Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tak já fakt s tou hudbou nevím,nechtělajsem se tam s paní dohadovat,ale možná si taky dotáhnu něco na CD.Asi říkají,každýmu něco jinýho. estre:Tak to se máte,že už jsou doma, já jsem říkala u Rýdla že na ně nespěcháme tak budou koncem července, tak už jsem takyzvědavá.Doufám,že jsme správně vyzkoušeli tu velikost.Já tam mám tech briliantíků hodně,takže podle katalogový ceny to bude přes 20.tis za oba.A to jsem měla finanční hranici max 14 tis Tak snad se nerozvedu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné nedělní popoledne, ženy boženy :-) Nás s hudbou na Chodovský tvrzi pěkně vypekli - taky jsem měla dlouho dopředu jasně vymyšlené, na co budeme přicházet do síně a ono prd - možnost reprodukované hudby není, budeme tam mít jakéhosi flašinetáře s vopicí... - no, to přeháním, pán bude hrát na klávesy, ale teda dámy, ta nabídky hudby, to je teda peklo - už tam fakt chybí jenom "Věrné milování" a sbírka hodná zvukového doprovodu v obludáriu bude dokonalá! Takže jsme to vzali cestou nejmenšího odporu - na nástup jsme vybrali to, co je nejmíň profláklý (nastupovala na princezna Diana, tak se tím utěšuju... :-D) a zbytek mě všichni uklidňují, že nikdo beztak nevnímá - takže zase - prostě něco, co není Kája Gottů a nebude se mi z toho chtít křičet hrůzou ;-) ... Ale mrzí mě to - pán za to, že tam budu vyhrávat bere prachy, tak nevím, proč tam má v seznamu samý věci, co by se hodili tak k rozvodovýmu stání (třeba The Winner Takes It All ... úvodní znělku se Ženatý se závazky radši ani nezmiňuju) ... Jinak mám zítra od desíti zápočet, tak držte, prosím, palce, budu je potřebovat jako prase drbání :-/
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vsimly jste si, ze uz je diskuze zari 2010 :-N jasne, palecky drzime, zitra to das!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Estre: To víš, že všimla :-) Kdybych tak, jak mám skrz na skrz prolustrovaný BRMS uměla na zítřek, byla bych vysmátá :-) A děkuju, moc tomu nevěřím... nebo spíš sobě...
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Takyjsem nato dnes koukala.A prej plaším moc do předu, to je taky slušný.To už mi přijde přehnaný. jizi:Já už to takyneřeším něco tam zahraje a čau
Odpovědět
Holk, tak jsme se právě vrátili s mužem z výltu do Brandejsa. Prošli jsme si park, zámek (i kapli jsem viděla a bylo mi z toho divně po těle :-N )... A v kapli maj v rohu věž s CD přehrávačem, tak nevim, proč ty ciráty okolo? A pak jsme byli na baště tam, co budem mít hostinu, já jsem si ověřila, že nás tam maj fakt zapsaný )i s ubytovánim), plus jsme zrovna natrefili na paniúslečnu prvozní, tak mám vizitku, podrobnosti bysme prej měli dojednat tak v červenci. No, já se sní sejdu radši dřív - ať máme taky jasno o cenách. Na svíčkovou teda nebyla chuť, ale mladej jí na svatbě chce - já tvrdim, že jestli bude teplo, tak na ní nebude chuť ani v den D (u mě určitě ne - budu mít žaludek z nervů poloviční :-N ) jizi: Držim palce, to dáš! Jinak diskuse září 2010 je hustá, tušim, že tam mám možná i nějakej příspěvek (omylem jsem si to jendou spletla s tou naší, tak jsem tam rovnou zanechala nějakou větu...). Já loni touhle dobou věděla tak maximálně termín loňský dovolený :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky myslim, ze je to prehnany. ja jsem yla pozadana o ruku v lendu a o tak mi to prijde do zari strasne daleko a chtela jsem uz kveten :-) a yla ych uz par dni vdana pani :-D ale proste resit svatu rok apul predem, to je fakt moc =-) krtku: tak divne po tele, jo? :-) to je hezky :-) a uvidis, trea si to s tou svickovou jeste rozmysli. zkus zaridit svickovou treba na nejaky teply den u jeho mamky a pak treba prijde s jinou variantou a nebo bude definitivne rozhodnuto :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hihii, stejne ude sranda, az se pak za rok kouknem zas trea na beremko v zari a uvidime ty pripravy jinych :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já jsem ta, co založila téma září 2010 ;-) Přítel mě požádal o ruku 24.12.2008 a svatbu máme naplánovanou až na rok 2010, protože musíme našetřit penízky. Dřív to prostě nezvládnem a na rodiče se spoléhat nechceme. Prostě chceme, aby se nám ty finance vynaložené na svatbu rozložily do delšího časového úseku. A nemyslím si, že je to přehnané. Paja
Odpovědět
Profilova fotka
Paja: Já myslím, že to holky nemyslely zle... :-) A klid - je tu pár slečen, který mají podobný termín, jako vy a už mají doma šaty a milion padesát věcí kolem, takže zas až taková "extremistka" nejsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pajo, klido se pridej zatim sem k nam :-) my to nemyslime spatne, a chapu, ze rozkladate vydaje, jen treba ja uz jsem tak natesena, ze si to proste nedovedu predstavit :-) a nenech se nikym odrazit, jak pise jizi, takovych, co uz maji polovinu veci, je tady opravdu hodne :-) no a jake mate predstavy?
Odpovědět
Profilova fotka
paja83:Asi nikdo to tady nemyslí zle,jen mi přijde že je to fakt hodně do předu,člověk někdy neví co byde za týden natož za rok a kosek.Jinaj přeji pevné nervy se zařizováním
Odpovědět
Článek se načítá
paja: No já to myslela tak, že my plánujem dopředu, ale ne takhle dlouho. Je fakt, že na čim delší úsek se ty finance rozložej, tim je to pak snesitelnější. Popravdě, kdybych čekala, až se můj přítel sám od sebe "rozhoupe", tak tu s váma teď nejspíš ještě nekecám :-D Ale kdyby se rozhoupal dřív, byla bych klidně ochotná to plánovat i víc dopředu. Asi by byla delší ta teoretická část příprav ;-) Ale vědět, že se za rok a půl vdávám a nic pro to nedělat bych asi taky nevydržela ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já zatím nic konkrétního zařízenýho nemám. Zatím prostě jenom koukám po netu, co by se mi líbilo a tak. A hlavně se snažím udělat představu, kolik co stojí a udělat si nějakej rozpočet. A taky tady na těch stránkách se mi moc líbí :-D
Odpovědět
To nám taky :-D Přítel tvrdí, že se mi tu líbí už víc než v reálu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pája:To jo tyfinance jsou šílený a hlavně pak názory rodiny a atd.Nejradši bychse na to vyprdla a vzala se jense svědkama.Ale asi každá chce mít velkou svatbu a pak to takhle dopadá.Nás je na oběd 34 a večer asi ještě 20 a k tomu vše kolem a jsme na 110 tis.To je hrubý odhad
Odpovědět
sidi: My už jsme v odhadech překročili 60. A to jsme původně počítali tak 40 :-S
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: To mysme udělali jen hrubý odhad na začátku a teď už to radši nepočítám jen co jsme přetáhli za prstýnky a atd...Kolik máte lidí?
Odpovědět
sidi: cca 15 a dítě. Ale na tom počtu se neušetří tolik (teda my to nemáme kvůli šetření - prostě to tak vyšlo). Šaty, prstýnky, kytky... To všechno je stejně drahý, ať je lidí 15 nebo 150. Hostinu počítám tak 15 - 20 tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teď jste mě uklidnily... já si tu to před chvíli zrovna nahrubo počítali a bez svatební cesty jsme plus mínus na 90 ... taky jsem si původně myslela, že maximálně sto sakumprásk, haha, má ty dobroto - a to ještě tchýně byla tak hodná, že T. koupila svatební oblek k svátku...
