Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Taky jsem zvědavá, kdy budu muset vstávat - obřad máme ve 12, ale pojedem tam minimálně půl hoďky, takže nejpozdějc v 11 od nás asi odjezd :-S Teda, jestli budu muset vstát dřív než do práce, tak si o vášnivý svatební noci můžem nechat jenom zdát - jak vstanu před sedmou, tak se mnou večer nic neni a tuhnu u televize :-N Plus mi neni jasný, kdy se jako najim . Oběd máme tak v půl druhý, ve dvě... A když jsem hladová, tak je mi blbě a hlavně jsem děsně protivná a asi nebude moc efektní, až mi místo "ano" zakručí v žaludku :-D Si ty svatebčani ani neuvědomujou, jak ti snoubenci minimálně půl dne protrpěj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) , taky nevím kdy vstávat a jak to celé v den D naplánovat. Nedokážu si to nějak představit. Včera sem mluvila s klukem z kapely co nám budou hrát, kdy by tak mohli začít. No obřad máme ve dvě, ve tři se snad přikodrcáme na místo naší párty, než se z toho vykecáme přípitkem a nějakou tou mňamkou, asi tak od pěti nejdřív by mohli nastoupit a začít hrát.No nevim zda to neni brzo.Budem to muset ještě doladit.A naštěstí nám zajistí i reprodukovanou hudbu,takže sem ráda, že to máme z krku. Jinak sem si včera pouštěla hudbu od paní starostky co pouštěj při obřadech, myslim, že to je něco z Panny a Netvor..no nevim.Je to takové utahané a kolegyně v práci mi řekla, že by jí to spíš rozbrečelo.Já bych chtěla raděj nějakej rokáč :-) ,ale zas aby to nevyznělo moc vulgárně. Co vy ostatní, jak jste na tom s výběrem hudby?Tápám fakt. jinak se ženichem bydlíme společně, budem se stěhovat do vlastního, tak nevidim důvod proč bejt před svatbou oddělelně.Nvíc já sem z Prahy a on od Liberce z vesnice.Nějak si to neumim představit aby pro mě jel a pak zase zpátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
estrelita: tak ty boty mám já :-D!!! ale kupovala jsem je v Humanicu... jinač spát před svatbou budeme doma spolu,no a ráno já pojedu k našim a skoromanža zas pojede ke své mamce,kde už bude náš malý. No a pak přijedou k nám pro mě ;-) . No a co se týče toho organizování toho svatebního rána,tý jo. Z toho mám též trošičku nervy. Jestli se to všechno stihne. Vlasy,make-up narvat mě do šatů,když ženich nejspíše asi kolem půl 10 přijede :-N ......to bude.....ať už je aspon po obřadu,pak už bude všechno v klídku....
Odpovědět
No to já doufám,že se vyspím, když to máme až v 14h :-) počítám, že budu vstávat tak v 9, pak se začnou sjíždět lidi..nevím, jak dlouho mi zabere příprava, ale tak 3 hodiny by mohly stačit, ne?....ženicha bych pozvala tak na půl dvanáctý...pak bude nějaké lehké pohoštění u nás doma, a ve 13:15 by se mohlo odjíždět. Na obřad to máme kousíček - Karlín - Palmovka, tak naštěstí nemusím počítat moc času. Hudbu na hostinu nemám ješě domluvenou, ale bude až po hostině...akorát nevím, jestli během hostiny pouštět třeba rádio? Hudbu na obřad, té se taky bojím, mají tam nějakou hudbu určenou,je to samá klasika, nakonec skončím asi na Tenkrát na západě :-) petrajda: koukám, že jsem na tom podobně - já jsem taky z Prahy a přítel z Liberce, bydlíme v Liberci....ale svatba bude v Praze, tak budu spát u našich, abych ráno nemusela přejíždět.
Odpovědět
no my máme obbřad o d 11,30 tak tam máme být v 11 takže vzhledem k tomu že je to přes celou Prahu a dopoledne v pátek - tj všední den tak předpokládám že budem v 10 vyjííždět takže to asi bude fakt vstávačka brzo, hlavně mám dlouhý vlasy takže česání bude trvat asi pěkně dlouho aby to pak drželo..já vstávám normálně v 7,30 tak když vstanu dřív sem hotová ale stejně předpokládám že celou noc nebudu spát..
