Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestliže je přivítání určeno pro mně-velice děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdo vi.... Moc to nevidim :-| pajik: tak si raminka plavek aspon posouvej do ruznych poloh ;-)
Odpovědět
nuuna: koukam, ze jsme uplne stejne chytry :-D :-D :-D ja uz mam taky opalenou peknou mapicku a to ven moc nechodim... ovsem ted o vikendu jedu na zavody v orientaku, ma byt pekelne,... uz mam pripraveny opalovaci krem, ale asi si neco pekneho vypalim... :-D
Odpovědět
jo a holky! strasne dulezite! zitra asi bude prvni zkouska satu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja jsem stale jako majitelka vapenky :-D A na tom festivalu to bude pekelny...nakoupila jsem Daylong a beru tricka bez raminek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi -dá se říct že už je asi vše zařízené. Ještě jen vybrat dortíky a je to. Můj nastávající začal totiž brzo-už od ledna a tak se už jen těšíme na ono krásné datum.
Odpovědět
Profilova fotka
jo asi se do nich začnu různě šněrovat během dne... ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: my zacali v rijnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: doufam ze budou fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
michaela: tak to je super, to jsi na tom stejně jak my holky já ještě pořád nemám zařízený ten dort! :-N jestli to budu takhle odkládat, tak si ho nakonec budu muset upéct sama... :-| :-D :-D jafi: šaty!!! Pak hoď fotky, ať vidíme jak se to rýsuje... x-)
Odpovědět
Ahoj holky, vítám další novou nevěstu ;-) Já jsem dnes prožila den na zahradě u bazénu, s kamarádkami a jejich dětmi, super den. I ledové kafčo bylo :-) Jo a k mé radosti mám další nové opálené pruhy ]-( nuuna: držím pěsti, ať to stěhování a všechno prožiješ v klidu midy, laney: moc vám fandím s tou originalitou, já budu originální bílá, protože v bílé zásadně nechodím, takže to bude pro rodinu taky šok, i když očekávaný. Pavoučci jsou super.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: vítej v klubu... akorát řeším, jak jsem se dnes blbě opálila... :-D jéé no jo laney nádherní pavoučci!!! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna-tak mě se ten leden zdál brzo,protože to že se vezmeme jsme si řekli 1.1.no a další den to věděli naši rodiče a od následujícího dnes se vše začlo zařizovat a okoukávat.Ale říjen je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak asi tak pro představu-mám 25let a 2letého syna.Takže v tento krásný den jsem s ním byla venku.Trošičku řeším opalování-koukám že nejsem sama :-) protože mám hrozně bílou kůži a nechcu v šatech zaniknout :-D
Odpovědět
michaelasi: tak to jste šikovní, já pořád zařízuju nezařizuju - mluvím o tom, ale skutek utek :-D Když já ráda pracuju pod tlakem, takže poslední týden to jistí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Upřímně-kdyby mě partner nepopoháněl nemáme asi ani půlku. No koukám že jsi také z Karviné-hrozně jsem toužila po obřadě na Zámečku
Odpovědět
misa: jaj, ledovy kafe jsem dneska prosvihla, misto toho jsem se varila v aute :-D na ty pavoucky jsem uplne zapomnela reagovat - ty jsou fakt nadherny!!! mich: ja jsem zacala taky resit nekdy v lednu. to me chytla fakt vlna, jela jsem jak das asi mesic. a ted mam brutalni utlum :-D jo, opalovani bude asi pomerne caste tema obavam se :-) pajik/nuuna: si piste ze budu fotit. teda ja ne, kamoska :-D ale jeste teda uvidim, jestli vam to sem hodim... jestli budu vypadat moc blbe, tak se asi budu stydet :-N
Odpovědět
Jsem z Havířova, taky jsem přemýšlela o Fryštátě, ale vdávala se tam kamarádka a my jsme nechtěli to samé. Ale holino, která tu s námi diskutuje, tam svatbu mít bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem bila jako stena, a nedavno jsem byla na svatbe stejne blede nevesty - a byla nadherna x-) Tak jestli se spatne opalujes, nezoufej ze zaniknes a hlavne se nespal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z Havířova-no tak tady bydlím už 3roky-mě se má představa obřadu na Zámečku nesplní-čeká nás kulturák
Odpovědět
holky, kdo shanite obleceni pro maly kluky??? jsem akorat na mmb vyhmatla pani, co ma ciste bily kosile - novy - s kratkym rukavem za asi 260 kacek plus postovny. a ted mi psala, ze tak za 14 dni by mohla sehnat i dlouhej rukav! kdybyste nekdo chtel odkaz, poslu (IP).
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna-no to si mě přesně vystihla-já se neopaluji-já zčervenám a jsem spálená.
Odpovědět
Profilova fotka
michaelasi: V tom pripade nehazarduj se zdravim, nestojito za to ;-)
Odpovědět
jo a jeste ta pani ma i obleky v ruznych barvach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já byla do 17 děsná bledule, fakt extrém, ale tehdy jsem poprvé jela k moři a nějak se mi tam přepigmentoval pigment, takže už se opaluji celkem hezky do hněda..žádné spálení apod. přitom jsem takovej ten pihatej typ :-N bledým nevěstám sluší šaty v barvě ivory nebo slonová kost, jsem se tu někde dočetla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna-upřímně-mám dost rýpavou švagrovou a ta si hrozně dělá srandu z toho,že já se nemůžu opálit a jí to jde samo. A mě to mrzí-takže ač neuznávám solárka-mám v plánu aspon pár návštěv
Odpovědět
Jsem tady jen na skok, zdravím další nevěstu a děkuji za návody, měla jsem na mysli něco jako origami :-)
Odpovědět
mich: a kde teda přesně máte obřad a kde hostinu? Mmch super ženich, ten můj se o téměř nic nestará, a když už mám jakž takž rozhodnuto, tak vše zkritizuje a já můžu začít odznova. A hlavně neposlouchá, když na něj mluvím, takže se pak diví. Snad se to ten poslední měsíc trochu zlepší, začínám být naštvaná. Je fakt, že jsem věděla, že to tak bude, ale stejně mě to štve. ]-(
Odpovědět
mich: teda solarka bych se bala... obecne, bez ohledu na fototyp.. a se svetlou kuzi asi jeste vic.. :-| byt bila neni uplne spatny, ta nevesta, co ji zminovala nuuna vypadala fakt nadherne, i kdyz jsem ji videla jen na fotkach.. vykasli se na svagrovou..
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83 - :-) ,no já byla v 15v Tunisku-a po návratu se mě prarodiče ptali kde mám opálení-nějak se nedostavilo...jen malinko. No a když jsem svému příteli řekla na otázku zda si ho vezmu ano-vzal mě do Chorvatska-a tam jsem většinu času trávila pod ručníkem-s vyrážkou od sluníčka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?