Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
salamandra77
Registrovala se 30. května 2010 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Na Měú v Ledči nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
salamandra77
Registrovala se 30. května 2010 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků a 2 alba.
    Na Měú v Ledči nad Sázavou, Region Havlíčkův Brod
 Krásné ráno všem
5. črc 2010 v 10:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahoj holky.

Lucí, hezkou dovču.

Míšo, tak potničky to asi nebudou. Jeli jsme dnes ráno do OC, kde je lékárna otevřená a paní magistra říkala,že to vypadá na alergii ze sluníčka. No koupila jsem si pudr na mimča a ty místa pod kolenem zapudrovala, a to ostatní jsem namazala calciovkou - co mi prodali. Jak naschvál musí být svátky ... přinejhorším zajdu na pohotovst emoticon

Už připravuji krabičky a košíčky na výslužky. Do spod dávám bílý potravinový papír a pak ubrousek. Na krabice i košíčky (na košíčky ještě mašličky) budu tisknout (asi ve velikosti vizitky) 7.8. Libochovice, Verča a Jirka a obrázek dva prstýnky .... aby to nebylo jen holé a bílé.
5. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 Ahoj holky, omlouvám se, ale nedočítám... Jak pokračují přípravy? Já už mám část jmenovek. V sobotu jsem byla na svatbě bratránkovi, kupodivu jsem při obřadu neřvala. Jen začínám mít strach z vlastní svatby, jestli všechno organizačně zvládnem, sestra mi totiž odřekla pomoc emoticon
5. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 6. srpna 2010
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 6. srpna 2010
    Region Litoměřice
 veru: děkuju emoticon ať se ti ta vyrážka rychle uzdraví! vyrážky v horku jsou děs emoticon
5. črc 2010 v 15:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj, já už mám nakoupeny krabice na výslužky, tácky a ubrousky a celofán na koláče. Jmenovky stále ještě nevyrábím, nestíhám emoticon
veru: snad to bude dobré, hlavně to už nevystavuj na sluníčko
midy: určitě to zvládnete, nenech se znervóznit, držím ti pěsti emoticon
5. črc 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Jsem schovaná doma a chodím se chladit do vany.
Jmenovky taky ještě musím vytiknout, návrh mám v PC. Budu tisknout jednoduché kartičky .... nechci nic zdobeného ... a kdo by se s tím taky dělal emoticon
Musím dodělat ty noviny, to stačí emoticon
5. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 misa: dík emoticon
Veronika: kamarád co nám půjde za svědka má alergii na slunko, ale dost silnou, ruky má jako by ho někdo opařil olejem, dostal prášky a říkal, že se mu to zlepšuje.

Jinak už mi chybí jen 12 zvířátek na jmenovky, až budu mít čas, tak vám je vyfotím emoticon
5. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Jé, midy, já už se těším na tvoje fotky. Ta zvířatka jsou totiž úžasný nápad emoticon
5. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
 Holky moje, jdu vás jen pozdravit, vůbec se sem nemůžu dostat... Koukám, že je nás tu stále víc a víc, takže víám nové nevěsty emoticon

pořád jsem u našich na stavbě - takže, at žijou prázdniny emoticon

minulý týden jsem měla sezení s tchýní a celkem dobré emoticon poladili jsem detaily a tak, nakonec ten, kdo toho ví nejmín o svatbě bude asi ženich emoticon
6. črc 2010 v 11:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
 Ahojky holky....

Verunko!!!!! To je naprosto bomba jak líčení, tak šatečky!!!!! Jsi fakt kočkáááááá!!!! Wow emoticon emoticon emoticon emoticon
6. črc 2010 ve 12:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ahoj berušky.
Děkuji za chválu, červenám se emoticon

Puchýřky a otoky ustupují konečně ... Nakonec jsem se musela napudrovat celá emoticon vypadala jsem jako "miminko" zapudrované proti opruzeninám emoticon
6. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Ahojky nevěstinky! emoticon
Tak už to všechny máme za pár, že? emoticon Je to až neskutečné! Dlouho jsem tady teď nebyla a koukám, že se naše srpnové řady pěkně rozrostly! emoticon To je bezva! emoticon

Jak tak koukám, tak už všechny máte skoro všechno zařízeno! Mě toho naštěstí už taky moc nechybí, ale ještě řěším bižu a kytky budu teprve objednávat. Jo a taky ještě neproběhla zkouška líčení (i když to co mám albu by se mi docela líbilo) a spodní prádlo. No a samozřejmě ještě pořád nemám oblečeného ženicha! emoticon

Misaroz, můžu se zeptat, jak to vypadá s mimčem kamarádky? emoticon
6. črc 2010 v 15:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Koukám Ja_fi, že už máte oblek! emoticon Kdepak jste pořídili?
6. črc 2010 v 16:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 ty brdo holky tohle je snad nejpomalejsi den na srpnovych nevestach, obvykle docitam 10stranek denne a dneska ani pul!! emoticon emoticon
6. črc 2010 v 16:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky emoticon jen tak na skoka - jak je volno, tak se sem moc nedostanu..
veru: nakonec v jednom obchudku v galerii fenix, poslaly nas tam kamaradky. nebylo to uplne nejlevnejsi, urcite ne v akci, ale mame to komplet. ted uz jen boty.
jinak dneska jsem zkousela zase saticky, vymyslely jsme vysivku, rukavky a tak... ale porad jeste nemam povoleno fotit emoticon
tak jdu zase pryc, davaji muj oblibeny Vzpominky na Afriku.. emoticon
6. črc 2010 v 17:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj holky, taky to moc nestíhám, nějak toho mám moc. Dnes byla moje mamka, teta a babička v Polsku, tak si všechny tři koupily oblečení na svatbu, vypadají moc hezky emoticon
verunka_b.: popůlnočky máš fakt krásné, i to líčení je super. Co se týká mimi, tak jsou konečně na novorozeneckém, v pátek je čeká ještě jeden test a pak by je snad mohli pustit domů. V podstatě ale pořád nepřišli na to, co mu je emoticon Ale už se všichni modlíme, aby to měli za sebou a nic se nestalo a konečně byli doma. Třeba to fakt byl jenom stres. emoticon
V pátek jdu dohodnout dorty, tak už se těším. A ve čtvrtek Polsko, oblékáme ženicha, to zas bude veselo emoticon
6. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Nevím, jestli jste to četly v radách emoticon na svatební den, ale nějaká nevěsta varovala před pískem v mističkách na prstýnky, prý se to pak strašně špatně navlékalo.
6. črc 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 verionika: jéé Veru já byt chlap tak nevim, moc ti to líčení sluší emoticon

Jinak se omlouvám, ale fotky jmenovek ještě nemám, ale snad to zvládnu ještě tento týden.

Mějte se hezky, jdu skládat pandu, možná se tu ještě objevím emoticon
6. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Díky Midy emoticon

O písku jsem četla. Bohužel i já tuto variantu zvolila. Nemáme úplně nejjemnější písek, řekla bych takový střed. Hold se bude muset nenápadně v prstíkách "ošulit", aby nebyl úplně "zadělaný" ...
Přinejhroším si olízeneme prstý emoticon emoticon emoticon no fůůj emoticon
6. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 mis: ja to taky cetla o tom pisku a fakt jsem se zacala smat emoticon me by to asi nenapadlo.. ale spis kvuli vyndani prstynku z misky jsem uvazovala o kytce, na ktery by byly, protoze z toho pisku to slo fakt blbe..
6. črc 2010 v 19:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ty prstýnky nesmějí být "ponořený" asi moc do hloubky .... položit je tam zlehka .... Po svatbě napíšu do téma rady na svatební den .... emoticon
6. črc 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
 Hezký večer nevěsty emoticon
tak máme po krásném dlouhém volnu emoticon
u nás už pohodička ve volnu jsme toho stihly hrozně mooc
....v sobotu poslední svatby na zámku moooc hezké jsem ráda že jsem to mohla obkouknout...nevěsty měly moc pěkné kytky - hlavně jedna se mě mooc libila takže jsem ještě změnila názor a nakonec budou bílé dlouhé kaly....teď ještě najít nějaký hezký obrázek ....to se mě zatím nějak nepodařilo emoticon ....ale dala jsem si na to týden emoticon
Jinač svatební šatky jsou ve finále emoticon emoticon emoticon
teď už doladit poslední detailíky ...nakonec jsem se rozhodla i pro rukavičky a ještě nějaký ten polštářek ...to jsou ty maličkosti které je třeba doladit
Šatičky jsou moooc parádní krásné cítím se v nich jako ve vatičce
mamča je prostě kouzelnice kouzelná ....a nakonec místo kovového kruhu mám ve spodnici strunu na strunovou sekačku emoticon emoticon ale jako fakt paráda protože to vůbec není těžký a parádně to drží ...jak má emoticon
Na přezutí mě ženich koupil krajkové tamťamky a nakonec se nám je povedlo doladit k dokonalosti emoticon ....místo obyč prostých tkaniček jsme tam natáhly proužky tylu ...jak se to zaváže vypadá to fakt parádnicky emoticon
Jsem fakt spokojenáááá i tatka na mě včera koukal jak na svatý obrázek emoticon ....jsem zvědavá co na to v den D řekne ženich ....ten jaksi fakt sám od sebe nechce vůůůůbec nic vidět ....takže jsem opravdu zvědavá na jeho reakci
emoticon
6. črc 2010 ve 20:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ahoj Holi, to je super, že šatky jsou dle tvých představ a jsi z nich nadšená.
Doufám, že bude brzy fotka. Můj Jirka taky nechce vidět šaty a uvidíme mne až na obřadě.
Mně květinářka kaly rozmluvila. Jsme alergici a překážela by mi - kvůli delším stonkům ... na šatech mám ty "aplikace" ...
Přeji dobrou noc emoticon
6. črc 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Ja_fi, ty máš zakázáno fotit, jo? emoticon A já jsem se těšila na to porovnávání před a po! emoticon Tak už se opravdu těším, až dostaneš povolení a něco nám konečně ukážeš! emoticon

