Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
no já si ale právě chci nechat vlasy rozpuštěné a natočit a zas do těch nevypadá tak hezky čelenka, taky na tom pracuju už dlouho aby byly dlouhé,ale zase když má člověk chuť se nechat ostříhat eperimentovat a nějakou změnu tak do toho nejde, má strach zatímco dřív to byla jedna změna za druhouu ted má člověk strach že to nebude ono a bude mu to pár let dorustat tak mám pořád zas to samý..
Odpovědět
Ahoj! Tak než vás dočtu - přidávánm tip na boty. Na Vinohradský v Praze maj teď slušný slevy v DO8 - maj tam hlavně firmu Deska a dost výběr klasickejch světlejch lodiček, i páskovejch bot - bílý i béžový. Asi někdě bude už problém s velikostí, ale jestli někdo netouží po těch saténovejch a vůbec látkovejch a radši by něco "univerzálního", myslim, že to stojí za to zkusit. A teď jsem si přečetla, že v hotýlku Svornost, kde máme mít hostinu, byl někdo velmi nepříjemně překvapen ze svíčkový :-S To je teda docela průser, my se nedávno rozhodli, že asi budem chtít tuhle "klasiku". Tak nevim - jet to tam zkusit a případně sama sebe rozhodit a vynervovat, nebo se vráti zpátky ke steaku (kuřecí - měli jsme ho tam s tátoum a dobrý) nebo to risknout???
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Kdy musíte oznámit menu? Nám totiž řekli, že stačí tři neděle před svatbou - takže vybírat, co přesně bude na oběd, budeme až těsně před tím - může se tam mezitím obměnit personál a všechno být jinak... Takže bych počkala až na doraz a sjela to tam ochutnat... Když bude svíčková dobrá, dáte svíčkovou, no a když ne, tak bude kuře :-) Jinak jsem dala do alba botky :-) A co se týče velikosti, tak je přesná - stačilo přeměřit chodidlo a najít tabulku s americkým číslováním - ale za normálních okolností bych si taky boty přes net asi nekupovala, ale tyhle za ten risk rozhodně stály :-D
Odpovědět
My ještě nejsme dolmuvený, kdy to tam půjdem domluvit :-D Ale někdy brzo se chystáme jet na kukandu do Brandejsa a stejně bysme to vzali přes oběd tam. Jenže ono taky svíčková jako hotovka je něco jinýho než svíčková - svatební. Naši si prej byli pár dnů před svatbou dát "na ochutnání" a zhrozili se, jak bylo tvrdý maso. A na svatbě - prej ohromná bašta. Je to sice už 30 let, ale podle mě ta situace je v tomhle pořád stejná. Jinak jsem vás už dočetla a koukám - řešítě podpatky ;-) Já teda budu mít hnědý a nevadí mi to. ale co fakt nemůžu občas rozdejchat, to jsou ty tvary podpatků, třeba v tom Baťovi teď... To fakt radši hnědej a elegantní, než některý ty hrůzy, co jsem taky v obchodech viděla (mimochodem, Deichmann je ještě v pohodě :-)) Kam na to choděj?
Odpovědět
Nám také řekli, že stačí 14 dní předem domluvit vše...že ot mají týdne od týdnu jinou svatbu, tak že věnují tomu maximálně tři týdny předem. jizi: botičky v originálu ještě hezčí než na původním obrázku přemýšlím, jestli nemám skočit do toho humanicu pro ty lodičky s hnědým podpadkem, byly hezký a čert vem, že mají henědý podpatek... krtek: takky nevím, kdo tyhle děsné podpatky vymyslel, je to, jak když ty boty někdo uříznul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,tak se opět taky hlásím ;-) ,jůů nestíhám dočítat.... Tak už mi došel ten můj vysněný závoj,no jsem zvědavá jak mi bude na té hlavě držet,tento týden má přijet ta kámoška-kadeřnice ho omrknout,jsem zvědavá co řekne..... Jinač co se týče podpadků,tak škoooda mluvit,fakt :-p jizi: vůbec nevadí hnědý podpatek,hodně nevěst ho má (či mělo,podle fotek),však co,stejně pak určo budeš nosit i v reálu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, tak už máte nemocnici za sebou? tak snad je vše vpořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: jo,už jsme doma,už nás pustili v pátek v 6 h.večer,ale hlavně,že už jsme byli doma,nemocnice jdou fůůůůj :-p ,no máme vysledek,a s ním ted pojedeme do OV a to budeme chytřejší. Ale vypadá to dobře :-) ,akorát tedkom malému nesedlo uspání,bobešek,ještě ve 4 h.byl jak opilý (ani nás nechtěli pustit domů),ale už je vše OK ;-) Nemohla jsem se přihlásit dřív,o víkendu byl fičák,nebyli jsme skoro vůbec doma,ale na stavbě,ale už domeček roste,hurá....
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka: jo,a děkuju za optání :-)
Odpovědět
tak jsem mrkla jestli tu někde není recenze na to studio květuše a docela mě to vyděsilo...ale s rokem 2009 se jim ty služby nějak zlepšily, tak asi to zkusím..no za 350 kč by to snad šlo vyzkoušet..
