Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jajaba: rautík nám dělá restaurace, my se budeme jen flákat a papat. A dort rodičům nedáváme, tady u nás to tradice není, mamky dostanou jen kytky a taťkové poděkování ústně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba: myslím, že nakládaným hermelínkem nic nezkazíš... to má rád snad každej... ;-)
Odpovědět
jaja: my prave taky, navic na nem nebude moc mista, takze jsem zvedava, jak se catering popere s tou vyzdobou co mam v albu :-) kazdopadne prave ze tam budeme mit malo mista, tak bych rada, aby tam nezaclanelo nic navic.. jen sklo, porcelan, pribory a vyzdoba.. a uvazuju jeste o dzbanech s vodou, pokud bude vedro.. jen proboha ne zalozeny mineralky na stole.. nedavno jsem to videla nekde v albu - u kazdyho mista jedna zelena flaska vody... no des! uplne to zkazilo dojem z ty nazdobeny tabule..
Odpovědět
ja_fi: ale ten grilovaný hermelín je dost dobrý nápad, proberu, řeknu jak jsem dopadla. ;-)
Odpovědět
ja_fi: tak grilovat hermelín? .. to mi pak napiště výsledek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepa na gril x-) x-) x-) ..přestaňte mi dělat chutě!!!! :-D
Odpovědět
jajaba: grilovaný hermelín je absolutně luxusní. Naložíš, dáš do alobalu a hezky na deset minutek na gril. Mňam :-D
Odpovědět
pajik83: nakládaný hermelín píšu si .... :-) jen další typy .. zatím jsem to moc neřešila,a le už bych měla až když budu něco nakládat tak at je to uleželé dobře .... bud dávat i na chut nakládaný balkán ....
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba: souhlas s misa, je to fakt žrááádloooo ;-)
Odpovědět
jaja: my ho grilovat nebudem :-) to spis byl navrh pro misaroz, k tomu vsemu masu.. :-) my budem mit jen roznene sele a pak raut - neco tepleho, drobneho, pro ty co nemusi prase, nejaka zelenina, ovoce, syrove/salamove misy a tak.. a pak nakladany hermelin v noci.. grilovany hermelin jsem jedla totiz uplne poprve asi tak tri tydny zpatky a musim uznat, ze to ma cosi do sebe. akorat teda to svara prepisk a ogriloval kazdymu jeden... pote, co jsme se naprali masem... jsem fakt jen ochutnala.. :-D
Odpovědět
tak holky to musím zkusit .. zkoušela jsem hodně, ale grilovaný hermoš ještě ne .... mnam ... už mám chutě ted ... :-(
Odpovědět
holky, jak tak na to koukam, premyslim, ze bych to zmenila???? ze bych chudaka kuchare donutila udelat v 11 vecer grilovany hermeliny???? mi to prijde jako uzasnej napad :-D a prijde domu pritel a zarizne mi to :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja_fi: trefa do černého, hermelín na grilu prošel :-) My ho milujeme, rodina i přátelé taky, je to dobrý základ k alkoholu, teď ještě aby to prošlo v restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
jajaba: prodávají speciálně grilovací koření na sýr, tak se po něm jukni, ale stejnou službu prokáže asi i normální grilovací koření ;-)
Odpovědět
jaja: tak to vyzkousej, fakt dobrej.. grilovanej.. ja to musim nadhodit priteli,... a pak pripadne restauraci! :-D
Odpovědět
ja_fi: my budeme mít taky samé maso, protože jsou všichni masový jen doufám, že i bude nějaká gril zelenina cuketa, mrkev a tak ... ale ten hermelín jako tečka by byl super a to vezmete ten klasický král sýrů? neboi levnější varianty ... ale ty asi nebudou tak dobré ne?
Odpovědět
misaroz: no, posli mi email, ja ti poslu to cislo uctu ;-) :-D :-D :-D :-D :-D dneska mam slinu, holky chcete jeste nekdo s necim poradit???? :-D pajik: jj, svara to delal s normalnim grilovacim korenim a uplne v pohode! teda, on neco michal dohromady - grilovaci a jeste neco k tomu.. a myslim, ze dokonce prodavaji baleni 2? syru uz s korenim u toho..
Odpovědět
jaja: oni prave myslim prodavaji primo pepu na gril :-) hermelin urceny na gril, i kdyz je to jedno, kdyz koupis normalni, vyjde to nastejno, myslim.. u grilovany zeleniny si dej bacha akorat na to, aby ti dlouho nestala hotova na tacu... ona vychladla uz neni uplne vabna.. a neco uz ani nechutna, kdyz to neni cerstve udelany.
Odpovědět
pajik: děkuji za tip .. prknu na to v krámě ..... myslím si, že to nikdo nejedl od nás ... dobrý překvápko .. kolik budete mít vlastně lidí holky?
Odpovědět
Holky, prodává se přímo Pepa na gril, je tam i koření, jsou to čtyři hermelíny. Každý dáš do oleje, do kterého nasypeš to koření, pak šup do alobálku a už to fičí. ja_fi: přece bys nevykořisťovala kamarádky ;-) Nebo že bych to poslala a pak informovala berňák, že máš nepovolenou živnost? :-D
Odpovědět
jaja: na obed ca 14 dospelych a 6 deti a vecer dohromady kolem 50 dospelych, deti netusim...
Odpovědět
mis: hele, nejak si vydelavat musim! :-D
Odpovědět
jo, p.s. vcera zase jeden telefonat: Hele a jaky sluzby poskytujes?? :-D :-D :-D
Odpovědět
jaja: hlavně rajčata jsou nechutná, pokud se nesní hned. Nás bude asi 42 na oběd (z toho 5 dětí) a večer pak 54.
Odpovědět
misaroz: presne! rajcata jsou studeny ogrilovany hnusny.. ty musej bejt teply, aby to za neco stalo..
Odpovědět
o víkendu se po tom hermelínu a všem okolo mrknu a zkusíme ho .... ja_fi: díky za rady na zeleninu, ale tu budu jíst asi jen já a tchýně oni jinak spíš maso ... je jim jedno jaké, hlavně hodně:)) no už se začínámm oc těšit .... bude fakt sranda .... no nic holky musím do vany a chystat se spát . poslední ranní ...... hurrrááá to ranní vstávání mě zabíjí ... už se těsím na noční ....
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: to asi míchal s tím olejem, musí se to rozmíchat v trošce oleje a pak v tom opaltáš hermelín a zabalíš do alobalu... no jste mi taky nasadily brouka do hlavy.. jafi se na nás dneska napakuje... :-D :-D
Odpovědět
jaja: papa a na gril. zeleninu se klidne vykasli a udelejte si salat ;-) u nas to jedi i chlapi ke grilovanymu masu a mooooc radi!
Odpovědět
pajik: jo, budu mit zaplacenou cast svatby :-D ja vim, ze se to micha s olejem, on jenom mel dva sacky s korenim - to grilovaci a jeste nejaky.. a urco bylo vic bylinkovy, vonelo to jako provensalsky nebo tak neco..
Odpovědět
no rajčata mě vůbec teplé nelákají . je fakt, že jsem to ještě ani nejedla, studené je sním, ale jinak upravené mi dělají problém .... no tak to nás tolik nebude asi u grilovačky ... teda myslím:) .. nevím kdo přijde za kamarády ... to bude sranda nakupovat salámy a sýry po půl kilech aby něco na těch stolech bylo .. tak dobrou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?