Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a když jsme u toho grilu, tak naprostá bomba je paprika plněná balkánem a pěkně opečená na grilu, ten sýr se v ní lehce rozpustí a pustí takovej dobrej sosík... ;-)
Odpovědět
Hezký večer dámy. Mám za sebou zkoušku svatebního účesu ... bude ještě jedna a byla jsem u vizážistky na proměně a ještě mě čeká zkouška svatebního líčení :-)
Odpovědět
pajik83: .... teda já snad to té vany nepůjdu, když tu dáváš takové skvělé recepty ....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky veru a fotečky máš x-) x-) ?
Odpovědět
pajik: to se da delat i v troube, ze jo??? ja uz to nekde slysela... a myslim, ze to nebylo tady! veronika: a fotky uz jsou????
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba: to je poslední ;-) :-D :-D
Odpovědět
pajik: ty máš služby zdarma :-D
Odpovědět
pajik: :-D :-D :-D stejne zvedava!! :-D jeste k ty paprice - ja prave slysela napuleny papriky, ty tlustostenny, do nich balkan a to zapect v troube. kdyz je to na grilu - to naplnis celou nepulenou papriku a opeces dokola?
Odpovědět
jaja: já taky nemám ráda rajčata jinak než čerstvá, proto jsem je i v předkrmu vyměnila ;-)
Odpovědět
jeeej, holky, ja rajcata miluju... treba suseny nalozeny v olivaci... nebo v testovinach - kdyz se na olivaci cherry rajcatka opranci tak, ze na nic praska slupka... s bazalkou a treba mozzarelou... nebo caprese... boze! x-)
Odpovědět
Na chvíli tu pouštím přítele, tak se moc nerozpiště, ať zase nedočítám deset stránek ;-)
Odpovědět
jééé koukám, že máme chutě všechny ... tak já mizím už fakt ..... mějte se a zase někdy ... a ještě jednou děkuji holky za nápadyyy
Odpovědět
Článek se načítá
misaroz: rozkaz :-D me za chvili dojde taky pritel dom, tak to opustim, aby nebyl rozvod :-D
Odpovědět
Foto jsem dala do alba, focena doma ... fotečky, co fotila vizážistka teprve budou, určo budou lepší :-p
Odpovědět
veronika: tak to liceni je teda krasny! x-)
Odpovědět
veronika: líčení fakt krásné .... a koukám, že máš ty šperky co se mi tak ymoc líbí a chtěla bych je ..... ale ještě zvažuji ......
Odpovědět
Na živo je to krásnější, čistější, prostě hezký!!!
Odpovědět
ty jo verco moc ti to slusi:-)
Odpovědět
veronika: to je super, ze jsi s tim spokojena, hlavne se v tom musis citit ty!! fakt moc pekny! jaja: ty se dneska neumejes :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: už jdu .... ;-)
Odpovědět
tak holky, klika cvakla, dvere leti, pritel vchazi do dveri... mejte se tu krasne, zitra zase paaaaaaaaaa :-)
Odpovědět
Na tu svatbu budeme zkoušet růžovou barvičku a bronzovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky pááá ;-) veronika: hmmm moc pěkný, sluší ti to!!!! A máš nádherné rty, závidím!!!!! :-N
Odpovědět
Tak jsem zpátky. Dobrou všem! veronika: líčení je pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
tak ti nevím, ale asi budu muset ještě trochu dopilovat ten rautík...
Odpovědět
Taky nad tím pořád přemýšlím. Pořád mám strach, že bude něco chybět, ale ono to určitě dopadne opačně.
Odpovědět
Děkuji za pochvaly x-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: když já mám právě taky strach, že toho pak bude hodně... nás bude jen 25..no zase je lepší mít trochu víc jídla, než kdyby něco chybělo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu taky hodit koupel... tak pa pa ;-)
Odpovědět
Tak dobrou, já už taky mizím. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?