Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi:nu, jak myslis, ale jen sve kuzi ublizis. Svagrova ti snad muze byt ukradena ne??? To jsou blby kecy jak od maly holky, jestli si te kvuli tomu dobira. Me stacilo par nebezpecnych znaminek a uz nedam dopustit na Daylong 50+ , a na ostatni nedam :-) Kuze si vsechno pamatuje, a ja mam dobry pocit z toho ze delam neco pro jeji zdravi :-) pajik: uz jsi byla na kontrole s tim znaminkem?
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: tyy jo, jestli mas na slunicko takove reakce, fakt do toho solarka nechod :-o To je preci o zdravi a za to to nestoji. Nechces radsi nastrik nebo samoopalovak???
Odpovědět
pajik: a co prijimacky? kdy mas mit vysledky???
Odpovědět
Profilova fotka
michael: pokud tě to hodně trápí tak zkus samoopalovací nástřiky, ale sama jsem je nikdy nezkoušela, tak o nich nemůžu poreferovat, ale měla by tu být někde diskuse na tohle téma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Možná máš pravdu-v každém případě je to můj-náš den a tak jí asi může být jedno zda jsem jak snížek. Musím se naučit nebrat si její řeči tak moc
Odpovědět
pajik, jasně, co přijímačky??? mich: taky bych neriskovala, zkus ty krémy, je to bezpečnější
Odpovědět
Profilova fotka
:-) děkuji holky-zkusím se poptat a přinejhorším to vyzkouším-jinak hodlám si založit album z našich příprav...Momentálně alba jiných nevěst využívám k hledání dortíku.který by se nám líbil
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: jestli muzu doporucit - samoopalovak od L'Oreal je zatim nejlepsi co jsem mela ;-)
Odpovědět
nuuna: a půjdou s ním dotřít jen ta opálená ramínka? nikdy jsem to nepoužila, tak nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nebyla...ale už jsem objednaná... po druhý... :-N zatím ho přelepuju, mám tam jít koncem července... 8-( jafi: joooo no vidíš to.. to byla novinka dne včera... tak jsem to neudělala o 6 bodů... jen aboslutně nevím kolikátá jsem pod čarou, ale asi ještě zkusím podat odvolání a v nejhorším mě tam mají příští rok znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-koukám že jsem ti neodpověděla-no obřad máme v Kulturním domě a hostinu v restauracy Beskid. Můj dědeček má k ní takové citové pouto.... No můj ženich to pojal ve velikém takže máme vínečka,čokoládky,magnetky...a holuby-po těch jsem toužila.
Odpovědět
pajik: to je škoda, ale třeba to odvolání klapne, budu držet pěsti
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna -díky to vyzkouším-já měla jen z Avonu a ten mi nevyhovoval
Odpovědět
Profilova fotka
misa: raději doopaluj... já mám špatné zkušenosti, neumím to roztírat :-S a to jsem jela podle návodu.. oholit, peeling...
Odpovědět
mich: v Karviné? My naopak chceme jednoduchost, ale i tak to bude pálka. Ale zase svatbu ve čtyřech bych nechtěla, to by mi bylo líto.
Odpovědět
pajik: skoda... taky budu drzet pesti na odvolani... a kdyztak pristi rok ;-) mich: koukam, ze pritel se zapojuje :-D to je fajn.. chlapi se toho vetsinou tolik neucastni, priprav.. ja toho myho teda nezatezuju, jen mu obcas neco predhodim, aby vedel.. vybirali jsme spolu misto obradu a hostiny, ale detaily a tak nechava na me. ale predevcirem prekvapil, kdyz se ptal, co vlastne ma jeste za ukoly :-D par jich dostal ;-) a sam prisel s vyrobou svatebnich novin (se o tom nekde docetl a prislo mu to jako super napad). takze ja si taky nestezuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jj uvidíme, nejvíc mě štve, že jsem se fakt šrotovala :-| kdybych se na to úplně vyprdla, tak to beru líp... :-N
Odpovědět
pajik: tak já to zkusím Dnes jsem poslala rozpočet tchýni, zatím se neozvala (budou nám přispívat na svatbu), tak jsem zvědavá na reakci, snad ji nekleplo ;-)
Odpovědět
misa: teda my radsi o penezich s rodici nemluvime... vyvolavalo by to zbytecne diskuse.
Odpovědět
pajik: to chápu, kdyby se na to člověk vys..., tak by to neřešil, ale když jsi makala, tak to mrzí. Ale zkus to odvolání, často se spousta lidí dostane na více škol a místa se uvolní.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-Ano v Karviné. No nás tam bude 25,no já jsem chtěla jen ty vínečka-ovšem moje polovička se nějak vžila do příprav a tak toho máme doma v celku dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: rodiče nám přispívají, je to trošku komplikované, ale zase nám to pomůže ;-)
Odpovědět
mich: nás bude dvojnásobek, nějak jsme to neodhadli, ale zase je to doufám jednou za život, tak je třeba si to užít
Odpovědět
mis: to nam taky.. oboje. ale ani jedni nepokryji velkou cast, takze proste prispeji a tim jsme to uzavreli. jedinej ustupek asi udelame a to bude tvrdy piti :-( me se to nelibi, ale pritelovo rodice to povazuji za svou povinnost a kdyz nam ty korunky daji, tak to holt do alkoholu vrazime.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: já jsem taky trubka.. jsem si měla hodit ještě nějakej obor na tý škole... na ostatní obory by mi body stačily... a pak se třeba pokusit přejít...kdyby to šlo..no aspoň jsem chytřejší na příště... já se jen tak nevdám, jsem ten typ, kterej vyhodí dveřma a já vlezu oknem... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: urcite prave opaleni nedoplnuj opalovakem, to by nedopadlo dobre....Opalovak se musi rozetrit vsude jinak je to videt
Odpovědět
pajik: :-D :-D :-D "ja se jen tak nevdam" :-D :-D :-D ja vim, co jsi chtela rict.. ale v tomhle diskusnim foru je to nejak vtipne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz-no nás by bylo více kdyby můj partner zval víc lidí ze své rodiny-a upřímně-těch 25je na mého miláčka už tak hodně-je to stidlínek a tak má hrůzu z toho,že bude středem pozornosti
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D musím psát pomaleji... :-D :-D to je konec... to mě fakt odbouralo...přítel nechápe... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?