Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: Jak to poprve prekonas, tak pak uz Te to zacne bavit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo půjdu jen do jednoho salonu, vyberu a bude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
I to se da, ale ja bych nevydrzela. Jsem proste zvedava, co maji i jinde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zase strašně nerozhodná a budu mít problém vybrat natož ve více, ale mam naplánované a vybrané nejméně 2 a doporučený třetí tak uvidim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se i bojim toho, ze si ted zamluvim saty v jednom salonu a pak prijde nova kolekce a me se budou libit saty z jineho salonu.... Jeste jsem nezjistovala, jak je to v tehle pripadech se zalohou, ale pochybuji, ze ji vraci........
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že nevrací, ale zase když to zrušíš včas tak by někde mohli. Já právě čekám na novou kolekci, která ještě neni v tom salonu kam chci jít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem si taky rikala, ze pockam na novou kolekci. Ale aspon mam vyzkousene i saty z lonske, kdyby me v nove nic nezaujalo. A jakmile se nova kolekce objevi, tak ji rychle vyzkousim a neco si zamluvim.
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: klidně tetu využít můžeš, si myslím jestli bys chtěla k ní jezdí zákazníci i z Prahy, Mostu a tak, jak bys chtěla ty, já mám rezervovaný ten termín od 12.9. do 19.9. ty to máš týden předem
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy to všechny budete mít předemnou tak jen budu mrkat jak jste pěkně vypadaly:)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no, ale je to dost daleko, neměl by tam kdo dojed, ale možná mamči přítel ten je z Roztok u Křivoklátu tak ten to má nejlbížš :-D zkusím jeho, a jaké má koláčky? Malé, velké víš tak.
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: ona teta je ze Źihle, to je ještě blíž od Roztok, koláčka má úplně malinkatý, já si myslím, že snad dělá pořád menší z kila jich je asi 500 ks, dělá standartně tvarohový, makový a mě bude dělat speciálně ještě jablečný pro miláčka a ořechový, ale jen malinko tak se domluvte a uvidíš, záleží na tobě, do ničeho tě nenutím, ona toho pořád dost a mě bude dělat jak koláčky, tak hlavní dort, rolády a ostatní cukroví, něco málo si snad upeču i sama, jen nevím jak to budu stíhat
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: to jsou ty koláčky co máš v albu? a cena? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj nevěsty....můžu se přidat? u mě to také vypadá na září ;-) :-) , ale konkrétní termín ještě nevím =-) , kartářka mi poradila 9.9.....to je sice středa, ale oddávat by snad mohli, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
dudlana: ahoj, vítám tě mezi námi. Já myslím, že oddávat nebudou :-| většinou oddávají jen pátky a soboty, někde čtvrtky, ale zase záleží na místě a na matrice tak si to zkus obvolat. A kde by jste to chtěly? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze kdyz je to tak hezky datum tak nekde urcite oddavat budou, jenom budes muset najit kde.. prece 20.08.2008 byla streda a ve zpravach ukazovali jak bylo dost svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: koláčky v albíčku jsou jiné, teta dělá podobné jen jsou menší a máčené v másle s rumem a pocukrované, prostě klasické svatební pokusím je najít, myslím, že jsem měla nějakou fotku, ale nevím kde a kvalita té fotky asi taky nebude nic moc cenu: nevím, musím se kouknout doma mám to někde napsané, nebo jí cinknu abys měla orientaci dudlana: vítám Tě, já myslím, že záleží na matrice a místě kde byste to chtěli, myslím, že se oddávat bude, bude to jedno z početných datumů
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: tak je mám v albu, tak se koukni ju
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jak si dělala ty karafiátky???:)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: máš to IP, dostala jsem návod od jedné z nevěst, je to strašně jednoduchý, hezký a hlavně za pár kaček
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: vypadají výborně :-) mam na ně úplně chuť, zjisti mi prosím tu cenu nebo jestli má babička nějaké webovky?
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: zjistím, ale není to babička, ale má teta, která už je tedy také babičkou, ale je to teta webovky nemá, bohužel, dělá to po práci, je to její koníček, pořád jí říkáme ať si otevře svojí cukrárnu, ale to nechce, asi se toho bojí, nevím
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: aha tak to se omlouvám, nevím proč jsem myslela, že je to babička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: to nevadí, stane se cenu pořád nevím, musím tetě zavolat a zeptat se a jak jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zářijové nevěsty... s některýma se znám už z jiných diskuzí... a ty co ještě neznám ráda poznám: dudlana : vůbec se neboj na tohle datum určitě budou oddávat ale třeba ne všude....
Odpovědět
ahojda, přidávám se do klubu :-) koukám že se svým termínem sjem tu benjamínek :-D
Odpovědět
tak v noci na dnešek jsem měla svůj první sen o svatbě - zdálo se mi, že přítel posunul termín o týden a mě se zhroutily všechny plány ]-( fuj..
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme měla dnes sen o svatbě... ale pozor jakmile se vidíš svou vlastní svatbu tak se prej nevdáš.... já na pověry nikdy nebyla ale i tak bych měla strach. naštěstí se mě vždycky zdály jen tak sny kolem svatby samotný obřed ne...
Odpovědět
tak já se v tom snu viděla velmi, ale velmi reálně ]-( nicméně věřím spíš na intuici než na pověry :-)
Odpovědět
Profilova fotka
z toho si nic nedelej me se taky nedavno zdalo o svatbe, byla sem na nejaky chate nemela saty ani kadernici a navic na obrad prijela pritelova byvala a udelala tam scenu...pritel se mi smeje ze uz z toho magorim:-)
Odpovědět
mě se zase zdálo, že příteli nedorazil svědek, tím pádem musel zaskočit kamarád, který nám měl původně dělat fotky, takže nakonec fotila moje antitalentovaná kamarádka na obyč foťák, k tomu jsem nebyla učesaná, protože kadeřnice neměla volno a ta hospoda na hostinu měla zavřeno-prostě děs a to jsem si říkala, že svatbu nechci nějak extra prožívat. Jsem stejně zvědavá, jak to dopadne ve skutečnosti :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?