Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Dobrou všem, já tu ještě chviliku budu emoticon
1. črc 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Dobré ráno! Tak hlásím, že je zase vedro, což znamená, že můj syn bude opět protivný emoticon A už to začlo, chjo. Já už se začínám těšit, až mu bude aspoň pět a půjde se s ním trochu domluvit. Normálně se těším, až usne. Včera jsem napsala do restaurace o hermelínech, tak uvidíme, co oni na to.
2. črc 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
 Krásné sluníčkové ráno emoticon
jdu za váma na skok
poctivě dočítat asi nestihnu tak jen tak okružně emoticon
Veru - noviny máš fakt mooc pěkné také se asi na ně o prodlouženéím víkendu vrhnu emoticon
Nějaké novinky ???
Jafi - s šatičkama budeš určitě spokojená s 40 letou praxi co mamča šila už vím že šaty do zkoušky nic moc (je to asi jako s těma prstýnkama ve zkoušce)
uvidiš že přii druhé zkoušce a pak v definitivní podobě to bude ok emoticon a budeš spokojená
mimochodem o víkendu pokud to mamči výjde proběhne druhá zkouška - jupííííí
( si pak prej udělám brigádu s vysavačem v ruce - perličky jsou prej po celým baráku emoticon)
Jinak jestli vše klapne tak jak má - budu mět dnes pořízené druhé botky na přezutí ....a možná i dořešíme to rytí naších prstýnků - ještě uvidíme snad to dnes všechno stihneme emoticon
Holky moje držte palečky - tatka je 4 měsíce po operaci kolene do teď fakt v naproste pohodě poslední dny ho to nějak bolí a začal i znovu kulhat a vrátil se k berlím emoticon...snad to nebude nic vážného uf uf uf
NO nic holky práce volá ...ještě že už je dnes pátek emoticon
2. črc 2010 v 08:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Dobre rano emoticon Jen letem svetem zdravim emoticon
2. črc 2010 v 08:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
 ahojda holky.. ty jo, tak komunikace s e-dorty fakt super... pani psala, že ochutnávka je možná emoticon , že mi to dovezou domu a jsou tam minizákusky, koláčky a kousek dorta a je to ZDARMA.. jsem jako čuměla.. emoticon
2. črc 2010 v 09:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 6. srpna 2010
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 ahojky, tak to je super! škoda, že nebydlím v Praze, ochutnávku bych hned brala emoticon myslím, že do Litoměřic by to nebylo zadarmo.
2. črc 2010 v 09:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
 holky, mám takové dilema, včera jsme byli domlouvat svatbu na té Vikárce a je to tam moc hezké, pěkné klidné prostředí, výhled na vodu, zajímavá terasa, ale je tam víc místností, ne jedna velká. Na oběd nás bude 34 dospělých a pět dětí. Na raut příjde ještě deset lidí. A při tomhle obědovém počtu to znamená, že se budou muset mezi dvěma místnostma vysadit dveře a tím pádem ten stůl bude odděleně, všichni na sebe uvidíme, ale prostě to nebude v jedné místnosti. A ještě ten stůl bude klasicky do T a v čele budu sedět jenom já a manžel, protože rodiče se tam už nevejdou emoticon A taky to znamená, že kapela bude v jedné místnosti, kde se bude tancovat a zas tak moc velké to tam není. Tak nevím, jestli nás to nerozkouskuje v tom špatném slova smyslu. Já vím, že jde jenom o ten oběd, že se pak všichni rozprsknou, ale...
Nemám si komu postěžovat, mamka je nadšená, ale se to prostě nelíbí a její odpověď je, že si máme teda najít něco jiného, ale v Litoměřicích není moc možností a taky už není čas.
Jinak má to své výhody, oběd za 200kč/osoba, raut 200kč/osoba, nealko nakoupí ve velkých flaškách, aby jsme neplatili za jedno pití 25kč, uvaří nám cokoliv, stačí donést recept.
2. črc 2010 v 09:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahojky holky,

lucinka: no tak nevím... záleží jak vypadají ty prostory, musela bych to vidět, zas je to jen přes oběd, pak se hosti stejně začnou chumlovat podle svýho, kdo s kým bude chtít pokecat...