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - když se ti líbí, tak do toho jdi, přinejhorším je hodíš tady do bazaru a prodáš je, říkám já s botama spokojená nebyla pouze proto že byli plastové(netratila jsem na nich ani to poštovné), ale vějíř s tím spokojená jsem. Ale na druhou stranu ještě musím říct že když mi ty boty přišly, tak byli v takové té krabici, jako od vietnamců, a tam by ses na druhou stranu určitě taky obešla a mohla by sis je vyzkoušet. jsem koza vid :-( ale nemyslím to zle. a co jsi vyčetla v recenzích na to studio Květuše? to mě ani nenapadlo hledat když jsem si to objednávala:-)
Odpovědět
v pohodě :-) psaly tam že to tam je stranšý, že to je horší sekáč a že majitelka je arogantní a prostě děs a hrůza....ale přišlo mi, že to jsou hlavně příspěvky z lonska a předlonska...A pak tam byly příspěvky z letošního rokou a tam byly všehcny holky spokojené. Tak tam třeba došlo k nějaké změně, pozitivní a už je to tam lepší...já bych si tma ty boty objednala, když tam přítel jede v pátek a vyzvednul by mi je tam...tak by je hned viděl a mohl je také vrátit, když by byly špatné. Ale mají tam, že při vyzvednutí na místě je třeb 7 pracovních dní po objednání :-( Takže to asi nestihnu :-( Leda tam zítra zavolat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak tam cinkni- protože domů to došlo do dvou dní, tak to si myslím že se pouze jistí kdyby neměli zboží skladem. a že to tam vypadá jak sekáč, na těch botech to vidět nebude x-) Tak budu držet pěstičky, at máš stejnou radost jako já z vějíře.
Odpovědět
akorát nevím, jestli té paní mám po telefonu rovnou říct, že když budeou vypadat umělé, tak je nechci...to by bylo asi blbý, co?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - :-D chicht no to asi jo,....řekni že máš širokou nohu a tak chceš vědět z jakého je to přesně materiálu, jestli jakože povolí nebo tak něco. když ti bude kecat musí jí být jasno že si akorát přidělá sama sobě práci :-N
Odpovědět
:-D no uvidím, jak to dopadne.Tedka tu trpím nad šatama....dávám si dva obrázky vedle sebe, abych viděla, ve kterých vypadám líp...brzy mi z toho hrábne...každý mají něco..hodím to do alba, mrkni na to, co ty na to...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - je to asi zavádějící,....ale mě se líbí více ty druhé, ale je to o v kusu, není to že by ti ty první neslušeli. v těch druhejch máš skvělej pas a když ten korzetek budeš mít o malinko nížeji, tak to nebude mít chybičku......no ale teď na tebe hodil kuken můj přítel a tomu se líbí více ty první ;-)
Odpovědět
jo je to i s pánským hodnocením...to jsem polichocena :-) Ten můj se na ně odmítá podívat, že mě musí vidět až ve svatební den ...:-( Mě přijde, že ty první mají hezký ten vršek, ale můj štíhlý pas (jedná štíhlá věc co mám) v nich není moc vidět...No a ty druhé, zase mě mrzí, že nemají žádná ramínka -a je pravda, že mám ten korzet nahoře, protože to bylo zmenšené na nevěstu č.34....
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím jestli ti to mám říct abych tě neovlivňovala ale jsem upřímná a ta fotka může zkreslovat, ale působí na mě ten střih v pase jako na malý miminko v bříšku :-( určitě pas máš štíhlejší v těch druhých, ale vem si v kterých se cítíš dobře ty, já už mlčím :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a ramínka by ti tam jistě v salonu přidělali. ty moje šaty ramínka mají a mě je budou oddělávat:-) prostě jinej vkus:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci - máš moc hezký popůlnoční šatky
Odpovědět
Profilova fotka
aci: teda jestli můžu taky pohodnotit :-N ,tak obo dvoje šaty jsou moc krásné,každé mají svoje,ale více se mi líbíš na těch druhých.... ;-) ,ale samo dej na svůj pocit....
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: myslis tu desnou modu, ze neni ani podpatek, ale je to cela platforma? no neco tak strasnyho jsem v zivote nevidela!!! :-N jinak nevim, nevim. co ta slecna psala o svickove na svatbe? jako ze tvrde? nebo blba chut? ja pro svickovou moc nejsem, prijde mi, ze je to zbytecne strasne tezke jidlo a pak to vsechno sladke, slane ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tYhle musi byt super pohodlne :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - a co budete mít na papačku :-D
Odpovědět
díky holky za hodnocení - zjistila jsem,že to je tak, že ve skutečnosti a na fotce ty šaty vypadají všechny jinak...třeba ty Postal, když jsem se na sebe dívala do zrcadla tam, tak byly nejhezčí, co jsem kdy na sobě měla...ale zase ty Amor vypadaly takové zašedlé a nci moc. No uvidím, mě se líbí oboje. Budou to prostě jedny z těch dvou. Popůlnoční budou trošku jiné,ale ten střih podobný. estrel: ty botky cos na ně poslala odkaz jsou nádhrerné :-) no jo, dnešní moda, to je věc, useknuté podpadky a platformy, to je hrůza...
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - ty botky jsou krásné
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko všem.... estrellita.... taky se mi ty botičky moc moc líbí :-D jinak aci... jestli i já můžu přidat svou trošku do mlýna ;-) :-D , nám ( tedy mě a mému příteli ) se na tobě líbí víc ty druhé 8-) já vím, že to s námi nemáš jednoduché
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, tohle je tak krásné svatební album :-D moc jim to tam slušelo.... http://www.beremese.cz/album/album.ph... chvilkama si říkám, už abych se takhle dívala na své album a měla to všechno za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: souhlas,taky jsem včera na todle album koukala a moc se mi ty fotky líbí,jsou karásný pár. Jsem zvědavá co tam vykoumáme my :-N . Jinač já to mám ode dneška přesně za 4 měsíce - šíííílenýýý :-D . Ale taky se trošičku těším,až to bude za mnou...............
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?