Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik: hele zahradnickej dotaz.. kdyz ostriham petrzel dohola, obrazi znovu? ona trosku zavadla... trosku vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino díky já jsem začala dávat do svatební knihy co jsem si uschovala naše žádosti o změnu svatebního obřadu, mail s fotografkou a kameramanem tu pak chceme dát na stůl v lomu a pak v restauraci k nahlednutí a popř. k podpisu či napsání něčeho vtipného.
Odpovědět
je Dalfi ...mohu mět dotaz odkad jsi vzala význam jmen svatebčanů ?? to se mě libí Děkuji ....holky jste zlatý já vás nemět tak se snad ani nevdám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holino tady http://krestni-jmena.cz/seznam/
Odpovědět
Profilova fotka
jafi já myslím,že obrazí máme ji sice na zahradě ale vždy jí ostříhám až u země a obrazí
Odpovědět
Dalfy děkuji...jinak nevim proč tě píšu s i 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino mně to nevadí :-D holky už chodím do práce tak se zítra přihlásím zní to divně ale pokud jsem v práci mám víc času sem nakouknout než když jsem byla doma.
Odpovědět
dalfy: diky, zahradnice :-) zitra to osekam a uvidime, jestli se vzpamatuje.. nic horsiho nez kos ji cekat nebude.. :-) holky, jdu spat.. zitra paaa
Odpovědět
Profilova fotka
já musela jít venčit čtyři psi..to už je fakt na palici... :-p jafi: jako laik bych se taky přikláněla k možnosti, že to znova obrazí ;-) jdu vám to poslat... teda, ale zdaleka nejsem tak nápaditá... spíš jen kopírka... :-N
Odpovědět
hezký večer holky. Tak jsme dnes měli na pilno: svatební salon, restaurace na oslavu a ještě květinka ... ve čtvrtek máme v plánu: zkouška svatebních šatů (už na svatbu, bude jich víc kvůli velké sukni), ochutnávka svíčkové :-) , v pátek mě čeká zkouška účesu, make-up a rozlučka :-) Závoj má být ve čtvrtek .. tak uvidím, ale svatební košile stále nikde :-(
Odpovědět
Dobré ráno holky! Jmenkovky jsem stále ještě nevyfotila, ještě musím dodělat těch zbylých 8, snad je pak vyfotím :-) Jinak jsem dnes měla další svatební sen, zdálo se mi, že nikdo nechtěl zdobit auta atd. Tak jsem to dělala všechno sama, jenže jsem se pak nestihla obléct do svatebních šatů, takže můj svatební oděv byly rifle a triko. A když jsem si ty šaty chtěla po obědě obléct, tak mi do nich nikdo nechtěl pomoct a mě nenapadlo nic jiného, než jít hledat někoho, kdo mě obleče, nikoho jsem nesehnala a když jsem se vrátila na hostinu, všichni už odcházeli...Jo a místo koně a kočáru nám pán dovedl slůně, prý koně už jsou zamluvení :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, tak jen jsem vypla počítač, malý usnul a spal do 5,45, takže super. midy: ten sen je šílený, hlavně to slůně, kdyby to nastalo, pošli fotky, to bude rarita :-D Mně se o svatbě zatím nezdá, tak uvidíme, kdy to přijde. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mis: to je pravda, nevěstu na slůněti jsem ještě neviděla :-D mě se zdává o svatbě málokdy, ale když už se mi o ní zdá, tak něco takového. Ale je pravda, že jsem si ráno oddechla, když jsem zjistila, že to byl jen sen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko misaroz co vás zlobí,že malý špatně spí. Mě se zdálo o svatbě na dovolené bylo to o tom,že ženich si připravil překvapení v tom,že prostě jeden den řekl že se berem a basta - nečekal na náš termín. Bylo to docela hnusný, takový sen už nikdy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, vy jste teda toho včera nadrbaly :-) Dalfy, máš super hudbu! Taky pojedeme v moderním duchu .. Holky, kdo tu budete "tajná nevěsta" .. to se musí i na nástup svatebčanů a ženich něco pustit? Mi přišlo, že bych je prostě nahnala do kapličky, aby si posedali a pak by se spustila hudba až půjdu já. Budete mít i hudbu pod řeč oddávajícího? To musim ještě promyslet, jestli to nebude spíš rušit, kaplička je malá, asi pro 60 lidí. Ale koukám, jak už to tady má každej vymakaný :-) U nás asi noviny nakonec nebudou .. materiálu je asi dost, ale nakonec jsou to takový spíš osobní věci, který by asi né všichni svatebčani dobře pochopili. S nekonečnem na prstýnkách je to dobrej nápad. My se poznali přes internet - chat - takže jsme si na prstýnky nechali vyrýt datum a naše chatový přezdívky :D A dětí na obřadu už se děsim teď. Malá (5 let) se na družičkování těší, dokonce chce i košíček s okvětními plátky, tak budu ještě muset nějakej sehnat .. ale malej (necelý 2 roky), to bude asi mazec. Chodí spát v hodinu obřadu a je mamánek, takže asi obřad prořve nebo bude viset na nevěstě :-D No třeba překvapí. A už nevim kdo to tu měl, ale bude mít podobnej oblek jako jeden z vašich ženichů - černý kvádro a bílou košili, vestičku i regatu. Začínám bejt v panice, nic nemám .. nic nedělám, budu s tim muset pohnout, nějak nebyl čas pořádně ..
