Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 tak: u skorosvagrový to vypada spis na totalni rozvchod nez na svatbu..takze tak..jinak háádejte scim prisla?? emoticon Po tom co jsem na jedny grilovacce kdyz sme ji rikali datum, tak s eme ptala na barvu.. teda spis ja na jeji..no a hádejte? jáá bych to chtela do ruzovyja na to: no do lila-to je svetle fijalova-odpoved? Ahááá (to jsem mela jeste nezmeneno)... DNES: tchynka: do jaky bys to chtela barvy? Skorosvagrova(jmeno neuvadim) rikala ze by chtela do svetle fijalový - no - rekneme ze jsem se dost pousmala a rekla ze ji to nereknu.. sice uz jsem se prokecla a pamatovala si to ze prej jen do zlatý (tak aspon ta modra je utajená) emoticon emoticon no proste : NO COMENT :-/ :-/

To jeste rikala ze jestli si skorosvagrovka chce vzit toho snoubence tak jim na svatbu nepujde -taky masakr...

Jinak neprisla, tak sme resily moji situaci s rodinou-tak mi neporadila- no a zacla psat seznam lidi - tak to bylo moc prijemny a fajneemoticon Jen tchan tak zacal mlít neco v tom smyslu at si to jeste rozmyslime a buh vi co :-/ Tak jsme se ujasnily ze pred tchanem o svatbe nemluvit emoticon
12. zář 2009 ve 21:02  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 to Ti teda řeknu, takovou mít skorošvagrovku,tak bych si to možná rozmyslela sama a vzala se někde v utajení emoticon hrůza,hrůza
a s tím potem to eště nějak musíme ozkoušet
12. zář 2009 ve 21:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 nn to je moje udaLOST a jak rekl tchan to bude událost roku a já se v tom vyzivam a chci být ta neeeeeeeeeeeej emoticon takze utajení jsem nemela v merku ani 1% času emoticon to fakt ne-at s eklidne posere(fakt pardon za slovnik) jinak at si to má stejný, s tema jejima dluhama, a stim jak nejsou schopny udrzet korunu /vztah. tak nejsou schopny ani usetrit.. takze i kdyby to mela stejny -tak to nebude mit tak "pompezni"jako my... uz ted jsem do toho narvala prachu i jenom blbej obrad-tak tolik uz oni nemaj.... a hlavne-bojim se az tchynka prokecne ten jindřicháč....to uz to nebude "HLuboka" ... emoticon
12. zář 2009 ve 21:22  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 kde jsteeeee?
12. zář 2009 ve 21:50  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 nu,ale podle toho,co píšeš,tak to spíš vypadá na ten rozchod,tož to pochybuju,že vůbec nějaká svatba bude,snad se nebude chtít provdat za každou cenu,já mít doma itálii,tak od toho teda ruce pryč emoticon
12. zář 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 inak objednala sem drahouškovi speciální nátělník,tak uvidíme,zkusíme to,hned to na něj navlíknu,až půjdem někam tancovat emoticon
12. zář 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no jak rikam, ja si myslim ze svatba bude, ostatni si mysli ze ne... No tak to je zajimavyemoticonTak to okej emoticon
12. zář 2009 ve 21:57  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 ajéje,tak jsem ti prošla seznam hostí, a jak to tak vypadá,tak nakonec těch lidí bude k té stovce emoticon to teda abysme fakt vyhráli ve sportce emoticon
12. zář 2009 ve 22:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 pardon,překlep, tak sem SI prošla seznamemoticon
