Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
prodávají formičky, ale dá se to odlévat prakticky do čehokoliv....původně jsem chtěla udělat velké mýdlové plato...ale budou to asi kostičky a oválky nakonec. Počítám, že se to bude dělat nadvakrát, aby se napropadly až na dno...musím si to ještě nastudovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - to mě taky nenapadlo, jinak jsem viděla že se to mýdlo odlévá i do malé formy od bábovky
Odpovědět
no ještě to promyslím, jestli udělám něco velkého, nebo spíš něco menšího a víc kusů...Mýdlo dorazí bohužel až v pondělí, takže přes víkend na to nemůžu pracovat :-( Včera jsem objevila v bazarku nevěstu z jablonce, co prodává nějakou výzdobu,tak s ní mám dneska sraz a doufám, že od ní něco budu mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme chteli svatbu az tak ve 2, ale bohuzel to tam neslo :-( krtku: ja si taky rikala, jak to s tema papirovyma udela :-D takze nejsi jedina ;-) ale je to super napad!!! :-)
Odpovědět
estrel: dát to do bábovky by také nebyl marný nápad....taková penízková bábovka...:-) no my jsme taky nemohli sehnat nikde ve 14h, nakonec to máme přes protekci, jinak to nešlo :-( nechápu, když hodně lidí se chce brát odpoledne, proč se tomu ty matriky nepřizpůsobí....dělat třeba obřady od 11 do 15 h...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: protoze chteji mit baby matrikari odpoledne volno :-D takze nejake prizpusobovani se pro ne neni :-p
Odpovědět
to je od nich hezký, že chtějí mít volno, ale tak měly by se přizpůsobit poptávce....aspon trochu... Dneska jsem koupila kytku na auto :-) tak už mám aapon něco
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem s tím měla problém.Hlavně mě vůbec nenapadlo,že 13:00 je pozdě.Tak že jsem si nakrásně nechala dělat oznamko-byla na něj akce s 20% slevou.Což bylo znát.V prosinci jsem volala na matriku a chtěla si rezervovat termín,paní mi oznámila,že ještě nemá nový kalendář...zřejmě ty co měli svatbu v leden únor,tak měli smůlu.... Tak že jsem tam zašla asi v půlce ledna.Odpověď byla stejná,tak jsem paní požádala,aby si to poznamenala na papír,abych sem nemusela ještě 2x než si pořídí kalendář na r.2009.Tak si tedy začala zapisovat a když jsem ji oznámila čas,tak mi řekla,že svatby jsou pouze do 12:00. Když jsem tam byla v květnu a všechny,kterých se to týká jsem požádala,tak mi to přislíbili,ale nikde nemám žádné potvrzení ani nevím zda se něco takového dává.Odevzdala jsem pouze vyplněné papíry a rodné listy....tak snad s tím nebude žádný prolém. Také vím,že kamarádce dělali problém s hudbou.že pan oddávaující na to není zvyklý,tak sbad to proběhne v pořádku....
Odpovědět
Jo, to mě také nenapadlo, že po obědě je to pozdě....a ochota matrikářek, o tom radši ani nemluvím. Já to měla domluvené přes toho známého, tak jsem tam přišla a matrikářka na mě, že ve 14 to nejde, že max ve 13h...tak já na ní, horem dolem, že to mám slíbené....nakonec šla za svojí šéfovou a pak už to šlo. Platila jsem 1000 za neoficiální hodinu a tak mám potvrzení, kde je napsané, že to bude 5.9. ve 14h...tak doufám, že až tam dojedu, tak nás oddají :-) S hudbou si můžeme vybrat jen to, co mají na seznamu, nic jiného :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak shudbou je to všude stejné, v Brandýse nám dali seznamasi 90 skladeb, ale hrůza ahlavně tam hraje starej páprda na varhany a vše je taková utahaninana jedno brdo.To bude takyzajímavý.Jinak dnesjsme byli u Rýdlaa máme už objednané prstýnky, tak jsem nanězvědavá.Já jsemsi nechala s brilianty
Odpovědět
sidi: brilianty? no to se máš :-) Nám hraje na varhany sice slečna, ale ty skladby taky nejsou nic moc...navíc, máme si vybrat jen tři - na nástup, na obřad a na gratulace....to asi bude hrát pořád dokola :-(
Odpovědět