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný slunečný den přeji holky máte krásný písničky. Nás se nikdo neptal jaký chceme a tak se začínám děsit, co nám tam budou hrát, i když na první svatbě hrály docela dobře. O svatbě se mi zdálo včera a vzbudila jsem se celá spocená a nejen horkem. Se mi zdálo, že se sjely svatebčani a já ještě spala a když jsem začala plašit, že toho ještě spoustu nemáme, tak jsem zjistila, že přijely o měsíc dřív =-) už nikdy více takový sen. Taky se mi nápad s nekonečnem na prstýnkách líbí. V tomhle jsme my moc originální nebyly. Máme jméno a datum svatby, ale taky jsme tam mohly napsat letopočet kdy jsme spolu chodily poprvý :-| protože si po 17ti letech odluky beru svou první lásku, ale to mě nenapadlo :-|
Odpovědět
laney: my taky nebudem mít svatební noviny, máme pro to stejný důvod, jako vy. Zatím nepanikař, já jsem taky ještě v klidu, jen asi smažu počítadlo, nemůžu na něj koukat :-D Družičku budu mít jen jednu, jsou jí 4 roky a je to autistka, takže asi moc družičkovat nebude. Byla jsem na svatbě, kde ženicha i nevěstu svatebčani viděli až při nástupu na obřad. My to budem mít tak, že ženich přijede k Janohradu mezi prvními, aby zajistil organizační věci. Já přijedu jako poslední, těsně před obřadem. Jako hudbu mám kamarádky ze sboru, kde jsem dřív zpívala, takže aby zpívali při řeči oddávajícího nepřipadá v úvahu. Jen nevím, jak vyřešíme odchod, původně jsem měla představu, že obřad bude v rytířském sále, při odchodu se svatebčani postaví na schody a když budem mezi nimi procházet tak budou "bublat" Ale skromanža mě přemluvil, aby byl obřad na nádvoří, tak se to bude muset vymyslet jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůůů .. tak mi právě přišly šaty pro družičku .. hodim do alba :D Jsem spokojená, protože jsou naše, takže se nemusim strachovat, že je někde trhne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hudba u nás byla jasná, protože máme obřad v přírodě tak klasiické pochody padly hned - ani jeden je nemusíme. Nevím jak kde ale třeba u nás je na řeč oddávajícího ticho i jsme se ptali. My budeme mít na svatbě cca 8 dětí věkové rozpětí od 3 do 12 let a vymysleli jsme to tak že od cca 15 hodin tam budou dvě slečny z pajdy na hlídání, aby maminky včetně mě nemuseli korzovat kolem dětí,.
Odpovědět
laney: ty šatičky jsou super ;-) dalfy: já myslím taky nebudu mít pochod ( se musím holek zeptat) jinak budu mít Halelujah (ze Shreka), Hey holly queen (sestra v akci), Everything I do I do it for you (Brian Adams) a nějaké 2 jsou v záloze, kdyby byla potřeba :-)
Odpovědět
ahojda holky.. laney_ : šaty jsou super ;-) jinak co se týká hudby, tak u nás to bude Halelujah od Alex Burke, pak píseň z lásky nebeské.. si nepamatuji název, a pak ještě něco vymyslíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Laney ty šaty jsou boží kde jsi je sehnala šaty ještě musím sehnat pro drůžičku. Halelujah je moc pěkná ale líbí se mi zpívaná - já ji mám zařazenou na seznamu písniček,které se budou hrát pak během focení a dokud neodejdem z lomu.
Odpovědět
dalfy: jo mě se líbí také zpívaná.. jsem si koupila album od Alex Burke.. a fakt se mi to od ní zatím líbí fakt nejvíc ;-) takže bylo jasno :)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: máš v ip link Jinak díky všem za pochvalu :-) Chtěla jsem teda původně jiný .. ale byly dost drahý a navíc ta ženská se mi ani nebyla schopná 14 dní ozvat. Co se obřadu týče, tak já budu nastupovat na The Vereve - Bittersweet symphony, pak tam někam nacpem Might need od Savage Garden a na gratulace asi z Road tripu Beautiful day .. a když bude třeba, tak ještě od Soul Asylum Misery. Doufám, že si na obřad s těmahle čtyřma vystačíme :-D
Odpovědět
holky.. tak v sobotu jsem objednala výzdobu na auta, bublifuky, krabičky na výslužky a létající lampiony.. a včera mi už psali, že si to můžu vyzvednout.. a ta druhá firma, že mi to už posílájí ;-) paráda :) a dneska mi dovezou ochutnávku - dort, koláčky a minizákusky, tak jsem zvědavá... jinak v podstě už vše máme.. takže pohoda.. už si jenom dojdeme do té naší restaurace na jídlo a doladit drobnosti, a pak ještě jdu na zkoušku účesu a líčení a šatů.. prostě pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouillard: Tak to už máš všechno v kupě, zááávidim :-) Ale v dobrym ;) Já koukala včera po těch plovoucích lampionech, tak asi to desetikusový balení taky objednám, ono se to neztratí.
Odpovědět
já jsem výzdobu aut vyřešila jednoduše, hlavně levně. koupila jsem obyčejnou širokou ztuhu, na ni našiji malé umělé růže, jen já budu mít na kapotě navíc panenku. O té se mi taky dnes zdálo, že mi ji doručili až po obřadu :-D no, byl to divoký sen, naštětí je moc šílený na to, aby se vyplnil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den všem, po delší odmlce,kterou zavinila hospitalizaca syna v nemocnici se opět připojuji k Srpnovým nevěstám.
Odpovědět
laney: balení lampionů? ty jo, tak na to jsem nikde nenarazila.. midy: levně? no neboj.. já budu mít na autě udělanou jenom takovou velkou mašli.. myslím, že to mám v albu.. jinak jsem tam nic nechtěla.. a na ostatních autech bude na zrcátkách jako něco podobného, ale v malém vydání :)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak jsem zvedava, jak budou chutnat dorty a kolacky ;-) musis pak poreferovat do nase e-dorty tematu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?