Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
brou: no, ale v tomhle vedru zapnout jeste troubu je proste sebevrazda... zkousely jste nektera grilovat zeleninu na grilovaci panvi??? to by byla prijatelna varianta... jinak teda k tem hermelinum se dobrovolne priznavam :-D misaroz si stezovala, ze maji moc masovej raut, a ze nevi, co by se tam jeste ... tak jsem pustila uzdu na spacir a pak jsem nakazila dalsi :-D a uz to jelo :-D pajik: asi jo! ted vylezl do kin novy "dil", ze jo? jsem to tu kdysi zaregistrovala, jeste s alkou se tu o tom basnilo... ne? :-) lucinka: hm, hele, ta omacka nemusi byt nalita uplne na tom, koneckoncu by mohla byt trosku plus potom jeste v takovych tech omackovych miskach, ze kterych by si pripadne mohli hoste sami dolit, kdyby chteli..? takze by maso bylo relativne suchy a neobtezovala bys nejedliky hub omackou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ona na tom byla včera neteř a je z toho nadšená, tak proto to vím... ;-)
Odpovědět
ja_fi: no asi jak kde.. my s přítelem máme dole v baráku u jeho rodičů máme furt zimu, takže trouba je fakt v pohodě.. jinak dělám zeleninu i na pánvy a pohoda :) pajik: jo aha...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já na té pánvi dělám příteli rybu s pokrájenou paprikou, ale jen na olivovém oleji..se po tom může utlouct... :-N
Odpovědět
ja_fi: ježiši.. co jsem to napsala panvy s Y.. no prima.. to to vedu..
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jj novej díl, se ho neteř nemohla dočkat... já viděla ten první na DVD a tak jako normálka... mně se poslední dobou líbí málokterej film, jsem holt náročnej divák, či co? :-D Ale poslední film co se mi fakt hodně líbil, byl Líbáš jako bůh od Poledňákový, ten mě fakt pobavil... :-N
Odpovědět
brou: v pohode, vedro te omlouva :-D jdu nacist tu fotku misticky.. pajik: teda, musim rict, ze Libas jako buh se mi nelibilo :-( jak dlouho tu zeleninu na panvi trapite?
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: fakt ne? Mně hrozně..je teda fakt, že jsem na to nechtěla jít po tom co natočila ty krokodýly :-p nebo jak se to jmenovalo, ale tohle mě fakt pobavilo... :-D tak můj playlist začíná vypadat dost zábavně....mám tam Cashe,, Bonnie Tyler, Chňapíka.... :-D :-D :-D a do toho R'n'B ...musím tomu dát nějakou formu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jé mistička...pěkná, už jsi vymslela co do ní dáš? Kromě aranžovací hmoty a kytek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré poledne, jste toho nakecaly strašně moc, nestihal jsem moc dočíst .. Jen bluejay, já stahuju hodně z www.ulozto.cz, tak mrkni tam .. a nebo pak zaregistrovat na www.mp3hits.cz a tam si stáhneš cokoliv zdarma. A někdo tu řešil ty rauty, jak se to vejde na stůl .. já se o to ani po´koušet nebudu, budeme mít rautový stoly vedle svatební tabule po straně sálu, bude to odděleně, každej si tam dojde pro to, na co bude mít chuť. A tady jen tak pro inspiraci naše nabídka na raut pro 70 lidí: Salámová mísa (1200 g) 1200 g Sýrová mísa (1200 g) 1200 g Slaný dort (1000 g) 1000 g Salámovo-sýrová roládka (1500 g) 1500 g Plněná vajíčka (50 ks) 50 ks Kanapky - mix druhů (dvojhubky) (250 ks) 250 ks Kachní paštika s portským vínem a brusinkami 1500 g Krůtí roláda plněná špenátem a sýrem 1500 g Kuřecí roláda plněná mandlovou nádivkou 1500 g Nářez ze světlé a tmavé tlačenky 2500 g Uzená kýta servírovaná před hostem (domácí) 7000 g Salátový bar 7000 g Rajčata plněná sýrovým salátem 30 ks Okurky plněné tuňákovým krémem 30 ks Křen, hořčice, feferonky, cibulky, okurky Pečivo Nabídka dezertů: Svatební koláčky 400 ks Minidezerty ve skle 40 ks Vaflové košíčky plněné ořechovým tvarohem 40 ks Minidezerty 40 ks Ovocný salát se smetanou a mandlemi 2500 g Ovocná mísa s krájeným ovocem (2 x 2500 g) 7000 g ananas, žlutý meloun, jahody, nektarinky, hroznové víno Meloun 7000 g A víc si nepamatuju .. mám tu rodiče, jeli si vyzvednout konečně nový auto, to starý už se jim rozpadalo za jízdy :-( Zkusim postupně dočíst ..