Misaroz, tak to jsem ráda, že to dopadlo v podstatě dobře! Třeba to opravdu nebylo nic závažného... Myslela jsem na tebe teď docela hodně, pže mé kamarádky nejstarší syn (7 let) byl taky v nemocnici po autonehodě a operovali mu 5 hodin tepnu v břiše a potom ještě dva poraněné bederní obratle, ale teď to vypadá, že to snad všechno zvládne! Tohle musí být ty nejhorší zážitky pro rodiče! emoticon Ti závidím, že už jdete oblékat ženicha. To já budu muset ještě chvíli vydržet - do výplaty! emoticon

Veru, už to vidím v živých barvách, jak si lížeme prstýnky! emoticon emoticon Je fakt, že mě by to asi nenapadlo, že ten písek z toho potom jde blbě sundat. emoticon

Holi, máš novou fotku, že? emoticon Skoro tě na ní nevidím, ale určitě ti to tam sluší! emoticon Kaly jsou nádherné, taky jsem o nich přemýšlela, ale ne o bílých, ale o těch růžových. Už jsem na ty tvoje šatičky taky hrozně zvědavá!! emoticon Vám to bude tak strašně slušet, holky moje srpnový! emoticon A nezapomeň, že si slíbila, že nám zařídíš to hezké počasí! emoticon
6. črc 2010 ve 22:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky! Jdu vás pozdravit a počíst si emoticon

lucinka.kk: hezkou dovču! A aspoň se budeš víc těšit domů na svůj balíček. Kdo ví, kdy přijde, mně taky slibovali korunku snad do 2dnů a nakonec ji jednou ztratili a v pátek taky nepřijeli, takže jim to nakonec trvalo asi týden emoticon emoticon Aspoň nebudeš každý den napnutá jako já a už ten balíček fakt bude na poště.

Misa: konečně lepší zprávy! Snad už bude dobře.

ja_fi a holino, už nás s těmi šaty nenapínejte emoticon Vážně se těším, až je sem dáte do albíčka.

veronika: a šatičky máš tedy taky super

Jinak prodloužený víkend byl náááádherný, dokonce jsme se i vykoupali v Sázavě. Bohužel jsem v neděli přišla dočasně o přítele - jel na letní školu... Vezla jsem ho před 4hodinou ranní na letiště. Bála jsem se že nevstanu emoticon Ale dobře to dopadlo a hezky jsem si zařídila. Mám v řízení co dohánět, nějak není kdy, kam, proč emoticon A pak díky tomu nejsem vyježděná....
Dobrou všem!
7. črc 2010 v 00:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 laney: tvoje fotka v albíčku ten rautík pro děti vypadá úžasně-))) dej pak vědět, co jste pro ty děti vymyslely, přemýšlím právě co pro ně, ale bude to tam od roku a půl do jedenácti let-) trochu moc velkej rozptyl-)) ale nad bonbonovym barem bych padla i já-))) děti, neděti-)
7. črc 2010 v 00:30  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
fotoportrét
fotoportrét
danca21
 Dobré ránko, holky! Potřebovala bych poradit... Včera jsem byla na lovu kosmetiky a sháněla jsem i pár věcí, o kterých toho zatím moc nevím. Hledala jsem také fixátor pod oční stíny a nenašla jsem ho. Je to to samé jako báze pod make up nebo to má být přímo pod stíny? Případně jestli nemáte zkušenosti s nějakou značkou. Já byla v jednom z těch řetězců s drogerií. Možná ještě zkusím nějakou menší drogerii, kde víc poradí emoticon
7. črc 2010 v 08:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj holky!
Teda holino, ty řádíš, tolik smajlíků už jsem dlouho neviděla emoticon Kaly jsou nádherné, taky se mi moc líbí, ale už jsem rozhodnutá. Kdy budou fotky šatiček???
Jinak s mimi stejně pořád ještě nevíme, snad už to fakt bude dobré, ale kdo ví. Rodiče teď budou pořád nervózní, jestli je vše, tak jak má, bude to asi dost stres.
7. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 dobre rano, holky emoticon

to jsem zase pocetla.. emoticon ale teda zdaleka ne tolik co jindy.. musime to dneska napravit emoticon

mis: to stres bude a asi jeste dlouho emoticon doufam, ze malyho to uz uplne opusti a necha ho to v klidu..
danca: na to je tu odbornice pajik, ale myslim, ze se prihlasi az tak nejak pozdeji, tak si dovolim do toho vlizt a poradit Artdeco bazi pod ocni stiny - sezenes to na mimibazar.cz Je to pidi kelimek, dava se pidi mnozstvi, takze to vydrzi veky emoticon Nekde o tom byla primo i diskuse a resily tam holky, ze Artdeco se nedalo sehnat v drogeriich, meli ji v nejake te Sephora nebo ji podobne, nevim ted presne. Ale na tom mmb se sehnat dala.

holi: ja jsem taky zvedava na tvoje saticky.. a jeste vic na ty moje emoticon holky furt se bojim! emoticon pristi zkouska bude v nedeli, takze pak to uz snad vyfotim... kamaradka vymyslela ted "vysivku" - bude asi z koralku to co na tech raminkovych satech a vystrih nebude uplne kulaty.. no uvidime!

veru a veru: ja ten pisek jemnej zkousela a kdyz se na nej ty prstynky jen polozi, tak jdou hodne blbe zvednout. takze je fakt skoro nutny je do toho jako zapichnout, na stojaka. Aby drzely, nekacely se, a sly pak krasne vyndat. Ale minimalne pulka bude teda od pisku.. takze zkusim misto prstynku zapichnout do pisku kytku a do ni dam prstynky...
7. črc 2010 v 08:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
laney_
1
Registrovala se 17. března 2007 na beremese.cz. Přidala 478 příspěvků a 1 album. Region České Budějovice.
 hest: Ahoj, my budeme mít taky obr rozptyl věku na svatbě, od 2 měsíců do 10 let .. ale myslim, že děti vezmou za vděk vším. A bar uděláme z toho, co nakoupíme v Makru.

danca21: Já mám osobně vyzkoušenej od Mary Kay, vůbec od tý značky šminky dobře drží. Byla jsem v tom od desíti od rána, večer jsem v tom brečela, šla na diskotéku a jak jsem se v rauši ani nestihlka odlíčit, tak když jsem druhej den vstala, tak jsem mohla jít z fleku do bálu. Tak fakt osobně doporučuju. Konkrétně ten fixátor už jsem objednala, švagrovka tu kosmetiku dělá.
Já nebudu mít profi vizážistku, bude mě česat i malovat kámoška - kadeřnice .. ale na zkoušku půjdem ka kadeřníkovi a vizážistce, tak pak co mi bude slušet za odstíny, tak objednám. Asi bych ráda kouřovo-stříbrný oči, uvidíme.

Kaly budu mít já, ještě nevim přesně jakou barvu, ale jedna z těch tmavejch, jako mám v albu.

S tim pískem v prstýnkách jste mě docela pobavily, ale člověka by to fakt asi nenapadlo jen tak.
7. črc 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš