Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: Přesně na pomezí Žižkova a Vinohrad - lokalita luxusní, ale byt skutečně původně čtyřka (teď to máme vedený jako "byt se sníženou kvalitou" či co). Naštěstí zatim luxusně nízkej nájem (na to, že jsme prakticky v centru), ale co bude po deregulaci, to nevim... Prej by se mělo platit "místně obvyklé nájemné", bez ohledu na kvalitu bytu. Což se mi zdá fakt hustý... Snad to tak nakonec nebude, to bysme se z toho pos..., jako platit za tohle třeba 12000, by mě šlehlo.
Odpovědět
jizi: Krtkovi se budou muset stěhovat, jestli budou chtít někdy krtčata :-S Zatim pořád diskutujeme, jestli hypotéku nebo dlouhodobej pronájem... Na jedno nemáme paníze a na druhý zas já nemám nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
¨my holky bydlíme ve starým dvoupokojáku v Brně,...ale přítel ho sdědil po tetičce, takže zaplaťpánbůh za to. Jeho taťka je sám a žije ve třípokojáku, takže až budeme čekat malé Drdlátko(budu se jmenovat Drdlová :-D ) tak si to prý prohodíme
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Přeju pevný nervy i na to první - jsme ve stádiu hledání "Ideálního bytu s minimem kompromisů" a je to masakr - samý paneláky, jinak navzdory krizi a avizovanému poklesu cen, pořád ještě neskutečně drahý... :-/ Vzhledem k tomu, že nějaké předávání genetických informací máme v plánu za dva a více let, koukáme po něčem trochu větším - aspoň 3+kk od 65m čtverečních výš - netuším, kdo ve všech těch skvělých bytech bydlí, ti, co prodávají, většinou ví, proč se toho zbavují :-/ nabídka je dost hrozná (pokud tedy člověk není zatraceně bohatý, což bohužel není náš případ)...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - mám šaty nakonec z Prahy,Pronuptie. Liberec sem tenkrát obešla a žádná sláva.V Babylonu sem teda nebyla. holky z bytama teda žádná sláva. Budem bydlet už ve svym, zaplať bůch aspoň na má stará kolena :-D ,ale než sem se k tomuhle dopracovala tak sem bydlela všude možně, od ubytovny počínaje,přes rozestavěnej podnájem, pak starej panelákovej byt a dokonce jednu chvíli i tak trochu na ulici :-D ,ale bezdomovec sem nebyla nikdy to zas ne :-) .No bylo to občas dobrodružný.Ale nechci se tu vytahovat
Odpovědět
jizi: to je dobrý, že ti dala slevu, jak jsi jí k tomu přesvědčila:.....kdyby mě dala slevu 3000, tak bych do nich šla hned :-) měla jsem 10 000 limit. Já jsem tam byla sama, tak si tam se mnou povídala, ale byla upřímá, vyfotila mě ze všech stran klidně třikrát :-) krtek: celej život jsem žila v Karlíně, v činžáku, v bytě 4 kategorie, bez výtahu, kuchyn bez topení, původně tam nebyla koupelna vůbec...:-) Ale bylo to docela velký a po rekonstrukci i fajn obyvatelný :-) petrajda: to já jela do prahy rovnou, liberec jsem prolítla na webu a nic moc...ten babylon byl spíš náhoda, nudila jsem se a tak jsem tam zašla...mohlo by to stát ještě za něco v globusu, ale tam sjem slyšela že je strašná obsluha my dostaneme polovinu baráku jako svatební dar od rodičů přítele, takže něco mít budeme, ale je to maličký bez možnosti přístavby :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Nijak - prý je budu mít první, tak proto - spíš si myslím, žei viděla můj výraz, když řekla těch 15 000,- ... :-) Já si řekla, že si prostě šaty zaplatím takový, jaký budu chtít, sama - a nenechám si do toho od nikoho kecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,vyfakt jedete, to aby člověk pořád seděl jen u počítače.Tak jsem se dnes vydala di Deichmanu a pořídila bílé boty za super cenu,549 Kč, to je slušný.Jinakmidnes přišli vývazky a jmenovky, neměla jsem nervy to vyrábět a jsou nádherný, vše v albu.Jinak kytky už mám domluvený akorát na cenu jsem se radši neptala,tak uvidím.Dort bych chtěla od Hájka, ale bude to asi pálka.Jinak naštěstí byt řešit nemusíme máme rodinný barák dvougenerační my máme první patro a segra přízemí a každá 4+1.Jo a dnes jsem byla zaplatit obřad v Brandýse na zámku,tak mě nepotěšili, že od 1.4.09 zdražili,tak mě sobota na zámku i s focením v prostorách vyšla na5200Kč
Odpovědět
Profilova fotka
aci - globus fakt asi děs. byla tam známá osobně a byla šťastná, že odešla.Já taky nejdřív projížděla internet a hledala střihem takové co by se mi líbili. Dokonce sem myslela,že si nechám ušít,ale zase co pak s nima?na ples chodíme občas a to nějaké šatky mám a prodávat? Zbytečná starost.Na to sem líná.Jinak z Globusu mam nakonec botky,taky náhoda už je nemaj,ale stejně schánim něco ještě pohodlnějšího,aby si pak ulevila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelvinka:popravdě jsem to zatím odmítla.Ale ještě nezavrhla.Říkala jsem si,že je to zbytečné,protože ty kytičky nejsou žádná laciná záležitost a přeci jen tam bude ta svatební:o) A místo kytiček jsem myslela,že dám na stůl ovoce a přeci jen tam bude spousta kravinek:kamínky,organza,ubrousky. Co vy si o tom myslíte.Budete mít všichni květinovou výzdobu?