sisi: My máme taky Brandejs a prej si můžem přinést svoje CD, jenom nám bylo dopopručeno to vyzkoušet předem, že prej jim to občas něco nepřečte... No já tam hodlám jezdit, dokud to nepůjde na 100%, mám hudbu dávno "vysněnou" a s nejakou utahanou klasikou se nespokojim...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak nám zbývá 111 dní do 11. 9. To je docela pěkný číslo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sidi: a jake? hod sem link :-) ja mam take nokonec s brilianty, i kdyz jsem si pred tim rikala, ze je to zbytecne. ale presvedcili me, protoze to neni o tolik drazsi a ty kaminky vydrzi krasne leskle, coz zirkon ne. jinak my hudbu na obrad nevime, budeme mit zivy klavirni doprovod, ale seznem dostaneme az 3 tydny pred :-N driv pry ne
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.:Fakt jo, nám řekli žebyjsme mohli CD atak jednu nebo dvě písničky,že tam hraje tenhle ferda a je za to placený. No mám je v albu mám kombinaci bílé a červeným, jsou to ty poslední.Nejdřív jsemchtěla zirkony,ale paní mi říkala,že na prstýnkáchse nemá šetřit a ty zirkonyse po dvou až třech letech už tak nelesknou.Myslela denní nošení, do krabičky ho dávat nehodlám
Odpovědět
sisi: Fakt? Si tam asi ještě zavolám, nám pani řekla, že hudbu tak 20, 30 minut, že neni problém... Ježiš, doufám, že se tam něco nezměnilo, to by mě fakt nas..., skládám tady ten seznam písniček docela dlouho a pracně ]-( S kterou jsi mluvila? Já s takovou moc milou pani na matrice, ale neni to snad přímo oddávající.
Odpovědět
paron - sidi. Jsem tě trošku přejmenovala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: A tobě tam nedávali takový ten šílený seznam toho jeho repertoáru?Mě říkala,takdvě své zbytek od něj.Tak tam nechci šašit s dvoumapísničkama.Vybrala jsem 6 od něj takuvidím jakto bude.Jo mluvilajsems tou milou paní na matrice.Myslím že tahle neoddává
Odpovědět
Nám taky dali seznam.ale jen pro případ, že bysme tu svojí nakonec nechtěli... No to ne, jsem si je vybrala i proto, že tam s vlastním CD neměli problém - viz diskuse Brandýs ;-)
Odpovědět
Ty jo, jsem se docela vytočila - jsem na hudbu docela náročná a ty tuctový věci fakt nemusim, chceme to mít celý "svoje" - žádný pochody a Květiny bílé po cestě :-N A jestli budou mít problém, asi si tam otevřu pusu - paltíme za to jak mourovatý, tak snad můžu mít obřad, ajekj chci (snad je to jednou v životě) ]-( A toho pána si z těch nemalejch peněz můžou zaplatit, ať tam bude hrát nebo ne - pro mě za mě, ať si mu třeba zaplatěj, aby zůstal doma :-N
Odpovědět
Jo, holky nevíte - maj tam ještě to úžasný lešení?
Odpovědět
ehm, pardon, to mělo být do diskuse Brandejs...
Odpovědět
Profilova fotka
sid: to sou hezky prstynky. jj, prave, mne to s tem azirkonama taky vsichni rikali a cena briliantu neni zas tak velka, a nosit ho budu taky kazdy den, takze bylo rozhodnuto :-)
Odpovědět
Já mám (teda budu mít) nakonec taky dva briliantky. uvidíme, jak velký se vejdou do rozpočtu, ale radši bych co nejmenší - ne kvůli penězům, ale nějak se mi víc líběj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam takovy ty mensi, ale ne uplne malinkaty, proste jsou videt, ale jsou maly :-) U Madra to byla druha nejmensi velikost :-)
Odpovědět
jj, tak nějak. Mně pán řikal, že ještě uvidí, co se mu vejde do rozpočtu... Ale malinký se mi fakt líběj. Přítel se tam ptal na cenu podle tý velikosti a docela jsme koukali :-D no, aspoň něco tam mýho muže zaujalo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my mame (teda ja mam) jeden za 600 , nebo 800 kc (uz si nepamatuju ), coz se mi zda fajn cena :-) a kdy si pro ne jdete?
Odpovědět
No my jdeme teprvě v půlce července na zkoušku. A pak prej klidně do tejdne můžou nejt hotový. Ale tohle má čas - i když, jsem děsne zvědavá :-D
Odpovědět
estrel: Ty už je máš vlastně doma, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: jj, uz je mame doma v supliku :-) ocas se na ne jdu podivat, jestli tam fakt jsou a jak jsou nadherne x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?