12. zář 2009 ve 22:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 emoticon chápuemoticon No tak ja mam komplet tak 80lidi stim ze moje hostina zacina byt velmi relativní :-/ bud 20..a nebo 60 :- emoticon a na to taky nemam.. jinak tchynka me potesila..zaridila jsem jí praci kde nehrábne a dostane 4tis mesicne - a ona ted rekla(jak sme probiraly ty lidi) ze si teda ty penize zacne davat stranou na tu hostinu -tak to me velmi potesilo jsem myslela ze nic nedostanem..ale tak je to jeste za rok - buh vi jestli ty penize nenarve nekomu jinymu,že? emoticon
12. zář 2009 ve 22:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 jojo,tak nějak,já nepočítám s tím,že pokud bude mít skorošvagrovka taky svatbu,že by sme dostali něco od tchánovců,ale svoje hosty by si snad zaplatili,navíc nastávající řekl,že mu je blbý jim říkat o peníze,aj proto vezme asi ten kšeft a vydělá si na to sám,je prostě šikovnej emoticon ale naši naše hosty zaplatí,to s tím počítají,unás se to bere tak nějak samozřejmě,kor dyž su jediná dcera a budu se vdávat první ze sourozenců emoticon já si ale rozhodně sama zaplatím šaty a ty srandy kolem,boty,závoj,organzu atak
12. zář 2009 ve 22:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jéé kez by tohle fungovalo i u nas.. kdybych si mela platit jen "moje" a zenichovo veci, tak by to byla srnada..na to bysme meli uz ted... docela pohodicka.. ale ta hostina? z ty mam porad sileny bobky:-/
12. zář 2009 ve 23:05  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 nu,já se spíš bojím těch výdajů kolem,než té hostiny,budou nám to vařit přímo u nás na kulturáku,navíc bude nejspíš jen jedno jídlo,pak večer nějaký obložený mísy,nebo něco na ten způsob,takže ceny za jídlo čistě se nebojím,ale samosebou to naskáče dohromady s pitím atak, ale největší částky jsou ty kolem-šaty,oblek,prstýnky,kytky,fotograf..to sou samý desítky emoticon
nu nic,du na kutě,už tu sedím celý den,tak dobrou noc!"
12. zář 2009 ve 23:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak ja jsem dala limity.. saty :10 ,fotograf :7/8,4, prstynky: 10, kytky: 5, oblek 3, takze to je takový jisty..ja mam rada poradek-ptz chci vedet kolik budu platit a ze na to mam a ne neco mit a pak hle? a jeje :-/ :-/ Jee tak to je skoda..tak dobou noc emoticon
12. zář 2009 ve 23:40  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 Ahoj, tak se hlásím zase zpátky. Mě dneska tak trošku vytočila sestřenka. Naznačila mi, že jsem rozmazlený fracek. Že jsme si vymysleli svatbu a teď chceme po rodičích, aby nám to zaplatili a že ona by to po svých rodičích nikdy nechtěla. A teď moje verze: Mám ještě před sebou rok na výšce, proto máme taky svatbu až v srpnu 2010, ale mám brigádu a všechny peníze si dávám bokem. Něco už mám našetřeno z dřívějška, přes 30 tisíc. Přítel pracuje, takže šetříme i z jeho platu co se dá. Něco nám přispěje Honzův taťka a něco naši. S přítelem spolu bydlíme už delší dobu, takže máme veškeré vybavení domácnosti. Tak si myslím, že je lepší a rozumnější, aby nám rodiče přispěli na svatbu, než aby nám kupovali nějaké věci do bytu, které nepotřebujeme. To asi naznačíme i hostům, že uvítáme finanční dar před pěti sadama ručníků a 6 sadama nádobí.
Tak nevím, já se jako rozmazlený fracek necitím, protože kdykoli jsme se segrou něco dražšího chtěly, tak jsme si na to museli vydělat na brigádách a našetřit. Docela mě to od sestřenky zamrzelo, protože jsme si vždycky rozuměly a teď se na mě dívá jak na debila...
Alkapinka-tu zdobenější korunku bych zvolila, pokud budeš mít jednodušší šaty, aby výsledný efekt nebyl přeplácaný. Ale je opravdu krásná emoticon
13. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ahojkyemoticon no tak korunka pocka i kuli financim emoticon

Jinak jelikoz mi vybuchl dnesni program tak uz dnes jedeme do indrichace kouknout se na zámek a do tý restauracky tak jsem zvdava. berem tchynku a uz volala skorosvagrova ze by chtela jet s nama.. no uprimne jsme ji tam docela chtela.. nejen se "pochlubit" ale je ted vazne vycucana a psychicky na dne a myslim ze tohle(takovyhle vylet) by ji opravdu prospel... no a manzel mi to zatrhl. ze jí tam nechce a ze pak nehodla poslouchat jak si stezuju ze ona to chce najednou taky v hradci a ze by se ani na me nevydrzel divat jak bych byla zas nestastna kuli ní (nuninek) takze nejede.. mylsim ze má pravdu...emoticon Takze holky dneska tu nebudu a pak prijedu s fotkama a dojmama emoticon
13. zář 2009 ve 12:33  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
  • Svatba byla 17. července 2010
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Přidala 625 příspěvků a 2 alba. Region Ostrava.
    Kravaře, Region Opava
 Uz se tesimemoticon
13. zář 2009 ve 12:37  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 Ja si ted davam se svatbou pauzu a budeme ji resit az po novem roce...Pritel se ted bude 2 mesice ucit a nechci ho ti vubec otravovat
13. zář 2009 ve 12:38  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 j ataky..ale nepocitaji s namaemoticon tak jsem teda zvedava jak se predstavý, pri takvyhle prepadovce.. jako kdyz jsem jim napsala ze prijedem v utery , tak od tý doby s emi uz neozvaly a je to týden a půl -tak to s emi tedy vůbec nelíbí
13. zář 2009 ve 12:39  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 safirah: to by Tě měla spíš drahá sestřenka obdivovat!! já bych při studiu rozhodně tolik peněz nikdy nenašetřila,taky sem chodila celej druhák a kosek třetáku na brigádu,ale nezbylo z toho nic,pořád byly nějaký výdaje,většinou prašule padly na Vánoce a dárky na narozeniny,je nás v baráku hodně,takže fakt se korunky zas rozkutálely emoticon pak přestal být uplně čas na brigády,třeták byl nejhorší za studium,jak v počtu zkoušek,tak v množství toho všeho učiva,který mi v praxi stejně pak budou na nic..ted mě čeká taky poslední rok a to už vůbec nebude čas na brigádu,musím začít pracovat na diplomce emoticon aspon ale na ty šaty chci rozhodně těch 8 tisíc ušetřit z toho,co dostanu hlavně od strýčka,ten mi dycky dá nějakou korunu,nebo od babičky atak,půlkiu už mám vhrníčku emoticon adybych řekla mamce o příspěvek,tak se nebojím,že by mi řekla,ode mě nedostaneš ani halaíř,ale je fakt,že teho bude fakt hodně,samý výdaje,at už spojený se studiem,tak do toho eště ta svatba,ale aspon sem si našla levnější ubytování,tak z toho bych taky mohla něco ušetřit měsíčně emoticon apostupně ty prkotinky do novýho roku nakoupit,at pak zbydou jen ty výdaje bezprostředně spojený se svatební dnem ve svatební den. Takžže ze sestřenky si nic nedělej, jestli Ti to pomůže, tak já Tě naopak obdivuju!!
alkapinko. at to v JH dobře dopadne,či kamže to jedete,at se všechno líbí a budu se taky těšit na fotečky!
13. zář 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiczka83
1
Registrovala se 15. června 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 30. července 2010
    V Mělníku, hostina na zámku v Liblicích, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
janiczka83
1
Registrovala se 15. června 2009 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 30. července 2010
    V Mělníku, hostina na zámku v Liblicích, Region Mělník
 Ahooooj holky - nevěsty, jsem po 14ti dnech zpátky a nemůžu uvěřit počtu stránek, které mám dočíst... emoticon

Jen zběžně co jsem pochytila:

vítám nové nevěsty... emoticon

alkapinka: ty už si byla zkoušet šaty??? A to místo obřadu je fakt pecka, nádhera - a je to taky bílo zlatý, takže se ti to bude krásně hodit k barvě svatby emoticon emoticon emoticon
13. zář 2009 ve 14:05  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacitko (31 r.)
14
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 2 alba. Má 40 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Zámecká Oranžerie v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kacitko (31 r.)
14
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 2 alba. Má 40 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Zámecká Oranžerie v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové
 Ahoj holky, krásné nedělní odpolko vám všem emoticon

opět dočítám, dočítám ...