Odpovědět
laura: no to budeš mít drsné s tou dopravou, abys někde neuvázla v koloně..Já doufám, že spát budu, na nervozitu naštěstí moc netrpím :-) Důležitý bdue stihnout všechno, abych nemusela ponocovat, protože mi něco bude chybět
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: ja, kdyz jsem hladova, tak jsem taky neskutecne protivna :-D my mame obrad v 11:30 a ja tam musim byt v 10:45 a zenich v 11 hodin. takze taky nevim, kdy budu vstavat, abych to stihla. kadernice a vizazistka snad prijedou k nam, ale nevim v kolik hodin jim mam rict? a nejdriv se delaji vlasy, ze?
Odpovědět
estrel:..no mě to přijde, že by k tobě měly přijít tak na osmou, ne? když musíš být na obřadu v 10:45, tak nevím, jak to máte daleko z domova na obřad,ale tak půlhodiny počítám cestu a vlasy máš delší, tak hodinu aspon tě bude česat, líčená také něco zabere, aby ses pak stihla ještě obléknout...no tak to na tu osmou vychází
Odpovědět
Profilova fotka
aci: mame to tak 20 min na obrad. ja se moc nemaluju, tak nemam odhad :-N ale jestli tedy rikas, ze na 8 hodinu, je OK :-) i kdyz radeji jim mozna reknu uz v pul 8. :-) a tedy prvni kadernice, ze jo? ptat se jak blb, pardon :-)
Odpovědět
estrel: no to já nevím, kdo jako první....ale logicky je první kadeřnice :-) zase to nemůže brát podle mě, já jen být tebou bych to udělala asi tak...ale rezerva půl hodinky, jako že by přišla v půl osmý není špatná...když jsi byla na zkoušce, tak jak dlouho jí ten tvůj účes trval?
Odpovědět
holky teda já nevím jo ale já mám vlasy dlouhé a kadeřnice mi řekla že by bylo lepší přijít do kadeřnictví že tím sušákem to dýl pak vydrží..a říkala v 7 tam a to to mám za rohem, vlasy tak minimálně 2 hodiny pak se dělá líčení, pak se oblečete a pak kadeřnice dodělává detaily jako závoj atd co nejde předtím takže myslím že počítáte málo a to ještě před tou kadeřnicí se osprchovat atd tak ro je vstávačka u mě už ted tak 5,30 a protože den předtím nemám dovolenou tak asi si budu v noci dělat nehty na rukou nohou a holit nohy tak to nejdu spát brýle to jistí 8-)
Odpovědět
laura...no to byl jen můj odhad, já jsem ještě nebyla ani na žádné zkoušce účesu, takže je to jen můj osobní tip :-) A ty se budeš oblékat u ní v salonu, nebo ona pak s tebou půjde k vám?
Odpovědět
Článek se načítá
to ještě nemáme doladěné..kamarádka měla kadeřnici doma tak sem na to koukala..
Odpovědět
aha....no já počítám nutně, že přijde k nám, čas by sice byl na to, abych jela za ní, ale jak bych se pak dostala zpět...naši budou doma vítat hosty a brách neřídí, takže není nikdo,kdo by mě přivezl a jet zpět tramvají,to se mi nechce... tady začalo strašně lejt...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ja prave jeste na zkousce nebyla, to jdu az v srpnu, takze se rozhodnu pak a domluvim s ni. oni by meli mit zkusenosti, ze jo? :) a na zkousku k vizazistce jdu taky az v srpnu, ted mi to prijde prilis brzy. ja mam kadernici taky blizko, ale radeji bych, aby si vzala ty sve serepeticky k nam, protoze oblekat se i ni se mi fakt nechce, a musi u tohorada lidi asistovat, ze jo :-) a ona pak muze dodelavat detaily a vizazistka uz davat podklad :-) to je moje predstava,a le jakt o bude vypadat, to nevim :-) a my dnes mame 4 mesice a 3 dny do svatby x-)
Odpovědět
No já neštěstí nevím, kolik nám času zbývá, jinak bych se zhroutila, protože nemám skoro nic zařízené. :-) ale trochu se orientuju podle toho, jak to vždycky píšete vy, co to odpočítávání máte :-)..ale už vyřizujeme oznámení, měly by nám dneska přijít vzorky mailem, tka pak vybereme, jaká bude barva a objednáme...a už konečně budu něco mít :-) sháním ty boty, ale zatím nic za slušnou cenu....včera jsem jedny viděla, ale pořád není jasný, jaké budou šaty, tak čekám, než je koupím, aby nebyly zbytečné pak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mi my máme obřad v místě, kde se budu činčat, a kadeřnice naznala že sedmá hodina to jistí, aby mě stačila natočit, pak budu sedět v helmě a pak z toho vytvořit výtvor, a taky kosmetička
Odpovědět
To je hrozný, takhle po ránu i ve svatební den, já bych pak byla úplně vyřízená :-) Ale to se nedá nic dělat, je to potřeba všechno stihnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, mohla bych spát v natáčkách a tím by se to vyřešilo, ale nemá mě kdo večer před svatbou je natočit.a podle kadeřnice bych se s natáčkama moc nevyspala. Tak uviím, jestli nakonec nezvolím nějakej hladkej účes
Odpovědět
Musím se pochlubit, včera jsem vymyslela super věc,jak zabalit kámošce peníze jako svatební dar...sehnala jsem mýdlovou hmotu a zaliju jí je to mýdla...ty mýdla naskládám do barevné pyramidy a zabalím je do celofánu...Myslím, že to bude vypadat moc hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pání, to je super, a jak to z toho mýdla pak dostane?
Odpovědět
Tak já byla zatim na zkoušce líčení a to trvalo skoro hodinu. Tak počítám, že i s účesem to bude tak dvě, dvě a půl? Ta "moje" to snad dělá tak, že natočí vlasy, pak nahodí makeup a nakonec ty vlasy dočeše. A mohla by přijet na místo, odkud se pojede, ale já snad pojedu radši za ní - přijde mi to jistější, že tam má všehno po ruce a tak. A počítám, že by mě tam vyzved táta, možná i s šatama, že bych se tam rovnou převlíkla, cestou naberem babču... Asi tak nějak. Akorát nevim, co s kytkou do vlasů (chci živou) - tu tam bude muset přidělat kaděřnice, ale zase já v tu dobu ještě kytky mít nebudu... Že bych to taky hodila na chudáka tátu? Že by vyzved jenom tu do vlasů a zbytek nechal na ženichovi :-D Jinak už jsem se jí ptala, jak je to s mytím vlasů, a myslim, že řikala, že si je umeju den předem. Tak to by ten účes nemusel trvat tak dlouho, jestli to třeba jenom navlhčí, ale nebude to úplně mokrý... aci: Ty mejdlíčka mě taky zajímaj - nápad super, ale to se budou muset nejdřív vymydlit, než se dostanou k penězům? Aby tu nebyly dřív eura :-N
Odpovědět
....no musí se s ním hodně mýt :-) tak teoreticky se to dá normálně rozpustit ve vodě, nebo rozřezat nožem..:-) tak doufám, že jí z toho netrefí šlak, až to uvidí :-)
Odpovědět
A to ty prašulky předtím asi v něčem obalíš ne? Aby se nerozpustily taky :-N
Odpovědět
ne, dám tam kováky....ty to musí vydržet. No to líčení a česání, dvě a půl hodniny, to je docela dlouho, ale asi to bude reálné....to jsem ještě přemýšlela, že bych se s tou kadeřnicí domluvila, že by učesala a nalíčila ještě mojí mamku
Odpovědět
Ježiš, já jsem úplně blbá - se řekne peníze, tak hned vidim paírový :-N Asi jak jsem je teď viděla v ruličkách nevěšený na stromečku, v těch rámech jako obraz... Úplně jsem zapomněla, že jsou taky kováky :-D :-D
Odpovědět
No tak to ovšem bude moc pěkný! A vtipný! (já si je hned chudáky představila, jak koukaj na nějaký tisíce v mejdle a řikaj si - no, to se budem muset sakra mydlit :-N )
Odpovědět
Jinak taky nevim, jak to dělaj ty, co zároveň učešou a namalujou celou dámskou část hostí... Já jsem si skoro jistá, že pod dvě hodiny se fakt nevlezem (jenom se mnou).
Odpovědět
objednala jsem si 2 kg mýdla, tak snad se tam všechny ty kováky vejdou :-) No ješště, že mám tu svatbu až odpoledne, že bude na vše snad dost času...
Odpovědět
A to na to budeš mít nějaký formičky? nebo mističky? Já bych to asi dělala na dvě fáze, aby ty mince nepropadly (i když třeba je tahmota hustá dost, já to nikdy neviděla...)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?