Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
vuruk: no, jestli myslis i me, tak te musim vyvest z omylu - nase svatebni cesta budou nejaky lazne v cechach na prodlouzeny vikend :-D v Africe jsem byla kdysi, nezadana, svobodna a vrazila jsem do toho vsechny svoje penize :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: BOty pro El jsem objednala z MMB - bílý balerínky a pro Mikyho objednám z Nextu z UK, protože tady takhle malý společenský neseženu. vuruk: Tak to seš dobrá, já jsem na malování a drátování levá, tak jsem si to nechala udělat od jedný šikovný paní. Už mám doma od ní berušku a je super, nesli jsme je i na konci školního roku do školky a u učitelek měly jednoznačnej úspěch (El byla ve třídě Berušek :-) ..)
Odpovědět
laney: ted koukam na mmb... teda tam jsou nadherny boticky, ale za litr?!?! me omejou... hele http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak už máme doma i ta minivínečka, jsou malinkatý....ale hezký... ;-)
Odpovědět
pajik: se to pekne kupi, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no to jo..mám to všechno naskládané v ložnici a už se tam pomalu nemůžu hnout... :-N jo jinak přítel vymyslel, že ta vínka uděláme jako jmenovky na stůl...což je fajn nápad, jelikož čokoládky by se nám asi roztekly...ale nevím jestli to na tom stole nebude hostům překážet... :-|
Odpovědět
nam se takhle plni skrin :-) s tim vinem je to myslim super napad!
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: už aby bylo po svatbě co? :-D :-D ;-)
Odpovědět
pajik: no... :-D
Odpovědět
Ahoj, děvčata. Tak oznámení a pozvánky na raut jsou hotové. Jsou v albu :-)
Odpovědět
Hezký večer, ja_fi: tak jsi to s prckem trefila - je to vedro a zub dohromady, už jde kousek vidět ;-) Teď tu bobik pláče, teče z něj pot... Holky, super zpráva, mimi od kamarádky je doma, nic se nenašlo, tak myslí, že ty křeče zmizí, na kontrolu jdou až za měsíc. Tak stále držte pěsti, ať už je to jenom dobré ;-) My na svatebku jedeme do jižních Čech - Krumlov, Rožmberk atd. jednak máme prcka, jednak nás svatba docela vyčerpá fyzicky i finančně :-p Zítra mě čeká zkouška účesu a vizážistka, tak držte pěsti, ať nevypadám jako zombie :-D Jdu uspávat, pokud se vše zdaří, ještě za vámi skočím.
Odpovědět
misaroz: To je dobře. Tak držím pěsti, ať se miminku daří :-) Neboj, udělají tě mooooc hezkou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Hezký večer holky. Vůbec vás nestíhám. Velký problém s místem oslavy se vyřešil. Sehnali jsme hotýlek v Teplicích. Sice v den svatby budeme cestovat - Bílina - Libochovice - Teplice - Bílina .... ale myslím, že to bude OK. Závoj stále není! měl být včera, pak zítra - a údajně bude další pondělí :-( už mě to **** ach jo :-( A košile také nic :-S
Odpovědět
ja_fi: Jsou úžasný. Však je pak můžeš prodat dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: ty pozvánky jsou super... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Laney: pravě od tý pani jsem si na Fleru vzala inspiraci :) je fakt šikovná Připomněli jste mi botky pro malou, málem bych na ně zapomněla... :-o a objednala jsem tyto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... sama bych takovy brala :-D picasso: ty pozvánky jsou roztomilý!!
Odpovědět
Profilova fotka
misa: a super zpráva o miminku... ;-)
Odpovědět
picasso: ja vim.. ja si jen rikala, ze ji stejne musime koupit novy boty, tak ze bysme vzali nejaky, co by pak dal nosila.. ale tohle je fakt mazec. pozvanky moc pekny!!!! :-) co si tam rikaji ty dva krtci??? ;-) vuruk: ty jsou krasny! nase slecna je ale jeste mrnava na takovy botky.. :-) misa: super zpravy! zub uz je venku, tak to bude dobry a miminko doufam uz zadny dalsi problemy mit nebude! mmch nasi chodi spat standardne v sedm, do pul osmy vetsinou spej. no, tak dneska jeste porad radej v postylkach... asi vedro, nemuzou/nechteji spat... doufam, ze pak padnou a vzbudej se az pozde rano ;-)
Odpovědět
ja_fi: To je soukromé :-D Ne, jsou tam naše telefonní čísla, aby pozvaní dali vědět, zda přijdou :-)
Odpovědět
ahoj nevěsty, jdu nakouknout... koukám samé dobré zprávy x-) to je fajn, u nás přípravy stojí na mrtvém bodě, nebaví mě to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidička: tak to vítej do klubu... :-D já vždycky něco zzačnu dělat a pak mě to přestane bavit... :-N
Odpovědět
ja_fi: právě že není, je jen vidět bílá čárka, dostal panadol, vyvětralo se, vypil dost vody, tak snad už bude spinkat. Spaní do půl osmé je sci-fi, dnes do 5,45 8-( Každopádně vedro je příšerné, v sedm večer jsme měli doma 29 stupňů, máme podkrovní bydlení, takže žádný med.
Odpovědět
Profilova fotka
vuruk: Odkaz nefunguje, škoda :-( ja_fi: Já objednala obyč botky, s poštovnym vyšly na 300, jsou v albu ;) Mizim, sedíme u hospody ještě :-D
Odpovědět
no jako ono to spaní v noci je fakt hrozné v těchto teplech.... já se taky v noci jenom koulím... dneska mě pro změnu ještě vzbudili hasiči... shořel barák... a jako ty dnešní bouřky a přívalové deště, co měly být... tak to byl fakt vtip ]-( jinak jsme trochu postoupili... přítel má oblek - teda zrovna dva, teď jsem objednala vestičku.. a pak už snad jenom boty a chlapa budu mít z krku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: Super pozvánky :-D
Odpovědět
lidi: no vidíš, tak se ti to docela hýbe, já se pořád nějak nemám do výzdoby aut a jmenovek, asi to nechám na srpen :-D
Odpovědět
misi: tak nějakou výzdobu zatím neřeším, ale asi budu muset... se mi do ničeho nechce... jsem si myslela, co toho udělám až budu doma a ono není co dělat nebo v tom horším případě se mi ani nechce :-( nejradši bych se jenom válela... zatím úspěšně pořádám setkání s holčinama, s kterýma jsem se už dost dlouho neviděla x-) ale tak jsem si říkala, že udělám svatební noviny... no a pořád nějak stojím... chjo se mi do toho nechce ]-( a ještě si chci udělat svatební web a pošlu odkaz na něj kamarádům místo oznámek x-)
Odpovědět
můžu se jenom zeptat - kdo jste dělali svatební noviny. tak v jakém prográmku? ve wordu mi to přijde moc obyč a v notu mám publisher, ale zase se nepřipojím na net a hlavně jestli mi to někdo vytiskne z toho formátu leda, by to šlo hodit do pdf... hmmm.. budu na to msuet kouknout :-|
Odpovědět
Tak to já nedělám nic, jenom mluvím a flákám se. Nejsem schopná v tom horku fungovat :-| Doma bordel jak v tanku, protože pořád čekám na ochlazení a ono nic. pajik: teď jsem poslechla tvou hudbu a je to krása, taková romantika. Pořád váhám nad Forestem, že bych ho tam ještě strčila, tak uvidíme.
Odpovědět
hmmm... tak u nás hudba to bude asi zajímavé... máme to mít na varhany.. varhaník mi poslal seznam hudby, ale nic se mi nelíbí :-( nevím, co s tím... snad poradí on
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?