Odpovědět
Ahoj holky, vy mě celkem děsíte. My tam bude mít tak 25 lidí a myslela jsem, že se vejdem do 50 000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tu hostinu počítáš i s pitím jo?Jak to mátes alkoholem bude všechno?Myuvažujem nealko a z akla víno, pivo a to základní jako vodka, jelcin, rum,zelená.Tady ten net je fakt jak nemoc, pořád tady brouzdám a očumuju
Odpovědět
Profilova fotka
Paja: Záleží, jakou budete chtít svatbu - myslím, že se dá vejít do téměř jakékoliv částky, jen je potřeba tomu některé základní věci přizpůsobit...
Odpovědět
sidi: jj, sakum prásk i s výzdobou (jenom sladký a dort ještě zvlášť). jestli to bude víc, tak mě asi vomejou. S pitím to máme tak, že nealko, kafe, pivo, víno. Tvrdej jsme se dohodli, že každej za svý na baru. Nikdo ho moc nemusí, max se pozvou chlapi navzájem na nějakou "rundu". Ale jde o jednoho konkrétního člověka, o kterým máme tušení, že by byl schopnej za naše penízky vyprázdnit nejdražší flašku, co tam maj :-S Teda za naše - hostinu prej finančně obstaraj rodiče asi napůl. Ale i proto doufám, že to bude spíš 15 než 20 tisíc... A večerní party buď nebude vůbec, nebo jenom s pár kamarádama, ale už každej za svý. Nejsme škrti, ale těch pár kamarádů, co máme, to chápou a berou. Maximálně bysme zatahli třeba jednoho společnýho panáčka nebo tak. Ale zatim to vypadá, že spíš nic takovýho nebude.
Odpovědět
Jo, ještě jsem se nezkusila v restauraci zeptat, jestli je ožný mít něco svoje. Ani nevim, jestli se zeptám - za prvý je mi to blbý a za druhý - vyplatí se to vůbec? (většina hospod chce buď "korkovný", nebo si třeba vezme za večer peníze za pronájem, když si chcete přinést vlastní pití...)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,tak vyto máte jen takhle jednoduše.To já večer právě chci, protože na oběd máme jen rodinu a večer kamarádi a lidi ode mě z práce a hlavně od 17 máme živou hudbu.Já se taky chystám domluvit s tím pitím,asi se zeptám na něco vlastního, jak se říká líná huba holí neštěstí.
Odpovědět
My právě mám eopravdovejch kamarádu jenom pár - a to budou svědci plus jeden host na hostině. No, ještě by se tak dva tři našli, co bysme docela chtěli vidět právě večer, ale n rodinnou hostinu se nám je tahat nechce(teda z mojí strany, nevim jak ženich - ten má spíš známý a kolegy než kamarády) - ale to by byla taková menší akcička, takže rozpočet by zřejmě neovlivnila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pajo - taky jsem si udělala rozpočet a jsem za to ráda. v plánu nám to vyšlo kolem sto tisíc, a zatím pokud se nám na něčem podařilo ušetřit, tak to zas dohnalo něco jiného :-( , ale je fakt, že kdyby jsme ho neměli, tak to vyjde mnohem víc,...když je něco o hodně dražší než jsme si mysleli, tak hledáme a hledáme, dokud nenajdem něco co bude za rozumější cenu. Na oběd i večeři budeme mít 34 lidí včetně dětí, rodiny, přátel,ale počítám i fotografa a kameramana.Rozhodli jsme se že ty nejbližší kamarády tam máme a ostatní zvát večer nebudeme.
Odpovědět
ahoj holky...o víkendu sjem nějak nestíhala :-) já radši nepočítám, kolik to vyjde, ale asi tak 120...máme přeci jen 70 lidí na jídlo a to je veliká částka...Původí odhad byl na 90 tis, ale ten určitě překročíme :-( Našii zaplatí hostinu a přítelovi rodiče dají příspěvek.
Odpovědět
dostala jsem dneska nabídku na minizákusky a koláče...chci se zeptat, jaké ceny máte vy? Mini zákusky Větrník 6,50 Kč Ořechový košíček 6,00 Kč Štafetka 5,00 Kč Věneček 4,50 Kč Šáteček 4,00 Kč Kremrolka 4,00 Kč Ovocný řez 5,00 Kč Indián 4,00 Kč Svatební koláčky cukrářské - 6 náplní 230 Kč/kg
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?