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: Sestavuješ playlist na celou svatbu? Můžu Ti dát kdyžtak odkaz na kapelu, co bude hrát nám .. maji tam svůj, čítá asi 200 různejch songů, třeba by Tě něco tam trklo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
laney: jé tak mi ho prosím hoď do IP, děkuji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
pajik: fakt ne :-( me se vic a hodne vic libily Zeny v pokuseni..
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jo tak na ty se už nějaký pátek (spíš měsíc) chystáme... :-D :-D takže to uvidím spíš na DVD... :-N
Odpovědět
no, do misticky dam asi tu hmotu, zasypu piskem, zapichnu ruzi/e a uvidim, jestli to bude potrebovat jeste neco..
Odpovědět
pajik: no tak pak dej vedet, jak se ti libily Zeny :-)
Odpovědět
pajik: jo co segra a saticky pro malou? je dalsi inzerat! http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
holi: dvojhubky jsou super! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já myslela, že písek neprošel... :-N jj určitě je zhodnotím... ;-) no vida, další šatečky, jsem si jich nevšimla, ale vypadá to, že budou ty s tou pompadurkou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laney: už sosám inspiraci..děkuji ;-)
Odpovědět
pajik: pisek neprosel na ten talirek.. tam to bylo moc melky, ale kdyz ho dam do ty misticky a jeste bych ho trochu zvlhcila, tak by to mohlo byt... uvidim, vyzkousim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ty máš kapelu nebo DJe???
Odpovědět
pajik: my mame neco na ceste mezi :-D maji predtocenou hudbu a dve holky do toho na zivo zpivaji. klucina to cely sefuje z notase.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ahááá ...vyzkoušej, pochlub se, zkritizujem nebo pochválíme... :-D
Odpovědět
pajik: :-D no, nejdriv budu muset nekde uloupit ruze.. asi se vecer pojedu projet po sidlisti :-D
Odpovědět
pajik: no je fakt, že jsem už dlouho taky neviděla nějakej parádní film. no Líbáš jako bůh.. nebylo špatné.. ale jako pár dobrých frku, ale jinak nic moc. Na Ženy v pokušení bych chtěla taky jít.. tak uvidíme.. o tom Zatmění si moc nedělám iluze, ale má to ráda ségra a přítel.. tedy spíš ty upíry než tu romantiku...
Odpovědět
ja_fi: kolik jsis těch mističek koupila :) ale vypadají dobře.. já myslím, že na to budou bohatě stačit..
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky za rady! :-) my si delame play list na celou svatbu, budeme to mit na notebooku :-) kapelu jsme rozhodne nechteli, a DJ si myslim ze neni potreba, zvlast kdyz si chceme hrat svoje oblibene pisnicky :-)
Odpovědět
brou: jen tu jednu :-) za 30 kacek mi ani nebude vadit, kdyz ji nekde zapomenem, nebo se rozbije, nebo tak.. :-) samozrejme az PO akci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: něco podobnýho mi nabízela kámoška, nějakou slečnu co zpívá na hudbu z noťase, ale nakonec si dělám vlastní disco ... brou: no každopádně závidím to kino, já byla na posled v únoru, na nějaké komedii Na svatého Valentýna, zase si přesně nepamatuju název a teda odcházela jsem značně zhnusená... byla tam jen spousta známejch tváří, ale film naprosto o ničem... :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?