Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a včera akce Z .. vyrazila jsem si na větvičky na výzdobu stolu - na výrobu těch korálkovejch stromečků. Tak od původního záměru VRBA jsem šla přes dubový, javorový, trnkový větvičky až došla ke "kočičkám". Ani nevim, jak se ten strom jmenuje. Ale tak mám 4 ucházející kmínky, tak ještě nastříkat stříbrnym sprejem a dozdobit korálkama. A pak se mi to nebude líbit, už to vidim jak v barvách :DDDD Dneska dělám nájezd na IKEA, potřebuju vázy, zrcadla a krabici na přání, tu pak polepim. A ještě nějakou vázu na svatební kytici, aby měla v čem stát na stole. Nemám nic.
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě vlastně potřebuju koupit rám s paspartou, na takovou tu upravnou "knihu hostů", jak mám v albu. To tam, myslim, taky seženu. Koukám, že ja_fi už odpověděla s tim fixátorem taky :-)
Odpovědět
laney: a tam kde bude hostina zadny vazy mit nebudou?? na tu kytici.. to by ti mohli pujcit ne? akorat ted nevim - mas to nekde v restauraci, nebo ve vlastni rezii? kocicky jsou vrba :-) jiva :-) myslim.. :-D kolik deti bude na tve svatbe?
Odpovědět
Profilova fotka
laney: díky, mě bude na svatbu líčit paní z mary kay, ale ten fixátor by se hodil na normální nošení, protože jinak mám doma jen jedny stíny, které drží dobře. A to ty další nejsou úplně levné a nedrží žádné... Tak proto ;-) Jinak ráda slyším, že mary kay dobře drží a zvládne i pár slz. Mně paní na zkoušce zakázala na svatbě plakat, což jsem si v duchu říkala, že asi spadla z višně, že to se přeci nedá zaručit a včera jsem přemýšlela, jestli to není špatně, že to ta kosmetika asi nevydrží. Tak jsem ráda, že vydrží x-) Já sice nejsem z paní vizážistky kdoví jak odvázaná (možná i tím, že nejsem zvyklá na make up, ale po dohodě pak make up už dost ubrala :-p ), ale dál už hledat nechci, to by se to pěkně prodražilo.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky za rady s tou bází, už jsem našla i tu diskuzi, tak super. Možná zkusím nejdřív tu sephoru, mám to tu kousek a nebudu platit poštovný ani čekat. Už se na ni těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: No já mám všechno ve vlastní režii, takže co si neudělám, to mít nebudu. Půjčujeme si od obce sál, takže si to vyzdobim podle sebe, jsem i ráda, že to tak je, že si to můžu udělat podle svých představ. No vrba nevim, vrbu jsem zkoušela, ale to nebylo to pravý ořechový .. a pak to bylo prostě ze stromu kočiček :-D Já starý zahradník 8-) Dětí na svatbě bude 17. Teda zvanejch .. ještě jestli se přifaří tady ze vsi, tak to bude tak o 20 víc, až se pak sejdou všichni na odpo na prase. Vy budete mít kolik dětí? danca21: No já musim říct, že mi to fakt pláč vydrželo perfekt :-D a to jsem byla spíš vzteklá :-D A nejsem dealer MK, takže to nepíšu kvůli kšeftu 8-) A na svatbě brečet určitě taky budu! Tak doufám, že to make-up opět přežije.
Odpovědět
laney: no, z rodiny plus svedkyne deti budeme mit 7, obed bude jen takhle rodinnej, takze tam to nehrotim. A vecer dojdou kamaradi. Detny jsou snad skoro vsichni, ale zaciname az v pul sedmy, tak netusim, kdo prijde s detma a kdo ne... to bude jeste zajimavy :-D me neco rikalo, ze si to delas vsechno sama.. :-) A s tema poctama deti pak chapu, ze se takovej detskej rautik uzivi! u nas z tech sedmi budou 4 deti do roka a pul.. takze tam by to moc smyslu nemelo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Tak to je potom jasný, to by bylo málo strávníků na ten dětskej raut. Tak já mažu do Prahy do IKEA, mějte se tu všechny krásně .. pěknej den! 8-)
Odpovědět
tak dobre porizeni :-) pak se pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem přeji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky... :-) danca: ááá kosmetická poradna :-D ..jafi ti to napsala správně Artdeco je asi nej podkladovka, je to v malém kelímku, ale vydží opravdu dlouho, ikdyž se maluješ denně a stíny vydrží i ve vodě... A v Sephoře jí nemají tam ti budou nabízet nějakou jejich podkladovku s tou nemám zkušenosti... Artdeco mají v drogerkách Marionnaud nebo jak se to píše... ;-) jo jinak dorazil balíček ze svatebního obchůdku, všechno super!!! A čekám na popůlnočky... :-D
Odpovědět
ahoj, jen z rychliku zase.. :-D pajiku, gratulace k balicku! teda ze uz konecne! :-D me dneska taky dorazila zasilka! mame kravatu pro prcka a vite co? je uplne stejna jako ta zenichova! jedinej rozdil je uzel (zenich bude mit francouzskej) a pak teda jeho prouzky jdou zprava doleva, zatimco synatorovo opacne :-D ale to je jediny, takze myslim, ze dokonaly! hura!
Odpovědět
Článek se načítá
holino: dnes jsem byla zjišťovat info ohledně bílých kal, také jsem se pro ně rozhodla a do IP jsem ti poslala info, jak jsem dopadla
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jsem nakonec celý den dělala hudbu na obřad a na odpoledne a jsem tak v půlce... uf :-p :-N
Odpovědět
Jsi neuvěřitelně šikovná....já hudbu s radostí nechám na partnerovi
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: tak mě to naštěstí baví...snažím se aby to bylo poslouchatelné pro všechny svatebčany a to je asi to nejtěžší.... :-N jinak přítel to s radostí nechal celé na mně :-D :-D :-D ....
Odpovědět
pajik83: chlapi si to uměj zařídit.....my naštěstí máme podobný hudební vkus, tak jsme se na nástup a gratulace shodli na stejné hudbě a to ostatní nechám na příteli a na domluvě s tím klukem, který nám bude pouštět hudbu....Nějak jsem se dostala do stresu z toho, co všechno už máte hotové a tak jsme dnes objednali kytky a dortíky a došla jsem k závěru, že naše největší svatební překvapení bude dort:-) Pán se s náma vůbec nemazlil a jelikož naše vyjadřovací schopnosti asi nejsou úplně ideální, tak jsme nějak popsali naší představu a teď budu měsíc čekat na to, jak dopadne:-) A největší překvápko bude, až ten dort rozkrojíme, protože o vnitřku jsme se vůbec nebavili:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: tak to je dobrý... :-N já ještě pořád nemám žádnou kytku...dort už je tak nějak dojednanej..jen musíme dopilovat detaily...ale máme změnu v koláčkách, přítel najednou trvá na tom ať je nepeču.. takže budu objednávat... a ještě nevím kde :-|
Odpovědět
pajik: Přítel má pravdu....taky jsem se chtěla pustit do pečení, ale údajně by je nevěsta péct neměla, přináší to smůlu.... Tak ať vybereš dobrého dodavatele. Řekla bych, že není problém sehnat někoho kdo to upeče....ale sehnat někoho kdo to upeče za dobrou cenu asi problém už je....a tam kde ti vyrobí dorta koláčky nepečou?
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: nene oni mají jen dorty a minizákusky, koláčky ne..snad někde něco splaším... doufám, že není moc pozdě =-)
Odpovědět
pajik: Určitě není pozdě....Dívala jsem se, že máš svatbu až po nás a my to všechno taky řešíme až teď a zatím vše v pohodě....můžu se zeptat, kolik budeš mít minizákusků a na kolik lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Pajiku mas ten kontakt v IP ;-) Kolacky jsou fakt vyborny. A odkud budes mit dort?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: super moc děkuju... takže dělá takové ty malé koláčky? Dort nakonec budu mít od známé co dělá cukrářku, jmenuje se úplně stejně jako ta paní na kterou jsi mi dala kontakt... :-D přítel jezdí občas pracovně do Kralup, tak to pak vyzvedne... ;-) adelka: ještě nemám určený počet minizákusků...bude nás cca 25, ani nevím kolik těch koláčků...5 kilo???
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku nas bude 30 aobjednala jsem 6kg, takze 5 bude pro vas fajn. to se hodi ze do kralup jezdi sluzebne ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, hezký večer. pajik: myslím, že na zařizování je pořád dost času ;-) My nebudeme mít minizákusky vůbec, myslím, že po dortu a koláčích už stejně nebude chuť. Radši dám čerstvé ovoce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky miso, mě nějak přepadla panika... :-D hlavně už jsem měla naplánováno, že se peče...sehnané lidi a pak si přítel dupnul, že jako ne...tak mi naprosto narušil plány... ale na druhou stranu jsem ráda, že se nemusím trápit u trouby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: ok tak těch pět, píšu si... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku to vis ze je, kdo by se s tim pekl, hlavnou jsou tak mrnavy, to je desna prace..
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jé, díky, marionaud tu v Tescu taky je, tak to zkusím. Já jsem uvnitř nikdy nebyla, protože když vidím značky dior a spol., nečekala bych, že tam bude něco v rozumné cenové kategorii :-N Co ty tvé přijímačky? Už něco víš? Teď jsem tu moc nebyla, tak jsem trochu mimo... Jinak já mám sto chutí upéct si svatební dort, protože mi ty krémy nechutnají nebo straší, že ty, co mi chutnají,, lehčí šlehačkové, nebudou držet v patrech... No ale ještě se zkusím někde poohlédnout nebo seženu etažér, či jak se tomu podstavci říká :-N
Odpovědět
pajik: podívej se na moje počítadlo, to je panika ;-) Já jsem ráda, že mám na všechno lidi, v tom vedru, co holino předpovídá, by se mi nechtělo nic dělat :-D danca: mám stejný problém, zítra jdu domlouvat finální verzi dortu a nesnáším máslové krémy, navíc bych chtěla něco ala sachr, tak doufám, že uspěju. Snad to tchýně rozdýchá (je to její známá). Kdyby bylo po mém, byly by na stole marlenky, ty zbožňuju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?