Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky krtek93, nějak nestíhám, práce, pak doma, pak ta naše velká zahrada fakt je toho nějak moc a Vy jste se tu taky rozjely no nechci to vidět v srpnu
Odpovědět
Já myslim, že v srpnu už nebudeme mít čas moc vykecávat :-D :-D Každopádně já budu asi 12 dní na dovolený (=bez netu) a bojim se, abych neměla absťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem na to zvědavá my jedeme až na svat. od 26.9. a pak ještě v červenci ale jen na Hráchy
Odpovědět
v srpnu to bude masakr...ty co nebudou mít zařízeno, tak budou vyšilovat a ty co zařízeno mít budou,t ak nebudou vědět do čeho píchnout a budou z toho ještě nervoznější :-)
Odpovědět
aci: :-D :-D Už se těšim
Odpovědět
no já ani ne.....tedka si to ještě tak nepřipouštím, ale pak už to bude skoro jistý...včera jsem zrovna měla nějakou depku a paniku, že se vdávat vůbec nechci....
Odpovědět
aci: Kvůli tý organizacia tomu cirkusu okolo? To je asi normální. Já už jsem měla krizi, jako že jsme s tím neměli dělat takovej humbuk a vzít se někde tajně ;-) Ale to bych si neodpustila, rodiče tam bejt musej. Ovšem když si v určitejch chvílích začne každej prosazovat "to svoje", tak to stojí za to. By se na to člověk nejradši vykašlal... A ženicha už jsem chtěla poslat do háje mockrát :-N Jsem si řikala, proč si takovýho... vůbec chci vzít a pak mi došlo, že nebejt svatby, tak se vlastně nehádáme. Tak jsem si vyčítala, že na tý svatbě tak trvám, pak jsem si zase řekla, že kdybych se jí vzdala, tak mu to do smrti budu vyčítat a budu toho litovat (a nemusim přece ve všem ustupovat že jo...) No, nakonec se stejně ze všeho vždycky vyspim a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kret: jsou dva dny volna, ale pozor, jeden z toho je neplaceny!!!!!!!!!!!
Odpovědět
estrellita: Já vim - podraz, si radši vezmu dovolenou!
Odpovědět
krtek: ani ne kvli ty organizaci....já se vdávat nechtěla, vždycky jsem měla z toho strach.já s ním chci být, ale nechci si ho brát....to přítel si mě pořád chtěl vzít...tak mě to občas předpadá, proč to vlastně dělám když teoreticky nechci a tak ...Kvůli organizaci bych se už příště brala tajně, to určitě...4 lidi a pak večer velký grilování :-) estrel: a který je neplacený? ten svatební, nebo ten předsvatební?
Odpovědět
aci: Tak takhle to asi nějak chápe moje drahá polovička. Jenže nemusí nic zařizovat, tak ho to moc nebere ;-) já osobně tenhle postoj asi moc nepochopim, já věděla vždycky, že se jednou vdát chci - a zrovna kápnu na mužskýho, kterýmu je to úplně fuk a ženit se nechce - stačí mu, že spolu žijem :-N
Odpovědět
no je to den placený a den neplacený pokud si berete den před, já jsem osobně už dovču hlásila protože jedem po svatbě pryč a bála jsem si aby si někdo aktivní nedal dovolenou a já pak po svatbě nešla do práce, a už takhle v září nemusí být moc vedro někde natož jet ještě později.Ale ted se nám rýseuje že asi na začátku červece uděláme s partou výlet do Italie jen na proloužený víkend tj 4 dny u moře tak se snad opálím do šatů :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jáí už jsem musela hlásit dovču v lednu, protože o prázdniny je šmelc a může mít pouze jedna a je nás na to sedm, co se musíme prostřídat. takže mám celý týden před svatbou a pak v pondělí po svatbě. A musím říst že ten týden před svatbou už mám pěkně nabitej v diáři co všechno musím, zkoužky, vyzvedávání,...atd a na doklady si pak ještě budu muset vzít dovču až budu mít v ruce oddací list, což na sto pro nebude hned v to pondělí. Ale mám z toho už teď zimnici, když si představím stání na všech těch úřadech, bankách, pojišťovnách, a pak i takové maličkosti, jako mobilní tarif, atd
Odpovědět
Mno to jsem zvědavá, jak já to udělám - týden před svatbou jsem až do čtvrtka normálně v práci a dovči už mi moc nezbejvá, tak kdy budu obíhat ty úřady, to taky netušim...
Odpovědět
zelvi: taky se bojim, aby už nás zájemců o dovolenou nebylo moc - jako mě by fakt hrozilo, že půjdu den po svatbě do práce!!! Asi začnu urychleně jednat :-N Jinak jdu dneska od šesti cvičit, výjiměčně ne z práce, ale z domova. A tak strááášně se mi nechce :-S Jenže ta rezervace už nejde zrušit, ach jo. A ještě to vypadá, že tu začne každou chvíli pršet.
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ja myslim, ze je jedno, ktery je placeny a ktery ne. kdyz si vezmes jenjeden den, tak ji mas placenou, pokud chces dva - a to se tyka nas, co se nebereme o vikendu, tak pak jsou potreba ty dva. no a ja si radeji taky ten 1 den vezmu dovolenou, nez mit neplacene volno. ja budu v praci do stredy - ct volno, patek svatba. vikend volny a v pondeli statni svatek :-D
Odpovědět
estrel: jo tak, už jsem to pochopila....no takže já budu mít jen jeden den...no a dovolenou si vezmu asi středa a čtvrtek, uviím ještě.. musím s ní šetřit, aby mi zbylo na vánoce a na svatební cestu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem nějak uondaná, nic se mi nechce. když jsem viděla v tom diáři co všechno musít ten táden před svatbou, tak mě chytá panika. skoro mám pocit jak si odpočnu až půjdu po svatbě do práce :-(
Odpovědět
zelvi:to je tím počasím...chvilku sluníčko, chvilku leje. Mě se nechce vůbec nic dělat, měla bych uklízet, doma je bordel jako v tanku
Odpovědět
To já právě doufám, že na ten tejden před svatbou mi moc toho zařizování už nezbyde. Šaty i prstýnky by měly bejt doma, účes a líčení vyzkoušený, takže den před udělám asi něco jenom sama se sebou (nehtíky, odchlupení nohou a tak ;-) ), vyzvedeneme dorta a koláčky, zabalíme to do vejslužek, zabalíme potřebný věci a hotovo ;-) Kéž by to taky tak vyšlo. Mimochodem, poslední svobodnou noc asi strávíme spolu doma. Nejdřív jsem přemejšlela, že bysme spali každej z svejch rodičů, ale když spolu už tři roky bydlíme? Asi uvidíme, co bude praktičtější (ale zase každej zvlášť by bylo takový - romantičtější :-N ). Ženich tvrdí, že mě před svatbou nechce vidět, ale to se stejně nepovede - ráno se sice rozdělíme, on pojede pro svojí rodinu a já na "nahození fasády" :-D a pak mě nejspíš vyzvedně táta a budu doma asi docela organizovat - výzdobu, občerstvení a tak. Ženich mě nejspíš uvidí u nás doma, až přijede s kytkou. Jak to máte vymyšlený vy?
Odpovědět
no my budeme spát zvlášť...né že bysme chtěli dodržovat nějaké tradice,normálně bydlíme spolu, ale svatba je v praze a já na to potřebuju víc času, tak abych nemusela ráno vstávat a jet z lbc do prahy...tak pojedu den předem a ženich přijede dopoledne i se svou částí rodiny. Takže mě ženich uvidí doma, až přijede
Odpovědět
Profilova fotka
aci:my budeme spat taky oddelene :-) uvidime me az kdyz me tata k nemu povede x-) x-) x-)
Odpovědět
estrel: Jé, závidim! Mě fakt nenapadá, jak to zařídit, aby mě uviděl až "před oltářem" (když po tom tak touží ;-) )a zároveň abych se neošidila o ty přípravy doma a před obřadem a tak. Nechci celý dopoledne strávit někde "schovaná" :-S
Odpovědět
mě stačí, že mě uvií až u našich upravenou a hotovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: vzdyt se o nic neosidis, jen on u toho nebude :-) vizazistka a kadernice prijdou za mnou domu k rodicum, rodiny - nrach a kamaradky nazdobi auta, a pak se pojede. ja tam dojedu o chvilku driv, nez on. schovaji me, a kamaradky se postaraji o myrtovani a zpacifikovani cele rodiny - kam maji jit atd. - to mi ani neva, ze to neuvidim :-))) a pak uz vsichni budou pripraveni nahore na terase, a uvideji me, az budu vstupovat :-) jak to mate vy? kde se vlastne berete?
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsme se bavily o tech botech z Deichmanu, nemyslela jsi toto, ze je ma tady hodne nevest? http://www.beremese.cz/album/view.php... my prijdou odbre, ale ty uz jsem tam nikde nevidela =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme tady spát doma spolu - za ty čtyři roky jsem si na to jeho chrápání zvykla tak, že se bez něj pořádně nevyspím :-) Ráno pojede ke svým rodičům, kde si ho připraví jeho rodina a k nám domů dorazí naši a sestra spolu s kadeřnicí a sestřenkou - ti si zase vyšperkují mě - ženich mě podle plánu uvidí až v obřadní síni, jsem zvědavá na reakci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jizi :-D :-D :-D
Odpovědět
jizi: Jo, toho se taky bojim, že bych se bez něj hůř vyspala - když je občas na služebce a jsem pár nocí sama doma, tak jako všechno v pohodě, nebojim se - ale blbě se mi usíná. Dokonce i u našich se mi posledně v mojí! posteli v mým! pokoji usínalo hůř než doma vedle něj :-N Ale když má "chrápavou", tak se mi usíná taky blbě :-D No s tim "schovánim se" to budu muset ještě promyslet, ten moment překvapení by možná moh stát za to ;-) Máme to v Brandejse, tam je snad technicky možný to zařídit.
Odpovědět
no tak to my to teda máme složitější..bereme se pátek tak sem si vzala volno jen v pa a ted mi tak dochází že oholit si nohy a udělat gelový nehtíky asi nestihnu za večer a jestli ještě budu nervozni ale uz sem si dovolenou nahlásila.. no třeba to ještě nějak vymyslím..no ale zas pak máme 2 týdny dovču a pak pondělí statní svátek :-) no a pořád se nám zdálo pozdě mít svatbu třeba až ve 2..a nakonec ne vlastní vinou máme v 11.30 a je to blbost protože než mě namalujou, kadeřnice k tý možná budu muset jet tak to budu vstávat v 5 ale dohodli sme se že budeme spát každý doma protože jet ještš k našim ráno to bych ani nemusela spát..a pak ženich s rodinou přijede ke mě takže mě uvidí, protože stejně máme být na obřad o pul hodiny dřív aby se dohodli detaily tak těžko by mě nikdo neviděl..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?