Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už vidím,že ty holiny nebudou jen pro legraci :-D
Odpovědět
nuuna vsechny mooooooooooooooc zdravi! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi mě to taky nechtělo ted dobu fungovat... a ten tvůj odkaz se mi vůbec neotevřel... holky, fakt potřebuju aby bylo pěkně, protože tady budeme mít hostinu: http://www.microhead.cz/svatba/galeri...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: taky ji pozdravuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: možná si ty holiny taky pořídím... mám ráda tvůj pohled na věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je s tou nuunou? danusko no pohled na věc co s tím naděláš, když bude ráno pršet a budu se vztekat a prskat co si pomůžu a jelikož prostě to máme venku tak jsem si koupila bílé holiny a basta. Jo a dva bílé deštníky tady v bazaru.
Odpovědět
danuska: uz se mi to stahlo! ale musela jsem nejdriv nainstalovat vsech tech asi 518 aktualizaci! hruza.. ale mam to! je to fakt krasny..
Odpovědět
no já vím holky ale štve mě to.. tak jsem si prostě musela někde trochu postěžovat.. ja_fi: no to je právě ono... když vidím, že má prostě problém jako teď, když je potřeba se postarat o psa, tak co jako pak až budeme mít děti.. já vím, že se nedá srovnat, ale už jako tohle, že prostě je takovej sobec a bere jenom to co se víc hodí jemu...
Odpovědět
Profilova fotka
Danuško to vypadá úžasně já bych využila ten bazén :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi můžeš mi to prosím tě hodit do mailu ty skladbu
Odpovědět
brou: hele, na jednu stranu - neni to ale super pristup? ja jsem vzdycky zavidela tem, co umeli (teda v praci) kaslat na ostatni a jeli si podle sebe. ja debil makala jak sroub, aby byl klient spokojenej, oni jeli od - do a pres to nejel vlak a vis co - jejich klienti byly taky spokojeny! jen oni s tim meli min stresu. mozna neni od veci byt obcas sobec. mozna je to i zdravy. ale chce to nastavit si urcity mantinely, kdy jeto jeste stravitelny, a kdy uz ne, jestli mi rozumis.
Odpovědět
dalfy: jasne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
dalfy: uz jede :-) teda jestli jsi myslela tu how beautiful :-) cerly 4,2 mega, doufam, ze to proleze.. :-D
Odpovědět
danuska: ty jo to vypadá parádně... hned bych tam teď byla nalezlá :-D
Odpovědět
danuska: ty fotky, to je v tomhle vedru provokace! si pustim asi andela na horach nebo neco podobne zimniho.. :-D
Odpovědět
tyjo holky, jeste ctyri strany a jsme na tisicovce!
Odpovědět
Profilova fotka
brou - teď nechci aby to vyznělo jako rady zkušené matky :-D ale my jsme spolu 10 let a vždycky to byly hesla typu - děti ještě ne mám rád svůj standart, to že pořád někde jezdíme, nebudu se podžizovat dítěti na to mám času dost. VÝSLEDEK - neplánovaně jsem otěhotněla, týden mu trvalo než si to probral v hlavně a já byla zatím na dovče s holkama v Tunisu. a teď? - poznal,že všechno jde když se chce s malou jezdíme od jejích 6 týdnů všude. A ted můžu o něm říct i přes své počáteční pochybnosti kdy nemusel děti známých apod. že pro své dítě a pro sebe jsem si nemohla přát lepšího tatínka. Fuj a dost s moudrama. :-D
Odpovědět
ja_fi: jo jasně chápu co jsi tím chtěla říci.. no já chápu, že prostě ho to všechno jako štve.. v práci.. náš barák, ale jako mě taky a co jako?? si to nebudu vylejvat na něm... já doufám, že prostě až se bude stavět a nějak se to pohne, že se trochu uklidní... a hlavně až se přestěhujeme.. bude mít jiné starosti k baráku atd., tak snad...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi to dnes dáme. Já navečer tu nebudu máme výlet se sousedama do lomu kde se budem brát - budeme péct buřtíky
Odpovědět
dalfy: no doufám, že to takhle prostě všechno taky nějak tak přijde.. to jako zase to on děti chce.. a jako myslím si, že bude super táta, ale prostě už to chce, abychom bydleli v tom svém a měl jiné starosti... ;-)
Odpovědět
jeeeej, dalfy, ja bych si dala burtiky na ohynku! posles? ;-) brou: kazdej je nekdy unavenej a bohuzel to vzdycky odnese ten nejblizsi.. u nas je to stejny a obavam se, ze to fakt jinak ani nejde. to by musel byt svetec. ale zase by to melo mit hranice, ne ze ty budes delat vsechno pro vas dva a on jen pro sebe. jak si to nastavite, tak to budete mit. vy spolu ale nejste kratce, ne?
Odpovědět
dalfy: tak jen 3,4M, uz je to na ceste! :-)
Odpovědět
ja_fi: ne jsme spolu přes 3 roky.. a právě ža jako takovejhle výstup jsem u něj viděla až teď :-( tak prostě doufám, že to bude z toho všeho stresu a z těch veder.. jinak totiž takhle ne.. takhle by to tedy jako nešlo..
Odpovědět
brou: ja taky zazivam novy nalady a pod. az ted, po ca 3-4 letech, co jsme spolu. U nas teda stresovky byly paradni, dvojky a vozik dohromady docela nalozi :-D takze se neni cemu divit. pritel treba az ted prisel s tim, ze fakt obcas potrebuje byt jen sam se sebou, doma zadny deti, zadna ja.. coz je blbe proveditelny, rpotoze ja s detma sama blbe zmizim, aspon zatim, ale obcas se snazime, kdyz je tu navsteva, tak vypadneme a on se odreaguje treba u pocitace, pusti si nahlas hudbu a je pak v pohode.
Odpovědět
ja_fi: jo to chápu.. já jsem taky ráda, když občas vypadnu (jako dneska posezení s holkama) a pročistím si hlavu... ale já si myslím, že jako prostě, když je potřeba něco pořešit nebo je stres a on uteče jako k rodičům (tedy k sobě, ale bydlí v přízemí u rodičů).. tak to mi nepřijde ideální řešení.. protože až budeme bydlet jako v baráku, tak ať se zamkne v pracovně a bude mít klid... ale jako, protože má špatnou náladu apod., tak nebudu chodit kolem něho po šmičkách...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mdík za pochvalu... ted už jen to počasí :-D brou: já myslím, že to je okolnostma... my jsme spolu 8 let a stresovek jsem si taky užili dost a dost... ono se to vždycky přežene... pokud je to něco, co ti vadí, tak si s ním o tom promluv, že takhle by to jako nešlo... tak to aspon dělám já :-) protože podle mě nemá cenu cokoliv v sobě držet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě by teda nejvíc rozčílilo to, že utekl k rodičům :-D
Odpovědět
brou: tak to urcite, mozna jeste vyuziva poslednich volnych svobodnych chvil ;-) jen si delam srandu - asi by mi hodne vadilo, kdyby bez ohledu na potreby nejen moje, ale i cele domacnosti draha pulka proste zmizela treba k rodicum, aby mela klid. bych asi taky prskala.
Odpovědět
danuska: on jako neuteče přímo k rodičům.. ale do toho svého bytu v přízemí co má u nich v baráku, ale protože tam má klidek.. nikdo nikde.. ale zase ho tam prudí rodiče :-D jako prostě ať mi nikdo neříká, že je jedno kolik je rodičům.. prostě na něm je vidět, že ho vychovávali starší rodičé... plno věcí se mi už podařilo odbourat, ale ještě na něčem se musí pracovat...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ono ale všechno odbourat nejde... spoustu věcí jo, ale dost věci zůstává :-D třeba můj přítel má jedno velmi zajímávé krédo: pokud něco udělám včas a pořádně, tak už to budu muset dělat pořád :-D tak radši dělá všechno na poslední chvíli nebo po termínu a pokud možno tak na nejvýš z 90 procent :-D pracuju na tom už pár let a nedaří se :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?