Odpovědět
jizi...tak asi taky zkusím udělat nějaký smutný oči...kéž by to zabralo.No mě to prostě přijde moc ty prachy :-( a ani mi do toho nemusí nikdo kecat.. sidi:botičky hezké :-) s dortem ti dám zprávu, příští týden jdu na svatbu a kámoška bude mít dort od hájka, tak se poptám na cenu
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha - já teda určitě, sem do kytek blázen. jako že na jinym ušetříme dost tak na tomhle asi ne :-| ,ale zase se myslím, rozcapovat se tolik nebudem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aci: Jo děkuju to budeš hodná.Já bych chtěla takovej ten kopečkovej a zhruba těch 56 porcí, tak co jsem tak koukala nau nicha ptalase tak počítám těch 5-6tis
Odpovědět
barbucha: já počítám, že jo, na stůl počítám tak 8 kytek, styl "placatý" nebo jak to nazvat :-) něco do stylu svatební kytici + břečťan, ale jen přízemní, aby to nevyčuhovalo moc do prostoru....na stole bude jinak organza + svíčky a možná nějaké kamínky nebo perličky...původně jsem mysela zelené, ale když bude organza zelená, tak by to nevyniklo, tak bude bílé perličky, nebo možná bílé okvětní lístky
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít jen malý ikebany, ale do čela jsem kytky taky nechtěla tam bude moje a mamky kytka a dortíky, tak ať to není přeplácaný
Odpovědět
Profilova fotka
Sidi, botičky jsou moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka:ještě pro blondýnu...co jsou to ikebany???? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
květinová dekorace na stoly, barbuch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha - Ikebana je japonský způsob aranžování květin. Aby držely jednotlivé kusy pohromadě a ve správném směru, využívá se florexu nebo kenzanu – kovového stojánku na květiny. Prostě něco co mám v albu z těch karafiátů - akorát bez toho motýla
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha - když si to hodíš do GOOGLU co je to ikebana tak se ti tam objeví i obrázky atd. jsem taky laik :-D
Odpovědět
sidi: Zdražili? ty jo, tak to je teda "super" zpráva . já to byla platit už vúnoru, ještě 4500, tak doufám, že to nebudou chtít doplatit. To je děsný, jak se na těch svatbách dneska akorát vydělává.
Odpovědět
sidi: krtek: zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli to není divný...když zaplatíš v lednu,tak je to mín a když až v dubnu, tak je to víc...bez ohledu na to, kdy máš svatbu? to je přece divný...
Odpovědět
Jinak my asi květinouvou výzdobu na hostině dělat nebudem - máme malinkej salonek, tak když se tam rozmístěj moje kytka a kytky maminkám a svědkyni, tak to myslim bude bohatě stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak s květinama dál?Obdarujete krom maminek i babičky? Já bych se na to vypr...ale tchyně prohlásila , že prej i babičky musej mít..no koneckonců o dvě kytky víc,ale zas mi to přijde přehnané. No ostatně chtěla bych mít i takovej ten květinovej polštářek na prstýnky,takže zas tohle může připadat přehnaný jí :-)
Odpovědět
U nás asi dostanou kytku maminky a svědkyně a ostatním ženskejm (budou teda jestli dobře počítám jenom čtyři) bych dala nějakou kytku jen tak, nezdobenou. Nebo jenom se stuhou. Aby taky něco měly.
Odpovědět
aci: no já teda doufám, že po nás žádnej doplatek chtít nebudou, přijde mi vůbec sprostý zdražit takhle najednou - by měli předem oznámit a zdražit až jako další sezonu ne? Tohle je podivný. Jestli mě to nechaj doplatit, bude to blbý a sprostý, ale jestli zase máme obě svatbu v září a jedna je podle straýho ceníku a druhá podle novýho, to je teda blbý a sprostý taky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - jo to neni blbej nápad
Odpovědět
Profilova fotka
Aci.: Zkus :-) já myslím, že paní byla ráda, že si tenhle model vůbec někdo vybral - prý si neuměli představit, kdo si tohle půjčí :-D (ještě na ramínku mi přišly jak z cirkusu Humberto :-D) Petrajda: U nás budou mít kytku obě babičky, maminky a svědkyně - ale jenom malinkatou - po třech kalách (mám podobný typ v albu) ...
Odpovědět
Profilova fotka
My teda nemáme ani jednu babičku,ale asi bych jim nechala udělat také jednoduchou. Zelvinka:tak to nevypadá vůbec špatně...ještě to promyslím.Jinak už mám i objednané dorty a vlastně díky Tobě,protože mě zaujal ten s třípatrový co máš v albu s těma kytičkama-asi růže:o),pak jsem objednala ještě jeden ovocný co mám v albu a medovníkové koule a bude to stát 4,000,- :-( ,hlavně kvůli těm kvítkům... Tal se Ti omlouvám,ale myslím,že pravděpodobnost shody svatebčanů je nulová...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - já babičce kytičku dávat budu, ale nebudou dostávat ostatní ženský svatebčanky, o tom jsem neslyšela, že se to dává a ani to nechci jako novinku zavést :-D ale je to od tebe milé a určitě to ty ženský potěší
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?