim,ale mám vždy husinu, když do LB jedu.Ale vesnice, či teda malé město to je radost.Je kam jít, příroda, pohoda a skvělej chlap kterej mě má rád.Sem z Prahy skoro 8 let a nikdy sem nezalitovala. já taky nemam botky jako svatební, prostě takové aby byli nositelné. za tejden jdem na svatbu kamarádovi, tak omrknem jak to chodí jinde a vzhledem k tomu, že sme zvaný i na hostinu třeba se i přiučíme
Odpovědět
mayner: to je opravdu divné ve čtvtek ne? holky nevíte některá kde se dají nechat udělat jmenovky z perníčků?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
laura - mohla bych ti poslat telefiön na pani co peče krásné perníky a jistě by byla ochotná i vyrobit něco na přání. Akorát bydlí v našem okrese na liberecku.
Odpovědět
petrajda: já bydlím v lbc tři rroky a jsem tu z toho na prášky...:-( no ale člověk musí dělat nějaký kompromisy...já jdu na svatbu tenhle víkend, kámošce...tak to tam taky okouknu :-) laura: to by mohli dělat v pekárně třeba, ne? tam kde preníčky prodávají...nebo v tom, v Nákupním centru Smíchov, ted jsem tam o víkendu byla a v přízemí je takový ten kiosek a tam mají hormadu věcí z perníčků (chlaoupky, srdce, město prahu), tak třeba by to na zakázku vyrobili...otázkou je asi cena.
Odpovědět
my budeme mít svatbu v ulicii magnitogorská je tam svatební síň.
Odpovědět
Profilova fotka
Laura: Anebo upéct... Myslím, že jsme na Vánoce dělávali perníčky s hodně velkým předstihem, takže bys to mohla v pohodě třeba s mamkou zvládnout (anebo zapoj kamarády na chatě, ať se jim nezkrátí žíly a osladí si život, když se má toho jedenáctého držet ten smutek... tím jsi mě onehdá fakt dostala, to si budu ještě dlouho ťukat na čelo ;-)) Tak koukejte holky fotit, abychom mohly okouknout cizí nevěsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mayner: Tam co je MÚ Vlasta? ...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - to jo, je to o kompromisech,ale já vím, že v Praze bych dělala větší :-| .Sice tam máš takzvaně vše po ruce,ale nedá se tam dýchat - myslím obrazně :-) . Ale to je nakaždym..tady taky ze mě lidi nechápou jak se pražačka mohla urvat do takévé díry :-D .a to sem sem jela za prací na pár tejdnů a sem tu už 8 let! jůů holky pořár se nemůžu rozhodnout co za hudbu.Já nechci nic ubrečenýho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mayer - do Vlasty pořád ještě chodím s papírama a vyřizuju formality :-) . netušila sem, že tam maj i obřadní síň...
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: super, tak vidis ;-) gratuluju!
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - něco podobného sem zamejšlela taky, upéct si jmenovky sama.Ale po zkušenostmi s velikonočníma perníčkama sem od toho velice brzo upustila. A nakonec mít jmenovky nebudem. snad se nějak srovnáme. hrome holky...mam jinej počítač, klávesnici atd po tom pátečním kolapsu...a nějak mi to nejde psát..než si zase zvyknu ]-( Fotit jo tobu...zejména můj skoromanžel. kamarádi se totiž dohodli, že jeden druhýmu nafotí svatbu. No a já mám aspoň důvod jít aspoň jako doprovod ;-) ...třeba budu držet objektivy... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Děkuju moc :-) Kdyby nad tou prací pan doktor nezavřel obě oči, tak bych si to musela jít napsat znovu... Měl štědrou náladu, díky bohu! :-D Je nádherně, co? Kdyby takhle chtělo být v září, byla by to paráda... :-)
Odpovědět
jizi: taky gratuluju.. no dneska je hezky, ale o víkendu, když jdu na tu svatbu, tak hlásí 13 stupnů a zataženo...a já si na to nechala ušít letní lehké šaty :-(
Odpovědět
petrajda: to je trochu z ruky no.. jizi: přesně jak říká petrajda jsou dost antitalent, moje máma peče 20 let jenom štrudl takže ta asi těžko a kamarády tím chci překvapit tak jim to nemůžu ukazovat..
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - botky vypadaj na nožce super,vybrala jsi dobře 8-) Jinak mi dneska holky volal náš kameraman, že už není náš kameraman, protože jim přebukovali dovolenou a samozřejmě na náš termín, takže dneska v prácičce jsem obtelefonovávala, a naštědtí jsem našla, ale pěkně jsem se zapotila.
Odpovědět
zelvi: děkuju, mě se taky líbí:-)Tak je dobře, že jsi našla nového....
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Botkyjsou super nanoze vypadají krásně a hlavně jsou opět moderní. zelvinka:To jsou pak pěkný nervy tak hlavně že jsi objevila.My máme jen fotografa taknevím jestli i kameramana.Dej mi nějaký tip Jo a zítra jdu na prodloužení a zhuštění řas,tak na mě ráno myslete, jsem sama zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi nejsem si úplně jestá jak to myslíš, vzhledem k tomu že jsme z Brna. Myslela jsi jako na kameramana, nebo důvod proč ho mít na svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:Jo aha sorry mě nedošlo,že jsi z Brna,tak to je trochu z ruky.Pořád uvažuju jestli kameramana nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi - no my si chceme nechat natočit pouze obřad první tanec a momentky v přírodě. Nic otravně dlouhého, co by stejně všechny nudilo. Jinak za 4 hodiny natáčení si bere 3900kč.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?