holi: taťkovi držím pěsti ať se koleno vzpamatujie emoticon

jo asi jsem rozluštila záhadu své objednávky, koukala jsem na net a oni mají dovolenou, takže mojí objednávku vyřídí až někdy po 12.7. či co...přítel kolem toho jezdí, ale byl línej mi to vyzvednout... emoticon já vím, že se to nezblázní, ale už jsem to chtěla mít doma...
2. črc 2010 v 10:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 luci: a bude stul v jednom kuse?Jestli jo, tak to je ok, ne? emoticon

holky: mate nejake tipy kde bych mohla z internetu zadarmo stahnout cesky pisnicky na vecerni disco?
2. črc 2010 v 11:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 bluejay: holky říkaly, že se to dá snad stáhnout i přes youtube???
2. črc 2010 v 11:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
 no právě, že nebude. když jsem přišla domů, tak mě napadlo, že by se dal stůl i do těch vysazených dveří, ale teď si myslím, že se to tam nevejde. každá ta místnost má svůj vchod, takže s obsluhováním by nebyl problém, ale řekla bych, že bude muset být mezera kvůli těm dveřím emoticon
2. črc 2010 v 11:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nazdar holky, jeste jsem nedocitala, ale!
brou: v globusu maji spoustu ruznych misticek. koupila jsem jednu za asi 30 Kc, ale meli i jine tvary a tak, mensi kolem 60 a vetsi kolem 70-80 Kc emoticon pohoda!
a koupila jsem v kytkarne tu hmotu pro kytky, 45 Kc kusanec jak blazen, to bych se mohla vdavat x-krat emoticon takze kdybyste nekdo potreboval a nevadilo vam zajet na cernak, rada se podelim emoticon
2. črc 2010 v 11:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 jste toho moc nenapsaly... to vedro nici, co? uf..
luci: hm, me by to asi teda vadilo emoticon ale litomericka Vikarka je myslim docela prohlasena, ne? jsem se v Lito narodila emoticon a hrozne dlouho tam zili deda s babi.. ale uz daaaavno nejsou.. no zpatky k tomu stolu.. pokud to nebude uplne uplne oddeleny, tak si myslim, ze po obede uz to bude fakt jedno a co vic - kdyz si bude nekdo chtit popovidat, tak muze jit do te klidneijsi mistnosti, nebo trsat vedle... zase tak spatny to taky neni emoticon a nebud smutna, ze v cele budete sedet jen vy dva - my tobudem mit stejne. ta mistnost ve ktere chceme mit obed, je uzka, takze se do cela proste vic lidi taky nevejde emoticon a myslim, ze je to jedno - tak budou rodice sedet pred nami, no emoticon
pajik: naprosto chapu, ze te to tak nejak toci - se clovek tesi, uz to chce mit doma... a dozvi se, ze ne-e, ze az za 14 dni.. tak to bych prskala taky
2. črc 2010 v 11:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jafi: tak to máš super úlovky.... já chci do té Ikey...potřebuju vázy na gelové kuličky

ještě k těm paprikám ze včera, určo rozkrojit a udělat z nich jako lodičky a do toho nacpat ten balkán...já už to psala na jiné diskusi, třeba si spolu píšeme i jinde... emoticon

holky já se u tohohle videa hrozně řehtám... mě to fakt děsně rozesmívá... já to snad propašuju na svatbu emoticon emoticon
http://www.youtube.com/watch?v=8hjV6-GKbCI
2. črc 2010 v 11:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 ja_fi: no paráda.. tak já se tam dneska zastavím :D jdeme tam totiž do kina, tak tam zaběhnu.. pohoda :D myslíš tu aranžerskou hmotu? a to upotřebíš na co?
2. črc 2010 v 11:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
 jj, po tom obědě to už bude jedno, jde o ten oběd...no prostě jsem z toho taková rozhozená...ale jinak je to tam pěkný, je fakt, že když si někdo bude chtít povídat, tak nebude muset překřikovat hudbu a domluva parádní, prostředí klidné, je to za Dómem, v těch starých uličkách, ale ten oběd je tam prostě blbě řešený. ani nevím, co si mám vymyslet k jídlu, s tou brusinkovou omáčkou nevím, protože zase bude nasládlá a po obědě bude dort, takže by to chtělo něco jiného a já nevím co emoticon
2. črc 2010 v 11:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: to maji v Globusu taky, ale nevim, jestli to v Ikea nevyjde levneji. Ted tam maji nejaky vyprodeje, tak bys mohla poridit v nich..
v jine diskusi si asi nepisem... nebo jo? emoticon a kolik toho balkanu tam davas??? jako ze doplna? emoticon