Alkapinko ta tvá skorošvagrovka to je fakt téměř na odstřel co? Mazec holka. Jsem tedy zvědavá jak to s tou jejich svatbou nesvatbou dopadne. Ještě že si nepamatuje celkově tu tvou barvičkovou kombinaci, to už by bylo fakt moc.. Tak pevné nervy s příbuzenstvem podobného druhu vám všem holky. Nenechte si zkazit radost z příprav.

Safirah a ta tvá sestřenka? Takový mám fakt nejradši, na ostatních nenechají skoro niť suchou a jen kritizujou. Přesně jak to psala Omandra, ten kdo nezkusil při studiu vydělávat těch pár "kaček" na brigádách a šetřit co se dá, tak neví o čem mluví. By mě zajímalo jestli se dotyčná o něco podobného někdy pokoušela. Není to tak že ti třeba svatbu závidí?
13. zář 2009 v 15:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 janizcka: ahooooooj uz jsem si rikala jestli te tam nesezral zralok emoticon Jak jsi se mela? emoticon A si opalena? urci jo emoticon bylo tam jeste vubec teplo ?emoticon Nj sme se cinily emoticon emoticon

Jinak ahoooj vseéém emoticon Jsme zpet-tak ze zámku jsem nadsena, hned jak to dopisu tak sem jdu rvát fotky emoticon no a z hospody nic nebylo -jako taková prdel emoticon No a maji porad zavreno.. asi je to tam jen jako takova vesnicka knajpa, a jen nejaky akce,ale fakt jako srnada.. tam jedem takovych kilometru aoni od zhora az dolu - ZAVRENO :_D emoticon tak jim taky musim napsat mail ze bych to tam ráda videla emoticon jinak zamecek samy uvidite ze z venku je vcelku oprejskanej a nevypada táááááák uzasne jako na webových fotkách,ale vevnitr to je snad jeste hezci nez na tech fotkach a to je pro me dulezity--takze- jdu to sem cpátemoticon
13. zář 2009 v 18:21  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 Holky ahoj, kam planujete svatebni cestu?
13. zář 2009 v 18:31  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 mauritcsius (jezis jak se to pise?emoticon)) no jinak byl muj sen seychely/maledivy/ francouzska polinezie- ale ten mauritsius me fakt okouzlil..mam ho v albu emoticon
13. zář 2009 v 18:34  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 fakt? tos to vyjde na dost penez ze? No me se taky libiemoticon ale tam asi urci neeemoticon
13. zář 2009 v 18:40  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahoooj mám beremkovej absťák, o víkendu jsem tu měla pubertální neteř a dostat se přes ní k netu bylo nad moje síly... emoticon emoticon emoticon

Taaakže Safirah: rozhodně rozmazlená nejsi... ale spíš sestřenka tochu závidí... emoticon
Jinak z těch šatů nic nebude, všichni mi je pohanili... emoticon Takže nemám žádné dilema... Ale skorošvagrová objevila nějaký pěkný polštářek pod prstýnky tak mi ho prý koupí...mamka mi poslala další lila stuhu a jinak už nic nového na svatbu nemám... emoticon
13. zář 2009 v 18:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 nad: svatebka? Kdyby to vyšlo tak Thasos, ale přítel bude chtít asi někam jinam, pže tady jsme už byli...ale každopádně Řecko..pokud budou finance... emoticon
13. zář 2009 v 18:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 pajik : ahoojkyemoticon tak z tech satu si nic nedelej aspon vis pravdu.. spis ja mam hruuzu ze mi vsichni pohani ty co jsem si vrybrala...

POZOR POZOR:
Nahrávam foto, a vsimnete si hlavně tý cesty emoticon emoticon
13. zář 2009 v 18:46  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
nad
    Kravaře, Region Opava
 Pajik: Tak jsme dve..my taky chceme Recko, a jsme rozhodnuti pro Rhoddos
13. zář 2009 v 18:50  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš