Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik: :-D :-D :-D :-D ja se nedivim :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik :-D to je úžasný překlep mich: my máme dost velkou rodinu a taky hodně kamarádů, které bych tam chtěla mít. Ale možná se to ještě trochu protřídí, uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-to já musela kamarády odmítat-kromně mojí nej.kamarádky-ta mi jde za svědka. Protože hostinu a vše kolem platí mojí prarodiče-vše sami,nemůžu zvát mnoho lidí. Protože nás už tak velice finančně podrželi-když jsme se stěhovali.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: ty už máš jen 38 dní do svatby????? =-)
Odpovědět
to je strasny cislo... ufufuf
Odpovědět
Hezký dobrý večer :-) nevěsty jsem na skok vítám nové nevěsty :-) Pajik - tak to mě mrzí ale určitě bych zkusila odvolání - znám hodně případů co jim to vyšlo :-) Jinak u mě nic novýho-zítra mě čeká zapíjení zkoušek s lidičkama z kurzu tak se i těším :-) Jinak v sobotu je na Karvinském zámku poslední svatební den - před tím našim tak mám v plánu navštivit mamču v práci ....a špehovat nevěsty přes okno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ty máš kolik 45? Nejde mi zase tvoje počítadlo :-N to už se to pěkně krátí...
Odpovědět
Pajik: jj, utíká to jak blázen, hlavně mi tak utečou prázdniny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holino děkuji, určo to ještě zkusím... ;-) to celý červenec nemají svatbu???
Odpovědět
=-) uf Misaroz cožeee už jen 38 dní??? =-) ...jak píše Ja_fi strašný číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa: no neteři taky..ta se hrozně těší na svatbu, ale my jí máme až na konci srpna..takže se celé prázdniny bude těšit na konec srpna a pak zase pomaže do školy... :-N
Odpovědět
Jo, přesně tak, už to uteče jako voda a najednou to bude za námi, chjo.
Odpovědět
Článek se načítá
Pajík na Karvinském zámku jsou svatby jen první sobotu v měsící takže tak takže ještě teď v sobotu a pak už je na řadě ta naše 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holi, misa: no jo holky..vy to máte na stejno... :-)
Odpovědět
pajik: ha! me nejde pocitadlo! ale myslim, ze 45 je spravne... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr to si budu muset cist pres den - uplne me obesla zimina :-D
Odpovědět
jj to máme :-)
Odpovědět
nuune pocitadlo jde... jo, 45... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holino: fakt jo? To je hrozně málo...
Odpovědět
jak tak koukám tak ty počítadla občas haprují všem - né jen mě :-S
Odpovědět
holino: stejně máte štěstí, že jste chytli volný termín, tam bývá natřískáno, je to tam nádherné a ti trubači na balkoně, to je paráda ja_fi: fakt nejde, teď jsem se dívala k tobě do alba :-(
Odpovědět
misaroz: aspon to pocitadlo je solidarni se mnou... :-D vi ze me to zacina cim dal vic stresovat :-D ja ho snad dobrovolne smazu! :-D :-D trubaci na balkone? jeeeeeeeeeeeee... kde to mas, holi? ja vim, karvina, ze? ale kde presne..? at muzu juknout..?
Odpovědět
Profilova fotka
hele já si taky dneska uvědomila, že za chvilku spadnu na 49 a taky mě z toho úplně zašimralo v břiše... teď tu na 14 dní budu mít neteř na prázdninách (takže to taky uteče rychlostí blesku) a pak musím opravdu začít dopilovávat detaily...
Odpovědět
paji - jo jo přesně tak prostě jednou měsičně - první sobota v měsici - max 4 svatby a jinak máš smůlu ....jako jsou schopní ti udělat svatbu na zámku i jindy ale to musíš město žádat o povolení (a pokud jsou v městě nějaké akce tak ti nemusí vyhovět)a ještě platíš zvláštní poplatky ...za mimořádný termín a to jsou tak hříšný peníze že se to skoro vůbec nevyužívá ...no je to síla
Odpovědět
holino: jj, haprují všem, občas zmizí, pak se zase objeví, záhada ;-) Ja_fi: já jsem spíš tak lehce nervozní, mám obavu, že jak se to bude blížit, začnou do toho kecat všichni víc a víc
Odpovědět
misaroz: no ale to uz nebudou mit moc do ceho kecat ne? vsechno uz bude zarizeny, koupeny, objednany :-) takze kecat muzou, ale tak nejak do prazdna ;-)
Odpovědět
No mám obavu z toho menu, pořád někdo brblá, že nejí to a támhleto a že to je hodně peněz. Ale já se jen tak nedám, budu se bít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holi: tak to jsi měla štěstí, že jsi chytla termín... a jen 4 svatby v ten den... =-) to je síla... :-p to musí být hned vyzobaný
Odpovědět
Profilova fotka
misa: mně se to tvoje menu líbí a pokud to někdo nechce jíst, tak mi to zabal a pošli ...adresu dodám... ;-)
Odpovědět
Misaroz - jo jo měli jsme fááákt hodně velké štěstí - původně jsme chtěli termín v září ale ten už loni v srpnu byl plný a paní na matrice právě říkala že jediný volný termín je v srpnu v 10,20 tak jsme po něm skočili jak po uzeném :-)) ....a to jsme tam byli loni hned 1. září a už bylo vše na rok 2010 plné ...takže je to tam fakt natřískané Jo jo jafi trubači - oblečení v těch svých kostýmcích - troubí slavnostně při vstupu nevěsty do zámku a pak při odchodu novomanželů :-) Jafi přesně je to Laryšův zámek Karviná - Fryštát zkusím ti najít přímo webovky a hodim semka :-) Když tak nějaký fotky najdeš u mě v albu
Odpovědět
holi: jeeej, krasa... misa: hele, s jidlem to je pruda vzdycky... zavdecit se vsem dost dobre nejde, kasli na ne :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?