brou: stav.. maji tam spoustu ruznych ruzne tvarovanych, kulatych, hranatych, zdobenych, cirych, talirku, misticek a tak emoticon myslim, ze vyberes. u me hrala roli cena emoticon jeste to vyfotim a hodim ti to sem, at vidis.. emoticon zkusim to i nazdobit emoticon no, vlastne,... to bych musela urvat nejaky kytky.. jsme jeli kolem takovejch ruzi... emoticon emoticon me to normalne i napadlo tam fiknout nejakej kvet emoticon ale bylo to uprostred sidliste... emoticon
a jo, ta aranzerska hmota.. ja do toho zapichnu tu ruzi/dve nebo kolik jich tam dam, aby mi neuvadly, nez se to donese pred oltar.. a zakryju to bud piskem, pokud ho tam budu davat, nebo listim - psim vinem, co se nam tu plazi po zdi..
na co jdete do kina??
2. črc 2010 v 11:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: to znam emoticon emoticon emoticon
2. črc 2010 v 11:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 luci: na tebe padla restaurační krize...to znám, to jsem měla několik měsíců... emoticon není tu někde téma na jiná než klasická menu, že by ses tam inspirovala? emoticon
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 luci: a co jejich nabidka? nebo kreativita? nemaji v jidelaku neco ... jdu tam mrknout emoticon
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 luci: tak premyslim - ty brusinky jsou sice sladky, ale to bude jen takova ozdoba toho, ne? se to v tom nebude koupat..? koneckoncu, myslim, ze by to nemuselo byt spatny..? ja mam jinak moc rada treba takovy ty omacky smetanovy syrovy s houbama - jako preliv na maso... ale brusinky budou vypadat urcite slavnostneji... miluju modry syry... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon uz jsme zase u jidla... emoticon
2. črc 2010 v 11:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jafi: tak já tam musím nějak naplánovat cestu...
balkánu tam rozdrobím hodně, klidně aby to udělalo kopeček, lehce přes...ono se to trošku rozpustí... mňám a prý s rajčatama to jde taky, ale to jsem ještě nezkoušela.... emoticon
2. črc 2010 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 ja_fi: jdeme na stvívání emoticon jo pls vyfotit.. ale co jako jsi tu kytknu měla urvat a neřešit emoticon

holky.. mě utekl nějaký repcept, jak to tady čtu.. tak šum, kde je??
2. črc 2010 v 11:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: jsem na dnesek vymyslela obed, co se pece v troube emoticon hm, tak mamka mi to zakazala emoticon ze jsem prej blazen emoticon upeceny maso veprovy jako minutky a zelenina - cuketa, paprika, rajcata... s nejakyma bylinkama a olivacem... proste jen tak, maximalne chleba k tomu.. ale asi skoncime u minutkovyho steaku a k tomu zeleninovej salat emoticon
2. črc 2010 v 11:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 brou: včera to tu začala nevinná diskuse o rautu, zvrhlo se to k nakládanému hermelínu, pak k hermelínu na gril a pak ke grilovaným paprikám plněným balkánem... emoticon emoticon emoticon
2. črc 2010 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
    Region Litoměřice
 já bych klidně brala nějakou smetano - houbovou omáčku, ale nevím, jestli by to všichni jedli, mám ráda netradiční omáčky emoticon
2. črc 2010 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 ja_fi: hele.. já dělám, že nakrájím brambory na měsíčky, na kolečka cuketu a lilek, na kousky papriky... dám to vše do zápékačky na to položím kuřeký paličky.. doma se po tom můžou užrat.. jasně, že ještě okořenit emoticon
2. črc 2010 v 11:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 brou: není to Zatmění? emoticon Upíři a tak?
2. črc 2010 v 11:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 pajik: jo.. asi jo.. já si pamatuji akorát tenhle jeden název emoticon
2. črc 2010 v 11:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 brou: no tak to zní taky dobře emoticon

jafi: nedělej mi chutě... emoticon
2. črc 2010 v 11:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš