Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
brou: aspon se nebudes v manzelstvi nudit :-D :-D :-D holky, tak jsem si stahla pachelbeluv canon in D ... myslim, ze na nastup super. jo, jen mi nekdo vysvetlete, jak to teda chodi... ja tomu nerozumim a z tech svateb co jsem na nich (i vcelku nedavno) si nicn epamatuju! hudba hraje uz pri usazovani hostu, nebo proste zacne hrat, az jsou vsichni usazeni a maji nastoupit ti nejdulezitejsi? me by se mozna i libilo, kdyby hrala tlumene nejaka hudba uz od zacatku, pak by se hlasiteji dal canon D, pak zase tlumene pod rec.. pak po ano u pusy zarve saxofon, chvili bude hrat, my se mezitim asi podepiseme...? nebo budeme proste jen koukat a poslouchat? baby, poradte! a pak uz pustime jen nejaky podkres pod gratulace
Odpovědět
no jo holky.. prostě se asi doma nebudeme nudit, ale zase já nemám problém mu říci co se mi nelíbí.. tak snad si prostě o tom vždycky promluvíme a ono to nějak dopadne... jo už vím co je ten pachelbeluv canon :-D
Odpovědět
jo, jinak jsem stahla album pachelbela - greatest hit canon D a holky, ono je tam snad patnact verzi canonu D! ruzna provedeni, ruzne orchestry, nebo taky treba jen kytara! no mazec!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi my mám hudbu jako než se hosté prostě usadí nemáme žádný oficiální nástup svatebčanů - prostě se usadí a budete to jinak tím popissem si mě fakt rozesmála ... zarve saxofon... :-D vy máte i hudbu pod proslov oddávajícího?
Odpovědět
Profilova fotka
jafi díky dorazila
Odpovědět
ja_fi: hele podle mě záleží jak se domluvíš na tom obřadě.. si myslím, že když budeš chtít, tak ti to tam pustí i pro usazovaní hostů, a pak trochu jinak na nástup...
Odpovědět
brou: hele hlavne mluvte :-D pritel kdyz ma nabrucenou, tak nekomunikuje a ja tu tapu, co se zase deje. to je fakt neprijemny. ale uz jsem to z nej vylamala, kdyz uz zase zacal komunikovat. :-D dalfy: no asi jo, pod oddavajiciho... to jak jsem ti posilala by se mi libilo... ale finalne to jeste neni. Matrikarka rikala, ze bud neco od nich, nebo svoje, a mame pocitat 2 min na nastup (.. asi usekneme canon), 4-5 min proslov, dalsich ca 15 min prstynky, pusa, podpisy, gratulace. tka zatim hledam na vsechno...
Odpovědět
brou: ja si taky myslim - stejne se jeste musime sejit s technikama, az dame nasi hudbu dohromady, abychom to na jejich CD pustili... a jestli to nepujde, tak rikal pritel, ze pripoji k jejich repro soustave svuj mobil a pusti to z nej :-D
Odpovědět
ona nas totiz uz matrikarka varovala, ze ten jejich prehravac nejak moc nechce ani prepalovany CDcka pripadne MP3 (to myslim nezvlada vubec) :-D
Odpovědět
tyjo, na tom cd je canon i "zpivanej" - jen hlasy... no to je mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten zvukař si ode mě vzal cd ale ještě mu musím hodit do mailu playlist aby vědět co hrát. On nám to bude taky zkracovat podle potřeby. Vidíš tak to mě nenapadlo že ještě pod proslov, raději se zeptát paní matrikářek, páč u těch našich nikdy nevíme co z toho zase vzejde
Odpovědět
ja_fi: hm, tak to tam mají prima přehrávač :-D no u nás to bude taky veselé, když nám ta pani říkala, že to máme donést na kazetě... :-D tak doufám, že ta nám to nebude i pouštět :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou - tak to je hustý :-D ještě že nechtěla LP :-D u nás jsem z toho zvukaře měla pocit,že já jsem naprostý p.tomec,páč jsem mu nerozuměla ani slovo. Ale na konci jeho informací jsem zaregistrovala že potřebuje stolek a pokud možno tak bílý ubrus a chtěl cd. :-D
Odpovědět
brou: tak to je mazec :-D :-D dalfy: ja se taky chystam vyslat pritele na tu schuzku... ja bych asi byla total mimo...
Odpovědět
no tak doufám, že nám tam hlavně něco pustí .. abychom ještě nemuseli si tam zpívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou ty mě bavíš něco pustí to by mě asi to čekání zamrazilo, nejsem typ pro to nechat to ať to nějak dopadne.
Odpovědět
brou: tak to doufam, ze nebude u nas... by se nam svatebcane rozprchli :-D jsem to "how beautiful" hodila na hudbasvatba@seznam.cz ;-) kdybyste si to nekdo chtel poslechnout. me se to libi cim dal vic.. pod proslov myslim super..
Odpovědět
dalfy: no já taky ne.. ale prostě jim dám to cd vysvětlím (pani jsem se pak ptala jeslti by jsme to nemohli dát na CD a ona říkala, že jo.. že si to furt plete :-D ) ono to pouštět určo nebude.. protože ta nás uvádí atd., takže to někomu tam předává... ja_fi: no u nás by to právě nebylo jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hudbu jsem dělala dneska ráno... to je zcela na nás... postahovala jsem z YouTube klavírní verza písniček od Nightwish... to je snad jediná muzika na které se shodnem, co se týče obřadu... jo a včera jsem tvořila svatební slib podle Sexu ve měste - díl, kde si Miranda bere Stevea :-D :-D :-D
Odpovědět
no holky, cim vic o tom premyslim,... ja snad poverim nekoho ze svatebcanu, aby stal vedle technika a hlidal ho... zase, kdyby nebyl nejakej trapasek, nebyla by to poradna svatba, ze? :-D :-D :-D
Odpovědět
danuska: vy máte slib?
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, máme... já jsem ho chtěla :-) přijde mi, že je to ta nějkrásnější část obřadu - i u civilních obřadů :-)
Odpovědět
danuska: jeeej,... a jak to bude probihat? ja si to zase nejak neumim predstavit... je vedro :-N
Odpovědět
danuska: ty jo, tak to bych se sebe asi nic nevysoukala.. já budu ráda, že řeknu ano :-D
Odpovědět
danuska: jako neco takovyho???? :-D http://www.youtube.com/watch?v=J5i_R1...
Odpovědět
Profilova fotka
Nám matrikářka rovnou dala seznam, co by tam jeden "týpek" zahrál na varhany ( má tam i slunce, seno... :-| ) a nebo že si máme přinést vlastní CD se 4 písničkama, první je na příchod, tu pak ztlumí, další na proslov, ztlumí , na prstýnky a ještě jednu na závěr, gratulace a tak. My teda chcem nechat všechno hrát až dokonce, aby mi ztlumila Luise Armstronga, to by mě mrzelo.. :-) Celý to trvá cca 10 min, tak s tím raději taky tak počítejte, bude to všede podobný.
Odpovědět
Profilova fotka
no po té řeči oddávajícího míst aby řekl: táži se vás... tak řekne něco jako: nyní si snoubenci vymění svůj svatební slib a on nám ho bude předčítat - prvně jednomu a pak druhému. No a pak řekne to táži se Vás... berete si tedy tímto slibem toho a toho za svého zákonného manžela/manželku... nebo jak to přesně je :-) tak nějak... na úřad jedem až na konci července to poladit...
Odpovědět
brou: tak to jsme na tom stejně, já budu ráda, že řeknu ano, budu totiž nervózní, jak se znám :-N
Odpovědět
danuska: me se to moc libi, ale ja budu pekelne nervozni, takze jeste ze sebe dostavat neco jinyho nez ano... a fakt me to mrzi. ale pro me by to byl stres navic..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nene :-D :-D :-D takhle: http://www.youtube.com/watch?v=DJ284i... dokonce mi ten kluk poslat originál studiovou nahrávku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?