Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Janohrad ti taky zavidim, byla jsem tam pred mnoha lety s mym tehdejsim pritelem,byla to nadhera, Valtice a okoli zboznuju, je to ma srdecni zalezitost..vzdy byl muj sen se tam provdat.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kočár s koňma mám domluvenej taky, ale poveze nás z obřadu .. spíš na focení a tak, protože tady s exteriérama i interiérama je to bída.
Odpovědět
Profilova fotka
adelkav: Mám stejný obavy, co když se outfit nevydaří, to bude ženich u oltáře čučet :-D Ale no jo no, nějak to dopadne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jeste k tomu hubnuti, ja jsem pres posledni 3 roky desne nabrala, takze kdyz me v loni v kvetnu pritel pozadal o ruku a je se videla na tech fotkach,ktere jsme ten den poridili,tak jsem se zhrozila..takze jsem nabehla na dietku a ted mam o 17kg mene nez v loni v kvetnu :-D :-D
Odpovědět
mis: to je dobré my v 11, tak by ses mohla mrknout na přímý přenos, před svou svatbou :-D laney: my máme kuchyň velkou, ale nejsou ochotní lidi, co by ohřály párky popř. guláš
Odpovědět
bluejay: nám se na janohradě moc líbí a je to taky naše srdeční záležitost, proběhla tam i žádost o ruku :-) mně se hubnutí nedaří vůbec, a to jezdím na kole do práce, chodím ven s hafanama, cvičím, snažím se držet dietu a váha se ani nehne, teď mám dokonce pocit, že jsem spíš přibrala :-(
Odpovědět
bluejay: jsi dobrá....to musíš být kost a kůže:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Klobouk dolů za Tvou vůli. já bych taky potřebovala pár kilo shodit, ale nějak mi to pořád nejde .. vůle tůůůze slabá 8-(
Odpovědět
Já se prozatím loučím, jdu vařit.
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Přesně .. dřu dvakrát tejdně na stepech, jednou tejdně břišní tance, venku se psem, s dětma .. a prd =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky musim rict ze nez se mi pred 5ti lety podelal zivot,tak jsem drzela dietu porad a taky zadny zazraky, musela jsem chodit 3x tydne do fitka na 2 hodky,abych vypadala dobre..No a ted sem ani nehnula prstem!! :-D Zadny cviceni,jen dieta, pocitala jsem si kalorie a nasycene tuky a fungovalo to, je to trochu otrava prvni 2 tydny,nez clovek prijde na to kolik kalorii jaky pokrm asi ma. Ale pak uz to jde jako po masle, zadny hladoveni. zhubla jsem 10kg asi za 3 mesice,bez problemu, proste to ze me spadlo! A to jsem vzdy mela problemy s dietama!
Odpovědět
Máš výbornou vůli, to já bych nezvládla....radši volím šaty volné přes břicho:-)
Odpovědět
Článek se načítá
já jsem byla štíhlá snad jen když jsem jedla denně jen jeden suchý rohlík
Odpovědět
midi: ale podle fotek v albu štíhlá jsi:-) Nepřejedla jsi se už těma rohlíkama?
Odpovědět
Ahoj holky. Já se zlbázním ... závoj, reklamovaný 12.6. měl být dnes a opět není :-( acho jo
Odpovědět
verunko: a řekli ti jiný termín?
Odpovědět
adelkav: to dělá ten korzet, rohlíkama jsem se nepřejedla, ale stravovala jsem se tak půl roku... veru: tak to by mě hodně naštvalo, snad bude brzy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, bluejay: nebojíš se jojo efektu? Navíc když takhle rychle hubneš, shazuješ jen svalovou hmotu a ne tuky. A nebudeš mít zpevněnou postavu a stejně to nebude vypadat hezky. Zhubla jsem 7kg za 3 měsíce, nejdřív jsem také necvičila a byla jsem furt "rozteklá", po cvičení se mi krásně postava vytvarovala a hlavně se i líp cítim. Na břiše mám o 10cm míň, ale jen kůli cvičení. Promiň že takhle radím, ale myslím to dobře :) Kdybyste někdo chtěl vím výborném webu, kterej mi s tím pomohl.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak to máte s tou kadeřnicí a kosmetikou? budete to normálně stíhat?
Odpovědět
vuruk: já se líčím sama, takže to stíhat budu :-) kdyžtak mi pošli link na ten web do IP
Odpovědět
vuruk: já to asi také stihnu, ale my máme obřad až v 15:45 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vuruk: to my lidi rikali uz pred rokem,ze to zase hned naberujavascript:addEmoticon(';-)','vBody') ale ted o rok pozdeji si vahu drzim a kdyz potrebuju tak zhubnu dalsich par kg. Ale s cvicenim na zpevneni postavy mas pravdu tento tyden vytahuju rotoped z loznice(kde spis slouzil jako susak na pradlo) do obyvaku a zacnu jezdit, abych si zpevnila nohy a tak ;-) :-) Moje dieta je od Weight Watchers,coz je organizace ktera vznila 1960 v USA, tady v anglii je to velice rozsirene, muzes si v obchodaku koupit jejich vyrobky, kde mas presny hodnoty ktery potrebujes vedet a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
vuruk: Mě bude líčit i česat kámoška, den předem mi bude žehlit vlasy, aby s tim druhej den neměla tolik práce. Obřad máme od 11, tak předpokládám, že to bude v klidu.l
Odpovědět
vuruk: ja mam domluvenou vizazistku, dojede za mnou domu na zkousku na konci cervence a na svatbu primo do hotelu, kde se budu pripravovat. Doma bych se z toho mumraje zblaznila a ja si ten den chci uzit a ne se nervovat.. :-) Jo, zapomnela jsem, mozna o vikendu budeme mit hotovy saticky pro slecnu!
Odpovědět
ja_fi: tak sem potom dej fotku :-) jinak jak jsem říkala, že až vystrnadí kolegu, že budu na řadě já, už je to tady, vedoucí po mně jde...
Odpovědět
Profilova fotka
midy: pročpak? neharaší jí jen díky vedru? nicméně držím palce, ať ti dá brzy pokoj.
Odpovědět
midy: dam, neboj.. a ta/ten vedouci, to dela jako co????
Odpovědět
pardon ten vedoucí. má za úkol rozdělování zakázek, prémií.. něco jako malý šéf. už vystrnadil 2 kolegy a teď jde po mně, chce si sem totiž dosadit své lidi, ale proto, že je nás málo, tak nás nemůže jen tak vyhodit, navíc, když podáme výpověď my, tak nám nemusí dávat odstupné...
Odpovědět
Profilova fotka
midy: clovece ta tvoje firma zni hrozne jako tam kde pracovala moje kamaradka, delala v Breclavi v jedne spedicni firme a taky tam meli boje kvuli zakazkam a premiim,fuj.. to je fakt hnus. Mela bys na nej vystourat nejaky hrozny tajemstvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s bluejay :-D nebo ho práskni, výš, že vás tam likviduje schválně. S pravdou ven :-p To ho trošku uzemní.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?